ساخت فروشگاه اختصاصی در سایت دیوار | ثبت فروشگاه در دیوار

پنج شنبه, 30 فروردين 1403 15:52
امتیاز شما به این مطلب
(30 رای‌ها)

ساخت فروشگاه اختصاصی در سایت دیوار

 

در حال حاضر فعالیت در بستر اینترنت به یکی از پردرآمدترین کسب و کارها تبدیل شده است. ساخت فروشگاه در دیوار، می تواند این امکان را به شما بدهد که به عنوان فروشنده در دیوار به درآمد برسید. در ادامه مطلب به طور کامل جزئیات ثبت فروشگاه در دیوار را بیان کرده ایم.

فروشگاه دیوار چیست؟

فروشگاه دیوار یا دیوار فروشگاه ها به بخشی از سایت دیوار گفته می شود که در آن فروشگاه های اینترنتی یا فیزیکی می توانند، محصولاتشان را ثبت کنند. سپس از همین طریق می توانند به فروش محصولات نو خود مشغول شوند. در واقع این بخش از دیوار درست مانند مارکت پلیسی است که غرفه های جداگانه در اختیار فروشنده ها قرار می دهد. سایت دیوار یکی از موفق ترین سایت ها اینترنتی ایران است. اگر می خواهید دلایل این موفقیت را بدانید مطلب دلیل موفقیت سایت دیوار چیست؟ را مطالعه کنید.

 

ساخت فروشگاه اختصاصی در سایت دیوار

دیوار یکی از پرطرفدارترین و پربازدیدترین سایت های آگهی فروش و نیازمندی در کشور است. سایت دیوار به کاربران خود امکان ساخت فروشگاه اینترنتی را داده است. در ادامه به این سوال پاسخ داده ایم که چگونه در دیوار فروشگاه بسازیم؟ همچنین هزینه پنل فروشگاهی دیوار را نیز مورد بررسی قرار داده ایم.

 

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی در سایت دیوار

برای آشنایی با نحوه ثبت فروشگاه در دیوار و پاسخ به سوال چگونه عضو فروشگاه دیوار شویم، مراحل زیر را طی کنید:

  • ورود به وب سایت 

ابتدا برای ساخت فروشگاه در دیوار باید از طریق مرورگر وارد وب سایت https://sell.divar.ir شوید. سپس روی گزینه "من فروشنده هستم" کلیک کنید و با ثبت شماره موبایل خود، ثبت نام فروشگاه اینترنتی را آغاز کنید.

کد شش رقمی که برای شما پیامک می شود را وارد کنید تا وارد صفحه اصلی شوید و فروشگاه اینترنتی خود را ثبت کنید.

 ثبت فروشگاه در دیوار

  • تکمیل اطلاعات عمومی فروشگاه

گام بعدی در ساخت فروشگاه در دیوار وارد کردن اطلاعاتتان است. قسمتی برای ثبت لوگو مشخص شده است که بهتر است لوگوی فروشگاه را ثبت کنید. لازم به ذکر است که هنگامی که کاربران در میان فروشگاه ها جست و جو می کنند نام، آدرس، پروفایل و لوگو فروشگاه ها به آنها نمایش داده می شود و لوگوی فروشگاه شما می تواند تاثیر به سزایی در جلب مشتریان داشته باشد.

ثبت فروشگاه در دیوار

  • تکمیل پروفایل

پس از ثبت فروشگاه اینترنتی برای ایجاد فروشگاه در دیوار، باید پروفایل خود را تکمیل کنید. شما برای تکمیل پروفایل خود باید آدرس فروشگاه اینترنتی و موقعیت مکانی فروشگاه فیزیکی را ثبت کنید.

دقت کنید که پروفایل خود را با دقت و با ذکر جزئیات کامل کنید، زیرا پروفایل شما است که به مشتریان کمک می کند تا شما را در نتایج جستجوی خود در دیوار مشاهده کنند.

نهایتا نام و نام خانوادگی و کد ملی خود را وارد کنید. همچنین از شما مدارکی را نیز می خواهد که برای ثبت فروشگاه در دیوار باید آن ها را آپلود کنید.

پس از ثبت موارد ذکر شده پروفایل شما تکمیل شده است.

ساخت فروشگاه در دیوار 

 

ایجاد فروشگاه در دیوار

 

  • احراز هویت

در مرحله بعدی از ایجاد فروشگاه در دیوار عکس خودتان به همراه عکس کارت ملی را باید در جایی که مشخص شده است، ارسال کنید. در صورت تطابق هویت شما تایید خواهد شد.

ساخت فروشگاه در دیوار

 

  • ثبت شماره تماس ثابت

در این مرحله از ثبت نام فروشگاه دیوار، شماره تماس ثابت را از شما می خواهند. در صورتی که فروشگاه فیزیکی ندارید، شماره تماس محل سکونت خود را وارد کنید. پس از تایید شما برای ثبت محصولات خود به مرحله بعد هدایت می شوید.

  

چگونه در دیوار فروشگاه بسازیم

 

هزینه طراحی سایت دیوار با وردپرس

یک سایت و اپ شبیه دیوار برای خودت!

طراحی سایت شبیه دیوار در وب پویا با امکانات پلتفرم دیوار و حتی بالاتر ارائه شده است. با کمک این سایت ساز با کمترین هزینه و در سریعترین زمان، کسب و کاری با ایده نو، به سبک دیوار راه اندازی کنید.

شروع قیمت از:

7.900.000 تومان

   طراحی سایت دیوار

  

هزینه ثبت فروشگاه در دیوار چقدر است؟

هزینه ثبت فروشگاه در دیوار با پرداخت حق اشتراک می باشد. به این معنا که ماهیانه یا سالیانه هزینه فروشگاه دیوار را بعنوان شارژ پرداخت می کنید. پس از پرداخت هزینه ساخت فروشگاه در دیوار می توانید، فعالیت خود را آغاز کنید.

 

ثبت نام فروشگاه در دیوار

سایت دیوار در واقع یک مارکت پلیس ایجاد کرده است و با دادن امکان ساخت فروشگاه اینترنتی به فروشندگان، به آنها کمک می کند تا محصولات خود را در یک سایت پربازدید به نمایش بگذارند و به فروش برسانند. سایت دیوار، ساخت یک فروشگاه اینترنتی ارزان اما پرفروش را ممکن کرده است.

اکنون بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه اینترنتی در سایت دیوار فعال هستند. سایت دیوار از بازدید زیادی برخوردار است. البته تعداد بازدیدهای آن نصف تعداد بازدیدهای دیجی کالا محسوب می شود، اما باز هم از پربازدیدترین ها محسوب می شود.

سایت دیوار ادعا دارد که با داشتن فروشگاه اینترنتی می توانید هفته ای حداقل ۱۵ مشتری داشته باشید! که این تعداد برای برندها و محصولات مختلف متفاوت است و کم و زیاد می شود.

 

امکانات مارکت پلیس دیوار

مارکت پلیس دیوار دارای یک سری امکانات و ویژگی ها می باشد، که در ادامه به بررسی آنها می پرداز یم.

  • فروشگاه اینترنتی اختصاصی در سایت دیوار

زمانی که شما یک فروشگاه اینترنتی در سایت دیوار می سازید، می توانید این فروشگاه را تا حدودی شخصی سازی کنید و لوگو و اطلاعات خود را در صفحه آن درج کنید. حتی دکمه ای به عنوان اطلاعات بیشتر وجود دارد که به کمک آن میتوانید سایر اطلاعاتی را که مشتریان شما باید بدانند، درج کنید. لازم به ذکر است که تغییرات ظاهری این صفحه و درج هر نوع اطلاعاتی امکان پذیر نیست.

  • ارسال آسان محصولات به مشتریان با کمک سایت دیوار

شما به شرط پرداخت هزینه، می توانید امکان ارسال به سراسر کشور را برای فروشگاه اینترنتی خود فعال کنید. سایت دیوار با ایجاد یک زیرساخت حمل و نقل و همکاری با شرکت های حمل و نقل، امکان ارسال سفارشات مشتریان را برای فروشگاه های اینترنتی فعال کرده است.

  • پرداخت آنلاین و آسان در سایت دیوار

شما می توانید به کمک سایت دیوار برای فروشگاه اینترنتی خود یک درگاه پرداخت آنلاین بگیرید و پرداخت وجه را برای مشتریان خود ساده تر کنید.  

  • مشاهده آمار فروشگاه اینترنتی در سایت دیوار

برای مدیران فروشگاه اینترنتی، تعداد بازدید و خریدی که در فروشگاه اینترنتی صورت می گیرد بسیار مهم است. زیرا به آنها امکان محاسبه سود و دخل و خرجشان را می دهد.

سایت دیوار این امکان را به مدیران فروشگاه های اینترنتی می دهد تا تعداد بازدید محصولاتشان را مشاهده کنند. 

  • اعتماد سازی در سایت دیوار

هنگامی که می خواهید در سایت دیوار یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید، باید تمامی اطلاعات هویتی شما به تایید دیوار برسد همچنین موقعیت مکانی شما در فروشگاه اینترنتی شما مشاهده خواهد شد.

این ویژگی ها مانعی برای کلاهبرداران خواهند بود و باعث جلب اعتماد کاربران دیگر می شوند.

ثبت سایت در دیوار 

 

ثبت فروشگاه در دیوار چه مزایایی دارد؟

در ادامه شما را با مزایای ثبت اگهی در فروشگاه دیوار، آشنا می کنیم.

1. جذب مخاطبان میلیونی

سایت دیوار حدود 60 میلیون کاربر دارد؛ با ثبت فروشگاه در این سایت این امکان برای شما فراهم می شود تا در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار بگیرید.

 

2. ایجاد شعبه آنلاین فروشگاه خود

به کمک ثبت فروشگاه در دیوار می توانید شعبه آنلاینی از فروشگاهتان را ایجاد کرده و مشتریان بیشتری را از سراسر کشور جذب کنید.

 

3. بهره گیری از اعتبار سایت دیوار

همانطور که می دانید وب سایت دیوار در بین مردم از محبوبیت و اعتبار خاصی برخوردار است. زمانی که فروشگاه شما در این سایت ثبت شده باشد، به اعتبار دیوار می توانید فروش بیشتری را تجربه کنید.

 

4. مدیریت آسان فروشگاه اینترنتی

دیوار به هر فروشنده یک پنل مدیریتی جداگانه می دهد تا بتوانند به راحتی فروشگاهشان را مدیریت کنند. آنها می توانند هر محصولی را اضافه یا حذف نمایند.

 

5. ارائه تخفیف و شرایط ویژه برای ارسال محصولات

وب سایت دیوار با همکاری شرکت های ارسال کالا، شرایطی را برای فروشنده های خود فراهم می کند تا بتوانند تخفیفاتی را روی محصولات اعمال کنند. به این ترتیب هم برای فروشنده و هم برای خریدار، مزیت محسوب می شود.

 

6. تنوع بالای کالاها

فروشگاه دیوار محصولات خود را در سه دسته لوازم الکترونیکی، لوازم خانه و لوازم شخصی و لباس تقسیم کرده است. بسیاری از محصولات مورد نیاز مردم در این سه دسته جا می گیرد؛ دیوار به کمک فروشندگان خود این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که با صرفه جویی در وقت و هزینه، بتوانند محصول مورد نیازشان را را به صورت آنلاین خریداری کنند.

 

7. امکان مقایسه کالاهای نو و دست دوم

یکی دیگر از مزایای فروشگاه دیوار، امکان مقایسه کالاهای نو با دست دوم است. سایت دیوار با فروش همزمان کالاهای نو و دست دوم، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا بتوانند برای خرید محصول مورد نظرشان، ابتدا مقایسه ای بین محصولات نو و دست دوم داشته باشند. سپس با توجه به بودجه و نیاز خود، یکی را به انتخاب خریداری کنند.

 

8. امکان خرید از تمام مغازه‌های سطح شهر

همانطور که گفتیم این امکان وجود دارد تا تمامی فروشگاه های کشور در این بخش از دیوار ثبت نام کنند؛ به این ترتیب شما به عنوان خریدار می توانید بدون رفت و آمد و گشتن در بازار، تمامی فروشگاه های سطح کشور را مقایسه کرده و از بهترین آنها خرید کنید.

 

در پایان

تیم وب پویا شما را در این امر یاری می کند و صفر تا صد طراحی سایت شبیه دیوار به همراه اپلیکیشن را در 3 روز کاری با کمترین هزینه برای شما انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش به لینک زیر مراجعه کنید.

تماس با وب پویا

 

بروزرسانی در پنج شنبه, 30 فروردين 1403 15:52

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا