سئو تضمینی سایت چیست؟ | خدمات سئو سایت تضمینی

یکشنبه, 25 مهر 1400 13:21
امتیاز شما به این مطلب
(6 رای‌ها)

سئو تضمینی سایت

 

هر سایتی برای بهبود جایگاهش در گوگل، نیاز به سئو و بهینه سازی دارد. اما آیا تمامی اقداماتی که در زمینه سئو روی سایت انجام میشود، همیشگی و تضمینی خواهد بود؟ در این مطلب سعی کرده ایم که به شما بگوییم سئو تضمینی سایت چیست و برای سئو تضمینی باید چه اقداماتی انجام شود؟ با ما همراه باشید.

سئو سایت تضمینی چیست؟

به طور کلی به تکنیک هایی که سبب بهبود رتبه سایت شما در گوگل شود، سئو و بهینه سازی سایت گفته میشود. سئو تضمینی سایت هم در واقع پیاده سازی همان اصول سئو در سایت است، اما با این تفاوت که در سئو تضمینی سایت، با عقد قراردادی میان کارفرما و سئو کار، اقدامات لازم برای سئو سایت انجام میشود.

در نتیجه تمام مراحل سئو سایت طبق اصول و شرایط ذکر شده در قرارداد پیش رفته و نتیجه تضمینی و بهتری خواهد داشت.

 

اگر فرصت کافی برای مطالعه ندارید، پیشنهاد میکنم پادکست صوتی زیر را در مورد سئو تضمینی سایت گوش بدهید:

 

آیا سئو تضمینی سایت حقیقت دارد؟

به طور کلی فرایند سئو سایت بصورت 100% قابل پیش بینی و تضمین کامل نیست؛ چرا که در ابتدا باید تمامی فاکتور های تاثیرگذار در سئوی سایت از جمله: وضعیت سرعت، بک لینک ها، کیفیت محتواهای فعلی، شدت رقابتی بودن کلمات کلیدی، مدت زمان تاسیس سایت و ... به دقت بررسی شود.

سپس باید با توجه به نتایج بدست آمده و همچنین خواسته کارفرما ( صاحب سایت) یک برنامه مشخص و اصولی برای بهبود رتبه سایت، مشخص شود. بسیاری از شرکت ها ممکن است متعهد شوند که در کمتر از یک ماه با سخت ترین کلمات کلیدی، وب سایت شما رتبه اول گوگل را خواهد گرفت؛ اما این دروغی بیش نیست. چرا که رتبه گرفتن در بعضی از کلمات واقعا سخت بوده و همچنین سئو یک سایت در مدت زمان کم غیر قابل انجام است.

پس زمانی که برای سئو تضمینی سایت به یک شرکت یا فرد سئو کار مراجعه می کنید، این نکته را در نظر بگیرید که با هر روشی رسیدن از صفحه پنجم نتایج به رتبه اول گوگل، در کلمات کلیدی پر رقابت راحت نبوده و عوامل مختلفی باید پیوسته رعایت شود تا به مرور این امر تحقق پیدا کند.

بنابراین می توان گفت سئو تضمینی سایت تفاوتی با سئو سایت ندارد، اما در این روش به دلیل بستن قرارداد و داشتن برنامه ای مشخص، احتمال به نتیجه رسیدن بیشتر خواهد بود.

مراحل سئو تضمینی سایت

مراحل سئو تضمینی سایت

سئو تضمینی سایت یکسری مراحل دارد که با انجام آنها می توانید، رتبه سایت خود را بالا برده و آن را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مشاهده کنید :

 

1. مشخص کردن کلمات کلیدی هدف

در اولین مرحله سئو تضمینی سایت، شرکت  سئو کار لیستی از کلمات کلیدی که می خواهید با استفاد از آنها در جستجوی گوگل رتبه بگیرید را دریافت می کند. برای مثال اگر کسب و کار شما مربوط به فروش زیور آلات است، می توانید از کلمات کلیدی مانند: زیورآلات مردانه، بدلیجات ارزان، زیورآلات خاص و ... استفاده کنید.

همچنین شما می توانید از طریق مشاوره با همان شرکت، بهترین کلمات کلیدی مربوط به سایت خود را دریافت کنید.

 

2. مشخص کردن هزینه سئو سایت تضمینی 

در مرحله دوم هزینه سئو تضمینی سایت بر اساس کلمات کلیدی هدف مشخص میشود. قیمت سئو سایت تضمینی با توجه به موارد زیر مشخص می شود :

  • میزان رقابت در آن کلمات کلیدی
  • تعداد سیلاب های کلمات کلیدی شما
  • مقدار سرچ کلمات کلیدی مدنظرتان 
  • کیفیت سایت رقبا در آن حیطه و کلمات کلیدی

شرکت سئو کار با در نظر گرفتن این موارد در انتها به شما، مقدار هزینه سئو تضمینی هر کلمه کلیدی، مدت زمان قرار گرفتن هر کلمه کلیدی در صفحه اول جستجو و روش پرداخت هزینه سئو تضمینی برای کلمات کلیدی را اعلام می کند.

 

3. تعیین بازه زمانی

شاید با خودتان فکر کنید که اگر سایت شما دارای محتوای عالی باشد و بک لینک های با کیفیتی هم برای سایتتان گرفته باشید، حتما سایتتان در صفحه اول جستجو قرار می گیرد. در صورتی که رسیدن به صفحه اول گوگل، نیاز به زمان دارد؛

زمان سئو تضمینی سایت شما تقریبا از یک روز تا چند ماه ممکن است طول بکشد که این بازه زمانی به وضعیت سایت شما و رقابت کلمات کلیدی هدفتان بستگی دارد. شرکت متخصص در قرارداد، مدت زمان تقریبی را ذکر می کند تا در این زمینه مشکلی پیش نیاید.

 

4. تنظیم قرارداد با شرکت سئو کار

در این مرحله اگر از نحوه کار و قیمت های تعیین شده راضی هستید، می توانید با شرکت سئو کار مورد نظر، قراردادی تنظیم کنید. در این قرارداد شرکت مورد نظر متعهد می شود وظایف خود را به درستی انجام دهد؛ همچنین شما هم متعهد به پرداخت هزینه خواهید شد.

 

5. شروع فرآیند سئو داخلی  (On-Page) 

پس از بررسی سایت سایت شما و عقد قرارداد، نوبت به فرآیند سئو داخلی سایت رسیده است. شرکت سئو کار برنامه ای را برای پیاده سازی آیتم های مختلف سئو داخلی روی سایت شما مشخص می کند. از جمله اقداماتی که در سئو داخلی سایت انجام می شود، می توان به تولید محتوای با کیفیت، لینک سازی داخلی، بهبود سرعت سایت و … اشاره کرد.

سئو سایت تضمینی

6. تولید محتوای حرفه ای

تولید محتوا به معنای ایجاد متن، تصویر و فیلم برای یک سایت با توجه به کلمات کلیدی هدف است. توجه داشته باشید، انتخاب محتوا برای یک سایت کار ساده ای نیست و نیاز به دقت و تخصص دارد. برای داشتن یک محتوای تخصصی می توانید، از خدمات تولید محتوا شرکت سئو کار کمک بگیرید.

پس از آنکه کلمات کلیدی هدفتان را در اختیار سئو کار گذاشتید، او با تهیه اکسلی از کلمات کلیدی، اقدام به تولید محتوا می کند. فرد سئو کار خیلی خوب میداند که در هر محتوا باید چه کلمات کلیدی استفاده شده و به چه میزان از هر کدام استفاده کند.

 

7. شروع فرآیند سئو خارجی (Off-Page)

مرحله پنجم از سئو تضمینی سایت، مربوط به سئو خارجی یا off page است. در این مرحله فرد یا شرکت سئو کار تلاش می‌کند تا وب سایت شما را در سطح وب به دیگران معرفی کند. از مجموعه اقدامات سئو خارجی سایت، می توان به بک لینک و رپورتاژ آگهی اشاره کرد.

البته باید به این نکته توجه کنید که بک لینک گرفتن هم اصول و قواعدی دارد که عدم رعایت آنها می تواند، باعث افت رتبه سایت شما شود. شما می توانید در این مرحله با خرید بک لینک ارزان از وب پویا، در هزینه های خود صرفه جویی کرده و رتبه سایتتان را بهبود بخشید.

همچنین مطالعه دو محتوا " بهترین روش های لینک بیلدینگ " و " انتخاب بهترین سایت برای رپورتاژ آگهی " میتواند کمک زیادی در این زمینه به شما کند.

 

8. اجرای فرآیند بک لینک سازی

اکنون نوبت اجرایی کردن بک لینک ها است. متخصصان سئو کار با استفاده از بک لینک، شروع به معرفی سایت شما در سایت هایی که از رتبه بالایی برخوردارند، می کنند. همچنین در نظر داشته باشید که اگر از سایت های ضعیف بک لینک دریافت کنید، نه تنها به رشد شما کمکی نمی کند، بلکه باعث جریمه شدنتان از طرف  گوگل نیز می شود.

 

9.  ورود به صفحه نخست گوگل و حفظ جایگاه

پس از انجام مراحل بالا به آخرین مرحله سئو تضمینی سایت، یعنی ورود به صفحه نخست گوگل رسیدیم. اکنون حفظ جایگاه سایت در میان رقبا از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت متخصص در زمینه سئو، بایستی بتواند با انجام اقداماتی تا پایان قرارداد، همچنان سایت شما را در صفحه اول جستجوی گوگل نگه دارد.

 

هزینه سئو تضمینی چقدر است؟

هزینه سئو سایت تضمینی توسط هر شرکت، به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آنها را بیان کرده ایم :

  • مقدار بک لینک های سایت
  • سالم بودن سایت از لحاظ فنی
  • رتبه سایت با کلمات کلیدی موردنظر
  • میزان کیفیت و تعداد محتواهای سایت
  • بازه زمانی رسیدن به صفحه نخست نتایج

 

خدمات سئو تضمینی سایت در وب پویا

با توجه به مواردی که در بالا ذکر کردیم، برای سئو تضمینی سایت به یک تیم متخصص و با تجربه که به راحتی بتواند صفحات سایت شما را به درستی بهینه سازی کند، نیاز دارید. شرکت وب پویا با رعایت نکات سئو و انجام مراحل ذکر شده می تواند، طی یک بازه زمانی مشخص رتبه سایت شما را افزایش دهد.

تیم سئو وب پویا با تجربه ای که طی این سال ها کسب کرده است، یک استراتژی مشخص و مناسب با نیاز سایت شما را آماده می کند. علاوه بر خدمات سئو، شما می توانید از خدمات دیگر وب پویا مانند تولید انواع محتوا، بک لینک ارزان، بهبود سرعت سایت و طراحی انواع سایت و فروشگاه ساز استفاده کنید.

 شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان سئو سایت با ما تماس گرفته تا پس از بررسی ها لازم روی سایتتان، بهترین اقدامات در زمینه سئو به شما ارائه شود.

پروژه سئو سایت خود را به شرکتی واگذار کنید که خود در سئو موفق باشدخدمات سئو تضمینی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

 

  

 سوالات متداول کاربران

 

 چرا از خدمات سئو وب پویا استفاده کنیم؟

وب پویا متشکل از تیمی با تجربه و حرفه ای است که به راحتی می تواند رتبه سایت شما را در گوگل افزایش دهد. این تیم با برنامه ریزی اصولی و متناسب با نیاز سایت شما، اقدام به بهبود رتبه سایت می کند.

 

قیمت سئو سایت تضمینی در وب پویا بر چه اساس است؟

هزینه سئو سایت تضمینی در وب پویا به تعداد کلمات کلیدی و میزان سختی و رقابت هر کدام بستگی دارد. همچنین این هزینه با توجه به وضعیت فعلی سایت و مدت زمانی که نیاز است روی سایت شما کار شود، متفاوت خواهد بود.

 

 مدت زمان لازم برای رسیدن به صفحه نخست جستجوی گوگل چقدر است؟

مدت زمان دسترسی به صفحه اول جستجو بر اساس یک سری پارامتر ها مانند سختی کلمات کلیدی، میزان رقابت در هر کدام، وب سایت های رقیب، وضعیت فعلی سایت و … بستگی دارد. اما به طور کلی فرایند سئو و بهینه سازی سایت از یک تا چند ماه ممکن است، زمان ببرد.

 

 پس از رسیدن به صفحه نخست جستجوی گوگل چه اقدامی باید انجام دهیم؟

بعد از این که سایت شما به صفحه اول جستجو رسید، حفظ جایگاه سایت بین رقبا مورد اهمیت است. اگر پس از بهبود رتبه، سایتتان را رها کنید، پس از مدتی رتبه آن دوباره افت خواهد کرد. بنابراین لازم است که پس از اتمام قرارداد نیز برای تولید محتوایی با کیفیت و مداوم، از شرکت سئو کار کمک بگیرید.

 

بروزرسانی در یکشنبه, 25 مهر 1400 13:21

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo سئو تضمینی سایت چیست؟ | خدمات سئو سایت تضمینی نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا