بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

یکشنبه, 13 خرداد 1403 10:58
امتیاز شما به این مطلب
(46 رای‌ها)

بهترین سایت های طراحی رایگان لوگو

 

همه کسب و کارهای دنیا از شرکت های بزرگ گرفته تا کسب و کارهای کوچک برای کار خود نام و لوگو دارند. لوگو سبب می شود کسب و کار شما در ذهن کاربر بیشتر ماندگار شود و حتی اگر نام برند شما را فراموش کند، تصویر لوگوی شما را فراموش نخواهند کرد. در ادامه 23 مورد از بهترین سایت ساخت لوگو رایگان را معرفی کرده ایم. 

طراحی لوگو چیست؟

همانطور که هر شخص امضای خاص خود را دارد، هر کسب و کار نیز برای معرفی خود به کاربران، نیاز به یک نام و لوگو مناسب دارد. اینکه کسب و کار شما سنتی باشد یا اینترنتی، تفاوتی ندارد؛ به هر حال برای معرفی و ماندگاری در ذهن کاربر، باید یک لوگو خوب داشته باشید. طراحی لوگو، طراحی آنلاین امضا برای هر کسب و کاری است. طراحان زیادی وجود دارند که لوگوهای مناسبی برای شما طراحی می کنند، اما گاهی قیمت طراحی لوگو آنقدر زیاد است، که برای کسب و کارهای نوپا مقرون به صرفه نیست. به همین دلیل ما در این محتوا 23 سایت برتر برای ساخت لوگو آنلاین رایگان به همراه ابزارهای هوش مصنوعی برای ساخت لوگو را معرفی کرده ایم که بتوانید لوگوی خود را بدون صرف هزینه در آن طراحی کنید.

ساخت لوگو

طراحی لوگو حرفه ای ویژه صاحبان کسب و کارهای اینترنتی

 

شروع قیمت از :

990.000 تومان

سفارش طراحی لوگو

 

بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان

همانطور که می دانید قیمت طراحی لوگو گاهی به چند ده میلیون هم میرسد. اگر شما کسب و کاری نوپا دارید و یا نمی خواهید در ابتدای راه برای سفارش طراحی لوگو هزینه زیادی صرف کنید، بهترین گزینه استفاده از سایت های ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان است.

لوگو ساز های آنلاین و رایگان مختلفی وجود دارند که لوگو حرفه ای و استاندارد برای شما آماده می کنند. همچنین این قابلیت را دارند تا مطابق با سلیقه خود، لوگو طراحی شده را شخصی سازی کنید. در ادامه چندین سایت طراحی لوگو حرفه ای آنلاین رایگان خارجی را معرفی خواهیم کرد:

 

1. لوگو ساز آنلاین Online Logo Maker

یکی از بهترین سایت های طراحی لوگو رایگان، سایت Online Logo Maker است. با کمک این ابزار می توانید لوگوی دلخواه خود را طراحی کنید. همچنین این سایت لوگوساز هزاران فونت مختلف را در اختیار شما قرار میدهد و این امکان را به شما می دهد که وکتورهای مختلفی را آپلود کنید و از آنها استفاده کنید. نسخه پرمیوم و تجاری این ابزار قابلیت های بیشتری دارد و امکان دانلود لوگو با کیفیت بالا را نیز به شما می دهد.

ابزار طراحی رایگان لوگو 

 

2. وب سایت LogoMakr

اگر می خواهید لوگو کسب و کارتان را از صفر تا صد خودتان طراحی کنید، LogoMakr یکی از بهترین سایت های طراحی لوگو است. اگر به فکر ساخت رایگان لوگو هستید، این سایت طراحی لوگو فارسی رایگان به شما کمک می کند. با کمک این سایت لوگو ساز رایگان می توانید اجزای مختلفی را کنار هم قرار دهید و با وارد کردن نام کسب و کارتان یک لوگوی حرفه ای و زیبا داشته باشید. البته دانلود نسخه با کیفیت لوگو طراحی شده پولی بوده و باید 19 دلار پرداخت کنید، ولی نسخه با کیفیت متوسط نیز برای یک کسب و کار کافی است. 

 سایت طراحی رایگان لوگو

 

3. وب سایت Canva

یکی دیگر از بهترین سایت های طراحی لوگو که اخیرا رایگان شده است، سایت Canva است. این سایت رایگان ساخت لوگو فایل های گرافیکی آماده ای را در اختیار شما قرار می دهد. این سایت ساخت آنلاین لوگو، بخش طراحی لوگو دارد و شما می توانید لوگوهای رایگان و پولی مختلفی را در این بخش ببینید، در نهایت مطابق با میل خود آنها را شخصی سازی کنید. یکی از مزیت های خوب این سایت لوگو ساز آنلاین رایگان، امکان آپلود وکتورهای دلخواه است. به گونه ای که می توانید یک لوگو را با وکتورهای دلخواه شخصی سازی کنید.

 سایت طراحی رایگان لوگو

 

4. طراحی لوگو با هوش مصنوعی سایت brandmark.io

سایت brandmark یکی از سایت هایی است که با استفاده از هوش مصنوعی لوگو طراحی می کند. این سایت طراحی لوگو هوش مصنوعی سوالاتی در مورد صنعت کسب و کارتان، کلمه کلیدی و نام برندتان می پرسد و بر اساس آن ها لوگو منحصر به فرد با کیفیت بالا ارائه می کند. به همین خاطر این سایت برای طراحی لوگو بسیار مناسب است. برای سفارشی سازی لوگو طراحی شده باید نسخه تجاری این سایت ساخت لوگو فارسی استفاده کنید که رایگان نیست.

سایت طراحی لوگو با هوش مصنوعی

 

5. سایت طراحی لوگو با هوش مصنوعی logoai.com

سایت ساخت لوگو فارسی رایگان logoai یکی از سایت های طراحی لوگو آنلاین است که بر پایه هوش مصنوعی کار می کند. به همین دلیل برای استفاده از آن نیاز به مهارت خاصی ندارید. این سایت طراحی لوگوی رایگان با اطلاعاتی که از شما دریافت می کند، می تواند لوگویی برای برند شما طراحی کند.

طراحی لوگو با هوش مصنوعی

 

6. وب سایت Logaster

یکی دیگر از بهترین سایت های طراحی لوگو رایگان، سایت Logasterاست. این ابزار لوگوهای زیبایی را در اختیارتان قرار می دهد، اما اجازه شخصی سازی را به شما نمی دهد. این لوگو ساز رایگان نسخه فارسی نیز دارد که می توانید با کمک آن، طراحی لوگو با اسم فارسی رایگان داشته باشید. برای مراجعه به نسخه فارسی این سایت میتوانید به آدرس https://www.logaster.com/fa مراجعه کنید. دقت داشته باشید برای این سایت طراحی لوگو فارسی باید با فیلتر شکن وارد شوید.

ابزار طراحی رایگان لوگو

 

7. سایت Free Logo Design

از دیگر سایت های ساخت لوگو، سایت Free Logo Design را می توان نام برد. سایت Free Logo Design  بهترین سایت برای طراحی لوگو محسوب می شود. نحوه کار با این سایت ساخت لوگو فارسی این گونه است که شما نام کسب و کار خود را وارد می کنید، سپس سایت دسته های مختلفی از لوگو را که هر کدام شامل هزاران لوگو مرتبط است را به شما نمایش می دهد. همچنین شما می توانید تغییراتی نیز در لوگو انتخاب شده ایجاد کنید و در نهایت آن را دانلود کنید. البته دانلود با کیفیت متوسط لوگوهای این لوگوساز آنلاین رایگان است، اگر بخواهید با کیفیت خیلی بالا آن را دانلود کنید باید 59 دلار بپردازید. این سایت ساخت لوگو حرفه ای انلاین رایگان هم در ایران فیلتر است و باید با فیلترشکن وارد شوید.

 سایت طراحی رایگان لوگو

 

8. لوگو ساز رایگان tailor brands

یکی دیگر از سایت های ساخت لوگو فارسی رایگان، لوگو ساز رایگان tailor brands است. نحوه کار با این سایت به این شکل است که پس از ورود به سایت، از شما سوالاتی در زمینه کسب و کارتان پرسیده می شود. در نهایت یک لوگو مناسب به شما تحویل داده می شود. البته این لوگوی نهایی نیست. این سایت لوگوساز رایگان ابزارهایی را برای ویرایش مطابق با سلیقه شما در اختیارتان قرار می دهد. پس از اعمال تغییرات می توانید لوگو خود را رایگان و با کیفیت بالا دانلود کنید. انتخاب این وب سایت طراحی لوگو برای ساخت لوگو بسیار حرفه ای است.

 سایت طراحی رایگان لوگو 

 

9. لوگو ساز آنلاین Graphic Springs

یکی از سایت های معروف طراحی لوگو، سایت Graphic Springs است. با کمک این ابزار می توانید با توجه به نام کسب و کارتان یک لوگوی مناسب طراحی کنید. این سایت پس از ورود نام کسب و کارتان را از شما می خواهد و سپس شما باید از میان دسته هایی که پیشنهاد داده است، یکی را انتخاب کنید. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که فرایند طراحی لوگو رایگان است ولی اگر بخواهید آن را دانلود کنید باید 19.9 دلار پرداخت کنید. با توجه به این موضوع ما وب سایت های دیگر را پیشنهاد می کنیم.

طراحی لوگو آنلاین

 

10. وب سایت Logo Type Maker

لوگوتایپ یکی از انواع پر طرفدار لوگو است. این نوع لوگوها بر پایه کلمه طراحی می شوند. در واقع شما نام کسب و کارتان را وارد میکنید و این سایت لوگو ساز خارجی یک لوگو حرفه ای با نام کسب و کارتان در اختیار شما قرار می دهد. یکی از مزیت های این سایت رایگان طراحی لوگو این است که اگر نسخه تجاری را تهیه کنید، امکان دانلود لوگو با فرمت svg که بالاترین کیفیت است را به شما می دهد. البته در نسخه رایگان این سایت طراحی لوگو فارسی رایگان هم می توانید لوگوها را با فرمت PNG و JPG دانلود کنید.

 سایت طراحی رایگان لوگو  

 

11. وب سایت Design Hill

اگر به دنبال یک ابزار کاملا رایگان هستید، Design Hillبهترین سایت طراحی لوگو رایگان است. سایت طراحی لوگو رایگان Design Hill ابزارهایی را در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید با تغییر رنگ و فونت یک لوگو دلخواه را آماده کنید. این ابزار طراحی لوگو آنلاین رایگان است و برای دانلود هر لوگویی با هر کیفیتی هزینه ای را پرداخت نمی کنید.

 سایت طراحی رایگان لوگو

 

12. وب سایت LogoLogo.com

Logo Logo، بهترین سایت طراحی لوگو رایگان است که بیش از ده سال است که در این زمینه فعالیت دارد و بیش از 3 میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. با کمک این ابزار طراحی لوگو انلاین رایگان می توانید لوگوهای زیادی را که در اختیارتان قرار می دهد را مشاهده کرده و از بین آنها یکی را انتخاب کنید. در نهایت با ویرایش آن، لوگوی شخصی خود را دانلود کنید.

 طراحی رایگان لوگو

 

13. وب سایت Designmantic

یکی از بهترین سایت ساخت لوگو رایگان، وب سایت Designmanticاست. پس از ورود به این سایت، سبک های مختلفی به شما نشان داده می شود که پس از انتخاب سبک مورد نظر باید نام کسب و کارتان را وارد کنید. در این مرحله هزاران لوگو به شما نشان داده می شود که می توانید نام کسب و کارتان را روی آنها قرار دهید و تغییرات لازم را روی آن پیاده کنید. البته این ابزار پولی بوده و برای دانلود طرح باید هزینه ای را پرداخت کنید. ولی برای گرفتن ایده، یک سایت مناسب است.

 ابزار طراحی رایگان لوگو

 

14. وب سایت Wix Logo Maker

یکی از بهترین ابزارهای طراحی لوگو، سایت Wix Logo Maker است. بعد از آنکه وارد سایت شدید، دو نوع لوگو را به شما نشان داده می شود، سپس با انتخاب یکی از آنها با سلیقه شما آشنا شده و هزاران لوگو مختلف را در اختیار شما قرار میدهد. شما می توانید لوگو انتخاب شده را ویرایش کنید و در نهایت با کیفیت بالا بصورت رایگان آن را دانلود کنید.

ساخت لوگو انلاین

 

15. وب سایت Zyro

یکی دیگر از سایت های لوگو ساز رایگان Zyro است. اگر می خواهید از یک ابزار با کاربری ساده و آسان برای طراحی لوگو انلاین استفاده کنید، ما به شما Zyro را پیشنهاد می کنیم. با کمک این وب سایت می توانید بدون هزینه لوگو طراحی کنید. نام کسب و کارتان را ابتدا وارد کرده و لوگو متناسب را در کنار آن قرار می دهید. در آخر با اعمال تغییرات برای شخصی سازی، می توانید لوگو را با فرمت PNG دانلود کنید.  

طراحی آنلاین لوگو 

 

16. وب سایت SquareSpace

یکی دیگر از سایت های طراحی لوگو رایگان، SquareSpace است. این وب سایت نیز مانند سایر وب سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند، امکان وارد کردن نام کسب و کارتان را به شما می دهد. سپس می توانید این نام را در کنار هزاران آیکون که در اختیارتان قرار می دهد بگذارید. در نهایت با سلیقه و خلاقیت خود تغییرات لازم را روی آن اعمال کنید. البته برای دانلود لوگو با کیفیت بالا باید هزینه پرداخت کنید اما کیفیت متوسط آن رایگان است.

ابزار طراحی رایگان لوگو

 

17. وب سایت Oberlo

لوگویی که با نام کسب و کارتان طراحی شده باشد، به کار شما هویت می بخشد. یکی از بهترین سایت های ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان با کمک نام کسب و کارتان سایت Oberlo است. اگر کمی سلیقه و خلاقیت به خرج دهید می توانید یک لوگو زیبا و حرفه ای را با این ابزار طراحی کنید. نکته مهم در مورد این ابزار، دانلود فرمت با کیفیت بالای لوگو بصورت رایگان است. 

ساخت لوگوی رایگان 

 

18. وب سایت Flamingtext

این ابزار برای طراحی یک لوگو ساده کاربرد دارد. می توانید نام کسب و کارتان را در این سایت وارد کنید و یک بکگراند برای آن انتخاب کنید. این ابزار مانند ابزارهای قبلی حرفه ای نبوده. اما برای افرادی که به دنبال طراحی رایگان لوگو هستند و لوگوهای ساده می پسندند گزینه خوبی خواهد بود.

لوگو ساز آنلاین رایگان

 

19. وب سایت DesignEvo

اگر می خواهید یک لوگو حرفه ای داشته باشید، از سایت طراحی لوگو رایگان DesignEvo استفاده کنید. سایت DesignEvo که بهترین سایت ساخت لوگو رایگان فارسی محسوب می شود، هزاران لوگو را دراختیارتان قرار می دهد که می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود یکی را انتخاب کنید. این سایت امکان شخصی سازی لوگو را به شما می دهد. بنابراین اگر ابزار های قبلی برای شما کاربردی نبود، پیشنهاد می کنیم این ابزار را امتحان کنید!

ابزار طراحی رایگان لوگو

 

20. سایت logojoy

این سایت ساخت لوگوی رایگان با طرح سوال هایی از شما به هدف و سلیقه شما پی برده و طراحی لوگو را برای شما ساده می کند. در صورتی که لوگو پیشنهادی را دوست نداشتید، می توانید درخواست لوگو بیشتر کنید تا انتخاب بیشتری داشته باشید. همچنین با این سایت درست کردن لوگو امکان را دارید که هر تغییری را روی لوگو اعمال کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

چطور لوگو بسازیم

21. وب سایت logoshi

یکی از خلاقانه ترین وب سایت های ساخت لوگو، سایت logoshi است. شما کافی است نام برند و ایده خود را در این سایت لوگو رایگان وارد کنید، در نهایت یک لوگو خلاقانه و زیبا به شما تحویل خواهد داد.

معرفی سرویس‌های آنلاین ساخت لوگو

 

22. سایت لوگو ساز خارجی Ucraft

یکی از سایت های طراحی لوگو رایگان، سایت Ucraft است. شما می توانید به راحتی و به صورت کاملا رایگان برای ساخت لوگو با این ابزار اقدام کنید. این لوگو ساز حرفه ای انلاین ، این امکان را می دهد تا تنها با قابلیت کشیدن و رها کردن، یک لوگو حرفه ای برای سایت خود ایجاد کنید. از دیگر امکانات این لوگو ساز حرفه ای انلاین می توان به لیست نمادها و سبک های متنی زیاد اشاره کرد. 

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

  

23. سایت ساخت لوگو logogarden.com

ابزار طراحی آنلاین لوگو logogarden.com این امکان را می دهد تا به کمک ابزار DIy، لوگوهای منحصر به فردی را ایجاد کند. شما می توانید به کمک این سایت ساخت لوگوی رایگان، سایه، درخشندگی و ویژگی های دیگری را به لوگو خود اضافه کنید. در نهایت در صورتی که از لوگو مورد نظر رضایت داشتید، می توانید در این سایت طراحی رایگان لوگو ثبت نام کرده و برای دانلود آن اقدام کنید.

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

  

آیا کسب و کار من حتما باید لوگو داشته باشد؟

پاسخ مثبت است. بله قطعا باید برای کسب و کار خود لوگو مناسب داشته باشید. همانطور که هر انسانی امضای خاص خود را دارد، هر کسب و کار نیز لازم و ضروری است که لوگو داشته باشد. در واقع لوگو از شکل های گرافیکی تشکیل شده اند تا کسب و کار شما بتواند به واسطه آن به دیگران معرفی شود. 

سایت رایگان ساخت لوگو

 وب سایت DesignBuddy با بررسی برندهای بزرگ دنیا به نتایجی دست پیدا کرده است که با مطالعه آنها می توانید، برای طراحی یک لوگوی خوب اقدام کنید:

  • 40 درصد از لوگوهای دنیا یک نوشته با طراحی خاص دارند.
  • 95 درصد از لوگوهای جهان از یک یا دو رنگ استفاده کرده اند.
  • 93 درصد از لوگوهای معروف به قدری ساده هستند که حتی در ابعاد کوچک نیز قابل شناسایی هستند.

 

دلایل استفاده از بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

  • اگر مهارت و تخصص کافی برای طراحی لوگو را ندارید و نمی خواهید ابتدای کار هزینه زیادی کنید، استفاده از لوگو سازهای آنلاین رایگان بهترین گزینه است.
  • اگر ایده مناسبی برای طراحی لوگو برند خود ندارید، مراجعه به این وب سایت ها می تواند به شما کمک زیادی کند.
  • حتی اگر می توانید هزینه های طراحی لوگو را بپردازید، بازهم استفاده از سایت های رایگان طراحی لوگو را پیشنهاد می کنیم. چرا که بهتر است ابتدا ایده ای از لوگو بدست آورید و سپس برای طراحی آن بصورت غیر رایگان اقدام کنید.

 

در پایان

همانطور که گفتیم طراحی لوگو ممکن است هزینه های زیادی را برای شما داشته باشد. اگر تازه کار هستید، بهتر است این هزینه را صرف کارهای دیگر کنید و از سایت های طراحی لوگو رایگان که معرفی کردیم، استفاده کنید. اما باید نکته ای را هنگام ساخت لوگو در نظر بگیرید، یک لوگو خوب و حرفه ای ویژگی هایی دارد. از آنجایی که لوگو شما، معرف کارتان خواهد بود باید در انتخاب آن دقت کنید. برای اینکه ویژگی یک لوگو خوب را مطالعه کنید، ما برای شما مطلب ویژگی های لوگو فروشگاه اینترنتی را آماده کرده ایم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

بروزرسانی در یکشنبه, 13 خرداد 1403 10:58

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا