طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت

سه شنبه, 25 آذر 1399 09:27
امتیاز شما به این مطلب
(5 رای‌ها)

design-a-cheap-shop-site1 طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت

 

در این عصر دیجیتال کسب و کارهایی پیشرفت خواهند کرد که بتوانند تجارت خود را وارد فضای مجازی و دنیای اینترنت کنند. البته داشتن یک صفحه در شبکه های اجتماعی برای وارد شدن به این فضا کافی نیست و آنچه به شما در این زمینه بیشتر اعتبار می‌بخشد داشتن یک وب سایت مناسب است. طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت راه مناسبی برای شروع کسب و کارتان است.

بیش از 60 درصد از افراد در اینترنت به دنبال پیدا کردن محصولات و خدمات خود هستند و یک وب سایت به خوبی می‌تواند شما و محصولاتتان را به آنان معرفی کند. علاوه بر معرفی یک وب سایت می‌تواند برایتان مشتری جذب کرده یا گاهی به عنوان یک فروشگاه محصولات خود را از طریق آن به فروش برسانید. اما طراحی وب سایت به سادگی باز کردن یک صفحه در شبکه‌ های اجتماعی نیست، برای خرید سایت فروشگاهی ارزان و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی شما به وقت و هزینه خیلی بیشتری احتیاج دارید. با این حال اگر کسب و کارتان نوپاست یا خیلی زود به یک وب سایت نیاز دارید می‌توانید از سایت‌ آماده ارزان استفاده کنید. 

 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان راهی برای عملی کردن ایده ها

دلایل مختلفی وجود دارد که ایده های ما عملی نمی‌شوند و نمی‌توانیم با آنها درآمد کسب کنیم. اما فضای اینترنت امکانات زیادی فراهم کرده است که به افراد زیادی برای عملی کردن ایده های شان کمک می‌کند. برای مثال کافی است تا شما یک سایت فروشگاهی خریداری یا طراحی کنید و بعد ایده های فروشتان را در آن به کار بگیرید. خرید سایت فروشگاهی و یا  طراحی سایت فروشگاهی  به خوبی کمک می کند تا شما محصولات خود را به کاربران اینترنت معرفی کرده و مشتری جذب کنید.

 

افزایش فروش یا راه انداختن کسب و کاری ارزان

برای راه اندازی هر شغلی شما نیاز به یک فضا دارید. این فضا می‌تواند حقیقی یا مجازی باشد. مسلما ایجاد یک فضای مجازی مانند یک فروشگاه آنلاین در مقایسه با خرید یا اجازه یک دفتر یا مغازه واقعی هزینه کمتری نیاز خواهد داشت. این سرمایه گذاری کمتر در عین حال به فروش بیشتر شما کمک خواهد کرد. شما می‌توانید مشتریانی جذب کنید که شاید در محیط واقعی اصلا شما را نمی دیدند. حضور در دنیای اینترنت شما را به عنوان یک برند به افراد زیادی معرفی خواهد کرد و درآمدتان را افزایش خواهد داد.

از طرف دیگر شاید یک شغل دارید اما درآمد کافی کسب نمی‌کنید یا فروشتان کاهش یافته است. در این صورت نیز راه اندازی یک سایت و ارائه محصولات خود در یک فروشگاه اینترنتی باعث جذب مشتری بیشتر و به دنبال آن موجب کسب درآمد بیشتر خواهد شد.

 

مزایای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

همان طور که اشاره شد مسائلی مانند نداشتن سرمایه کافی یا مکان مناسب می‌تواند مانع ایجاد یک کسب و کار شود، اما راه های مختلفی مثل حضور در فضای مجازی وجود دارد که به شما کمک می‌کند محصولات خود را معرفی کرده و به فروش برسانید؛ یکی از بهترین این راه ها، ایجاد یک فروشگاه اینترنتی است. 

نکته ای که باید بدانید این است که داشتن یک فروشگاه اینترنتی لزوما به معنای داشتن یک فروشگاه به شکل دیجی کالا نیست که هر نوع محصولی در آن ارائه شود. شما می‌توانید تنها محصولات خود را در فروشگاه ساز اینترنتی به فروش برسانید و به این ترتیب درآمد خود را افزایش دهید، یا اگر تخصصی دارید با یک وب سایت خود را به مردم معرفی کرده و ایده هایتان را عملی کنید.

شما با طراحی سایت فروشگاهی می‌توانید محصولات خود را به شکل حراج آنلاین نیز بفروشید. پس با توجه به رونق گرفتن بیش از پیش کسب و کارهای اینترنتی یک سایت فروشگاهی به موفقیت شما در کارتان بسیار کمک خواهد کرد.

 


بیشتر بدانید: فروش سایت فروشگاهی آماده


 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت

 

برای ساخت سایت فروشگاهی ارزان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  • داشتن سرعت بالا: یک سایت فروشگاهی معمولا پربازدید است، بنابراین باید از سرعت قابل قبولی برخوردار باشد تا کاربران در کمترین زمان و به سادگی بتوانند از صفحات سایت بازدید کرده یا خرید انجام دهند.
  • ساده و دردسترس: بازدید و استفاده از یک سایت فروشگاهی باید برای کاربران ساده و دردسترس باشد. محصولات باید به خوبی دسته بندی شده و مشاهده کالاها و یا مقالات موجود در سایت برای کاربران ساده باشد. نباید چیدمان سایت کاربر را گیج کند.
  • زیبا و جذاب بودن: ظاهر سایت و گرافیک آن باید جذاب و همه پسند باشد. لازم است هنگام طراحی سایت، با رعایت استانداردها، از همه فضای سایت استفاده شود و در عین حال خسته کننده نباشد.
  • خرید آسان: خیلی مهم است که فرایند خرید از سایت ساده باشد. پیچیدگی این فرایند از مهمترین عواملی است که کاربر را از خرید پشیمان خواهد کرد. بنابراین مهم است که تبادل به سادگی انجام شده و مشتری بتواند به سرعت محصول مورد نظر را انتخاب و خریداری نماید.
  • ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن: امروزه بیشتر افراد با تلفن همراه وارد اینترنت می‌شوند، پس مهم است که سایت فروشگاهی شما در این فضا نیز پاسخگو باشد.
  • تجربه کاربری مناسب: یک کاربر وقتی وارد سایت می‌شود باید بتواند به راحتی با آن کار کرده و با رضایت از آن خارج شود. در واقع باید بتواند به سادگی از بخش های مختلف سایت بازدید کرده و به صفحات مورد نظرش دسترسی داشته باشد.

بیشتر بدانید: آموزش طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی


 

سایت فروشگاهی برای چه کسانی مفید خواهد بود؟

چه از آن دسته افرادی باشید که به تازگی می‌خواهند یک کسب و کار راه بیاندازند و سرمایه کافی ندارند و یا اینکه یک کسب و کار دارید اما می‌خواهید درآمد خود را افزایش داده و در کارتان پیشرفت کنید در هر دو حالت خرید سایت فروشگاهی برایتان مناسب و مفید خواهد بود.

امروزه یکی از علل موفقیت در تجارت حضور در فضای اینترنت است اما برخی در مورد راه اندازی یک سایت مرتبط با کارشان نگران هستند، چرا که فکر می‌کنند برای داشتن یک سایت باید حتما دانش برنامه نویسی داشته و چیزهای زیادی از سئو بدانند اما داشتن یک سایت اولین قدم است. در واقع در ابتدا نیازی به این اطلاعات ندارید و بعد از راه اندازی سایت به مرور اطلاعاتتان در این زمینه افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین مطمئن باشید که حتی اگر یک کسب و کار کوچک دارید داشتن سایت به شما کمک می‌کند کارتان رونق پیدا کرده و اگر یک شرکت بزرگ دارید باز هم داشتن یک سایت از ملزومات کار شما محسوب می‌شود تا بتوانید به یک برند معروف تبدیل شده و کار خود را گسترش دهید. 

 

سایت های آماده ارزان چه تفاوتی با سایت اختصاصی طراحی شده دارند؟

سایت های آماده به نحوی طراحی می‌شوند که بتوانند نیازهای اولیه هر کسب و کاری را مرتفع نمایند. در واقع طراحان این سایت ها آنها را براساس تجربیاتی که در بازخورد مشتریان از انواع سایت های طراحی شده داشته اند، طراحی می‌کنند. این سایت ها به نحوی طراحی می شوند که مشتریان مختلف بتوانند با توجه به حرفه خود بخش های مختلف آن را ویرایش نمایند. اما سایت های اختصاصی به شکلی طراحی می‌شوند که با نیازها و استانداردهای آن کسب و کار خاص کاملا منطبق بوده و مواردی را شامل می‌شوند که مشتریان از قبل از آنها درخواست کرده باشند. از طرف دیگر سایت های آماده قیمت پایین تری دارند و باصرفه تر هستند. بنابراین اگر امکانات اختصاصی خاصی مد نظرتان نیست و نمی‌خواهید خیلی در این مورد هزینه کنید، می‌توانید به جای طراحی سایت اختصاصی، یک سایت آماده خریداری کنید. 

 

نکته آخر

همان طور که گفته شد برای اداره کردن یک سایت نیازی نیست دانش برنامه نویسی داشته باشید. اگر شما سایت های آماده را از وب سایت هایی خریداری کنید که پنل مدیریت فارسی داشته و آموزش استفاده و ویرایش آن را نیز در اختیار شما بگذارند، بدون نیاز به دانش خاصی می‌توانید یک سایت داشته باشید و کسب و کارتان را رونق ببخشید. در رابطه با موضوع بالا مطالعه مطلب طراحی سایت فروشگاهی با قابلیت چند فروشندگی را به شما توصیه می‌کنیم.

 

تماس با وب پویا

بروزرسانی در سه شنبه, 25 آذر 1399 09:27

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا