دلیل موفقیت سایت دیوار چیست؟

نوشته شده توسط 
منتشرشده در تکنولوژی
یکشنبه, 15 اسفند 1395 12:35
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
دلیل موفقیت سایت دیوار چیست؟ - 5.0 از 5 از 5 آرا

دلیل موفقیت سایت دیوار چیست؟

زمانیکه افراد به دنبال کار، خانه و... باشد و یا قصد فروش خانه، خدمات و... باشند اول به دنبال سایت نیازمندی ها می روند سایت های نیازمندی خیلی زیاد شده است و دسترسی به آنها راحت است. از زمان ورود سایت های نیازمندی دیگر افراد به دنبال روزنامه های نیازمندی نمی روند، سایت های نیازمندی دیگر هزینه های روزنامه ها را ندارند و در هر زمان و هر مکان می توان به آنها دسترسی داشت. در بین این سایت ها سایت دیوار بسیار موفق تر از بقیه سایت های نیاز مندی می باشد برای دسترسی به این سایت می توانید هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت دیوار اقدام نمایید. در این مطلب ما قصد داریم راه ها و دلایلی که سایت نیازمندی های دیوار را به این موفقیت رسانده است معرفی کنیم.

موفقیت دیوار

اولین دلیل

سایت دیوار از هر سایت نیازمندی دیگری معروف تر و جذاب تر است دلایل بسیاری دارد که سایت دیوار را از هر نوع سایت نیازمندی دیگر معروف تر است سایت دیوار بگونه ای پر طرفدار است که نه تنها در اینترنت و فضای مجازی از رقبای خود جلوتر است بلکه چاپ های سنتی را دچارمشکل کرده است. ولی بزرگترین دلیل موفقیت سایت دیوار تغییر شیوه کاری آن می باشد. اگر شما قصد داشته اید آگهی را در سایت های نیازمندی منتشر کنید متوجه می شدید قرار دادن آگهی در سایت نیازمندی دیوار رایگان است ولی در مورد بقیه سایت های نیازمندی اینگونه نمی باشد.

سایت نیازمندی دیوار از سایت های نیازمندی خارجی الگو می گیرد به همین دلیل عملکرد این سایت با بقیه سایت های نیازمندی متفاوت است. تفاوت روش دیوار با بقیه سایت های نیازمندی در اهمیت آگهی های رایگان است. در سایتهای مشابه دیوار و یا تبلیغات نیازمندی های چاپی اگر افراد قصد انتشار آگهی خود را داشته باشند با توجه به هزینه ای که برای آگهی پرداخت می کنند به تبلیغاتشان اهمیت داده می شود یعنی هر قدر هزینه بیشتری پرداخت کنند آگهی شان بزرگتر و بالاتر از بقیه آگهی ها قرار می گیرد.

در سایت های دیگر نیازمندی تبلیغات و آگهی ها بدین صورت است تبلیغات ویژه طلایی، الماسی و.. و یا 1 یا چند ستاره هستند ستاره هستند و از این طریق درآمدزایی می کنند.ولی سایت نیازمندی دیوار آگهی های رایگان نیز مانند آگهی های غیر رایگان اهمیت دارند به همین دلیل این سایت بین مردم محبوبیت دارد و همه این سایت را می شناسند و همین دلیل باعث تشویق افراد به استفاده از این سایت و اپلیکیشن این سایت می شود.

اگر کسی بخواهد تبلیغات خود در سایت دیوار بسیار اهمیت داشته باشد با پرداخت هزینه کم می تواند از قابلیت نردبان و فوری استفاده کند. این قابلیت بدین صورت است که زمانی که آگهی خود را منتشر کردید بعد از مدتی این آگهی باز بالای صفحه می آید و مانند بقیه آگهی های دیگر که منتشر می شود با انتشار آگهی جدید آگهی های غیر رایگان پایین می روند و مجددا آگهی غیر رایگان بالا می آید. کلمه معادل این قابلیت در انگلیسی bump ad می باشد. ولی بقیه افراد نمی توانند تشخیص دهند کدام آگهی رایگان و کدام غیر رایگان است.

راه دوم در آمد زایی سایت دیوار از چیست؟ راه دوم درآمدزایی سایت دیوار از طریق استفاده از قابلیت فوری کردن تبلیغات مثلا کاربرانی که قصد آگهی در سایت دیوار را دارند با پرداخت هزینه ای کنار آگهیشان برچسب فوری قرار می گیرد و در دسته ی خاصی قرار دارد و باز هم در لیست تمامی آگهی ها هیچ فرقی با آگهی های رایگان ندارد.

روش این نیازمندی کاملا الگو گرفته از یک سایت نیازمندی در آمریکای شمالی است.

روش هایی که در این مطلب گفته می شود تنها دلایل موفقیت سایت دیوار نیست سایت دیوار یک شیوه ی جدید در ایران ارائه کرد و می دانید انسان همیشه از روش ها و شیوه های جدید استقبال می کنند پس این یک دلیل مهم دیگر برای موفقیت سایت دیوار است.

دومین دلیل

دومین دلیل موفقیت سایت نیازمندی دیوار چیست که این سایت را اینگونه بین عموم محبوب کرده است و چگونه می توان سایت مشابه دیوار داشت و برای طراحی سایت مشابه دیوار کدام فروشگاه ساز و یا طراحی سایت حرفه ای می تواند طراحی سایت مشابه دیوار را به خوبی انجام دهد؟

دلیل دوم موفقیت سایت دیوار این است که به راحتی از طریق موبایل با روش های زیر می توان به این سایت متصل شد.

  1. روش اول وب سایت موبایل
  2. اپلیکیشن موبایل

سومین دلیل

دلیل دیگر که نسبت به دلایل قبلی دارای اهمیت کمتری می باشد و بعضی از سایت های نیازمندی از این قابلیت استفاده می کنند این است که بدون عضویت افراد می توانند آگهی خود را منتشر کنند و یا حتی آگهی که قبلا منتشر کرده اند را ویرایش کنند.

پیشنهادی برای کسانیکه قصد دارند سایتی مشابه سایت دیوار داشته باشند

کسانیکه قصد طراحی سایت مشابه دیوار را دارند حتما ادامه این مطلب را بخوانند.

همانطور که ذکر شده است سایت دیوار از سایت های نیازمندی آمریکای شمالی الگو گرفته است و به این موفقیت رسیده است این یک خبر عالی است برای کسانیکه قصد دارند سایتی مشابه سایت دیوار داشته باشند چون می دانند الگو گرفتن از سایت های موفق و ابداع شیوه جدید راه رسیدن به موفقیت است راه ها و شیوه های دیگری نیز وجود دارد که یک سایت نیازمندی بین عموم فوق العاده محبوب شود.

راه پیشنهادی دیگر این است که زمانیکه طراحی سایت مشابه دیوار انجام می شود این قابلیت نیز انجام شود. حال این قابلیت مهم چیست؟ افراد زمانی که برای تبلیغ به سراغ اینگونه سایت ها می روند از اینکه هر ماه یک مبلغ ثابت را بپردازند ناخشنود می شوند ولی اگر سایتهای مشابه دیوار وجود داشته باشد که بین مشتریان وفادار و عادی تفاوت دهد خیلی برای افراد دلپذیر تر است.

حال این تفاوت بین مشتریان عادی و وفادار چگونه است؟ مثلا مشتری یک ماه تبلیغ کرده است و قصد دارد برای ماه بعد باز تبلیغات خود را وارد سایت های مشابه دیوار کند و در دسته ی فوری قرار گیرد اینبار با هزینه کمتر از بار قبل تبلیغات خود را وارد سایت های مشابه دیوار کند و باز برای سفارش بعدی مبلغ کمتری از سفارش قبلی خود پرداخت کند اینگونه مشتریان بعد از یک بار سفارش باز هم مایل به سفارش برای تبلیغات خود می شوند.

حال اگر شما قصد طراحی سایت های مشابه دیوار دارید می توانید گروه طراحی سایت وب پویا باشید و یا با استفاده از کلمات کلیدی مانند قالب سایت دیوار، طراحی سایت مشابه دیوار، سایت های مشابه دیوار و... را سرچ کرده و سفارش خود را به بهترین فروشگاه ساز، طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای، طراحی سایت حرفه ای و... دسترسی داشته باشید.

خواندن 3157 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 15 اسفند 1395 13:08

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4