معرفی ۱۲ سایت عالی برای ارسال ایمیل گروهی

سه شنبه, 13 مهر 1400 09:38
امتیاز شما به این مطلب
(6 رای‌ها)

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

 

ایمیل مارکتینگ به انواع کسب و کارها کمک می کند تا ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنند و آنها را از آخرین محصولات و خدمات خود مطلع کنند. ابزارهای ایمیل مارکتینگ به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید ایمیل ها و کاربران سایت خود را مدیریت کنید. در واقع ارسال ایمیل های گروهی به افزایش بازدید سایت شما کمک می کنند. در ادامه به معرفی ۱۲ سایت عالی برای ارسال ایمیل گروهی پرداخته ایم.

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که ایمیل مارکتینگ چیست؟ ارسال ایمیل گروهی یا به اصطلاح ایمیل مارکتینگ به معنی استفاده از ایمیل برای تبلیغ محصولات و خدمات است. در واقع در ایمیل مارکتینگ از ایمیل به عنوان یک واسط برای ارتباط کسب و کار با جامعه هدف استفاده می شود. ایمیل مارکتینگ شامل بازاریابی توسط سایت ها، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی می شود. اولین شخصی که ایمیل مارکتینگ را آغاز کرد  گری تورک ، مدیر بازاریابی شرکت تجهیزات دیجیتال ، بود. 

 

انتخاب سرویس ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از پرطرفدارترین روش های تبلیغ برای انواع کسب و کارها است زیرا به شما کمک می کند با کاربران خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید و عده ای از آنها را به مشتری تبدیل کنید. اما باید توجه کنید سرویس ایمیل مارکتینگی که انتخاب می کنید ابزار و سرور مطمئنی داشته باشد تا در مقابل هزینه ای که می پردازید، تعدادی مشتری جذب کنید. 

 

ویژگی ابزار ایمیل مارکتینگ مناسب

ابزاری برای ایمیل مارکتینگ کسب و کار شما مطمئن و مناسب است که شما بتوانید به کمک آن کاربران و مشتریان خود را دسته بندی کنید و تعداد مورد نظر ایمیل را برای آنها ارسال کنید همچنین مطمئن باشید که این ایمیل ها اسپم نمی شوند.

پس از انتخاب ابزار مناسب برای ایمیل مارکتینگ می توانید ایمیل مارکتینگ را شروع کنید، وب پویا آموزش تصویری ایمیل مارکتینگ را برای شما آماده کرده است.

 

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

مسلما ارسال ایمیل ها به صورت تک تک به مشتریان کار وقت گیری است و علاوه بر این ممکن است پیام های شما به دلیل اینکه یک متن ثابت دارند و از یک آی پی ارسال می شوند وارد اسپم ایمیل مشتریان شوند، در اینجا ابزارهای ایمیل مارکتینگ به کمک می آیند تا شما بتوانید تمامی ایمیل های خود را مدیریت کنید و تعداد زیادی ایمیل همزمان ارسال کنید، همچنین ایمیل ها را با آی پی های مختلف ارسال می کنند تا اسپم نشوند. به این صورت شما ارتباط خود با کاربران و مشتریان را حفظ می کنید و این ارتباط به افزایش فروش یا بازدید سایت شما کمک خواهد کرد.

در اینجا ۱۲ تا از بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ را معرفی میکنیم تا ایمیل مارکتینگ را برای شما ساده تر کنند.

ابتدا به شما دو از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی را معرفی می کنیم که با توجه به قیمت بالای دلار استفاده از آنها به صرفه تر است:

نجوا (najva)

سایت نجوا

سایت نجوا یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی است که نمایندگی شرکت SendinBlue را دارد. شما با کمک این سایت می توانید تا ۳۰۰۰ ایمیل رایگان در ماه ارسال کنید. سایت نجوا در مقابل سایت های خارجی قیمت مناسب تری برای ارائه سرویس ایمیل مارکتینگ دارد و همچنین خدمات متنوعی به شما ارائه می دهد. پشتیبانی قوی یکی دیگر از ویژگی های این سرویس ایمیل مارکتینگ است.

آدرس سایت: najva.com

 

پاکت (pakat)

سایت پاکت یکی دیگر از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی است که نمایندگی شرکت SendinBlue را دارد. هزینه پایین و نرخ تبدیل بالا از بهترین ویژگی های این سرویس ایمیل مارکتینگ هستند. پشتیبانی قوی و مشاوره تخصصی از ویژگی های منحصر به فرد این سرویس هستند.

آدرس سایت : pakat.net

 

سندین بلو (SendinBlue)

سرویس ایمیل مارکتینگ سندین بلو یکی از بهترین و مطمئن ترین سرویس ها برای ارسال ایمیل و پیام کوتاه برای تبلیغات کسب و کارها است. این سرویس از سریع ترین سرویس ها در اروپا محسوب می شود و با ارسال ایمیل های جذاب میتواند تجربه موفقی برای ایمیل مارکتینگ سایت شما باشد. سندین بلو بهترین زمان را برای ارسال ایمیل های شما انتخاب می کند و امکان دسته بندی کاربران و مشتریان را نیز به شما می دهد. سرویس ایمیل مارکتینگ سندین بلو کاملا رایگان است و تا ۳۰۰ ایمیل در روز ارسال می کند. خدمات پیام کوتاه این سرویس از ۲۵دلار در ماه شروع می شوند.

آدرس سایت : sendinblue.com

 

دریپ (Drip)

سرویس دریپ یکی از سرویس های قدرتمند برای ایمیل مارکتینگ است. این سرویس شامل خدماتی مانند بازاریابی اتوماتیک، قیف فروش و شخصی سازی است. از ویژگی های منحصر به فرد دریپ می توان به تقسیم بندی اتومات ایمیل ها، بازاریابی اتوماتیک اشاره کرد. شما به کمک دریپ می توانید به صورت هدفمند به مشتریان ایمیل ارسال کنید و از طریق ایمیل مارکتینگ فروش خود را افزایش دهید. سرویس ایمیل مارکتینگ دریپ چند روز به شما خدمات رایگان ارائه می دهد و قیمت سرویس اصلی آن از ماهیانه ۴۹ دلار شروع می شود.

آدرس سایت : drip.com (با فیلتر شکن باز کنید.)

 

کانورت کیت (Convertkit)

سرویس کانورت کیت در بعضی از ویژگی ها به سرویس دریپ مشابه است. اما کانورت کیت از نظر ارتقا محتوا، فرم بهتر ثبت نام ایمیل و شخصی سازی منحصر به فرد است. کانورت کیت شامل خدماتی مانند پاسخ دهنده خودکار، ارسال ایمیل تکی می شود. شما می توانید به صورت رایگان به مدت ۱۴روز از کانورت کیت استفاده کنید. قیمت سرویس های کانورت کیت از ماهیانه ۲۹دلار شروع می شود همچنین پرداخت هزینه این سرویس شامل بازپرداخت ۳۰ روزه نیز می شود. 

آدرس سایت : convertkit.com (با فیلتر شکن باز کنید.)

 

کانستنت کانتکت (Constant Contact)

کانستنت کانتکت از بزرگترین و سریعترین سرویس های ایمیل مارکتینگ است. به کمک این سرویس می توانید ایمیل ها،کاربران و مشتریان خود را مدیریت کنید. کانستنت کانتکت خدماتی مانند امکان دسترسی آسان به ردیابی و گزارش دهی ، امکان اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی داخلی ، کتابخانه رایگان تصویر ، تقسیم بندی لیست را به شما ارائه می دهند.

پشتیبانی بسیار قوی کانستنت کانتکت از طریق تماس های تلفنی و تصویری و جت ها از ویژگی های منحصر به فرد این سرویس است. از کتابخانه مفید و کامل کانستنت کانتکت نباید به سادگی گذاشت. شما می توانید به صورت رایگان به مدت ۶۰روز از کانستنت کانتکت استفاده کنید. قیمت سرویس های کانستنت کانتکت از ماهیانه ۲۰دلار شروع می شود و کاربران WP Beginner، شامل ۲۰ درصد تخفیف می شوند.

آدرس سایت : constantcontact.com (با فیلترشکن باز کنید.)

 

سند پلاس (sendpulse)

سایت سندپلاس

سرویس ایمیل مارکتینگ سند پلاس یکی از سرویس های پرطرفدار است . سرویس ایمیل مارکتینگ سند پلاس برای انواع کسب و کارها مناسب است. سند پلاس شامل خدماتی مانند ایمیل مارکتینگ ، مدیریت لیست ، ارسال پیام کوتاه می شود. از ویژگی های منحصر به فرد سند پلاس می توان به پشتیبانی قوی اشاره کرد. شما می توانید به صورت رایگان نیز از سند پلاس استفاده کنید. 

آدرس سایت : sendpulse.com

 

آوبر (AWeber)

سرویس ایمیل مارکتینگ آوبر یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین است . سرویس ایمیل مارکتینگ آوبر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب است. آوبر شامل خدماتی مانند ایمیل ، مدیریت لیست ، پاسخ خودکار و ردیابی ایمیل دسترسی می شود. شما می توانید به صورت رایگان به مدت ۳۰ روز از آوبر استفاده کنید. قیمت سرویس های کانورت کیت از ماهیانه ۱۹دلار شروع می شود همچنین اگر به صورت سالانه یا ۳ماهه ثبت نام کنید هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

آدرس سایت : aweber.com

 

الاستیک میل (elasticemail)

سرویس ایمیل مارکتینگ الاستيک ميل یکی از سرویس های پرطرفدار است . سرویس ایمیل مارکتینگ الاستیک میل برای انواع کسب و کارها مناسب است. الاستیک میل شامل خدماتی مانند ایمیل مارکتینگ، مدیریت لیست، پاسخگويي خودکار می شود. از ویژگی های منحصر به فرد الاستيک ميل می توان به پشتیبانی قوی اشاره کرد. شما می توانید به صورت رایگان نیز از الاستيک ميل استفاده کنید. 

آدرس سایت : elasticemail.com

 

میل چیمپ (mailchimp)

سرویس ایمیل مارکتینگ میل چیمپ از پرطرفدارترین سرویس های ایمیل مارکتینگ است. میل چیمپ خدمات خود را به صورت رایگان و نامحدود ارائه می کند. میل چیمپ شامل خدماتی مانند تقسیم مخاطبین به گروه ها و پیگیری ساده برای تجزیه و تحلیل ها می شود. از ویژگی های منحصر به فرد میل چیمپ می توان به ارسال ایمیل بر اساس موقعیت زمانی و یا دسته بندی کاربران بر اساس موقعیت جغرافیایی اشاره کرد.

میل چیمپ نسبت به دریپ و کانورت کیت محدود است. میل چیمپ به شما اجازه می دهد تا ۱۲۰۰۰ ایمیل برای ۲۰۰۰ کاربر به صورت رایگان ارسال کنید. توجه کنید که میل چیمپ برای کسب و کارهای بزرگ و قدرتمند ابزار مناسبی نیست.

آدرس سایت : mailchimp.com

 

میلرلایت (mailerlite)

سرویس ایمیل مارکتینگ میلرلایت یکی از سرویس های پرطرفدار است . سرویس ایمیل مارکتینگ میلرلایت برای انواع کسب و کارها مناسب است. میلرلایت شامل خدماتی مانند ایمیل مارکتینگ ، مدیریت لیست ، پاسخگویی خودکار می شود. از ویژگی های منحصر به فرد میلرلایت می توان به پشتیبانی قوی اشاره کرد. شما می توانید به صورت رایگان نیز از میلرلایت استفاده کنید. 

آدرس سایت : mailerlite.com

 

گت ریسپانس (GetResponse)

سرویس ایمیل مارکتینگ گت ریسپانس به شما کمک می کند تا کمپین هایی با کاربران دسته بندی های مختلف تشکیل دهید و برای هر کدام از این دسته ها ایمیل با محتوای متفاوت ارسال کنید. گت ریسپانس شامل خدماتی مانند فرم های زیبا وجذاب ، صفحات فرود، پاسخ خودکار می شود.

این برنامه با برخی از ابزارهای شگفت انگیز اتوماسیون بازاریابی همراه است که به شما امکان می دهد ، کمپین های خودکار هوشمند ایجاد کنید. این کمپین ها می تواند مخاطبین بخش های مختلف خود را داشته باشید و برای هر کدام از این گروه ها خود محتوای خاصی داشته باشید. این ابزارها به شما کمک می کنند تا کمپین هایی مؤثر برای افزایش سود خود ایجاد کنید. شما می توانید به صورت رایگان به مدت ۳۰ روز از گت ریسپانس استفاده کنید. قیمت سرویس های کانورت کیت از ماهیانه ۱۵دلار شروع می شود.

آدرس سایت : getresponse.com

 

هاب اسپات ( Hobspot) 

وب سایت هاب اسپات در زمینه بازاریابی اینترنتی فعالیت داشته و محصولات متنوعی را برای بازاریابی به دیگران معرفی می کند. قابلیت های بسیار خوب این سایت را می توان، امکان ارسال ایمیل های زمان بندی و صف بندی شده، صرفه جویی در زمان برای ایمیل های تکراری ارسال شده، سازگار بودن با جیمیل، اوت لوک و جی سویت و همچنین ردیابی عملکردها و ذخیره تمپلت دانست.

آدرس سایت : hubspot.com

  

zoho campaigns

این سیستم به صورت گسترده در زمینه ارسال ایمیل گروهی و پیگیری آن استفاده می شود. همچنین این ابزار برای هر کسب و کاری مناسب است و تمام ابزار های به کار رفته در این سرویس به سایر برنامه های اکوسیستم zoho متصل می باشد.

آدرس سایت : www.zoho.com/campaigns

 

بروزرسانی در سه شنبه, 13 مهر 1400 09:38

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo معرفی ۱۲ سایت عالی برای ارسال ایمیل گروهی نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا