پنل پیام کوتاه | سامانه پیام کوتاه

پنل پیام کوتاه | سامانه پیام کوتاه

یکی از مهم ترین نکاتی که مدیر هر کسب و کار بزرگی باید به آن توجه کند، حفظ ارتباط با مشتریان است. ارسال پیام کوتاه برای مشتریان از پرکاربردترین روش های تبلیغاتی و حفظ ارتباط با مشتریان است.شما می توانید با ارسال پیام کوتاه برای مناسبت های مختلف ملی یا مذهبی، اطلاع اخبار جدید فروشگاه، اعلام تخفیف های ویژه، معرفی محصولات جدید و… به مشتریان خود پیام کوتاه ارسال کنید. 

برای ارسال پیام گروهی، ما به شما استفاده از پنل پیام کوتاه را توصیه می کنیم. پنل پیام کوتاه یک نرم افزار تحت وب است و شما با خریداری این پنل می توانید متن مورد نظرتان را در زمان مشخص برای گروهی از مشتریان خود ارسال کنید. همچنین می توانید برای ارسال پیام کوتاه از بانک شماره تلفن های همراه پنل پیام کوتاه استفاده کنید.

 

مزیت های استفاده از پنل پیام کوتاه

 

  • با استفاده از پنل پیام کوتاه می توانید ارتباط خود را به صورت دائمی با مشتریان حفظ کنید.
  • این پنل به شما کمک می کند که متن مورد نظر خود را در زمان مشخص برای گروهی از مشتریان ارسال کنید.
  • شما با استفاده از پنل پیام کوتاه به جای ارسال جداگانه پیام برای هر مشتری، در هزینه تبلیغات با پیام کوتاه خود، حدود۱۰ تا ۱۵ درصد صرفه جویی کرده اید. 
  • با استفاده از پنل پیام کوتاه در کمترین زمان به تعداد زیادی از مشتریان خود پیام کوتاه ارسال می کنید، در این صورت هم تبلیغات به صورت گسترده انجام دادید و هم زمان زیادی برای اینکار صرف نکردید.

 

دسته بندی مخاطبین به وسیله پنل پیام کوتاه  

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قابلیت های این پنل پیام کوتاه، قابلیت رهگیری آن است. شما به کمک این قابلیت می توانید بررسی کنید چند درصد مشتریان شما پیام شما را دریافت کرده اند. همچنین می توانید ارسال پیام ها را بر اساس سن یا موقعیت جغرافیایی جامعه هدف محدود کنید.

برای مثال اگر شما یک تهیه غذا در منطقه الف راه اندازی میکنید باید برای مخاطبینی که در منطقه الف سکونت دارند پیام ارسال کنید ارسال پیام برای سایر مناطق عملا فایده ای ندارد و فقط هزینه اضافی است.

 

کاربردهای پنل پیام کوتاه

 

  • شما می توانید به وسیله پنل پیام کوتاه برای کاربران سایت خود کد تایید ارسال کنید. برای مثال زمانی که کاربری در سایت شما عضو می شود شما برای او کدی ارسال می کنید که کاربر با وارد کردن آن اجازه ورود به سایت می یابد.

 

  • از پنل پیام کوتاه می توانید به عنوان راهی برای قرعه کشی نیز استفاده کنید به این صورت که از بین شماره تلفن های همراه شرکت کنندگان، یک شماره انتخاب می کنید و پیام تبریک را برای شماره تلفن همراه انتخاب شده ارسال می کنید.

 

  • شما می توانید به جز ارسال پیام های تبلیغاتی برای مخاطبین خود، هنگامی که با شما تماس میگیرند و یا از شما خرید می کنند برای آنها پیام تشکر ارسال کنید.

 

  • همچنین در صورتی که مخاطبین به صورت اینترنتی از شما خرید می کنند میتوانید برای آنها کد مرسوله پستی را ارسال کنید.

  

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا