طراحی وب سایت تجاری

با طراحی سایت مرکز تجاری می توانید تمامی اطلاعات مرکز تجاری خود را در اختیار مشتریان، سرمایه گذاران، فروشندگان قرار دهید. مشتریان قبل از مراجعه به مرکز تجاری و خرید ترجیح میدهند آدرس دقیق آن را بدانند و همچنین علاقه دارند بررسی کنند آیا برند و کالای مورد نظر آنها در مرکز تجاری موجود است یا خیر؟

از سوی دیگر امروزه سرمایه گذاران ترجیح می دهند، سرمایه خود را در مراکز تجاری سرمایه گذاری کنند. بنابراین نیاز دارند درباره مرکز تجاری شما و نرخ سود و ضرر آن اطلاعات جمع آوری کنند و شما می توانید با ساخت سایت تجاری به آنها کمک کنید. علاوه بر اینها می توانید متراژ، قیمت و... مغازه های مرکز تجاری خود را مشخص کنید تا فروشندگان بتوانند راحت تر برای خرید یا رهن فروشگاه های مرکز تجاری شما تصمیم گیری کنند.

طراحی سایت مرکز تجاری

چرا طراحی وب سایت تجاری

 • با طراحی سایت تجاری فرصت های شغلی زیادی ایجاد می کنید.
 • طراحی سایت تجاری به شما کمک می کند بازارهای هدف را شناسایی کنید و هزینه بازاریابی و تبلیغات و… را کاهش دهید.
 • شما با طراحی سایت تجاری می توانید به سادگی مرکز تجاری خود را به سرمایه گذاران، مشتریان و فروشندگان معرفی کنید و انواع کاربران را به مرکز تجاری خود جذب کنید.
 • طراحی سایت تجاری به شما کمک میکند تا در سازمانهای تخصصی مرتبط به تجارت حضور فعال داشته باشید و با سرمایه گذاران و مراکز تجاری دیگر در خارج از کشور در ارتباط باشید. 

 

امکانات سایت مرکز تجاری طراحی شده توسط وب پویا

 • بخش معرفی مرکز تجاری
 • بخش فرصت های شغلی 
 • بخش ارتباط با ما و تماس با ما
 • گالری تصاویر و ویدیو مرکز تجاری
 • بخش پرسش و پاسخ و نظرات کاربران
 • بخش نمایش ۳بعدی هر طبقه و مغازه ها
 • بخش فروشگاه های اینترنتی واحدهای تجاری
 • امکان خرید اینترنتی از هر فروشگاه به صورت آنلاین
 • دسترسی فروشندگان به محصولات فروشگاهشان در سایت
 • بخش معرفی واحدهای تجاری-اداری برای اجاره و فروش
 • بخش اخبار برای اعلام تازه ترین تخفیف ها، جشنواره ها و…

 

توسعه وب سایت مرکز تجاری

در نظر گرفتن امکان توسعه وب سایت هنگام طراحی سایت تجاری اهمیت زیادی دارد، زیرا یک مرکز تجاری دائما در حال توسعه و افزایش یا کاهش تعداد فروشگاه ها، رستوران ها و… است. وب پویا سایت مرکز تجاری شما را با در نظر گرفتن امکان توسعه طراحی می کند، تا در صورت ایجاد هر تغییری در مرکز تجاری فورا سایت خود را به روز کنید. 

طراحی وب سایت مراکز تجاری

سئو سایت مرکز تجاری

شما می توانید با سئو سایت مرکز تجاری خود، جایگاه آن را درنتایج گوگل بهبود ببخشید و بازدید سایت خود را افزایش دهید. شما با مشورت گرفتن از یک مشاور سئو و بهینه سازی می توانید عملیات سئو را همزمان با طراحی سایت مرکز تجاری پیش ببرید و در پایان یک سایت مطابق با اصول سئو خواهید داشت که به راحتی می تواند رشد کند. 

 

طراحی سایت مرکز تجاری چند زبانه

هنگام طراحی سایت مراکز تجاری سرمایه گذاران خارجی و اجتماعات بین المللی را فراموش نکنید! اگر یک سرمایه گذار خارجی بخواهد مرکز تجاری شما را برای سرمایه گذاری بررسی کند، سایت شما باید حداقل علاوه بر زبان فارسی از زبان انگلیسی نیز استفاده کند. ممکن است این ایده به ذهنتان بیاید که از ابزارهای آماده مانند گوگل ترنسلیت استفاده کنید. اما این ابزار اصولا ترجمه بسیار سطحی دارند و گاهی سایت را به هم می ریزند.

 

اپلیکیشن سایت تجاری

داشتن یک اپلیکیشن برای سایت تجاری به شما کمک می کند تا همواره با کاربران سایت خود در ارتباط باشید و به وسیله نوتیفیکیشن آنها را از تخفیف ها، جشنواره ها و… مطلع کنید. همچنین می توانید از بخش های مختلف مرکز تجاری عکس و ویدیو تهیه کنید و در اپلیکیشن قرار دهید تا کاربران با مرکز تجاری شما بیشتر آشنا شوند.  با قرار دادن یک نقشه گوگل از مرکز تجاری خود در اپلیکیشن می توانید، مشتریان را هنگام خرید در مرکز تجاری راهنمایی کنید تا فروشگاه مورد نظرشان را راحت تر پیدا کنند.

 

تعرفه ساخت سایت تجاری

گروه طراحی وب پویا جهت طراحی وب سایت تجاری به شما کمک می کند تا یک سایت حرفه ای مطابق با اصول سئو و سلیقه کاربران داشته باشید. جهت اطلاع از تعرفه ساخت سایت تجاری و سفارش با شماره زیر در ارتباط باشید.

 031-32640006 ☎

 تماس با ما

 

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo طراحی وب سایت مراکز تجاری نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا