طراحی وب سایت نسخه موبایل |طراحی نسخه موبایل وب سایت

در حال حاضر اکثر مردم برای جست و جو در فضای وب، از موبایل استفاده می کنند. از طرفی وب سایت های زیادی وجود دارند که در صفحه موبایل به آسانی قابل رویت نمی باشند. طراحی وب سایت نسخه موبایل یعنی سایت در صفحه موبایل نیز به آسانی و درستی قابل مشاهده باشد. این نوع طراحی ممکن است هزینه بیشتری برای شما داشته باشد، اما با توجه به رشد سریع گوشی های هوشمند همراه، این هزینه در بلند مدت به شما برمیگردد و یک سرمایه گذاری مناسب خواهد بود. برای افزایش ترافیک سایت، باید همه کاربران از را در نظر گرفت. با توجه به مطالب گفته شده نسخه موبایل برای هر نوع وب سایتی ضروری است، چرا که بخش بزرگی از بازدیدکنندگان سایت را کاربران موبایل تشکیل میدهند. شرکت های طراحی سایت مختلفی وجود دارد که نسخه موبایل وب سایت شما را نیز در اختیارتان قرار میدهند.

طراحی وب سایت نسخه موبایل

کاربران موبایل هدفمند هستند!

به طور قطع کسی که از طریق گوشی همراه یک سایت را بررسی میکند، میخواهد در کمترین زمان به هدف خود برسد و نیازش را برآورده کند. در نتیجه نسخه موبایل سایت شما ضمن اینکه باید متناسب با اندازه صفحه نمایشگر موبایل باید طراحی شده باشد، سایر بخش های آن نیز باید سریع و آسان برای کاربر در دسترس باشد. این مدل از کاربران اصولا به دنبال قسمتی برای برقراری ارتباط با شما هم هستند، بنابراین باید متناسب با نیاز آنها سایت طراحی شود.

 

آیا امکان هماهنگ کردن سایت با موبایل وجود دارد یا باید نسخه جدا تهیه کنم؟

یکی دیگر از پرسش هایی که صاحبان سایت از ما میپرسند این است، که آیا برای هر مدل از صفحه نمایش مانند دسکتاپ، تبلت و … باید یک سایت جدا طراحی کنم؟ پاسخ منفی است. بهترین کار راه اندازی سایتی است که قابلیت تطبیق خود با هر نوع صفحه نمایشگر را داشته باشد. شرکت طراحی وب پویا این امکان را برای شما فراهم کرده است که تنها با طراحی یک سایت، آن را در سایر سیستم ها به خوبی مشاهده کنید.

 

طراحی وب سایت نسخه موبایل توسط وب پویا

ما به گونه طراحی میکنیم که سایت شما کاملا واکنشگرا باشد. یعنی امکان آپدیت شدن وب سایت با هر اندازه رزولوشن صفحه نمایش وجود داشته باشد. این نوع وب سایت در صفحه نمایش تبلت نیز به خوبی قابل نمایش است. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، علاقه زیاد گوگل به این نوع وب سایت هاست. گوگل طراحی وب سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو را یک راه حل مناسب برای سئو و بهینه سازی سایت میداند.

 

آیا طراحی نسخه موبایل یک وب سایت، جایگزین اپلیکیشن نیز هست؟

تا زمانی که نیاز به اپلیکیشن نداشته باشید، نسخه موبایل سایت برای شما کافیست. چرا که همه نیاز های کاربرانی که با موبایل سایت شما را بررسی میکنند را پاسخ میدهد. ضمن اینکه نیازی به نصب و مشکلات سازگاری با انواع گوشی های موبایل را هم ندارد.

 

امکانات طراحی نسخه موبایل وب سایت توسط وب پویا

با ایجاد نسخه موبایل سایت امکانات زیر را برای شما فراهم میکنیم:

  •  طراحی و پیاده سازی سایت‌های مبتنی بر تکنولوژی موبایل
  •  سازگاری وب سایت با انواع گوشی ها، تبلت ها و سیستم عامل های مختلف
  • تشخیص نوع پلت فرم و نمایش هوشمند صفحه مربوط به آن
  • طراحی گرافیکی ساده و سبک ویژه موبایل
  • تنظیم استایل صفحه نسبت به اندازه صفحه گوشی موبایل

طراحی سایت موبایل واکنشگرا

با طراحی نسخه موبایل وب سایت امکان تشخیص مرورگر کاربر به صورت خودکار وجود دارد. با توجه به اینکه کاربر از چه طریق به سایت شما آمده است می توان نسخه های مختلف سایت را نمایش داد. همچنین می توان با ایجاد یک لینک واضح بین دو سایت اصلی و موبایل این امکان را برقرار نمود تا کاربرانی که به اشتباه به نسخه اصلی آمده اند، بتوانند به نسخه موبایل یا برعکس بروند.

 

سوالات متداول کاربران

 

تعرفه طراحی وب سایت نسخه موبایل

هزینه طراحی نسخه موبایل وب سایت متناسب با نوع سایت و سایر امکانات درخواست شده از جانب مشتریان متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از امکانات دیگر و تعرفه طراحی سایت با شماره تلفن زیر در ارتباط باشید. تیم فروش و  پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 031-32640006 ☎

 تماس با ما

  

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo طراحی وب سایت نسخه موبایل نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا