طراحی وب سایت خودرو

طراحي وب سايت خودرو

صنعت خودرو یکی از صنایع پررونق کشور میباشد. امروزه سازندگان خودرو و فروشندگان آن به عرصه ی اينترنت وارد شده و برای تبليغات و فروش محصولات خود دست به طراحي وب سايت زده اند. سايت خودرو مي تواند دارای بخش هايي از قبيل اطلاعات خودرو، نيازمندی ها (خريد و فروش خودرو)، آخرين قطعات توليدي براي خودروها و نحوه ی كاركرد آنها باشد.

طراحی سایت اطلاعات خودرو

بخش اطلاعات خودرو مي تواند شامل اطلاعاتي از ويژگي خودروها و مشخصات فني هر خودرو و گالري تصاوير باشد. در اين بخش ميتوان به بررسي قطعات جديد توليدی براي هر خودرو اشاره كرد و مزيت ها و معايب آن ها را در اختيار بازديدكنندگان قرار داد و به صورت اينترنتی اين قطعات را به فروش رسانيد.

سایت نيازمندی های خودرو

بخش نيازمندي هاي خودرو، مكاني مناسب براي افرادي است كه قصد خريد و يا فروش اتومبيل خود را دارند، اين گونه افراد با مراجعه به اين قسمت از سايت مي توانند اطلاعات اتومبيل خود را وارد و يا اطلاعات اتومبيل ديگر افراد را مشاهده نموده و نسبت به خريد آنها و فروش اتومبيل خود اقدام نمايند.

در اين بخش مي توان امكاني را قرار داد بدين صورت كه كساني كه قصد خريد خودرو دارند فرمي را پر كرده و يكسري از اولويت هاي خود مانند حدود قيمت، ميزان كاركرد و.. را وارد كرده و فروشندگان خودرو با مراجعه به اين صفحه و با توجه به اولويت هايي كه اين افراد براي خود قرار داده اند، نسبت به فروش خودروي خود اقدام نمايند.

در طراحی سایت نیازمندی خودرو مي توان بخشي را به تغييرات قيمت خودروها اختصاص داد و روزانه قيمت خودروهاي موجود در بازار را بررسي كرده و ميزان تغييراتش را نسبت به روزها يا هفته هاي گذشته سنجيد.

آيا شما هم خواستار طراحی سايت خودرو هستيد؟

اگر شما مي خواهيد يک سايت طراحی خودررو داشته باشيد، ميتوانيد اطلاعات و نيازهايتان را از داشتن سايت در اختيار ما قرار داده تا ما براي شما يك سايت حرفه اي خودرو طراحي نماييم. علاوه بر مختصر اطلاعاتي كه درباره بخش هاي يك سايت خودرو گفته شد، بخشهاي مورد نظر شما را هم به سايتتان مي افزاييم.

جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت خودرو و سفارش اینجا کلیک کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا