نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی و تاثیر آن بر سئو

چهارشنبه, 20 تیر 1403 09:00
امتیاز شما به این مطلب
(15 رای‌ها)

نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی

 

انتشار رپورتاژ آگهی راهی مطمئن برای معرفی محصولات و کسب و کار شما است. در واقع رپورتاژ آگهی این امکان را به شما می دهد تا با سرمایه گذاری اصولی، مشتری بیشتری را جذب کرده و جایگاهتان را در گوگل تثبیت کنید. اما نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی چگونه است؟ چگونه رپورتاژ آگهی بنویسیم؟ نوشتن رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟ برای تقویت رپورتاژ آگهی پس از انتشار آن باید چه اقداماتی را انجام دهیم؟

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی محتوایی است که به منظور معرفی خدمات و یا محصولات، در وب سایت پر بازدید دیگری منتشر می شود. اما علت نوشتن و انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت های پر بازدید چیست؟ چه عاملی می تواند سبب جذب بیشتر مخاطب از این طریق شود؟

آیا گرفتن رپورتاژ از نظر گوگل خوب است؟ همانطور که گفتیم هدف از انتشار رپورتاژ، معرفی خدمات و یا محصولات است. اما چرا باید در وب سایت های پر بازدید منتشر شود؟ زمانی رپورتاژ آگهی شما می تواند نتیجه بخش باشد که توسط تعداد زیادی از کاربران دیده شود؛ بنابراین زمانی این اتفاق خواهد افتاد که محتوای رپورتاژ در وب سایت های معتبر، معروف و با ترافیک بالا منتشر شود.

 

 

از طرفی گرفتن رپورتاژ از وب سایت دیگر، نوعی گرفتن بک لینک است که می تواند تاثیر زیادی در سئو سایت داشته باشد؛ در واقع گوگل اینطور درک می کند که وب سایت معتبر دیگری به شما لینک داده است. 

 نحوه نوشتن ریپورتاژ

نوشتن رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

یکی از موثر ترین روش ها برای معرفی محصولات و یا خدمات، استفاده از تبلیغات در فضای مجازی است. تبلیغات سنتی دیگر پاسخگوی کسب و کار ها نبوده و عموم مردم هم به آنها توجهی نشان نمی دهند. این در حالی است که فعالیت مردم در بستر اینترنت روز به روز افزایش یافته و در نتیجه نیازهای خود را در این فضا رفع می کنند. 

پس میتوان گفت استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی کسب و کارتان، اقدامی سودمند و ثمر بخش خواهد بود. نوشتن رپورتاژ آگهی در وب سایت های مختلف، نوعی از تبلیغات اینترنتی است که می تواند تاثیر زیادی در جذب مخاطب داشته باشد.

هر چه مخاطبین سایت شما بیشتر شود، ترافیک سایت افزایش یافته و همین امر می تواند سئو سایت شما را بهبود دهد.

از طرفی یکی از روش های افزایش سئو سایت در گوگل، گرفتن بک لینک از وب سایت های معتبر است. با انتشار رپورتاژ آگهی به خزنده های گوگل این امکان را داده اید تا با سرعت بیشتری سایت شما را خزش کنند. البته انتشار رپورتاژ آگهی زمانی می تواند در سئو سایت شما تاثیر بگذارد که پس از انتشار، به صورت اصولی حمایت و تقویت شود. اما چطور می توانیم رپورتاژ آگهی را تقویت کنیم؟ چطور رپورتاژ بنویسیم؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

 

نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی

هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی بایستی به یک سری نکات توجه داشته باشید که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی

1. انتخاب بهترین سایت برای انتشار رپورتاژ

اولین نکته در نحوه نوشتن ریپورتاژ، انتخاب وب سایت هایی است که بازدید کننده زیادی دارند. هر چه تعداد بازدید سایت بیشتر باشد، احتمال دیده شدن رپورتاژ آگهی شما هم افزایش خواهد یافت. علاوه بر این وب سایت هایی را انتخاب کنید که تا حد زیادی به زمینه کاری شما مرتبط می شوند. به عنوان مثال اگر در حوزه دیجیتال فعالیت می کنید، وب سایت های دیجی رو، زومیت و … گزینه های مناسبی برای شما خواهند بود. در مطلب " انتخاب بهترین سایت برای رپورتاژ آگهی " به شما در زمینه انتخاب سایت معتبر برای رپورتاژ کمک کرده ایم.

 

2. مخاطب هدف خود را بشناسید

در آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی، پس از آنکه بهترین وب سایت انتشار رپورتاژ آگهی را انتخاب کردید، باید سبک آگهی های آن سایت را نیز بررسی کنید. علاوه بر این شما باید پرسونای مخاطبتان را شناخته و براساس آن محتوا تولید کنید. به عنوان مثال شما باید پیش از انتخاب یک موضوع مناسب برای رپورتاژ آگهی خود، ابتدا باید به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • مخاطبان من چه سلیقه ای دارند؟
 • نیاز مخاطبان من چیست و چطور می توانم آنها را برطرف کنم؟
 • در چه گروه سنی قرار می گیرند؟
 • در چه حوزه ای مشغول به کار هستند؟
 • و...

با پاسخ به این سوالات می توانید به راحتی پرسونای مخاطبانتان را شناخته و بر اساس آنها بهترین متن را برای آگهی بنویسید.

 

3. انتخاب موضوع مناسب برای رپورتاژ

سومین اقدام در آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی، انتخاب یک موضوع پرطرفدار و مرتبط با حوزه کاری شما است. یعنی شما باید ابتدا مشخص کنید که با چه کلماتی و برای چه صفحه ای از سایتتان، می خواهید رپورتاژ بگیرید. سپس متناسب با آنها موضوعی را انتخاب کنید. سعی کنید موضوعی که انتخاب می کنید کاملا مرتبط با کلمه ای باشد که می خواهید با آن لینک بگیرید. در نوشتن رپورتاژ از موضوعات ترند استفاده کنید. استفاده از موضوعات ترند خیلی به رپورتاژ کمک می می کند و باعث می شود اثر گذاری آن بیشتر شود. اما چگونه؟ هنگامی که یک موضوع ترند باشد اکثر مردم آن را سرچ می کنند، حال اگر شما در مورد آن موضوع رپورتاژ بنویسید و به کسب و کار خودتان ربط دهید باعث می شود کلیک آن رپورتاژ بیشتر شود و بنابراین کلیک محتوای اصلی هم بالاتر برود و بیشتر شناخته شوید. موضوعات ترند را هم می توانید از یوتیوب ، توییتر، اینستاگرام پیدا کنید.

 

4. عنوان جذاب انتخاب کنید

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی، انتخاب یک عنوان جذاب است. عنوان یک محتوا نقش بسیار مهمی در جذب مخاطب دارد، به همین دلیل در زمان انتشار رپورتاژ آگهی زمان زیادی را برای انتخاب یک عنوان جذاب صرف کنید. در ادامه نکاتی را برای انتخاب یک عنوان جذاب گفته ایم:

1. در عنوان خود موضوع اصلی محتوا و هدف آن را بیان کنید

2. از عناوین مبهم و نا مفهموم استفاده نکنید

3. از کلماتی مثل " بهترین، برترین، فوق العاده و ... " استفاده کنید

4. از عدد در عنوان رپورتاژ استفاده کنید

5. استفاده از موضوعات ترند در عنوان رپورتاژ

برای مثال در صورتی که حوزه کاری شما فروش اینترنتی موبایل است، می توانید عنوان رپورتاژ خود را اینگونه انتخاب کنید "معرفی 7  مورد از بهترین گوشی های بازار تا 10 میلیون تومان ". همچنین شما می توانید برای نوشتن عنوان رپورتاژ آگهی خود، از رقبا نیز ایده بگیرید. برای این کار لازم است کلمه کلیدی خود را در گوگل جستجو کنید و نتایج را بر روی "News" قرار دهید. به این ترتیب می توانید از رپورتاژ هایی که در این باره نوشته شده اند، ایده بگیرید.

 چطور رپورتاژ بنویسیم؟

5. به سبک محتواهای سایت انتشار رپورتاژ دقت کنید

هر وب سایتی که برای انتشار رپورتاژ انتخاب می کنید، قوانین و سبک خاص خود را دارند. بنابراین پیش از نوشتن رپورتاژ آگهی، ابتدا قالب سایت و سبک محتواهای آن را بررسی کنید. هرچه سبک و قالب محتوای شما به سبک وب سایت منتشر کننده نزدیکتر باشد، اعتماد مخاطب بیشتر شده و تمایل بیشتری برای مطالعه نشان خواهد داد.

به نحوه تیتر گذاری محتواهای وب سایت رپورتاژ آگهی دقت کنید؛ اگر اغلب محتواها تیترهای کوتاه و تک کلمه ای استفاده می کنند، شما هم باید دقیقا با همین سبک محتوا را تولید کنید.

علاوه بر این لحن محتواهای وب سایت رپورتاژ آگهی را نیز در نظر بگیرید؛ برخی از وب سایت ها لحن صمیمانه و برخی لحنی کاملا جدی دارند. با رعایت این نکات، در واقع شما سبک و سلیقه مخاطب هدف همان سایت را در نظر گرفته و نتیجه بهتری را خواهید گرفت.

 

6. تولید محتوای یونیک و اصولی برای رپورتاژ

پنجمین گام پیش از انتشار رپورتاژ آگهی، نوشتن محتوایی یونیک، کاربردی و کامل است. محتوای شما باید به نحوی نوشته شود که حس تبلیغاتی به کاربر نداده و او را به بازدید از سایت شما تشویق کند. از طرفی باید کلمات کلیدی مرتبط با موضوع رپورتاژ نیز در آن استفاده شود. سعی کنید در تولید محتوا استراتژی لینک سازی درستی داشته باشید؛ به عنوان مثال حداقل یکی از لینک ها را با کلمه ای غیر از کلمات کلیدی بدهید و یا در ابتدای محتوا اصلی ترین لینک را قرار دهید.

اگر مهارت و تخصص لازم در این زمینه را ندارید، بهتر است از شرکت های ارائه دهنده خدمات تولید محتوا کمک بگیرید.

 

7. مخاطب را به بازدید از سایت دعوت کنید

سعی کنید به نحوی محتوا را بنویسید که مخاطب درگیر آن شده و تا انتها محتوا را دنبال کند؛ همچنین لینک های مهم به سایت خود را در بخش هایی از محتوا قرار دهید که محتوای جذاب تری داشته باشد. به این ترتیب احتمال دیده شدن آن لینک توسط مخاطب بیشتر خواهد بود. یکی از لینک های خود را در انتهای محتوا قرار دهید؛ چرا که در انتهای محتوا تمامی سوالات مخاطب پاسخ داده شده و زمان مناسبی برای دعوت او به سایت خواهد بود.

دعوت به عمل شما حتما نباید شامل تصویر و یا دکمه ای باشد؛ بر عکس بهتر است با لینک به سایت و شماره تماس، آنها را به سایت خود دعوت کنید. اغلب وب سایت های انتشار رپورتاژ آگهی این اجازه را به شما می دهند که 3 تا 5 لینک به سایت خود بدهید، پس نهایت استفاده را از این لینک ها ببرید.

 

8. از تصاویر جذاب و مرتبط استفاده کنید

اکثر وب سایت های انتشار رپورتاژ آگهی اجازه انتشار چند عکس را بیشتر به شما نمی دهند؛ به همین دلیل سعی کنید از این ظرفیت استفاده کرده و حتی با تصاویر محتوا نیز مخاطب را درگیر کنید. اگر در رپورتاژ آگهی خود محصولی را معرفی می کنید، از تصاویر آن نیز در طول محتوا استفاده کنید.

 

9. دریافت لینک لانگ تیل

لانگ تیل ها کلماتی هستند که به صورت طولانی توسط کاربران در گوگل سرچ می شوند. در صورتی که سایت شما در صفحات اول و دوم یافت می شود، می توانید از کلمات کلیدی طولانی برای دریافت رپورتاژ استفاده کنید. زیرا در کلمات لانگ تیل رقابت کمتری وجود دارد. بنابراین امکان تسخیر آن کلمه توسط رپورتاژ وجود دارد. همچنین توجه داشته باشید که همیشه یک مدل لینک سازی نکنید چرا که ممکن است گوگل استراتژی شما را بفهمد و تاثیر رپورتاژ ها از بین برود. بنابراین لینک ها را در قسمت های مختلف محتوا قرار دهید و همیشه با کلمه کلیدی لینک دریافت نکنید. 

 

نکات تقویت رپورتاژ آگهی پس از انتشار آن

زمانی که محتوای رپورتاژ خود را منتشر کردید، باید به روش های مختلفی از آن حمایت کنید؛ اما چه روش هایی می تواند در تقویت رپورتاژ آگهی بعد از انتشار موثر باشد؟

افزایش بازدید از رپورتاژ

1. گرفتن بک لینک برای رپورتاژ آگهی

یکی از  اقداماتی که در تقویت رپورتاژ آگهی بسیار تاثیر گذار است، گرفتن بک لینک برای رپورتاژ منتشر شده است. زمانی که شما برای رپورتاژ منتشر شده بک لینک معتبر و دائمی می گیرید، اعتبار آن رپورتاژ در دید گوگل افزایش پیدا می کند. اما به این نکته توجه کنید که خرید بک لینک ارزان و کوتاه مدت، نه تنها در تقویت رپورتاژ موثر نخواهد بود، بلکه باعث افت آن نیز میشود. چرا که پس از مدتی از بین رفته و این بی اعتبار بودن سایت لینک دهنده را به گوگل نشان می دهد.

 

2. کامنت گذاری در سایت انتشار رپورتاژ آگهی

یکی دیگر از اقداماتی که می توانید برای تقویت رپورتاژ پس از انتشار انجام دهید، کامنت گذاری زیر محتوا است. اگر وب سایت انتشار آگهی این قابلیت را دارد، حتما از این فرصت استفاده کنید. سعی کنید نظرات واقعی و تا حد زیادی مثبت خود را کامنت کنید.

 

3. فعالیت در شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی مختلف، رپورتاژ آگهی را منتشر کنید. هر چه قدرت دامنه سایت رپورتاژ آگهی بیشتر شود، ارزش و اعتبار لینک های رپورتاژ شما هم بیشتر خواهد شد.

 

4. انتشار بازنشر در سایت های وبلاگی

شما می توانید محتواهایی را با موضوع رپورتاژ خود تولید کنید؛ سپس در سایت های وبلاگی آنها را منتشر کرده و از آن به رپورتاژ آگهی خود لینک دهید. به این ترتیب بدون صرف هزینه، بک لینک دائمی، معتبر و یونیک برای رپورتاژ آگهی گرفته اید. از وب سایت های معتبر وبلاگی می توان به ویرگول، اومیگو، بلاگفا و … اشاره کرد.

 

مزایای انتشار رپورتاژ آگهی چیست؟

 1. هزینه انتشار رپورتاژ آگهی نسبت به سایر تبلیغات بسیار کمتر است.
 2. رپورتاژ به صورت غیر مستقیم به معرفی و تبلیغ برند شما می پردازد، به همین دلیل می تواند بازدید کنندگان زیادی را جذب کند.
 3. رپورتاژ معمولا از سایت های پر بازدید گرفته می شود و به دلیل اینکه در بین محتواهای عادی قرار می گیرند، احتمال دیده شدن آن ها زیاد است.
 4. رپورتاژ باعث افزایش اعتبار و برندینگ شما می شود، زیرا؛ سایت های مطرح مثل سایت های خبری در مورد شما حرف می زنند.
 5. گاهی اوقات محتوای رپورتاژ شما در گوگل رتبه می گیرد که باعث دیده شدن سایت شما می شود.
 6. رپورتاژ یکی از بهترین شیوه های لینک سازی طبیعی و اصولی برای سایت می باشد. گرفتن بک لینک طبیعی از سایت های مطرح روی سئو سایت تاثیر زیادی دارد.
 7. رپورتاژ آگهی دائمی بوده و نیاز به تمدید ندارد.
 8. با انتشار رپورتاژ آگهی بازدید کنندگان سایت افزایش پیدا می کنند.

 هزینه نوشتن رپورتاژ

رپورتاژ آگهی چطور باعث افزایش فروش می شود؟

همانطور که گفتیم یکی از شیوه های جذب مشتری و بازاریابی، انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های پربازدید است. در واقع عموم مردم ترجیح می دهند از محصولات یا خدماتی استفاده کنند که مورد تایید افراد معتبر باشد. به همین دلیل است که تبلیغات توسط اینفلوئنسرها بیشتر از قبل شده است.

سایت های انتشار رپورتاژ نیز در بستر اینترنت حکم اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی را دارند. زمانی که محصول و یا خدمات شما توسط یکی از این وب سایت ها به مردم معرفی شود، مردم با اعتماد و تمایل بیشتری خرید می کنند. در نتیجه همین امر به صورت غیر مستقیم سبب افزایش بازدید و در نتیجه فروش شما خواهد شد. افزایش بازدید از رپورتاژ اصولا ماندگارتر از سایر روش ها می باشد.

 

قیمت رپورتاژ آگهی چقدر است؟

قیمت رپورتاژ آگهی ثابت نبوده و هر وب سایتی با توجه به قوانین و ویژگی هایی که دارد، قیمت گذاری می کند. اما هرچه اعتبار دامنه یک سایت بیشتر و سورس اسپم آن کمتر باشد، هزینه رپورتاژ آگهی در آن نیز بیشتر خواهد بود. از طرفی وب سایت های معروف و با بازدیدکننده بالا نیز تعرفه بیشتری نسبت به سایر سایت ها دارند.

اما به طور کلی هزینه برای انتشار رپورتاژ، نوعی سرمایه گذاری بلند مدت و با بازدهی بالا است.

 

هزینه نوشتن رپورتاژ چقدر است؟

همانطور که گفتیم نوشتن رپورتاژ آگهی به شما کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را به مردم معرفی کنید. از طرفی بازدید بالای سایتی که در آن رپورتاژ را منتشر می کنید، می تواند بازدید کننده بالایی را برای شما بیاورد. اما نحوه نوشتن رپورتاژ در افزایش بازدید از رپورتاژ تاثیر زیادی دارد. پیشنهاد می کنیم اگر در زمینه نوشتن محتوای سئو شده و رپورتاژ تخصص و مهارت کافی ندارید، این کار را به افراد ماهر بسپارید.

هزینه نوشتن رپورتاژ با توجه به نوع کلمه کلیدی هدف، تعداد کلمات محتوا و تخصصی بودن یا نبودن محتوا مشخص میشود. تیم تولید محتوای وب پویا، با توجه به کلمه کلیدی هدف شما و قوانین سایت مورد نظرتان برای انتشار رپورتاژ آگهی، به شما کمک می کند تا یک محتوای خوب آماده کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان، اطلاع از هزینه رپورتاژ نویسی و ثبت سفارش تولید محتوا با ما تماس بگیرید.

 

چه عواملی بر قیمت رپورتاژ آگهی موثر است؟

قیمت رپورتاژ اگهی به یک سری عوامل بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

1. تعداد لینک های فالو

به طور کلی تاثیر بک لینک فالو از نوفالو بسیار بیشتر خواهد بود. حال اگر وب سایتی لینک های فالو به شما بدهد، هزینه انتشار رپورتاژ در آن نیز افزایش خواهد یافت. اما به این نکته توجه کنید که صرف هزینه برای گرفتن رپورتاژ آگهی با لینک فالو، بسیار بهتر از لینک نوفالو است.

 

2. اعتبار دامنه سایت

دومین معیاری که در قیمت رپورتاژ آگهی موثر است، اعتبار دامنه یک سایت یا دامین آتوریتی آن است. این اعتبار توسط شرکت MOZ مشخص شده و عددی بین 0 تا 100 می باشد. هر چه این امتیاز بیشتر و سورس اسپم آن کمتر باشد، ارزش لینک و رپورتاژ شما بیشتر خواهد بود.

 

نحوه انتشار رپورتاژ آگهی

سوالی که ممکن است مطرح شود، این است که نحوه انتشار رپورتاژ آگهی چگونه است؟ همانطور که گفتیم رپورتاژ آگهی در سایت های مخصوصی منتشر می شود. این سایت ها هر کدام قوانین خاص خود را دارند که درصورت رعایت نکردن، محتوای شما منتشر نمی شود.

به عنوان مثال تعداد کلمات محتوا، تعداد لینک های هر رپورتاژ، موضوع هر رپورتاژ آگهی و ... از مواردی است که هر سایت قانون خاص خود را دارد. در نتیجه نحوه انتشار رپورتاژ آگهی برای هر وب سایت متفاوت می باشد که پیشنهاد می کنیم قوانین هر سایت را پیش از ثبت سفارش مطالعه نمایید.

 افزایش بازدید از رپورتاژ

 

تاثیر فوق العاده بک لینک های رپورتاژ آگهی

همانطور که گفتیم رپورتاژها تاثیر به سزایی در سئو وب سایت ها داشته اند و بک لینک های دریافتی از رپورتاژ مستقیما در میزان ترافیک سایت اثر گذاشته اند. اما چه چیزی باعث می شود بک لینک های رپورتاز تا این اندازه بر سئو سایت اثر بگذارند؟

 

وجود بک لینک های رپورتاژ در داخل مقاله

گوگل برای بک لینک هایی که داخل یک مقاله هستند، ارزش و اعتبار زیادی قائل است. از نظر گوگل این بک لینک ها که در متن مقاله هستند، مانند یک معرفی یا پیشنهاد هستند، در نتیجه راحت تر به آن ها اعتماد می کند. در صورتیکه بک لینک های قرار گرفته در جایگاه های تبلیغاتی سایت ها یا منو و فوتر نشان دهنده ی بک لینک پولی هستند و گوگل به آن ها اعتماد ندارد.

 

دریافت بک لینک های دائمی

بک لینک های دریافتی از رپورتاژ ماندگار هستند. گوگل نیز به بک لینک های دائمی ارزش و اعتبار بیشتری می دهد. در واقع از نظر گوگل، هرچقدر یک پیشنهاد یا معرفی ماندگارتر باشد، اعتبار بیشتری دارد. به عمین علت است که گرفتن بک لینک های دائمی برای وبمستران بسیار اهمیت دارد و آن را یک راهکار عالی برای سئو وب سایت می دانند.

 

دریافت بک لینک از سایت های معتبر

در بحث انتشار رپورتاژ، سعی می کنید از سایت های معتبر که نزد گوگل اعتبار و ارزش زیادی دارند، بک لینک دریافت کنید. اعتبار سایتی که به معرفی شما می پردازد، به طور مستقیم بر اعتباری که گوگل برای سایت شما قائل است، تاثیر دارد. همانطور که در دنیای واقعی به پیشنهاد یک فرد مورد اعتماد، اهمیت بیشتری می دهیم، در دنیای وب هم اینگونه است. رپورتاژ آگهی یک راه عالی برای پیشنهاد توسط معتبرترین سایت ها و دریافت بک لینک های قوی از آن هاست.

 

❔︎ سوالات متداول

چرا تقویت رپورتاژ آگهی اهمیت دارد؟

به هر حال شما برای انتشار رپورتاژ هزینه می کنید؛ حال این هزینه زمانی نتیجه خواهد داد که محتوای رپورتاژ تقویت شده و بازدید بالایی بگیرید. به همین دلیل برای حفظ سرمایه و گرفتن نتیجه بهتر باید رپورتاژ آگهی خود را تقویت کنید.

 

 آیا تحقیق برای کلمات کلیدی و انتخاب موضوع برای رپورتاژ مهم است؟

قطعا بله؛ هدف شما از انتشار رپورتاژ آگهی جذب بیشتر مخاطب به سایت است. بنابراین باید محتوای نوشته شده موضوع درستی داشته باشد. همچنین انتخاب کلمات کلیدی و عنوان مناسب برای آن نیز اهمیت زیادی دارد.

 

بروزرسانی در چهارشنبه, 20 تیر 1403 09:00

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا