بررسی درآمدزایی سایت دیوار و شیپور

سه شنبه, 13 مهر 1400 13:10
امتیاز شما به این مطلب
(9 رای‌ها)

طراحی سایت شبیه دیوار

 

مقایسه درآمدزایی سایت های دیوار و شیپور به شما در انتخاب طراحی سایت شبیه دیوار یا شیپور کمک میکند. طراحی سایت های نیازمندی، مشتریان زیادی برای طراحان وب فراهم کرده است، که در این بین قالب سایت دیوار و قالب سایت شیپور طرفداران زیادی پیدا کرده اند. همچنین با توجه به استفاده گسترده مردم از اپلیکیشن های موبایلی، طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار برای مشتریانی که طراحی سایت شبیه دیوار را انتخاب می کنند، به یک الزام برای موفقیت در کسب و کار تبدیل شده است.

بررسی درآمدزایی سایت دیوار و شیپور

به طور کلی، با توجه به میزان آگهی‌های ثبت شده در دو سایت دیوار و شیپور، به نظر می‌رسد که بازدید از صفحات و آگهی‌های سایت دیوار بسیار بیشتر از سایت شیپور است. در مقاله طراح سایت دیوار کیست؟ بیشتر با سایت دیوار و تاریچه آن آشنا شوید.

 

ویژگی های سایت دیوار

 • وجود آگهی های غیر رایگان
 • زمان تایید و انتشار بالای آگهی
 • مارکت پلیس دیوار

 

ویژگی های سایت شیپور

 • زمان کم تایید و انتشار آگهی
 • رایگان بودن ثبت آگهی در تمامی قسمت های سایت شیپور

 

مقایسه سایت دیوار و سایت شیپور

 • درج آسان آگهی

در هر دو اپلیکیشن خوشبختانه بسیار ساده و راحت می‌توان آگهی درج کرد. شروع درج آگهی در هر دو اپلیکیشن، با فشردن علامت + است. پس از تایید آگهی توسط تیم پشتیبانی در هر یک از این دو اپلیکیشن، آگهی منتشر می‌شود. زمان تایید آگهی در اپلیکیشن دیوار بسیار کوتاه‌تر است.

 • هزینه ثبت آگهی

ثبت آگهی در هر دو اپلیکیشن رایگان است و تنها برای بهتر دیده شدن آگهی باید هزینه‌ای پرداخت کنید.

در اپلیکیشن دیوار برای ثبت آگهی فوری و فراخوان استخدام باید هزینه‌ای پرداخت کنید. در بهمن ماه سال ۱۳۹۹ هزینه ثبت یک آگهی فوری به مدت سه روز در این اپلیکیشن ۶۰۰۰ تومان است و برای سی روز ۱۵۰۰۰ تومان می‌باشد.

 • مارکت پلیس دیوار

 سایت دیوار قابلیت جدیدی برای کاربران خود فراهم کرده است. به دلیل بیماری کرونا سایت دیوار به فکر راه اندازی مارکت پلیس افتاده است و کاربران می توانند به جای اینکه روزانه به صورت پراکنده چند آگهی در دیوار قرار دهند، یک پنل اجاره کنند و مجموع آگهی های خود را در آنجا قرار دهند. راه اندازی مارکت پلیس توسط سایت دیوار باعث برتری این سایت نسبت به سایت شیپور شده است. دلایل موفقیت سایت دیوار را در مقاله دلیل موفقیت سایت دیوار چیست؟ به صورت کامل تر توضیح دادیم.

 

بررسی اپلیکیشن های دیوار و شیپور

 

 • ویتامین آگهی در سایت شیپور

در اپلیکیشن شیپور نیز برای بهتر دیده شدن آگهی شما توسط کاربر، باید «ویتامین» بخرید. ویتامین تعرفه‌های مختلفی دارد که در سایت شیپور قابل مشاهده است. با خرید ویتامین آگهی شما به بخش فوری منتقل می‌شود و بیشتر در معرض دید است.

در صورتی که آگهی شما به نتیجه رسید باید خود اقدام به حذف آگهی نمایید چرا که ممکن است تا مدت‌ها مجبور به پاسخگویی تماس‌های تلفنی مربوط به این آگهی باشید. امکان مدیریت هر آگهی از طریق منو مخصوصی که برای آن در هر دو اپلیکیشن در نظر گرفته شده‌است وجود دارد.

  

بیشتر بخوانید: قالب نیازمندی شیپور

 

درآمدزایی سایت دیوار و سایت شیپور

پرسشی که این روزها در ذهن کاربران شکل گرفته و در حال پررنگ تر شدن است به گونه ای که بارها در تماسهای تلفنی یا از طریق ایمیل از متخصصین گروه طراحی وب پویا پرسیده شده است، این است که:

سایتهای دیوار و شیپور که ماهانه هزینه های زیادی را برای تبلیغات، نیروی انسانی و سرور صرف می کنند از چه راهی درآمدزایی خواهند کرد؟ اصلا درآمد سایت دیوار چقدر است؟

بخش اعظم خدمات سایتی شبیه دیوار رایگان بوده و تنها آپشن های محدودی مانند آگهی های فوری و یا آگهی های استخدام نیاز به پرداخت هزینه دارند اما این درآمد به حدی نیست که جوابگوی هزینه های جاری آنها باشد. لذا در پاسخ به این سوال، گزینه ای که بیشتر احتمال دارد برای طرح درآمدزایی این دو سایت درست باشد را تحلیل و بررسی می کنیم:

 • جایگاه بین مردم

رقابتی که بین سایت شبیه دیوار و سایر سایت های نیازمندی و ثبت آگهی شکل گرفته برای افزایش درآمد نیست، بلکه برای تصاحب سهم بازار و جایگاه سازی در بین مردم می باشد. همه سایت های نیازمندی به دنبال این هستند که بیشترین وابستگی مردم را به خدمات خود به وجود آورند. در واقع، آنها می خواهند مانند گوگل به یک ابزار کمکی ضروری تبدیل شده و زندگی مردم با آن ها گره بخورد.

هر سایت نیازمندی که بتواند چنین جایگاهی بین مردم پیدا کند، می تواند از طرح های درآمدزایی اصلی خود رونمایی کند، اما با وجود رقابت سنگینی که بین سایت مشابه دیوار و دیگر سایت ها وجود دارد، حذف خدمات رایگان می تواند به قیمت از دست دادن جایگاه این سایت بین مردم تمام شود.

هدف از طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار این است که با زندگی روزمره مردم گره بخورند تا پس از آنکه نیاز به سایت شبیه دیوار به بخش جدانشدنی از زندگی مردم تبدیل شد تمام آگهی های خود را با دریافت رقمی اندک منتشر کنند. همانند نان که بخشی از غذای روزانه مردم است و افزایش قیمت آن، کاهشی در خرید آن توسط مردم را در پی نخواهد داشت. درباره اپلیکیشن مشابه دیوار در مقاله نکات مهم در ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار بیشتر بخوانید.

 • تمرکز بر پول خرد مردم!

اما با توجه به نوع خدمات سایت شبیه دیوار و روندی که از ابتدا تا کنون طی کرده اند، روشی که ممکن است برای درآمدزایی از آن استفاده کنند، تمرکز بر پول خرد مردم می باشد! به همان مثال فروش لوازم خانگی شما بازگردیم که با درج آگهی در سایت شبیه دیوار می توانید در کمتر از یک الی دو روز، آنها را به قیمت مناسب به فروش برسانید. آیا بهتر نیست به جای آنکه لوازم خانگی خود را نصف قیمت و یا حتی کمتر به سمساری بفروشید، رقمی در حدود ۵۰۰ تومان و یا ۱۰۰۰ تومان به ازای ثبت آگهی در سایت شبیه دیوار بپردازید؟

 

بیشتر بخوانید: ایده های کسب درآمد مثل دیوار

 

سایت شبیه دیوار وب پویا

تیم طراح سایت دیوار گروه وب پویا با طراحی وب سایت شبیه دیوار و ساخت اپلیکیشن مثل دیوار البته با امکانات بسیار گسترده تر و بهتر از نسخه اصلی سایت و اپلیکیشن دیوار، خدمات بی نظیر خود را به فضای وب ایران ارائه می دهد. علاوه بر مشتریان طراحی سایت و اپلیکیشن شبیه دیوار، برنامه نویسان اپلیکیشن های موبایل هم می توانند با استفاده از سورس کد دیوار تولید شده توسط گروه طراحی وب پویا، اقدام به طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار کنند و از این راه کسب درآمد داشته باشند. 

اما شاید بگویید چرا ما به شما سایت شبیه دیوار را پیشنهاد می دهیم؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که این سایت همراه با اپلیکیشن، از کاربردی ترین سایتهای خدماتی بوده که طیف وسیعی از سراسر مردم ایران از آن استفاده می کنند. به طور مثال شما اگر بخواهید وسایل خانگی یا وسیله دوم خود را بفروشید می توانید به جای آنکه با قیمتی اندک به سمساری بفروشید، با درج رایگان آگهی در دیوار،آن را به قیمت دلخواه خود به فروش برسانید.

در طراحی سایت شبیه دیوار این امکان برای هر نوع آگهی فراهم شده به طوری که مطمئن هستید آگهی های شما توسط هزاران نفر از همشهریان و هم استانی های خود دیده خواهد شد.

حال کافی است حساب کنید در هر روز چند هزار آگهی از سراسر کشور در این سایت ها منتشر می شود تا بدانید چه رقم بالایی را می توان از هر آگهی کسب نمود.

در ادامه قصد داریم به برخی از سوالات شما عزیزان در مورد طراحی سایت شبیه دیوار و همچنین ساخت اپلیکیشن مثل دیوار پاسخ بدهیم.

 

بررسی درآمدزایی سایت دیوار و شیپور

 

برخی از سوالات طراحی سایت شبیه دیوار

۱- بعد از مدت اتمام هر آگهی و انقضای آن چه اتفاقی می افتد و سرگذشت آگهی و لینک آن چه می شود؟
آیا آن آگهی از دسترس و نمایش برای عموم خارج می شود ؟ آیا آن آگهی از نمایش عمومی خارج ولی لینک آن سالم است؟

بعد از منقضی شدن آگهی آن آگهی دیگر در صفحات سایت نمایش داده نخواهد شد ولی صفحه خود آگهی پابرجا خواهد بود!
در نسخه های قبلی کلا حذف میشد که با این وضعیت شما صفحات ۴۰۴ زیادی پیدا می کردید و در سئو سایت اثر نامطلوبی به جا می گذاشت که با گزارش این مسئله این مشکل برطرف شد.
با این شرایط اگر آگهی شما داخل جستجو گرها مثل گوگل ایندکس شده باشد بعد از اینکه بازدیدکننده از جستجوگرها به سایت منتقل شود آن آگهی را می تواند ببیند ولی در زیر آگهی قید شده است که این آگهی منقضی شده است!
البته توجه داشته باشید در صورتیکه شما Cron رو فعال کرده باشید آگهی ها هرس خواهند شد و بعد از منقضی شدن در سایت نمایش داده نخواهند شد ، در غیر این صورت آن آگهی همچنان در سایت نمایش داده می شود و زیر آن قید می شود که این آگهی منقضی شده است.

 

۲- آیا آگهی دهنده امکان درج گالری را دارد؟

پاسخ : بله، شما در تنظیمات می توانید مشخص کنید که کاربر اجازه آپلود چند تصویر را می تواند داشته باشد، که تصاویر به صورت گالری در صفحه آگهی نمایش داده خواهند شد.

 

۳- آیا می توان تعداد و حجم تصاویر گالری را کنترل و محدود کرد؟

بله، این امکان در تنظیمات تعبیه شده است.

 

۴- آیا می توان آن را به سامانه های پرداخت مثل پارس پال و … متصل نمود؟

بله، این امکان وجود دارد.

بیشتر بخوانید: دلیل موفقیت سایت دیوار چیست؟

 

 

۵- اگر هر آگهی به هر دلیل رد یا قبول شود می توان آن را به آگهی دهنده خبر داد؟

در صورتی که آگهی کاربر تایید گردد به صورت اتوماتیک پیام تایید آگهی به همراه آدرس آگهی و مشخصات آگهی برای کاربر ارسال می گردد. در صورتی که تمایل دارید دلیل رد آگهی را هم به کاربر اعلام کنید می توانید از افزونه رد آگهی استفاده کنید.

 

۶- آیا می توان پنل رایگان برای آن تعریف کرد؟

بله، شما می توانید به راحتی هر نوع پنلی با هر زمانی برای نمایش آگهی تنظیم کنید.

 

۷- آیا می توان عضویت را محدود به تعداد آگهی و یا محدود به زمان و یا محدود به میزان اعتبار مالی کرد ، یعنی کاربر کردیت داشته باشد و هزینه را از کیف پول الکترونیکی کم کرد.

این سیستم دارای بسته عضویت می باشد که از طریق آن می توانید بک بسته عضویت درست کرده و بر اساس زمان کاربر را برای ارسال آگهی محدود نمایید ، مثلا ۵۰۰۰ هزار تومان برای یک ماه.

 

۸- آیا می توان آن را به سامانه اس ام اس متصل کرد تا مدیر سایت و آگهی دهنده از درج آگهی و … مطلع شوند؟

بله، برای این کار افزونه ای به سیستم اضافه شده که حتی تایید پیامکی برای ثبت نام کاربران را هم دارد.

 

تماس با وب پویا

بروزرسانی در سه شنبه, 13 مهر 1400 13:10

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo تفاوت های درآمدزایی سایت دیوار و شیپور نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا