طراحی وب سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت مجله اینترنتی 

سایت مجله اینترنتی، تنها به یک موضوع نمی پردازد و موضوعات مختلفی را مورد بحث و بررسی قرار میدهد. در نتیجه گروه وسیعی از مردم در طول روز به این نوع از وب سایت ها سر می زنند.

سایت های مجله اینترنتی جایگاه بهتری نسبت به سایر وب سایت ها در گوگل دارند؛ زیرا براساس محتوا تنظیم می شوند و راحت تر سئو می شوند.

از مهمترین مزایای طراحی سایت مجله اینترنتی، سرگرم کردن مردم در طول روز است.

طراحی سایت مجله اینترنتی 

 

 مزایای طراحی سایت مجله اینترنتی

برای همه ما زمان هایی در طول روز هست، که نمی توانیم در آن زمان، کار خاصی انجام دهیم. مانند زمان هایی که در ترافیک، مسیر رفت و آمد، نوبت دکتر و... هستیم. اکثر ما در پی این هستیم، تا در این زمان ها سرگرم شویم تا زمان بگذرد. به لطف گوشی های هوشمند که امروزه همه جا همراه مردم هستند، در این مواقع سایت مجله اینترنتی میتواند انتخاب خوبی برای آنها باشد. پس با طراحی سایت مجله اینترنتی به راحتی می توانید این دسته از مردم را به سایت خود جذب کنید.

همچنین با اهمیتی  که محیط زیست امروزه برای مردم دارد و همچنین کمبود کاغذ و بالا بودن قیمت آن، مردم به سایت های مجله اینترنتی و شبکه های اجتماعی روی آورده اند.  در نتیجه سایت های مجله اینترنتی و شبکه های اجتماعی، جای روزنامه ها ومجله ها را گرفته اند و مردم را از اتفاقات مختلف باخبر می کنند و آنها را سرگرم می کنند.

ساخت مجله اینترنتی برای ادمین سایت نیز مزیت هایی دارد. همچنین شما به عنوان ادمین یک سایت مجله اینترنتی، میتوانید موضوعات متنوع تری را پوشش دهید و در نتیجه گروه وسیع تری از مردم را در بر گیرید.

اگر سایت شما بتواند جایگاه خوبی را در گوگل کسب کند می توانید بعد از مدتی تبلیغ قبول کنید و از این راه درآمدزایی کنید.

 

 

 راه اندازی مجله اینترنتی

 

  بخش های مختلف یک سایت مجله اینترنتی

۱- صفحه اول سایت مجله اینترنتی

صفحه اول سایت های مجله اینترنتی، پربازدید ترین صفحه هستند و صفحه اصلی محسوب می شوند. بنابراین طراحی این صفحه بسیار مهم است و باعث جذب کاربر می شود. همچنین سئوی این صفحات بسیار ضروری است و میتواند جایگاه سایت شما را در گوگل تعیین کند.

۲- وبلاگ و مقالات

در این بخش شما به تولید محتوا می پردازید و چون سایت شما یک مجله اینترنتی است، میتوانید در موضوعات مختلف محتوا تولید کنید. سئو این بخش بسیار مهم است؛ زیرا به راحتی می تواند جایگاه شما را در گوگل بهبود ببخشد.

همچنین شما می توانید بر اساس موضوع، مقالات خود را دسته بندی کنید.

۳- ارسال مقالات و تصاویر

در این بخش شما میتوانید مخاطبان سایت مجله اینترنتی خود را به چالش بکشید و از آنها بخواهید مطالب و تصاویری که به نظرشان جالب است، برای شما بفرستند تا با نام خودشان در سایت قرار بگیرد. ارتباط با مخاطبان برای یک سایت مجله اینترنتی بسیار مهم است.

۴- نظر دهی و گفتگو

شما میتوانید پایان هر مطلب، ویدیو و… یک بخش با این عنوان قرار دهید، تا از نظرات مخاطبان خود مطلع شوید و آنها را به گفتگو با یکدیگر دعوت کنید.

۵- تابلو امتیازات

در این بخش مخاطبان می توانند به مطالب منتشر شده در سایت شما امتیاز بدهند و شما از این طریق مطلع می شوید بیشتر در چه زمینه ای باید فعالیت کنید، تا مخاطبان بیشتری جذب کنید. همچنین می توانید مطالب را براساس امتیازاتی که دریافت کردند به مخاطبان نمایش دهید.

  

تعرفه طراحی سایت مجله اینترنتی 

 برای اطلاع بیشتر از قیمت طراحی سایت مجله اینترنتی با ما تماس بگیرید.

هر سوال دیگری در مورد طراحی سایت و اپلیکیشن مجله اینترنتی دارید از ما بپرسید:

 پشتیبانی

  
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا