تولید محتوا

 

 

خدمات تولید محتوا

ما اینجائیم تا رویای بهترین رتبه ی گوگل را با تکنیک تولید محتوا برای شما به واقعیت برسانیم. گروه تخصصی تولید محتوای وب پویا با بهره گیری از ده ها نویسنده متخصص در تمامی زمینه های کسب و کار، توانسته است با ارائه ایده های خلاقانه علاوه بر حفظ و کنترل کیفیت، هزینه های تولید محتوا را برای بازاریابی و تبلیغات محتوایی به طرز قابل ملاحظه ای پایین بیاوریم. تیم تولید محتوا وب پویا قادر است در تمامی زمینه های کسب و کار به بیش از 7 زبان زنده دنیا محتوای به روز و کاملا سئو شده برای شما عزیزان تولید و ترجمه کند.

خدمات تولید محتوا

 

 

 

خصوصیات محتواهایی که در وب پویا تولید می شوند:

تولید محتوا

 

 • مطالب به هیچ عنوان کپی برداری نمی شوند.
 • میتواند به صورت کاملا تحقیقی از ابتدا تا انتها تالیف شود یا اینکه تلفیقی از تالیف و ترجمه باشد، که انتخاب آن با شما می باشد.
 • تمامی نکات سئوی پایه در تولید محتوا (چگالی کلمات کلیدی، روان بودن محتوا، عنوان بندی، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و طراحی عناوین مرتبط و ...) رعایت میگردند.
 • ویراستار و متخصص سئو پس از نویسنده بر روی محتوای تولید شده ویراستاری انجام میدهد.
 • در هر محتوای تولید شده حداقل یک عکس مرتبط جستجو شده و درج می شود.
 • علامت گذاری ها (ویرگول، نقطه، بولت و شماره گذاری ها) به صورت اصولی و درست در تولید محتوا رعایت می شود.

 

 

 

 

رعایت نکات سئو در تولید محتوا:

 • هر محتوا شامل حداقل یک تصویر می شود.
 • ویرگول، نقطه، بولت، شماره گذاری و پرانتز ها رعایت می شود.
 • چگالی کلمات کلیدی اصلی و فرعی دقت می شود.
 • به روان بودن متن دقت می شود.
 • عنوان بندی متن
 • در عنوان بندی متن از کلمات مرتبط با کلمات کلیدی استفاده می شود.
 • استفاده بیشتر کلمات کلیدی در لید (دو خط اول متن)
 • در ابتدای هر پاراگراف کلمات کلیدی خرج می شوند.

 

امروز تولید محتوای سایت خود را به ما بسپارید و فردا را رهبری کنید
 

 

 

tolid-mohtava خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا در زمینه های تخصصی زیر ارائه می شود:

 • تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی
 • تولید محتوا برای سایت های خدماتی، تولید کننده، واردات، صادرات و غیره
 • تولید محتوا برای سایت های خبری و علمی
 • تولید محتوا برای اپلیکیشن ها
 • تولید محتوا برای سایت پزشکان
 • و هر نوع وب سایتی که که در اینترنت به فعالیت می پردازد.

 

 

 

 

نمونه تولید محتوا:

نمونه ایی از محتوای تولید شده با عنوان " دلیل موفقیت سایت دیوار چیست؟ " بر روی سایت اصلی وب پویا قرار گرفته است که اگر این عنوان را در گوگل سرچ کنید متوجه خواهید شد که محتوای تولید شده دارای رتبه اول در موتور جستجوگر گوگل می باشد. لطفا توجه نمایید که این یک نمونه تولید محتوا می باشد که به خوبی سئو شده است.
برای مشاهده سایر نمونه تولید محتوا های نویسندگان تیم تولید محتوا وب پویا از این صفحه دیدن فرمایید.

تولید محتوا سایت

تولید محتوای متنی شامل مراحل زیر می شود:

تعیین کلمات کلیدی یا عناوین محتوا ها که توسط شما یا تیم تولید محتوا وب پویا انجام می شود (این خدمات رایگان می باشد)

 1. تالیف متن که توسط نویسنده های تیم تولید محتوا وب پویا انجام می شود.
 2. ویراستاری از نظر سئو که توسط ویراستاران سئوکار تیم تولید محتوا وب پویا انجام می شود.
 3. ویراستار مسلط بر فروش (این ویراستار می بایست بر فروش یا تمامی جزییات کسب و کار مسلط باشد) که توسط صاحبان کسب و کار یا افرادی که تسلط کافی دارند، می بایست انجام شود.

 

مشاوره رایگان بازاریابی محتوایی:

 • اگر استراتژی تولید محتوا ندارید و نمی دانید در کدام زمینه باید تولید محتوا کنید می توانید به صورت رایگان از متخصصین تولید محتوای وب پویا مشاوره بگیرید.
 • اگر قادر به طراحی عناوین و کلمات کلیدی کسب و کار خود را نیستید با استفاده از متخصصین تیم تولید محتوای وب پویا مشاوره رایگان بگیرید. طراحی کلمات کلیدی کسب و کار شما و انتخاب عناوین محتواها در وب پویا رایگان می باشد.
 • اگر نمی دانید اهمیت و تاثیر بازاریابی و تبلیغات محتوایی چگونه باعث رونق کسب و کار شما می شود می توانید از مشاوره تیم تولید محتوای وب پویا استفاده کنید.
 

 

تولید محتوا و سئو

برای افزایش بازدید و بالا بردن رتبه سایت باید محتوای خوب تولید کنید و برای تولید محتوای مناسب لازم است محتوا را بر اساس نیاز و علاقه کاربر و همچنین اصول سئو سازمان دهی نمایید.

یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که در یک سایت باید مورد توجه قرار داد، تولید محتواست. تولید محتوا طبق قوانین گوگل باعث بالا رفتن سئو سایت شده و برعکس اگر محتوای تولیدی شما نامناسب و غیر منطبق با قوانین گوگل باشد روی رتبه سایت اثیر منفی خواهد داشت؛ بنابراین هنگام تولید محتوا برای سایت لازم است آن را به یک متخصص سپرده و یا حداقل اطلاعات خود در این زمینه را بالا ببرید.

 

رابطه محتوا و سئو سایت

اگر شما محتوای ارزشمندی تهیه کنید، اما از قوانین گوگل و سئو بی اطلاع باشید، نمی‌توانید در موتور‌های جستجو به جایگاه خوبی دست پیدا کرده و در نتیجه دیده نخواهید شد و تا زمانی که بازدید زیادی نداشته باشید رتبه سایت شما بالا نخواهد رفت. از طرف دیگر اگر بخواهید یک محتوای کم ارزش را تنها با اصول سئو بالا ببرید نیز سریعا مخاطب باهوش مچ شما را گرفته و اعتبار سایت شما از بین خواهد رفت؛ بدانید مخاطبان به سادگی تفاوت بین سئو واقعی و سئو سیاه را متوجه می‌شوند. به همین ترتیب قوانین سئو نیز روز به روز هوشمندتر شده و به تجربه یک کاربر واقعی نزدیکتر می‌شود.

پس مهمترین اصل در تولید محتوا و بازاریابی موفق برای سایت شناخت درست از مخاطب و تولید محتوایی است که هم اصول سئو در آن رعایت شده و هم بتواند به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار کند. شناخت مخاطب و تحقیق در مورد آن به معنای توجه به نیاز‌های مخاطب و تنظیم محتوا بر اساس آن است. در واقع شما به جای اینکه تنها به خودتان و محصولتان فکر کنید، باید رفع مشکلات و خواسته‌های مخاطب را نیز مد نظر قرار دهید.

نکات تولید محتوا

مواردی که هنگام تولید محتوا باید در نظر گرفت

همان طور که اشاره شد یکی از مهمترین اصول سئو محتواست. برای تولید یک محتوای مناسب به موارد زیر توجه کنید.

۱-کپی نکنید. ربات‌های گوگل به خوبی محتوای کپی را تشخیص داده و اگر شما از محتوای کپی شده در سایت خود استفاده کنید از طرف گوگل امتیاز منفی خواهید گرفت. در واقع داشتن محتوای کم اما غیر کپی و ارزشمند در سایت از داشتن مقدار زیادی محتوای کپی شده بهتر است. اگر مجبور شدید از محتوای کپی شده استفاده کنید لازم است منبع و سایت مرجع را ذکر نمایید تا حداقل اصول کپی را رعایت کرده باشید.

۲-استفاده از عکس هنگام تولید محتوا می‌تواند به جذب کاربر به سایت کمک کند. عکس‌های با کیفیت و جذاب مانع خستگی کاربران شده و آنها را به مطالعه و مشاهده کامل محتوا ترغیب می‌کند. برای جلوگیری از خستگی کاربر علاوه بر استفاده از عکس بهتر است مطالب را به صورت پاراگراف‌های کوتاه ارائه کرده و یادتان باشد از عکس‌های مرتبط با متن استفاده کنید.

۳-از عناوین جذاب استفاده کنید. کاربران اغلب در ابتدا نگاهی گذارا به تیتر‌ها و عناوین اصلی و فرعی مقاله می‌اندازند. پس مهم است که با تیتر جذاب کاربر را برای خواندن محتوای تولیدی خود ترغیب کنید. همچنین باید در تیتر و متن از کلمات کلیدی استفاده کنید تا کاربر سریع متوجه شود مطلب شما همان چیزی را در بر دارد که به دنبالش است. می‌توانید برخی مقالات مثل مقالات آموزشی را به شکل دنباله دار ارائه دهید تا کاربر برای دیدن ادامه مطالب تشویق شود و باز به سایت شما سر بزند.

۴-هنگام نوشتن محتوای متنی لازم است نکات نگارشی و دستور زبانی را به خوبی رعایت کنید. مطلب خود را پاراگراف بندی کرده و در متن از علائم اختصاری مانند نقطه، ویرگول، پرانتز و ... استفاده نمایید. شماره گذاری کردن یا بولت گذاری نیز به جذابیت و روانی متن کمک می‌کند. همچنین در متن از کلماتی استفاده نمایید که بتوانید آن را به دیگر مطالب سایت لینک کنید.

۵-تولید محتوا توسط خودتان یا سفارش تولید محتوا باید به شکلی منظم انجام شود. همچنین باید بر اساس ترافیک کلمات و عبارت کلیدی محتوایی تولید کنید که کاربر پسند بوده و مانع خروج سریع کاربر از سایت شود. یکی از معیار‌های ربات‌های گوگل برای رتبه دان به سایت، زمانی است که مخاطبان در سایت شما بوده و مقالات و محتوای تولیدی شما را مورد توجه قرار می‌دهد. علاوه براین کامنت گذاری و لایک کردن نیز تاثیر محتوای شما بر مخاطب را نشان می‌دهد. محتوایی که منحصر به فرد و با کیفیت باشد باعث می‌شود سایت شما کاربران ثابتی پیدا کرده که در روز‌های بعد باز هم به سایت شما برای خواندن مقالات خوبتان سر بزنند.

 

تولید محتوا بر اساس سئو

چند نکته در مورد تولید محتوا

 • بهتر است زبان محتوای تولیدی ساده و متناسب با مخاطب مورد نظر باشد. نیازی نیست خیلی به اصطلاحات تخصصی یا رسمی بودن زبان تکیه کنید.
 • از پاراگراف‌های طولانی بپرهیزید و موجز و مختصر بنویسید.
 • برای درک و فهم بهتر مطلب می‌توان از مثال استفاده کرد.
 • مطلب را از دید مخاطب بخوانید و نوشته خود را نقد و اصلاح کنید.
 • مطالب مفید را ابتدا بیان کرده و مطالب اضافی را حذف کنید تا سئوی سایت بهبود یابد.‌
 • می‌توانید تولید محتوای خود را به افراد متخصص بسپارید که محتوای شما را بر اساس اصول سئو برای وب سایت شما تولید کنند.
 • هر وب سایت بسته به اینکه در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند به محتوای خاصی نیاز دارد. افراد متخصص می‌توانند کلمات هدف مرتبط با کسب و کار شما را بررسی کرده و با کمک گرفتن از اصول تکنیکال سئو محتوای ارزشمندی تولید کنند.
 • نویسندگان مجرب می‌توانند مقالاتی معتبر، ارزشمند، مهیج، روان و مخاطب پسند و در عین حال مطابق با اصول سئو و ماشین پسند تولید کنند، مقاله‌ای که به خوبی سایت شما را به مخاطب معرفی کرده و موجب بهبود رتبه سایت می‌شود.

 

حتما شنیده اید که محتوا پادشاه است. بله امروزه آنچه که برای بالا آمدن رتبه یک سایت بیشترین اهمیت را دارد تولید محتوای با کیفیت، یونیک و کاربر پسند است. البته مهم است که سفارش تولید محتوا را به کسی بدهید که با اصول سئو نیز به خوبی آشنا باشد و بتواند به شما کمک کند راحت‌تر در موتور‌های جستجو دیده شوید.

 
مشاوره از طریق تلگرام

 
 
 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا