طراحی سایت نت برگ یا تخفیفان

سه شنبه, 06 تیر 1402 10:14
امتیاز شما به این مطلب
(15 رای‌ها)

طراحی سایت تخفیف گروهی

 

طراحی سایت نت برگ و تخفیفان با استقبال زیادی از سمت مردم مواجه شد؛ به طوریکه بسیاری از آنها تمایل دارند سایتی را مشابه این دو سایت طراحی کنند. در ادامه سایت نت برگ و تخفیفان را از جهات گوناگون با یکدیگر مقایسه کرده ایم.

مقایسه طراحی سایت نت برگ و تخفیفان

اگر بخواهیم دو سایت نت برگ و تخفیفان را مقایسه کنیم باید ویژگی های مهم آن ها را با هم مقایسه کنیم. اکنون به مقایسه طراحی سایت نت برگ و تخفیفان می پردازیم.

 • رابط کاربری در طراحی سایت تخفیف گروهی

رابط کاربری سایت تخفیفان بهتر از سایت نت برگ است. البته نت برگ دارای افزونه برای گوگل کروم هم هست که این یک امتیاز بزرگ محسوب میشود. در کل به لحاظ ظاهر و ویژگی های بصری، بخش جستجو، سادگی و کاربرپسند بودن سایت تخفیفان بهتر عمل کرده است.

 

 • امکانات و ویژگی اپلیکیشن تخفیف گروهی

در بخش ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن، باز هم تخفیفان عملکرد بهتری از خود نشان داده است. هر چند کاربران در کافه بازار اپلیکیشن نت برگ را بیشتر از اپلیکیشن تخفیفان دانلود کرده اند. همچنین تعداد نظرات در نت برگ بیشتر از تخفیفان است؛ پس علت را می تواند در تعامل بیشتر مسئولین نت برگ با کاربران دانست.

 

 • مناطق جغرافیایی تحت پوشش

مناطق جغرافیایی تحت پوشش این دو سایت بیشتر تهران، اصفهان و شهرهای شمالی، کیش و قشم است. علت این امر مسافرت زیاد مردم به این مناطق است.

هر چند به دلیل اینکه سایت نت برگ زودتر از تخفیفان وارد عمل شد و از شهر تهران آغاز به فعالیت کرد، تعداد تخفیف های نت برگ در تهران بیشتر از تخفیفان هست. البته این میزان کاربران و تخفیف های نت برگ در کیش نیز بیشتر از سایت تخفیفان است.هر چند در بررسی کلی می توان گفت هر دو سایت هنوز به لحاظ پوشش تمام مناطق جغرافیایی کامل نشده اند ولی در نتیجه گیری کلی عملکرد نت برگ بهتر از تخفیفان بوده است.

 

طراحی سایت مثل نت برگ یا تخفیفان

 

طراحی سایت شبیه نت برگ و تخفیفان در وب پویا

طراحان گروه وب پویا با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت های گوناگون با افتخار، خود را به عنوان اولین شرکت طراحی سایت تخفیف گروهی معرفی می کند. با طراحی قالب سایت تخفیف گروهی وردپرس توسط گروه وب پویا، راه اندازی سایت تخفیف گروهی یا هر نوع کسب و کار اینترنتی دیگری بسیار آسان خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید: بهترین سایت تخفیف گروهی

 

شما می توانید پس از مشاوره رایگان با متخصصین گروه وب پویا، نمونه مدنظر خود برای طراحی سایت تخفیف گروهی را سفارش بدهید. پس با ما همراه باشید زیرا قرار است اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار شما قرار دهیم .

  

و اما واقعا جنگ بازاریابی چیست؟

لازم است پیش از پرداختن به تحلیل نحوه رقابت میان نت برگ و تخفیفان باید بدانیم جنگ بازاریابی چه مفهومی دارد؟ جنگ بازاریابی در واقع جنگی است که در آن رقبا، دشمن یکدیگر هستند. در این نبرد کسی پیروز میدان جنگ است که بتواند مخاطبان بیشتری را جذب کند. در جنگ بازاریابی ممکن است از هر روشی برای پیروزی بر رقبا استفاده کنند؛ مثلا از تبلیغات گرفته تا سئوی کثیف و … استفاده می شود. در واقع هر کسی که نگذارد پول توی جیب شما برود پیروز جنگ بازاریابی است. شاید بودن در رتبه اول گوگل عامل اصلی شکست در جذب مشتری در مقایسه با رقیب تان باشد.

همانطور که ذکر شد در جنگ بازاریابی ممکن است از روش هایی برای پیروز شدن در رقابت استفاده کنند، مثلا ممکن است به صورت کاملا مستقیم به رقیب مورد نظر اشاره شود که شاید این کار از نظر خیلی ها غیر اخلاقی باشد! شاید در اعلان جنگ مستقیم به صورت علنی بگویند مثلا از فلان برند خرید نکنید و بیاید از ما بخرید یا مثلا فلان برند توانایی رفع نیاز شما را ندارد چون ما رتبه اول هستیم قطعا ما بهترین هستیم.

 

 طراحی سایت تخفیفان

  

از چه روش هایی در جنگ بازاریابی استفاده می شود؟

یکی از روش های مورد استفاده در جنگ بازاریابی، روش سئوی منفی برای رقیب است؛ رقبا در این روش ممکن است از طریق روش های سئو منفی بخواهند رقیب های خود را از نتایج گوگل به کلی حذف کنند.

روش دیگر استفاده از تبلیغات مستقیمی است که مخاطبان و مشتریان رقیب را هدف می گیرد. در این روش بانک ایمیل رقیب را بدست می آورند و سایت خود را به همراه پیشنهاد ویژه و رد نشدنی به مخاطبان رقیب تحمیل می کنند.

همچنین از طریق تبلیغات هدفمند قادر هستند مشتریان و مخاطبان رقیب را قبل از دیده شدن آن ها از آن خود کنند. یکی از این روش ها تبلیغات گوگل است که باعث جذب ترافیک بالا و مشتریان دست به خرید پیش از رقیب خود می شود.

در جنگ بازاریابی از هر روشی که بتوان مخاطبان و در واقع مشتریان رقیب را مال خود کرد استفاده می شود.

  

طراحی سایت نت برگ

 

طراحی سایت شبیه نت برگ یا تخفیفان؟ کدام بهتر هستند؟

این که قالب سایت تخفیفان بهتر است یا نت برگ سوالی است که نمی توان به راحتی به آن پاسخ داد. به خاطر این که رقابت میان آنها بسیار شدید است و انتخاب میان این دو قالب برای راه اندازی سایت تخفیف گروهی بسیار سخت می باشد .شما می توانید با دیدن نمونه کارهای گروه وب پویا در زمینه طراحی سایت تخفیف گروهی تصمیم نهایی خود را برای انتخاب قالب سایت تخفیف گروهی وردپرس بگیرید.

 

بیشتر بخوانید: کسب درآمد از طراحی سایت تخفیف

 

در میان رقابت شدیدی که میان سایت های تخفیف گروهی وجود دارد نباید به تبلیغات منفی حاکم بر این کسب و کار توجهی کرد، چون تنها راز موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی پایداری در اداره آن است. برای موفقیت در راه اندازی سایت تخفیف گروهی باید با بازاریابی و تبلیغات هوشمند و استقامت در ادامه دادن، کسب و کار خود را رونق ببخشید. گروه وب پویا با ارائه مدرنترین تکنولوژی طراحی سایت تخفیف گروهی شما را تا رسیدن به اهداف خود یاری می کند.

در پایان به شما توصیه می کنیم که در شروع کار خود به فکر راه اندازی سایت تخفیف گروهی در سطح کشور نباشید، بلکه آن را در سطح شهر خود اجرا کنید تا بتوانید هرچه سریعتر به درآمد برسید. شما با این کار اعتماد کاسبان شهر خود را کسب می کنید و با تبلیغات آنها به راحتی می توانید برای سایر شهرهای استان محل زندگی خود و پس از آن در سطح کشور خود را در بازار رقابتی موجود در ایران مطرح نمایید.

 

راهکارهای موفقیت سایت تخفیف گروهی

 

راهکارهای موفقیت سایت تخفیف گروهی

در سایت های تخفیف گروهی با رعایت دو نکته زیر به راحتی می توانید موفق شوید.

1. قیمت گذاری یکسان

 برای اینکه مشتری هیجان زده شود، شما باید قیمتی که او را وسوسه کند مشخص کنید. بدین معنا که مثلاً با فروشنده هماهنگ شوید و قیمت فروش را کمی بالا ببرید و در ازای آن میزان تخفیف هم بالا ببرید.یا وقتی امکان چنین موردی نیست می توانید با تخفیف کمتر اقدام به ارائه محصول نماییم هرچه فروش بالاتر رود میزان سودی که نصیب شما ما نیز خواهد شد بیشتر می شود. حال تصور کنیم مشتری وارد فروشگاه یا مرکز ارائه خدمات می شود و متوجه میشود قیمت اصلی با قیمتی که در سایت تخفیف گروهی اعلام شده متفاوت است، در این صورت مشتری احساس بدی خواهد داشت و دیگر به سایت شما مراجعه نخواهد کرد و بنابراین قیمت شما با قیمت مراکز باید یکی باشد.

2. ارائه خدمات خوب

نباید اینگونه باشد که مراکز ارائه خدمات یا محصولات پس از دیدن کوپن تخفیف برخورد سردی با مشتریان و مراجعین داشته باشند و از ارائه سرویس خود خودداری کنند. در این صورت هم آنها دچار ضرر خواهند شد هم شما، چرا که هم مشتریان بالقوه بعدی خود را از دست داده اند و تبلیغات خوب برای محصولات یا خدمات خود را از دست داده اند. هزینه ای که برای تبلیغ از طریق سایت تخفیف گروهی کرده‌اند، هزینه برای تبلیغ علیه محصول و کالا و خدمات شان خواهد شد و هم سایت شما که معرف چنین مراکزی بوده اعتبار خود را از دست می دهد به خصوص اگر این مورد مدام تکرار شود. به یاد داشته باشید مشتری ناراضی نارضایتی خود را به چند نفر دیگر نیز انتقال می دهد و خوشحالی و رضایت خاطرش را نیز همین طور پس به جای تبلیغ خوب مضاعف تبلیغات منفی نباید شود…

 

امکانات طراحی سایت شبیه نت برگ و تخفیفان

 باید دقت داشته باشید سایتی که تهیه می‌کنید در وهله اول باید جذاب، زیبا و کاربر پسند باشد که کاربر جذب آن شود و مایل به گذراندن وقت در این سایت باشد. از سوی دیگر باید کار کردن با آن برای مشتری و بخش مدیریت سایت برای شما راحت باشد تا دغدغه شما فقط سایت و کارتان باشد و کمتر دغدغه مدیریت سایت را داشته باشید.

در اینجا برخی از قابلیت های طراحی سایت تخفیف گروهی تیم وب پویا را برای شما ذکر می کنیم.

 • طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا
 • سایت زیبا و جذاب
 • طراحی بر اساس اصول سئو
 • دارا بودن درگاه های پرداخت مستقیم و غیرمستقیم
 • برنامه نویسی بر پایه php که امکان تهیه سرور لینوکسی و توسعه راحت‌تر برنامه را برای شما فراهم می کند
 • دارا بودن اپلیکیشن تخفیف گروهی
 • دارای بخش مدیریت فارسی
 • قابلیت تعیین زمان شروع و پایان حراجی
 • پنل مدیریت فارسی و آسان

 

 تماس با وب پویا

بروزرسانی در سه شنبه, 06 تیر 1402 10:14

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا