طراحی وب سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت مجله اینترنتی 

سایت مجله اینترنتی، تنها به یک موضوع نمی پردازد و موضوعات مختلفی را مورد بحث و بررسی قرار میدهد. در نتیجه گروه وسیعی از مردم در طول روز به این نوع از وب سایت ها سر می زنند.

سایت های مجله اینترنتی جایگاه بهتری نسبت به سایر وب سایت ها در گوگل دارند؛ زیرا براساس محتوا تنظیم می شوند و راحت تر سئو می شوند.

از مهمترین مزایای طراحی سایت مجله اینترنتی، سرگرم کردن مردم در طول روز است.

طراحی سایت مجله اینترنتی 

 

 مزایای طراحی سایت مجله اینترنتی

برای همه ما زمان هایی در طول روز هست، که نمی توانیم در آن زمان، کار خاصی انجام دهیم. مانند زمان هایی که در ترافیک، مسیر رفت و آمد، نوبت دکتر و... هستیم. اکثر ما در پی این هستیم، تا در این زمان ها سرگرم شویم تا زمان بگذرد. به لطف گوشی های هوشمند که امروزه همه جا همراه مردم هستند، در این مواقع سایت مجله اینترنتی میتواند انتخاب خوبی برای آنها باشد. پس با طراحی سایت مجله اینترنتی به راحتی می توانید این دسته از مردم را به سایت خود جذب کنید.

همچنین با اهمیتی  که محیط زیست امروزه برای مردم دارد و همچنین کمبود کاغذ و بالا بودن قیمت آن، مردم به سایت های مجله اینترنتی و شبکه های اجتماعی روی آورده اند.  در نتیجه سایت های مجله اینترنتی و شبکه های اجتماعی، جای روزنامه ها ومجله ها را گرفته اند و مردم را از اتفاقات مختلف باخبر می کنند و آنها را سرگرم می کنند.

ساخت مجله اینترنتی برای ادمین سایت نیز مزیت هایی دارد. همچنین شما به عنوان ادمین یک سایت مجله اینترنتی، میتوانید موضوعات متنوع تری را پوشش دهید و در نتیجه گروه وسیع تری از مردم را در بر گیرید.

اگر وبسایت مجله اینترنتی شما بتواند، جایگاه خوبی را در گوگل کسب کند می توانید بعد از مدتی تبلیغ قبول کنید و از این راه درآمدزایی کنید.

 

 

طراحی سایت مجله اینترنتی

 

بخش های مختلف یک سایت مجله اینترنتی

۱- صفحه اول سایت مجله اینترنتی

صفحه اول سایت های مجله اینترنتی، پربازدید ترین صفحه هستند و صفحه اصلی محسوب می شوند. بنابراین طراحی این صفحه بسیار مهم است و باعث جذب کاربر می شود. همچنین سئوی این صفحات بسیار ضروری است و میتواند جایگاه سایت شما را در گوگل تعیین کند.

۲- وبلاگ و مقالات

در این بخش شما به تولید محتوا می پردازید و چون سایت شما یک مجله اینترنتی است، میتوانید در موضوعات مختلف محتوا تولید کنید. سئو این بخش بسیار مهم است؛ زیرا به راحتی می تواند جایگاه شما را در گوگل بهبود ببخشد.

همچنین شما می توانید بر اساس موضوع، مقالات خود را دسته بندی کنید.

۳- ارسال مقالات و تصاویر

در این بخش شما میتوانید مخاطبان سایت مجله اینترنتی خود را به چالش بکشید و از آنها بخواهید مطالب و تصاویری که به نظرشان جالب است، برای شما بفرستند تا با نام خودشان در سایت قرار بگیرد. ارتباط با مخاطبان برای یک سایت مجله اینترنتی بسیار مهم است.

۴- نظر دهی و گفتگو

شما میتوانید پایان هر مطلب، ویدیو و… یک بخش با این عنوان قرار دهید، تا از نظرات مخاطبان خود مطلع شوید و آنها را به گفتگو با یکدیگر دعوت کنید.

۵- تابلو امتیازات

در این بخش مخاطبان می توانند به مطالب منتشر شده در سایت شما امتیاز بدهند و شما از این طریق مطلع می شوید بیشتر در چه زمینه ای باید فعالیت کنید، تا مخاطبان بیشتری جذب کنید. همچنین می توانید مطالب را براساس امتیازاتی که دریافت کردند به مخاطبان نمایش دهید.

6- دسته بندی مطالب

از طریق بخش دسته بندی مطالب می توان، مطالب و ساختار داخلی سایت را منظم کرد و مطالبی که در سایت قرار دارد را طبقه بندی کرد. این موضوع باعث تجربه ی کاربری بهتر سایت می شود و مخاطبان بیشتری جذب سایت می شوند. زیرا؛ مخاطبان تنها با چند کلیک و به آسانی می توانند مطلبی را که می خواهند پیدا کنند.

 

کسب درآمد از سایت مجله اینترنتی

در گذشته، منبع کسب درآمد مجله های کاغذی، درج تبلیغات و هزینه ی فروش مجله بود. در وب سایت های اینترنتی نیز همین منبع درآمد وجود دارد. به این صورت که؛ مجله های اینترنتی از طریق تبلیغات آنلاین و فروش حق اشتراک مجله به مخاطبین درآمد کسب می کنند.

هر چقدر میزان مخاطبین مجله اینترنتی بیشتر باشد، نرخ تبلیغات آن بیشتر است و درآمد بالاتری دارد. به همین دلیل یک وبسایت مجله اینترنتی باید هدف خود را افزایش مخاطبان قرار دهد. برای افزایش مخاطبان مجله اینترنتی، لازم است مجله اینترنتی جز نتایج برتر گوگل باشد تا بازدید کنندگان زیادی داشته باشد. بدین منظور باید طراحی مجله اینترنتی از همان ابتدا بر اساس اصول سئو و بهینه سازی سایت باشد و در ادامه هم با ترفند های سئو رتبه ی سایت را در نتایج گوگل بالا برد.

 

تعرفه طراحی سایت مجله اینترنتی 

 برای اطلاع بیشتر از قیمت طراحی سایت مجله اینترنتی با ما تماس بگیرید.

هر سوال دیگری در مورد طراحی سایت و اپلیکیشن مجله اینترنتی دارید از ما بپرسید:

 پشتیبانی

  

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا