فیلم راهنمای مدیریت فروشگاه ساز وب پویا

 

راهنمای مدیریت فروشگاه ساز وب پویا

در راستای ارائه خدمات بهتر، سری جدید فیلم های آموزشی مدیریت فروشگاه ساز وب پویا ارائه شده است که به کمک آن میتوانید فروشگاه اینترنتی خود را به راحتی مدیریت کنید. فیلم های قرار گرفته در این بخش مربوط به نسخه حرفه ای است که تمامی قابلیت های نسخه های پیشرفته و پایه را نیز پوشش می دهد. ویدیوها با کیفیت و حجم مناسب به منظور استفاده سریع و راحت برای شما بارگذاری شده و همچنین  قابل دانلود است.

 آموزش مدیریت فروشگاه ساز وب پویا

 

 دسترسی سریع به فیلم های آموزشی

 

 

محصولات ( نحوه ورود محصول ساده و متغیر)

اولین اقدام پس از راه اندازی فروشگاه اینترنتی، وارد کردن محصولات به فروشگاه است. در این آموزش به صورت کاملا ساده و عملی با نحوه وارد کردن دسته بندی و محصولات آشنا می شوید. همچنین در ادامه همین ویدیو نحوه وارد کردن محصولات متغیر که با ویژگی هایی مانند رنگ، سایز و ... هستند را به صورت کامل آموزش میدهیم.

 

 

 

محصولات (دسته بندی ها و ...)

در این بخش نحوه وارد کردن دسته بندی ها، ویژگی های محصولات و نحوه درون ریزی و برون بری محصولات بصورت عملی گفته شده است. این قسمت مکمل بخش قبلی از سری آموزش های منو محصولات است و پیشنهاد میشود پیش از ورود دسته بندی و محصولات این دو بخش را مشاهده نمایید. همچنین در این بخش میتوانید ویژگی های محصولات را وارد کنید و آنها متناسب با هر دسته بندی محصول گروه بندی کنید.

 

 

 

فروشگاه (سفارشات - گزارشات - تخفیف)

در این قسمت با بخش های مانند سفارشات، گزارشات، پیکربندی فروشگاه ، کد تخفیف ، مشتریان و همچنین فاکتور ساز آشنا می شوید. در بخش پیکربندی فروشگاه میتوانید روش های حمل و نقل جدید تعریف کنید. همچنین در بخش پیکربندی فروشگاه و سپس تسویه حساب میتوانید کد درگاه بانکی خود را برای اتصال به درگاه شتاب وارد نمایید. 

 

 

ویرایشات ظاهری ( تغییر دلخواه پوسته)

 در این قسمت با تغییرات ظاهری پوسته و چیدمان دلخواه ظاهری فروشگاه اینترنتی خود آشنا خواهید شد. با مشاهده این آموزش قادر خواهید بود رنگ بندی بخش های مختلف فروشگاه را تغییر دهید. چیدمان خاص و مورد نظر خود را ایجاد کنید. تصاویر، بنرها، اسلایدرها، برند ها و ... همگی در این بخش به صورت عملی آموزش داده شده است.

 

فهرست ها (آموزش ساخت مگامنو)

 در این قسمت با منو فهرست ها و مگامنو آشنا می شوید. پس از وارد کردن دسته بندی ها نوبت به ساخت منو یا مگامنو برای فروشگاه است. در این بخش به صورت عملی یاد میگیرید که چطور یک منو عالی و حرفه ای شبیه به منو دیجی کالا داشته باشید.

 

ابزارک ها (ساخت و ویرایش ابزارک)

 در این قسمت با ایجاد ابزارک در بخش های مختلف و یا تغییر در ابزارک های فعلی وب سایت خود آشنا می شوید. راهنمای تغییر 2 تصویری که در سمت چپ اسلایدر تصاویر فروشگاه قرار دارد ، ایجاد فیلتر درسایدبار صفحه دسته بندی محصول و همچنین تغییر تصاویر سایدبار سمت چپ وبلاگ در این آموزش آمده است.

 

چند فروشندگی (مارکت پلیس یا چند فروشگاهی)

 در این قسمت به نحوه مدیریت فروشندگان و تامین کنندگان پرداخته شده است. همچنین متوجه می شوید که فروشگاه چه امکاناتی را به هر فروشنده اختصاص میدهد، تایید فروشنده و نمایش گزارشات فروش حاصل از چند فروشندگی نیز در این بخش آمده است.

 

نوشته ها و برگه ها (وبلاگ)

 در این قسمت با منو های نوشته ها و برگه ها آشنا می شوید و تفاوت آنها را با یکدیگر متوجه می شوید. با ایجاد برگه جدید مانند برگه درباره ما و ... آشنا می شوید. همچنین در ادامه یاد میگیرید چطور به وبلاگ فروشگاه خود پست جدید اضافه کنید و دسته بندی مطالب وبلاگ ایجاد کنید.

 

تنظیمات (تنظیمات عمومی سایت)

در این بخش با تمامی تنظیمات عمومی سایت آشنا می شوید. در اینجا  میتوانید ایمیل اصلی مدیر را تغییر دهید، تنظیمات مربوط به سامانه پیامک سایت نیز در همین قسمت آمده است.

 

افزونه ها (نصب و حذف افزونه)

در این آموزش به مدیریت افزونه های نصب شده پرداختیم. همچنین در ادامه نصب افزونه جدید را روی فروشگاه خود می آموزید. بخش افزونه های تخصصی فروشگاه و تجزیه تحلیل نیز در این بخش آمده است.

 

پرسش و پاسخ | دیدگاه | کاربران | رسانه

در این بخش با قسمت های پرسش و پاسخ که در پایین هر محصول قرار دارد آشنا می شوید. بخش نظرات کاربران و یا تایید و رد نظرات در همین بخش آمده است. در ادامه با مدیریت کاربران سایت و نحوه ایجاد کاربر جدید با سطح دسترسی متفاوت آشنا می شوید.

 

خبرنامه

 در این قسمت با نحوه ایجاد خبرنامه و مدیریت فرم آن آشنا می شوید. در ادامه همین آموزش به قسمت ایمیل کاربرانی که عضو خبرنامه فروشگاه شما شده اند می رویم و جزئیات آن را به شما می گوییم.

 

  

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا