نمونه کار طراحی سایت میوه خشک

نمونه کار طراحی سایت میوه خشک

⇦ مشاهده نمونه کار

نمونه کار سایت اینترنتی میوه خشک

طراحی فروشگاه اینترنتی میوه خشک

⇦ مشاهده نمونه کار

نمونه فروشگاه اینترنتی میوه خشک

طراحی سایت فروشگاهی میوه خشک

⇦ مشاهده نمونه کار

 

هزینه ساخت فروشگاه وردپرسی

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس برای فروش انواع محصولات فیزیکی و دانلودی توسط وب پویا تنها در 3 روز کاری آماده خواهد شد. شما می توانید با توجه به نیاز کسب و کارتان، یکی از پکیج های صفحه زیر را انتخاب کنید:

شروع قیمت از :

3.900.000 تومان

خرید فروشگاه ساز

طراحی سایت فروشگاهی میوه خشک

میوه خشک ها به دلیل خواص درمانی و خوشمزه بودن مشتریان زیادی دارند. فروش اینترنتی انواع میوه خشک می تواند شما را به سود و درامد زیادی برساند. شما می توانید از مراحل تهیه میوه خشک ها، نوع بسته بندی آنها، رضایت مشتریان و ... ویدئو و تصویر تهیه کنید و در سایت خود قرار دهید. به این ترتیب مشتری ترغیب به خرید اینترنتی می شود. درصورتی که راه اندازی سایت فروش میوه خشک خود را به وب پویا بسپارید، امکانات زیادی در اختیارتان قرار می گیرد.

 

سایت فروش اینترنتی میوه خشک چه امکاناتی دارد؟

از آنجا که وب پویا تجربه زیادی در زمینه راه اندازی انواع فروشگاه اینترنتی دارد، دیگر نیاز به نگرانی نیست؛ چرا که تمامی امکانات مورد نیاز یک سایت فروش میوه خشک را پیاده سازی کرده است.

1- امکان ساخت حساب کاربری

یکی از امکاناتی که سایت فروش میوه خشک در اختیار مشتریان قرار می دهد، امکان ساخت حساب کاربری توسط مشتریان می باشد. به این ترتیب مشتری می تواند آدرس و اطلاعات خود را یک بار ذخیره نماید و در خرید های بعدی نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات نداشته باشد. 

 

2- افزودن محصول به علاقه مندی ها

ویژگی دیگری که به سهولت در خرید کاربران کمک می کند، امکان افزودن محصولات به علاقه مندی ها می باشد. به این ترتیب مشتریان می توانند محصولات مورد نیاز خود را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنند و در صورت نیاز خریداری کنند.

 

3- انتشار مقالات مرتبط

شما می توانید در سایت فروش میوه خشک خود به تولید محتوا راجع به خواص انواع میوه خشک، طرز تهیه میوه خشک و ... بپردازید. به این ترتیب رتبه سایت شما در نتایج جستجو بهبود می یابد و از نتایج گوگل نیز مشتری خواهید داشت.

 

4- در نظر گرفتن تخفیف

در سایت فروش میوه خشک می توانید، در مناسبت های گوناگون برای محصولات خود تخفیف در نظر بگیرید. اینگونه محصولاتی که دارای تخفیف هستند در دسته بندی محصولات شگفت انگیز هم قرار می گیرد و مشتریان در صفحه اصلی سایت می توانند آنها را مشاهده نمایند.

 

5- در نظر گرفتن چندین روش ارسال

یکی از دغدغه های مشتریان در خرید اینترنتی روش ارسال محصولات است. شما می توانید با در نظر گرفتن چندین روش ارسال محصول، این موضوع را به عهده مشتری بگذارید. به این ترتیب اعتماد مشتری جلب می شود و به خرید محصولات شما ترغیب می گردد.

     

برندهایی با بهترین طراحی فروشگاه اینترنتی میوه خشک

لیست طراحی سایت فروشگاهی میوه خشک: سایت برادران حسینی، سایت آبان میوه خشک، سایت میوه خشک وجیسنک، سایت حاجی بادومی، سایت زربار، سایت میوانو شاپ و ...

لیست مشاغلی که می توانند طراحی سایت میوه خشک داشته باشند عبارتند از: فروشگاه‌های مواد غذایی سالم، فروشندگان میوه و سبزیجات، تولیدکنندگان میوه خشک و ...

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

نمونه کارهای طراحی وب سایت


نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی


نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی


نمونه کارهای طراحی سایت دیوار

 

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا پنجشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

اینماد

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا