نمونه کار طراحی سايت دیوار پلاس

%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3  نمونه کار طراحی سايت دیوار پلاس 

طراحی سایت دیوار پلاس مشابه دیوار با سیستم وردپرس توسط وب پویا آماده شده است. این وب سایت با ایده های جدید و متفاوت خدماتی را مشابه دیوار به مردم ارائه می دهد. از آنجایی که هر شهری با توجه به نیاز خود می تواند سایتی شبیه دیوار داشته باشد، سایت دیوار پلاس نیز به منظور ارائه خدمات به مردم شهر نطنز و بادرود ساخته شده است. تفاوت مهم این وب سایت با سایت دیوار این است که در منوی خود قسمتی را تحت عنوان مراکز اداری، خدماتی، گردشگری قرار داده است که این بخش به چندین زیر منوی دیگر تقسیم می شود.

 

  

 

 

در واقع این بخش برای معرفی مراکز درمانی شهر مانند بیمارستان ها، مطب ها، داروخانه ها و ... می باشد. علاوه بر مراکز درمانی می توانید اداره ها، مکان های رفاهی و تفریحی، دفاتر خدماتی  را نیز در این دو شهر پیدا کنید.

یکی از مزایای داشتن این نوع وب سایت که تنها در محدوده محل زندگی شما خدمات ارائه دهد این است که می توانید با سرعت بیشتری رشد کنید و خود را به کاربران اینترنت معرفی کنید. همچنین به یک منبع معتبر برای شهر خود تبدیل خواهید شد.

 

امکانات طراحی سایت دیوارپلاس

  • زبان برنامه نویسی سایت php می باشد و بر پایه وردپرس است
  • مدیریت سایت فارسی و با خاصیت کشیدن و رها کردن با موس است
  • استاندارد های لازم رعایت شده و تمامی موارد چک لیست اخذ گواهی نماد اعتماد الکترونیک بررسی شده است.
  • و...

 

نمونه طراحی سايت به سبک دیوار 

 

مزایای سایت مثل دیوار در وب پویا

طراحی سایت شبیه دیوار در وب پویا علاوه بر امکاناتی که مشابه دیوار است، امکانات دیگری را نیز برای کاربران خود در نظر گرفته است. همچنین با توجه به آنکه این سیستم توسط تیم برنامه نویسی وب پویا بومی شده است، مشکلات سایر سیستم های مدیریت محتوای آماده را نخواهد داشت و بدون نگرانی می توانید فعالیت خود را آغاز کنید.

در کنار سایر خدمات وب پویا، شما می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. تیم پشتیبانی وب پویا به مدت 6 ماه بصورت رایگان وب سایت شما را از نظر فنی پشتیبانی خواهد کرد. 

مشاوره رایگان و هدفمند وب پویا

اگر نیاز به مشاوره دارید، تیم وب پویا به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را برای پیشرفت کارتان بگیرید. کافیست از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد کنید.

لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نمونه کارهای طراحی وب سایت


نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی


نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی


نمونه کارهای طراحی سایت دیوار

 

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo  نمونه کار طراحی سايت دیوار پلاس نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا