بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

نوشته شده توسط 
منتشرشده در تکنولوژی
یکشنبه, 05 دی 1395 12:14
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
بهترین شرکت طراحی سایت در ایران - 5.0 از 5 از 3 آرا

معرفی بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران

شرکت برترطراحی وب سایت ایران websima

وبسیما نتیجه یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. این گروه در سال 2012 میلادی با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه در زمینه تجارت جهانی شروع بکار کردند و از همان ابتدا با واکنشی انقلابی در زمینه تبلیغات و بازاریابی، توانسته است تا به حال در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. هدف این سایت رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای ایران است.

وبسیما ارائه دهنده یک پکیج کامل از خدمات و سرویس هاست. این بدین معنی است که ما با بهره مندی از برترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات فوق العاده را ارائه میدهیم و سعی در طراحی برترین سایت ایران را داریم،. یک طرح بازاریابی جامع و مهارت برای اجرای آن است.

شرکت طراحی سایت وبسیما

دومین شرکت برترطراحی وب سایت ایران parscms

این شرکت داده ورزان فعالیت تخصصی خود را در زمینه وب از اواسط سال 1381  آغاز نمود . این گروه با هدف کسب تخصص بیشتر در عرصه وب و تجربه کار گروهی , تحقیقات دقیق را در وبسایت شروع کرد . در خردادماه سال 1382 اولین نسخه پرتال داده ورزان , پورتال و سیستم مدیریت محتوای داده ورزان, در واحد تحقیق و توسعه شرکت داده ورزان درزمینه پر رقابت وب شروع بکار کرد. این محصول برای جواب دادن به نیاز زیاد بازار وب ایران طراحی و اجرا شد.

 تقاضای گسترده برای cms ای که بتواند با محیطی که مورد پسند کاربر باشد و با کاربری بسیار ساده خود, امکان بروزرسانی وب سایت های بزرگ و پیچیده ارگان ها و موسسات دولتی و شرکت های خصوصی را بوجود آورد. در آن زمان تقریبا ، تمامی cmsهای  موجود نرم افزارهای خارجی بود که بعضی فارسی شده بود و کار با آنها برای متصدیان سایت که اکثرا کاربران مبتدی اینترنتی بودند مشکل و گاه ناممکن بود .نداشتن  راهنمای مناسب , پشتیبانی فنی واقعی و عدم توانایی شرکت های ارائه دهنده این سیستم ها در برنامه نویسی اضافه قابلیت هایی که مورد تقاضای مشتریان بود , این نیاز روز افزون را گسترده کرد و این شرکت سعی دارد بهترین سایت ایران را از نظر طراحی خلق کند.  

 شرکت طراحی سایت داده ورزان

 

سومین شرکت برترطراحی وب سایت ایران webpouya

گروه طراحی وب پويا با طراحی وب سايت حرفه ای و طراحی فروشگاه اینترنتی بيش از 1500 شرکت و ميزبانی بيش از 2800 سايت، فعاليت رسمی خود را از تابستان سال 85 آغاز کرد و همواره می کوشد سرويس های خود را با بالاترين کيفيت ممکن و با بهره گيری از استاندارد های جهانی وب و نازلترين هزينه ها ارائه کند.

طراحی سايت حرفه ای ميتواند با نمایش زوایای پنهان فعالیت تجاری شما (هرچند کوچک) کسب و کارتان را به مراتب بزرگتر جلوه داده و نظر مثبت مشتری را نسبت به کار شما جلب نموده و در نهايت وی را به خريد از شما ترغيب نمايد، در حالی که يک وب سايت ضعيف و غير حرفه ای می تواند حتی خسارات زيادی را به شما وارد نمايد این گروه موفق شده بهترین سایت از نظر طراحی را طراح کند.

بهترین شرکت طراحی سایت

 

خواندن 1830 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 دی 1395 13:14

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4