نمونه کار فروشگاه اینترنتی خشکبارطراح فروشگاه اینترنتی زربار کالا

 

فروشگاه اینترنتی زربار کالا در فروردین 1400 توسط تیم طراحی وب پویا آماده شده است. این فروشگاه اینترنتی به منظور فروش انواع خشکبار، زغفران و آجیل طراحی شده است. طراحی و رنگ بندی سایت کاملا مطابق با سفارش و نیاز مشتری بوده است. فروشگاه اینترنتی زربار کالا کاملا واکنش گرا بوده و در هر صفحه نمایشی به خوبی قابل مشاهده است.

 

  

طراحی سایت فروش اینترنتی خشکبار

آجیل و خشکبار ایران به ویژه زعفران و پسته، در میان مردم سراسر دنیا محبوبیت خاصی دارد؛ به همین دلیل طراحی سایت خشکبار می تواند راهی برای معرفی محصولات و همچنین صادرات آنها به سایر کشورها باشد. شما می توانید با ارائه ایده های خلاق در بسته بندی و همچنین تصاویری که از محصولات در سایت خود قرار می دهید، عملکرد بهتری نسبت به رقیبانتان داشته باشید.

   

نمونه فروشگاه اینترنتی خشکبار

 

طراحی سایت فروشگاهی خشکبار چه امکاناتی دارد؟

 

1- امکان نمایش لوکیشن فروشگاه در گوگل مپ

با نمایش مکان فروشگاه خود می توانید مشتریان زیادی را بصورت حضوری جذب کنید. برای مثال اگر شما صاحب فروشگاه خشکبار در مشهد هستید، با نمایش آدرس فروشگاه خود و همچنین معرفی آن در گوگل مپ، می توانید زائرانی که قصد خرید زعفران از مشهد را دارند به خود جذب کنید.

2- وجود گالری تصاویر و درج تصاویر محصولات 

زمانی که قصد فروش محصولی را در یک فروشگاه اینترنتی دارید، لازم است که از محصولات خود تصاویر با کیفیت به نمایش بگذارید. تهیه تصاویر با کیفیت از محصولات فروشگاه می تواند نظر کاربران را بیشتر جذب کند.

3- امکان اتصال به انواع درگاه پرداخت

یکی از نکات مهم برای فروش اینترنتی، امکان پرداخت مبلغ به روش های مختلف است. زمانی یک فروشگاه اینترنتی موفق خواهد شد که سلیقه و خواست همه مشتریان خود را در نظر بگیرد و انواع روش های پرداخت را برای آنها فراهم کند. 

4- طراحی سایت خشکبار چند زبانه

همانطور که بیان کردیم، خشکبار و زعفران می تواند جزو محصولاتی باشند که به سراسر دنیا صادر می شوند. به همین منظور لازم است که فروشگاه شما دوزبانه بوده تا بتواند مردم خارج از کشور را نیز به خوبی جذب کند.

 

نمونه کار فروشگاه اینترنتی خشکبار واکنشگرا

 نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی خشکبار

برندهایی با بهترین طراحی سایت خشکبار

خشکبار ایران، خشکبار مانی، خشکبار برادران حسینی، خشکبار گلزار بناب، خشکبار نارمک، خشکبار اعتماد، خشکبار و حبوبات کوروش، خشکبار زمرد پارس، خشکبار زکی پور، خشكبار تواضع، خشکبار طلایی 555، خشکبار شهروز، خشکبار قیسی، خشکبار ناتلی، خشکبار لوکس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نمونه کارهای طراحی وب سایت


نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی


نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی


نمونه کارهای طراحی سایت دیوار

 

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی خشکبار نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا