تخفیف جمعه سیاه

سئو ارزان سایت | خدمات سئو سایت ارزان

سه شنبه, 23 آبان 1402 10:00
امتیاز شما به این مطلب
(11 رای‌ها)

سئو ارزان سایت

 

سئو و بهینه سازی بهترین راه برای افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو است که منجر به گسترش کسب و کار و افزایش درآمد می شود. بسیاری از افراد در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات سئو دچار تردید می شوند و دلیل آن هم ارائه قیمت های متفاوت است. از این رو در این مطلب قصد داریم در مورد سئو ارزان سایت صحبت کنیم و ببینیم سئو ارزان چگونه است و چه نکاتی را باید در انتخاب آن در نظر بگیرید.

سئو ارزان سایت چیست؟

در برخی از موارد سئوی ارزان سایت دلیلی بر کیفیت پایین خدمات سئو نیست. این شرکت ها خدمات سئو را با قیمت کمتری ارائه می دهند و دلیل آن هم نوع بهینه سازی، کمیت و زمان متفاوت است. اما رشد کسب و کار را در ازای خدمات ارزان تضمین می کنند. به عبارتی قیمت پایین خدمات سئو با نوع فرآیند بهینه سازی و زمان رسیدن به نتیجه رابطه دارد.

در قرارداد خدمات سئو ارزان، بهتر است؛ ریز قیمت سئو داخلی و سئو خارجی به صورت شفاف بیان شود تا ابهامی در این باره نماند.

 

مراحل خدمات سئو سایت ارزان 

میزان تجربه و نمونه کارهای سئو شرکت ارائه دهنده خدمات سئو ارزان از موارد مهمی است که باید در انتخاب این شرکت ها به آن توجه کرد. خدمات ارزان سئو سایت به طور کلی شامل موارد زیر است:

 

سئو سایت ارزان

 

 1. مشاوره ارزان سئو سایت

اولین قدم در خدمات سئو ارزان، مشاوره سئو است که در آن اهداف سئو تعیین می شود و راه رسیدن به این اهداف مشخص می شود. مشاور سئو با تجربه، به خوبی می تواند با بررسی سایت، مسیر بهینه سازی اصولی سایت را تشخیص دهد و برای آن برنامه ریزی کند. در این زمینه تیم مشاوره وب پویا، با بیش از دو دهه تجربه در حوزه سئو، پس از آنالیز رایگان سایت شما، مشاوره رایگان سئو را برای شما انجام می دهد، مسیر صحیح بهینه سازی را تعیین می کند و اقدامات لازم در این مسیر را به طور شفاف بیان می کند.

 

 1. تدوین استراتژی سئو ارزان سایت

تدوین استراتژی قدم بعدی خدمات سئوی ارزان سایت است. این مرحله نقش مهمی در موفقیت فرآیند سئو و رسیدن به رتبه های برتر گوگل دارد. پس از بررسی های لازم از توسط شرکت سئو ارزان، یک استراتژی برای مسیر بهینه سازی تدوین می شود و اقداماتی که در راستای تولید محتوا تا رسیدن به چشم اندازه ها و افزایش بازدید باید انجام شود به صورت کامل مشخص می شود.

 

 1. انجام سئوی ارزان سایت

شرکت سئو پس از مشاوره و تدوین استراتژی سئو، شروع به پیاده سازی تکنیک های سئو ارزان روی سایت می کند، پیوسته نقاط قوت و ضعف سایت را بررسی و آنالیز می کند و تکنیک های مختلف سئو را برای رفع مشکلات فعلی سایت و بهبود شرایط سئو را به کار می گیرید. 

کارشناسان سئو حرفه ای از تمامی تکنیک ها و ابزارهای جدید سئو برای رساندن سایت به رتبه های برتر گوگل استفاده می کنند تا کار خود را به بهترین نحو انجام دهند.

 

خدمات سئوی ارزان سایت شامل چیست؟

سئو ارزان سایت با بررسی و آنالیز سئو سایت شروع می شود. این قسمت از مهم ترین مراحل سئو ارزان است که تاثیر زیادی در نتیجه نهایی دارد. یعنی در اولین مرحله سایت باید توسط کارشناس سئو آنالیز شود و بقیه مراحل یک به یک اجرا شود. مراحل سئو ارزان وب پویا شامل بخش های زیر است:

 • آنالیز سایت و رقبا
 • تعیین اهداف کسب و کار
 • تحقیق کلمات کلیدی 
 • سئو داخلی
 • سئو خارجی 
 • سئو تکنیکال

شرکت وب پویا، تمامی مراحل سئو را با بهترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت برای شما عزیزان ارائه می دهد تا بتوانید از این فرصت استفاده کنید و سایت خود را به نتایج بالای گوگل برسانید و کسب و کارتان را گسترش دهید.

 

خدمات سئو ارزان سایت

 

مزایای سئو ارزان سایت چیست؟

استفاده از خدمات سئو ارزان می تواند شما را با صرف هزینه کم به رتبه های برتر گوگل برساند.، چی بهتر از این؟ به عبارتی شما با دریافت خدمات سئو نظیر تحقیق کلمه کلیدی، تولید محتوا، لینک سازی داخلی، گرفتن بک لینک، رپورتاژ و … با قیمت پایین و به صرفه به رتبه های اول گوگل در نتایج جستجو می رسید و درآمد بیشتری کسب می کنید.

البته توجه داشته باشید که گاهی قیمت پایین، باعث کیفیت پایین خدمات سئو می شود که در این زمینه باید نمونه کار شرکت و رضایت مشتریان قبلی را در نظر بگیرد و سپس اقدام به دریافت خدمات سئو ارزان کنید.

 

سئو ارزان سایت وردپرسی

بسیاری از مدیران برای طراحی سایت کسب و کار خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند. اما چرا وردپرس؟ چون این سیستم مدیریت محتوا، مدیریت آسانی دارد و از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند.  سئو سایت وردپرسی ارزان هم مانند سایر سایت ها، همان مراحل کلی را طی میکند. از طرفی چون سایت های وردپرسی از همان ابتدا بر پایه سئو کدنویسی شده اند، سئو پذیر تر هستند.

در صورتی که خدمات سئو ارزان برای وبسایت وردپرسی دریافت می کنید عوامل زیر را پیوسته رصد کنید:

 • میزان بازدید و ترافیک سایت
 • نرخ پرش سایت
 • نرخ تبدیل و میزان فروش
 • میزان شناخت کاربران از سایت و برندسازی

تکنیک های سئو

 

روش های سئو سایت ارزان

به طور کلی سئو سایت به 3 روش سئو کلاه سفید، کلاه سیاه و خاکستری انجام می شود. در سئو کلاه سفید از تکنیک های طبیعی و مطابق با اصول گوگل برای رتبه گرفتن استفاده می شود مثل تولید محتوا، لینک سازی داخلی و … . اما در تکنیک سئو کلاه سیاه از روش های نادرست برای رتبه گرفتن استفاده می شود که شاید فقط مدتی جواب دهد و پس از آن با جریمه گوگل مواجه می شود. سئو کلاه خاکستری هم حد وسط این دو روش است.

حال گاها شرکت ها برای خدمات سئو ارزان وب سایت از روش های سئو کلاه سیاه استفاده می کنند و خیلی زود شما را به رتبه های اول گوگل می رسانند ولی پس از آن رتبه خود را از دست می دهید و با جریمه گوگل روبرو می شوید. بنابراین برای دریافت خدمات سئو ارزان، دقت کنید تمامی اقدامات به صورت شفاف بیان شود و هیچ ابهامی نماند، تا بتوانید با خیال راحت سئو سایت خود را به دست کارشناس سئو بسپارید.

 

به طور کلی شرکت ها برای ارائه خدمات سئو ارزان از تکنیک های زیر استفاده می کنند:

 • تولید محتوا خوب توسط افراد دورکار با هزینه کمتر
 • لینک سازی با قیمت پایین در سایت های معتبر 
 • بکارگیری نیروهای دورکار و نظارت بر پروژه

 

❔︎ سوالات متداول

مزیت استفاده از خدمات سئو ارزان سایت چیست؟

با دریافت خدمات سئو ارزان می توانید بدون نیاز به صرف هزینه بالا، سایت خود را به رتبه های برتر گوگل برسانید. در خدمات سئو ارزان اقداماتی همچون تولید محتوا، بک لینک و با قیمت مقرون به صرفه تری انجام می شود.

 

قیمت پایین خدمات سئو تاثیری بر کیفیت این خدمات دارد؟

برخی از شرکت های سئو سایت با روش های سئو کلاه سیاه انجام میدهند که تاثیر بدی بر سایت دارد و همین دلیل پایین بودن تعرفه آن ها است. اما در وب پویا خدمات سئو ارزان با کیفیت بالا و استفاده از روش های سئو کلاه سفید انجام می شود. در این مورد باید دقت خود را روی نمونه کارها و نظرات مشتریان مجموعه سئو بگذارید.

 

کلام آخر

در این مطلب شما را به طور کامل با خدمات سئو ارزان آشنا کردیم و در مورد مزایای و ریسک های این خدمات صحبت کردیم. به طور کلی باید در هنگام دریافت این خدمات، دقت کامل را داشته باشید تا سئو سایت شما با ضمانت انجام شود و پرداخت هزینه کم باعث ضربه به کسب و کارتان نشود. از طرفی نباید سئو سایت برای شما هزینه زیادی داشته باشد که درآمد سایت تماما صرف سئو شود. دریافت خدمات سئو ارزان از یک شرکت معتبر شما را به اهدافی که دارید، می رساند، پس نگران نباشید.

 

بروزرسانی در سه شنبه, 23 آبان 1402 10:00

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا