طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات

طراحی سایت حیوانات

متقاضيان طراحی سايت حيوانات را مي توان به چند دسته تقسيم كرد از جمله: مراكز فروش حيوانات، دامپزشک ها و شركت های وارد كننده ي تجهيزات دام پزشكی.

طراحي سايت براي مراكز فروش حيوانات

مراكز فروش حيوانات مي توانند با طراحی يک سايت به فروش حيوانات خود به صورت اينترنتي، فروش لوازم جانبي نگهداري از حيوانات و ديگر تجهيزات مورد نياز بپردازند. در طراحي سايت براي مراكز فروش حيوانات، مي توان بخش هايي مانند: گالری تصاوير، معرفي حيوانات و نژادهاي هر يک، تالارهای گفت و گو ميان كاربران عضو سايت و بسياري بخش هاي ديگر در نظر گرفت.

طراحي سايت براي دامپزشكان

دامپزشكان با طراحي يك سايت اختصاصي مي توانند به معرفي خود و سوابق كاری خود بپردازند و به صورت اينترنتي اطلاعاتي را در اختيار بازديدكنندگان سايت قرار بدهند و در قسمت پرسش و پاسخ به سوالات كاربران در ارتباط با حيوانات جواب دهند. همچنين مي توانند آخرين اخبار دنياي حيوانات را در اختيار علاقمندان گذاشته تا انها را نيز در جريان قرار دهند.

طراحي سايت براي شركت هاي وارد كننده تجهيزات دامپزشكي

شركت هاي وارد كننده تجهيزات دامپزشكی با داشتن يك سايت مي توانند به فروش آنلاين تجهيزات خود بپردازند و اطلاعاتي مختصر در مورد هر يك از تجهيزات و نحوه استفاده از آنها را در اختيار دامپزشكان وعلاقمندان قرار دهند. اين گونه شركت ها مي توانند آدرس و شماره تماس مراكز خدماتي خود را در سايت قرار دهند تا بازديدكنندگان سايت در صورت نياز با اين مراكز در ارتباط باشند.

آيا مي خواهيد سايت خود را به يكي از پر بازديدترين سايت ها تبديل كنيد؟

اگر شما هم جزو فروشندگان حيوانات هستيد و يا دامپزشكي هستيد كه مي خواهيد خود را به كاربران اينترنت بشناسانيد و يا حتي از شركت هاي توليد كننده ي تجهيزات دامپزشكي هستيد و مي خواهيد در فروش محصولات خود رشد چشمگيري داشته باشيد، مي توانيد با درخواست طراحي سايت حيوانات به صورت تخصصي در رتبه بندي هاي گوگل در مقام هاي اوليه قرار بگيريد و پيشرفت خوبي را در دنياي اينترنت داشته باشيد.

جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت مرتبط با حیوانات و سفارش اینجا کلیک کنید.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

فروشگاه ساز طراحی وب سایت شرکت طراحی وب سایت خبری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت آگهی طراحی وب سایت شخصی

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4