سفارش طراحی لوگو | سفارش ساخت لوگو

  

سفارش طراحی لوگو حرفه ای

سفارش طراحی لوگو

طراحی لوگو در ایجاد هویت بصری برند و رساندن پیام، نقش مهمی ایفا می کند. طراحی لوگو حرفه ای علاوه بر ایجاد جذابیت های بصری برای مخاطبان در شکل گیری شخصیت برند هم مهم است. یکی از دغدغه صاحبان کسب و کار، انتخاب بهترین شرکت طراحی لوگو است. طراح لوگو علاوه بر تسلط بر نرم افزار های گرافیکی باید از خلاقیت و ذوق ویژه ای برخوردار باشد. در شرکت وب پویا طراحان با اشراف کامل بر نرم افزارهای گرافیکی و داشتن ذوق هنری، بهترین لوگو را برای کسب و کار شما طراحی می کنند. شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای حرفه ای طراحان وب پویا با خیال راحت طراحی لوگو خود را به این شرکت بسپارید.

 

برخی از نمونه لوگوهای طراحی شده

 

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی لوگو

 

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی لوگو

 

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی لوگو

 

قیمت طراحی لوگو

 

طراحی لوگو تایپ

( لوگو نوشتاری)

990.000 تومان

 

 • ارسال 2 طرح اولیه
 • امکان ویرایش 2 مرتبه طرح انتخابی
 • تعیین رنگ سازمانی
 • تحویل 4 روزه
 • ارائه فایل های psd-png-jpg

 

 ثبت سفارش

طراحی لوگو تایپ + لوگو

( ترکیبی )

2.900.000 تومان

 

 • ارسال 3 طرح اولیه
 • امکان ویرایش 3 مرتبه طرح انتخابی
 • تعیین رنگ سازمانی
 • تحویل 6 روزه
 • ارائه فایل های psd-png-jpg و یا فرمت درخواستی

 

 ثبت سفارش

 

انواع طراحی لوگو

 

سفارش لوگو تایپ

لوگو تایپ از کنار هم قرار گرفتن حروف تشکیل می شود. در سفارش لوگو تایپ طراح باید به آناتومی حروف تسلط داشته باشد تا بتواند یک لوگو منسجم و با هارمونی زیبا طراحی کند. نوع لوگوی فعلی سایت دیجی کالا از همین نوع می باشد.

سفارش لوگو تصویری

لوگو تصویری به صورت یک نماد بصری با استفاده از اشکال؛ آیکون ها و نماد ها طراحی می شود. طراحی لوگو تصویری به شکلی که هم ساده باشد و هم بیانگر مفهوم برند باشد کار دشواری است. گاهی اوقات در کنار لوگو تصویری، نام برند نیز آورده می شود.

سفارش لوگو ترکیبی

لوگو تلفیقی از ترکیب 2 لوگو تایپی و تصویری است. طراحی این نوع لوگو به مراتب دشوارتر و پیچیده تر از دو نوع قبلی است. زیرا باید دو نوع لوگو تایپی و تصویری به گونه ای طراحی شوند که بین آن ها هماهنگی برقرار شود. 

 

لوگو، پیامی تصویری از کسب و کار شماست

 لوگو، بیانگر پیام و مفهوم کسب و کار شماست، به همین علت نقش مهمی در تبلیغات و بازاریابی کسب و کار شما ایفا می کند. اولین قدم برای شروع تبلیغات کسب و کارتان طراحی یک لوگو حرفه ای است. طراحی سایت، طراحی کاتالوگ شرکت، طراحی بنرهای تبلیغاتی و تبلیغات اینترنتی بدون داشتن یک لوگو جذاب و به یادماندنی، در پیشرفت شما تاثیر گذار نخواهد بود. مشتریان و مخاطبان با از طریق لوگو شما را می شناسند و به یاد می آوردند. لوگو، یک تصویر کوچک است که مسئولیت و پیام زیادی را به خود به همراه دارد و باعث شهرت شما و کسب و کارتان می شود. درصورتی که قصد سفارش طراحی لوگو حرفه ای را دارید، از طریق فرم تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

سفارش طراحی لوگو

   

ویژگی های یک طراحی لوگو خوب

سفارش طراحی لوگو حرفه ای

طراحی جذاب و به یاد ماندنی: در وهله اول یک لوگو باید باید علاوه بر جذاب بودن، در ذهن مخاطب بماند و هر گاه آن را دید، به آسانی به خاطر بیاورد. در طراحی لوگو باید به دنبال خلق یک طرح جذاب و به یادماندنی بود.

بیان هویت برند: در طراحی لوگو باید هویت کسب و کار و هدف برند را به تصویر کشید. گاهی اوقات یک برند داستانی در پشت خود دارد، باید همان داستان را در طراحی لوگو بیان کرد.

درگیر کردن مخاطب: طراحی لوگو باید به صورتی باشد، حتی برای چند ثانیه توجه مخاطب را به خود جلب کند و او را درگیر خود کند. گاهی اوقات برخی لوگو ها در عین سادگی، ناخودآگاه ذهن مخاطب را درگیر خود می کند.

طراحی متفاوت: در سفارش لوگو حرفه ای باید به متفات بودن لوگوی خود نیز توجه داشته باشید. لوگوهایی که متفاوت از بقیه لوگو ها طراحی می شوند، در ذهن مخاطب ماندگار ترند و از بقیه لوگو های رقبا جلوترند.

 

 

مراحل سفارش طراحی لوگو

 

بررسی حوزه کسب و کار

1. بررسی زمینه کسب و کار 

در ابتدا باید با حوزه کسب و کار آشنا شد و بر اساس آن شروع به طراحی کرد. بررسی زمینه کسب و کار باعث میشود با محیطی که لوگو برای آن طراحی می شود آشنا شویم و متوجه شویم چه نوع احساسات و پیامی را در لوگو بکار ببریم.

شناخت مشتریان

2. شناخت مشتریان کسب و کار 

پس از آشنایی با حوزه کسب و کار، باید مشتریانی که لوگو برای آن ها طراحی می شود را شناسایی کنیم. بدانیم این لوگو قرار است به چه مخاطبانی نشان داده شود، احساسات و تیپ شخصیتی آن ها چگونه است؟

ارائه طرح اولیه لوگو

3. ارائه طرح اولیه و تجدید نظر 

در این مرحله به طراحی اولیه لوگو می پردازیم. سپس طرح اولیه را به کارفرما نشان داده، از نظرت وی آگاه می شویم. گاهی اوقات طرح اولیه نیازمند تغییرات جزئی است و گاهی نیاز به تغییرات بیشتری دارد.

طرح نهایی لوگو

4. تحویل طرح نهایی 

پس از اعمال تغییرات مورد نیاز، طرح نهایی در فایل و فرمت های مورد نیاز کارفرما، به وی تحویل داده می شود و پس از رضایت کاربر، هزینه کار دریافت می شود.

 

در سفارش ساخت لوگو به چه نکاتی باید توجه کرد؟

بیان پیام برند: طراح لوگو باید از پیام برند شما آگاه باشد و آن را در طراحی خود لحاظ کند تا لوگو در ذهن مخاطب ماندگار شود.

بیان کلمات کلیدی کسب و کار: کلمات به لوگو روح می بخشند و باعث می شوند که در ذهن مخاطب بهتر بمانند. در طراحی لوگو بهتر است کلمات کلیدی کسب و کارتان در لوگو استفاده شود.

قابل تغییر بودن اندازه لوگو: لوگو قرار است در انواع رسانه ها و بستر ها استفاده شود. بنابراین؛ لازم است اندازه آن برای کارت های ویزیت، تا سایز بیلبوردهای تبلیغاتی مناسب باشد.

هماهنگی پالت رنگی: در طراحی لوگو باید از رنگ سازمانی کسب و کار استفاده کرد که مطابق با هویت کسب و کار و برند باشد.

طراحی لوگو

   

سایت طراحی لوگو

طراحی لوگو و برند سازی

لوگو یکی از المان هایی است که در برند سازی کسب و کار شما نقش ویژه ای دارد، اگر لوگو شما منحصر به فرد و جذاب باشد، در ذهن مخاطب می ماند و تبدیل به برند می شود.

لوگو در واقع باعث شناخت مشتریان از شما و کسب و کارتان می شود. همچنین داشتن لوگو در بحث تبلیغات و بازاریابی بسیار موثر است و می تواند مشتری را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین لوگو بخش ویژه ای از برند سازی است.

 

طراحی لوگو با وب پویا

تیم طراحی لوگو وب پویا، با استعداد و خلاقیت هنری و بهره گیری از نرم افزار های تخصصی، تلاش می کند بهترین و جذاب ترین لوگو را مطابق کسب و کار شما طراحی کند تا بتوانید برند خود را به زیباترین شکل به مخاطبان معرفی کنید. 

 

مشاوره تخصصی 

مشاوره تخصصی

طراحی لوگو سفارشی

طراحی کاملا سفارشی

ایده های نو 

ایده های نو  

 

چرا کسب و کار ها به طراحی لوگو نیاز دارند؟

 • لوگو جذاب و حرفه ای به آسانی در ذهن مخاطبان می ماند و برند شما را ماندگار می کند.
 • داشتن لوگو، شما را از رقبایتان متمایز می کند.
 • لوگو، کسب و کار و برند شما را حرفه ای تر نشان می دهد.
 • لوگو خوب، باعث جلب اعتماد مشتریان به برند شما می شود.
 • لوگو حرفه ای، تمام اطلاعات و پیام کسب و کارتان را به مخاطب می رساند.

طراحی لوگو حرفه ای

  

 

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا