طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت

سه شنبه, 13 مهر 1400 11:43
امتیاز شما به این مطلب
(17 رای‌ها)

design-a-cheap-shop-site1 طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت | ساخت سایت فروشگاهی ارزان

 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت به شما در شروع کسب و کار اینترنتی کمک می کند. در این عصر دیجیتال، کسب و کارهایی پیشرفت خواهند کرد که بتوانند تجارت خود را وارد فضای مجازی و دنیای اینترنت کنند. شما با طراحی یک سایت فروشگاهی ارزان، می توانید فعالیت خود را در اینترنت شروع کنید. در ادامه نکات مهمی را در مورد طراحی سایت فروشگاهی ارزان و همچنین قیمت سایت فروشگاهی بیان کرده ایم.

راه اندازی کسب و کار ارزان

برای فروش محصولات و یا ارائه خدمات، به یک فروشگاه نیاز دارید. امروزه فروشگاه ها می توانند به صورت مجازی در اینترنت و یا به صورت فیزیکی باشند. اگر سرمایه زیادی برای راه اندازی کسب و کار خود ندارید، ما به شما ساخت سایت فروشگاهی ارزان را توصیه می کنیم، زیرا ساخت سایت فروشگاهی ارزان در مقایسه با خرید یا اجاره یک دفتر یا مغازه واقعی، به هزینه خیلی کمتری نیاز خواهد داشت. درست است که شما برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کمتر هزینه می کنید، اما فروش شما ممکن است بیشتر باشد؛ زیرا با داشتن یک فروشگاه در اینترنت، شما می توانید جامعه ای از مشتریان را در کل کشور داشته باشید. حضور در دنیای اینترنت شما را به عنوان یک برند به افراد زیادی معرفی خواهد کرد و درآمدتان را افزایش خواهد داد.

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان با فروشگاه ساز؟

بیش از ۶۰ درصد از افراد در اینترنت دنبال یافتن محصولات و خدمات مورد نیاز خود هستند. یک وب سایت خوب، می‌تواند شما و محصولاتتان را به کاربران اینترنت معرفی کند. علاوه بر معرفی، یک وب سایت می‌تواند برای شما مشتریان زیادی را جذب کند. شما می توانید محصولات خود را به کمک سایت فروشگاهی به فروش برسانید. همچنین برای ساخت سایت فروشگاهی ارزان، می توانید از فروشگاه ساز حرفه ای استفاده کنید و در زمان کم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید.

 

چگونه طراحی سایت فروشگاهی ارزان انجام دهیم؟

اگر شما دنبال به طراحی سایت فروشگاهی هستید، بهتر است نیازهای فروشگاه اینترنتی خود را تا چند ماه آینده بررسی کنید. سپس مطابق با این نیازها برای سایت فروشگاهی خود امکانات قرار دهید تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید به مرور و با بیشتر شدن مشتریان، فروشگاه اینترنتی و امکاناتش را نیز توسعه دهید.

برنامه نویسی اختصاصی برای سایت فروشگاهی تازه تاسیس شما، اصلا به صرفه نیست. برنامه نویسی اختصاصی هزینه زیادی دارد و برای فروشگاه های اینترنتی تازه تاسیس که مشتریان ثابت ندارند، توصیه نمی شود. بهتر است از فروشگاه ساز های حرفه ای کمک بگیرید. به جز مواردی که هویت سایت فروشگاهی شما محسوب می شود، برای باقی موارد نیازی به کدنویسی اختصاصی و جدا ندارید. 

 

مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان

 • فعالیت و فروش ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته!
 • هزینه راه اندازی کمتر نسبت به خرید یا اجاره فروشگاه فیزیکی
 • برند سازی برای شما
 • فعالیت در زمینه تخصص
 • افزایش تعداد جامعه مشتریان

شما می توانید مزایای بیشتر راه اندازی فروشگاه اینترنتی را در مقاله "مزایای ایجاد فروشگاه اینترنتی" بخوانید. ضرورتی ندارد که فروشگاه اینترنتی شما دقیقا مانند دیجی کالاعمل کند. شما می توانید به جای فروش انواع محصولات، تنها یک محصول خاص را بفروشید. همچنین می توانید بر خلاف دیجی کالا، خودتان تنها فروشنده سایت باشید. البته سایت های فروشگاهی این امکان را دارند که مانند دیجی کالا، به یک مارکت پلیس تبدیل شوند.

 


بیشتر بدانید: فروش سایت فروشگاهی آماده


 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت

 

خرید سایت فروشگاهی ارزان

امروزه یکی از علل موفقیت در تجارت، حضور در فضای اینترنت است. اما برخی از مدیران کسب و کارها در مورد راه اندازی فروشگاه اینترنتی تردید دارند، زیرا گمان می‌کنند برای داشتن یک سایت باید حتما دانش برنامه نویسی داشته باشند و چیزهای زیادی از سئو بدانند. اما داشتن یک سایت فروشگاهی اولین قدم است. در واقع در ابتدا نیازی به این اطلاعات ندارید و بعد از راه اندازی سایت به مرور اطلاعاتتان در این زمینه افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین مطمئن باشید که حتی اگر یک کسب و کار کوچک دارید، داشتن سایت به شما کمک می‌کند تا کارتان رونق پیدا کند. همچنین اگر یک شرکت بزرگ دارید باز هم داشتن یک سایت از ملزومات کار شما محسوب می‌شود، تا بتوانید به یک برند معروف تبدیل شوید و کار خود را گسترش دهید. با کمک فروشگاه سازها شما می تواند یک سایت فروشگاهی ارزان داشته باشید.

 

قیمت سایت فروشگاهی

 

 نسخه پایه فروشگاه ساز

1.400.000 تومان + 5% تخفیف

امکان تعریف نامحدود دسته بندی و محصول

امکان جستجو حرفه ای در محصولات

امکان تعریف انواع روش های خرید و پرداخت

امکان تعریف انواع روش های ارسال و حمل و نقل

انواع درگاه های پرداخت مستقیم بانکی و واسط

امکان مدیریت سفارش ها و تعیین وضعیت محصول

امکان تعریف محصولات مجازی و دانلودی

امکان تعریف انواع ویژگی ها با قیمت های متفاوت

فیلتر پیشرفته محصولات با امکان تعریف انواع ویژگی

امکان ایجاد نامحدود کوپن تخفیف و تاریخ انقضا

اطلاع رسانی پیامکی وضعیت سفارش به مدیر و مشتری

امکان درون ریزی و برون بری محصولات

امکان مقایسه پیشرفته محصولات

امکان موتورهوشمند ایندکس آنی گوگل

امکان امتیاز دهی کاربران به محصولات

امکان قراردادن کیف پول برای کاربران

امکان نمایش فاکتور و پیش فاکتور به مشتری

امکان افزودن محصولات به لیست علاقمندی ها

امکان قراردادن بخش پیشنهادات شگفت انگیز

ایجاد و یکسان سازی محصولات سایت با فایل اکسل

ایجاد قابلیت چند فروشندگی (مارکت پلیس)

پنل فروشندگان گرافیکی و حرفه ای

کد تخفیف : takhfif5p

 ثبت سفارش

 

 نسخه پیشرفته فروشگاه ساز

2.300.000 تومان + 8% تخفیف

امکان تعریف نامحدود دسته بندی و محصول

امکان جستجو حرفه ای در محصولات

امکان تعریف انواع روش های خرید و پرداخت

امکان تعریف انواع روش های ارسال و حمل و نقل

انواع درگاه های پرداخت مستقیم بانکی و واسط

امکان مدیریت سفارش ها و تعیین وضعیت محصول

امکان تعریف محصولات مجازی و دانلودی

امکان تعریف انواع ویژگی ها با قیمت های متفاوت

فیلتر پیشرفته محصولات با امکان تعریف انواع ویژگی

امکان ایجاد نامحدود کوپن تخفیف و تاریخ انقضا

اطلاع رسانی پیامکی وضعیت سفارش به مدیر و مشتری

امکان درون ریزی و برون بری محصولات

امکان مقایسه پیشرفته محصولات

امکان موتورهوشمند ایندکس آنی گوگل

امکان امتیاز دهی کاربران به محصولات

امکان قراردادن کیف پول برای کاربران

امکان نمایش فاکتور و پیش فاکتور به مشتری

امکان افزودن محصولات به لیست علاقمندی ها

امکان قراردادن بخش پیشنهادات شگفت انگیز

امکان ایجاد و یکسان سازی محصولات با فایل اکسل

ایجاد قابلیت چند فروشندگی (مارکت پلیس)

پنل فروشندگان گرافیکی و حرفه ای

کد تخفیف : takhfif8p

 ثبت سفارش

 

برای خرید سایت فروشگاهی ارزان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 • سرعت سایت فروشگاهی شما باید بالا باشد

یک سایت فروشگاهی معمولا پربازدید است، بنابراین باید از سرعت قابل قبولی برخوردار باشد تا کاربران در کمترین زمان و به سادگی بتوانند از صفحات سایت بازدید کنند یا خرید انجام دهند.

 • سایت فروشگاهی شما باید ساده و در دسترس باشد 

بازدید و استفاده از یک سایت فروشگاهی باید برای کاربران ساده و دردسترس باشد. محصولات باید به خوبی دسته بندی شده باشند. همچنین مشاهده کالاها و یا مقالات موجود در سایت، برای کاربران ساده باشد. نباید چیدمان سایت کاربر را گیج کند.

 • ظاهر سایت فروشگاهی شما باید زیبا و جذاب باشد

ظاهر سایت و گرافیک آن باید جذاب و همه پسند باشد. لازم است هنگام طراحی سایت، با رعایت استانداردها، از همه فضای سایت استفاده شود و در عین حال خسته کننده نباشد.

 • فرایند خرید از سایت فروشگاهی شما باید آسان باشد

خیلی مهم است که فرایند خرید از سایت ساده باشد. پیچیدگی این فرایند از مهمترین عواملی است که کاربر را از خرید پشیمان خواهد کرد. بنابراین مهم است که تبادل به سادگی انجام شده و مشتری بتواند به سرعت محصول مورد نظر را انتخاب و خریداری نماید.

 • سایت فروشگاهی شما باید واکنش گرا باشد

امروزه بیشتر افراد با تلفن همراه وارد اینترنت می‌شوند، پس مهم است که سایت فروشگاهی شما در این فضا نیز پاسخگو باشد.

 • سایت فروشگاهی شما باید تجربه کاربری مناسب داشته باشد

یک کاربر وقتی وارد سایت می‌شود، باید بتواند به راحتی با آن کار کرده و با رضایت از آن خارج شود. در واقع باید بتواند به سادگی از بخش های مختلف سایت بازدید کرده و به صفحات مورد نظرش دسترسی داشته باشد.

مشاوره رایگان و هدفمند وب پویا

اگر نیاز به مشاوره دارید، تیم وب پویا به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را برای پیشرفت کارتان بگیرید. کافیست از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد کنید.

لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

 


بیشتر بدانید: مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای


 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان برای چه کسانی مفید خواهد بود؟

اگر شما تا به امروز فروشگاهی به صورت فیزیکی نداشتید و تصمیم دارید با صرف هزینه کمتری، یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید، طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان برای شما مناسب است. شما با کمک گرفتن از فروشگاه ساز وب پویا می توانید در مدت زمان کمی فروشگاه اینترنتی خود را داشته باشید.

اگر شما فروشگاهی به صورت فیزیکی دارید و اکنون برای فروش بیشتر و همچنین معرفی برند خود، به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی افتادید، طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان برای شما نیز مفید است. شما کافی است با خرید یک فروشگاه ساز، محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی وارد کنید و فعالیت خود را آغاز کنید.

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان چه تفاوتی با سایت اختصاصی طراحی شده دارند؟

سایت های آماده به نحوی طراحی می‌شوند که بتوانند نیازهای اولیه هر کسب و کاری را پاسخگو باشند. در واقع طراحان این سایت ها، آنها را براساس تجربیاتی که در بازخورد مشتریان از انواع سایت های طراحی شده داشته اند، طراحی می‌کنند. این سایت ها به نحوی طراحی می شوند که مشتریان مختلف بتوانند با توجه به حرفه خود، بخش های مختلف آن را ویرایش نمایند.

اما سایت های اختصاصی به شکلی طراحی می‌شوند که با نیازها و استانداردهای آن کسب و کار خاص کاملا مطابق باشد و مواردی را شامل می‌شوند که مشتریان از قبل، ازطراح درخواست کرده باشند. از طرف دیگر سایت های آماده قیمت پایین تری دارند و باصرفه تر هستند. بنابراین اگر امکانات اختصاصی خاصی مد نظرتان نیست و نمی‌خواهید خیلی در این مورد هزینه کنید، می‌توانید به جای طراحی سایت اختصاصی، یک سایت آماده خریداری کنید. در این زمینه در مقاله طراحی سایت با وردپرس یا برنامه نویسی اختصاصی بیشتر بخوانید.

 

نکته آخر

شما برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان می توانید از فروشگاه ساز وب پویا استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 

 

بروزرسانی در سه شنبه, 13 مهر 1400 11:43

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت | ساخت سایت فروشگاهی ارزان نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا