خرید بک لینک ارزان | خرید بک لینک دائمی

 

بک لینک چیست؟

بک لینک در واقع همان لینکی است که از سایت دیگر به سایت شما داده می شود. برای مثال شما برای دانلود یک نرم افزار از سایت خود به سایت دیگری لینک میدهید، این لینک دانلود نرم افزار یک نوع بک لینک برای سایت مقابل است. به طور کلی بک لینک می تواند اثر مثبتی بر سئو و بهینه سازی سایت بگذارد.

 

تاثیر بک لینک بر سئو سایت

می توان گفت در رتبه دهی گوگل، بک لینک اهمیت زیادی دارد. زمانی که یک وب سایت با اعتبار بیشتر نسبت به شما، به یکی از صفحات سایتتان لینکی می دهد، در واقع از شما تعریف کرده است. همین مسئله سبب می شود که گوگل ارزش و اعتبار خاصی را برای شما در نظر بگیرد. تاثیر بک لینک برای یک سایت، دقیقا مثل زمانی است که یک فرد معتبر از شما تعریف کند. با این کار به طور قطع، دیگران جور دیگری روی شما حساب می کنند.

 

سفارش و خرید بک لینک با کیفیت

 

قالب های متنوع سایت ساز

خرید بک لینک با کیفیت follow و آتوریتی بالا

 • تمامی آنها دائمی می باشند
 • مناسب برای 1 الی 3 url از سایت
 • 100٪ ایمن از نظر الگوریتم Google Panda
 • زمان اجرا 3 هفته

امنیت سایت ساز

خرید بک لینک آتوریتی بالا وبلاگ و پست

 • شامل 50 بک لینک دائمی 
 • مناسب برای 5 آدرس از وبسایت 
 • بهبود سئو دامنه اصلی و صفحه هدف 
 • کیفیت بالای بک لینک ها و follow بودن
 • زمان اجرا 3 الی 4 هفته

توسعه سایت ساز

خرید بک لینک آتوریتی بالای 80

 • شامل شوسیال بوک مارک، ویکی EDU و ...
 • مناسب برای بهبود سئو 1 آدرس و 3 کیورد
 • تعداد 50 بک لینک
 • زمان اجرا 3 الی 4 هفته

سئو و بهینه سازی سایت ساز

خرید بک لینک میکس آتوریتی بالا

 • شامل بک لینک های EDU، GOV Profile Backlinks، WIKI و ...
 • تعداد 50 بک لینک
 • مناسب برای بهبود وضعیت کیورد در نتایج سرچ
 • مناسب برای 1 الی 3 آدرس از وبسایت
 • زمان اجرا 3 الی 4 هفته

 

 

بک لینک فالو و نوفالو چه تفاوتی دارند؟

زمانی که یک سایت بک لینک فالو به شما می دهد، در واقع قطعه کدی با همین عنوان را در لینک خود قرار می دهد. سایت مورد نظر با این کار، به گوگل می گوید که من این سایت را تایید می کنم؛ چرا که لینک از نوع فالو به او داده ام. اما بک لینک نوفالو به این معنا است که سایت شما از جانب سایت مقابل تایید نشده و صرفا برای رفع نیاز کاربر یا مسائل دیگر به شما لینک داده است. 

 

فالو بهتر است یا نوفالو؟

به طور کلی هر دو نوع بک لینک، چه فالو و چه نوفالو، برای سایت مفید و کاربردی خواهد بود. اگر تمامی بک لینک های سایت شما از نوع فالو باشد، گوگل قطعا شک می کند که بک لینک ها واقعی نیستند. بنابراین باید در طی گرفتن بک لینک، لینک های فالو و نوفالو را باهم داشته باشید.

 

 

آیا خرید بک لینک برای بهبود سئو و رتبه سایت کار درستی خواهد بود؟

پاسخ این سوال قطعا مثبت است. شما نمی توانید منتظر بمانید که سایت های مختلف به شما لینک بدهند. هر چقدر هم از نظر سئو شما رتبه خوبی داشته باشید، بدون وجود بک لینک، رشد سایتتان متوقف خواهد شد. بنابراین باید برای خرید بک لینک هزینه کنید.

 

تفاوت لینک داخلی و لینک خارجی چیست؟

لینک های داخلی همان لینک هایی هستند که از سایت خودتان به صفحات دیگر سایتتان می دهید. برای مثال از یک محتوا به صفحه فروشتان لینک می دهید. 

لینک خارجی، لینک هایی هستند که سایت های دیگر به شما می دهند. به طور کلی لینک دهی، چه داخلی وچه خارجی، اصول و قواعد خودش را دارد. شما نمی توانید به هر صفحه ای از سایتتان لینک بدهید و ارتباطی میان صفحات برقرار کنید. شما می توانید برای دریافت مشاوره در همین زمینه، با ما در تماس باشید.

  

   

رپورتاژ، خرید بک لینک دائمی

رپورتاژ در واقع نوعی بک لینک دائمی است که اصولا از سایت های خبری یا سایت های مرجع گرفته می شود. رپورتاژ برای بهبود رتبه هر سایت لازم است اما به تنهایی کافی نیست. اگر می خواهید در زمینه گرفتن بک لینک اقدام کنید، علاوه بر رپورتاژ، بک لینک هم بخرید.

 

آیا خرید بک لینک خارجی تاثیری در سئو سایت دارد؟

متناسب با هر حوزه ای این مسئله متفاوت می باشد. اما به طور کلی بهتر است که بک لینک خارجی ( متن غیر فارسی ) نگیرید، چرا که احتمال اسپم شدن از طرف الگوریتم پنگوئن وجود دارد.

 

آیا خرید بک لینک تاثیری در افزایش اتوریتی سایت دارد؟

بله، بک لینک ها تاثیر مستقیمی بر افزایش اتوریتی دارند.

 

چطور برای سایتم بک لینک خیلی قوی بگیرم؟

گرفتن بک لینک اصولی دارد که عدم رعایت کردن آنها می تواند باعث جریمه شدن سایتتان از جانب گوگل شود. اگر می خواهید از همان ابتدا بک لینک خیلی قوی برای سایتتان بگیرید، بهتر است که با مشورت فردی متخصص در این زمینه اقدام کنید. همانقدر که بک لینک خوب در سئو سایت تاثیر دارد، یک اشتباه کوچک در روند گرفتن بک لینک می تواند تمام زحمت های شما را هدر بدهد.

 

آیا خرید بک لینک ارزان را توصیه می کنید؟

همانطور که گفتیم برای بهبود سئو سایت لازم است که برای خرید بک لینک هزینه کنید. سایت های زیادی بسته های بک لینک با قیمت ارزان را ارائه می کنند. صرفا نمی توان گفت خرید بک لینک ارزان کار نادرستی است، اما قبل از خرید آن به اتوریتی و سورس اسپم وب سایت ها توجه کنید و مطمئن شوید که از وب سایت هایی با اتوریتی بالا، لینک گرفته می شود.

 

هزینه بک لینک چقدر است؟

هزینه بک لینک با توجه به تعداد و نوع آنها متفاوت می باشد. همچنین سایتی که از آن بک لینک ها گرفته می شود نیز در قیمت بک لینک تاثیر می گذارد. اما به طور کلی بهتر است که برای خرید بک لینک قوی هزینه کنید. گرفتن بک لینک آنقدر اهمیت دارد که یک بی دقتی در نحوه گرفتن بک لینک یا انتخاب اشتباه وب سایت برای بک لینک، می تواند سئو سایت را به یکباره تحت تاثیر قرار دهد. 

با توجه به اهمیت این موضوع، وب پویا با بررسی های اصولی روی تمامی وب سایت ها برای گرفتن بک لینک اقدام می کند. تیم سئو وب پویا برای جلوگیری از ضرر کاربران خود، وب سایت ها را از نظر اتوریتی و اعتبار بررسی کرده و در نهایت با توجه به نیاز سایت، بک لینک می گیرد.

 

 

مشاوره رایگان و هدفمند وب پویا

اگر نیاز به مشاوره دارید، تیم وب پویا به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را برای پیشرفت کارتان بگیرید. کافیست از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد کنید.

لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo خرید بک لینک نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا