قوانین و مقررات

توافقنامه قوانین و مقررات ( لطفا پیش از ارسال فرم سفارش متن زیر را مطالعه نمایید)

 

تعهدات کاربر :

1- سیستم پشتیبانی فنی به صورت ارسال درخواست به سامانه پشتیبانی مشتریان می باشد و پشتیبانی فنی به صورت تلفنی ارائه نمی شود لذا از تماس با بخش فروش برای امور پشتیبانی فنی جدا خودداری نمائید، همکاران بخش فروش هیچ کمکی نمی توانند به صورت تلفنی ارائه دهند.

تماس تلفنی فقط جهت سفارش اولیه سایت میباشد و پس از آن، کلیه کاربران موظف به ثبت نام در پرتال کاربران و استفاده از سیستم تیکت دهی پیشرفته میباشند، چراکه امکان راهنمایی و فرضا ارسال لینک و تصویر و … از طریق تلفن میسر نمیباشد و تماس تلفنی جهت پشتیبانی هم به تیکت ارجاء خواهد شد، بنابراین لطفا از اشغال کردن شماره تلفن ها جهت پشتیبانی، خودداری نمایید و مطمئن باشید سیستم تیکت دهی پیشرفته که با هزینه بالایی طراحی شده،‌ برای راحتی خود مشتریان است و هیچ تفاوتی بین تماس تلفنی و ارسال تیکت وجود ندارد و حتی ارسال تیکت بسیار ساده تر و کارامد تر میباشد. زمان پاسخ گویی به هر تیکت بین 15 دقیقه تا 24 ساعت در ساعات اداری ممکن است متغیر باشد لطفا از ارسال تیکت تکراری و غیر مرتبط خودداری نمایید.

2- طراحی سایت به معنی نوشتن مطالب، ورود محصول و قرار دادن تصاویر توسط وب پویا در سایت شما نمیباشد و هرگونه درج اطلاعات و دیتا اینتری، کاملا بر عهده خود مشتری میباشد و مسئولیت حقوقی تمامی مطالب و تصاویر سایت، بر عهده مشتری میباشد. منظور از طراحی سایت، راه اندازی سایت ساز خریداری شده به همراه یک سیستم مدیریت محتوا تحت وب با قابلیت درج مطالب و تصاویر میباشد و در نهایت ارائه کنترل پنل سایت به مشتریان، جهت ویرایش  و نوشتن مطالب دلخواه خود طبق آموزش ارسالی ما میباشد.

در ابتدای تحویل سایت، یک سری مطالب و تصاویر بصورت پیشفرض و غیر مرتبط در سایت شما وجود دارد که هدف از آن فقط آشنایی و مثال طرز استفاده از سایت و همچنین تست امکانات سایت میباشد که مشتری میتواند با پنل دریافتی، اقدام به ویرایش وحذف مطالب پیشفرض نماید.ضمنان طراحی لوگو و آرم بر عهده تیم طراح سایت نمیباشد اما در صورت درخواست، با اخذ هزینه، لوگوی مناسب برای شما توسط تیم گرافیست ما، طراحی میگردد.

3- درخواست های غیر مرتبط با یک موضوع را در تیکت مجزا ارسال کنید. از ارسال موضوعات متفاوت و غیرمرتبط با هم در یک تیکت خودداری نمائید.

4- جهت پیگیری تیکت قبل یا ارسال پاسخ به تیکت قبلی، تیکت جدید ارسال نکنید، پاسخ و پیگیری مربوطه را از طریق همان تیکت در سامانه پشتیبانی پاسخ دهید.

5- درخواست های پشتیبانی از طریق تلفن، مشاور آنلاین، پیامک، تلگرام و ... ترتیب اثر داده نمی شوند لذا خواهشمندیم همواره از طریق سامانه ارسال تیکت ما با در ارتباط باشید.

6- از ارسال درخواست تلگرافی و ناواضح خودداری کنید. ذکر بیشتر جزئیات به نفع شما و تسریع در فرآیند رفع مشکل و پاسخ دهی دارد. در صورت لزوم جهت بررسی دقیق تر و سریعتر حتما نام سرویس، اطلاعات ورود به مدیریت، متن کامل پیام خطا و اسکرین شات ارسال نمائید.

7- همواره با همان ایمیلی که در ابتدا اقدام به سفارش از وب پویا نموده اید در سامانه پشتیبانی ثبت نام و درخواست پشتیبانی ارسال نمایید، اپراتورهای ما اجازه پاسخ به ایمیل دیگری را ندارد. شایان ذکر است به محض پاسخ اپراتورهای وب پویا، ایمیلی حاوی پاسخگویی به ایمیل کاربر ارسال می شود.

8- وب پویا از تمام اطلاعات سایت ها و بانک های اطلاعاتی مشتریان، به صورت منظم هفتگی و ماهانه، نسخه پشتیبان تهیه می کند، با این حال مسئوليت فايل ها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار و ...، بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلی از سوی اين موارد، میتوانید درخواست بازیابی اطلاعات دهید و برای شما انجام میشود اما درصورتی که اطلاعاتی را بک آپ نگرفته باشید و از دست برود هيچگونه مسئوليتی در اين زمينه متوجه وب پویا نمی باشد.

9- تغییرات اختصاصی در سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل شامل: افزودن امکانات جدید برنامه نویسی، ویرایشات قالب، طراحی اختصاصی گرافیکی تصویر ( آیکن، هدر، بنر، فلش و ...) همچنین رتبه ی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، خدمات افزایش بازدید ، تبلیغات اینترنتی و ... شامل پشتیبانی سایت ساز ها نمی باشد و در صورتی که قابل انجام باشد با اخذ هزینه توسط واحد مربوطه انجام می گردد.

10- با توجه به توضیحاتی که در مورد هر یک از خدمات وب پویا بصورت مفصل در سایت ارائه شده است، همچنین ایجاد لایسنس برای دامنه در هر سرویس، پس از سفارش عودت مبلغ پرداختی ( یا درصدی از هزینه) به هيچ وجه امکان پذير نيست، لذا لطفا قبل از خرید با دقت مطالب سایت، نمونه کارها یا دمو آنلاین محصول مورد نظرتان را مطالعه نموده و بررسی نمایید.

11- ارسال ایمیل های حجیم تبلیغاتی (Spam) روی هاست های اشتراکی ممنوع می باشد و در صورت ارسال ایمیل گروهی وب سایت توسط سرور بصورت خودکار معلق میشود و پس از تذکر به مدیر سایت مجدد باز میگردد و در صورت تکرار مجدد، سرور فایل پشتیبان اطلاعات شما را برای ما ارسال کرده و درخواست مهاجرت از سرور میدهد.

12- کاربر موافقت می كند كه در هيچ شرايطی حداكثر مسئوليت تقبل شده توسط وب پویا در برابر خسارات احتمالی بيش از كل مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خريداری شده نگردد، همچنین گروه وب پویا به عنوان یک تیم طراحی سایت فعالیت میکند.

13- سیستم پشتیبانی وب پویا بصورت خودکار جهت تمدید هاست یا دامین به ایمیل اصلی مشتریان خود اطلاع رسانی میکند، در صورتی که ایمیل مشتری تغییر یافته باشد یا به هر دلیلی ایمیل نرسیده باشد، مشتری موظف است در صورت تمایل به تمدید، از طریق درخواست به پشتیبانی اقدام نموده و از زمان منقضی شدن هاست و دامین خود اطلاع داشته باشد.

14-امکان ملاقات حضوری و عقد قرارداد ،‌ فقط برای سفارشات اختصاصی بالای دو میلیون تومان بصورت حضوری منعقد خواهد شد و برای سایر پلن ها، صورتحساب و قرار داد مجازی و دیجیتال بصورت نرم افزاری و در پنل کاربران برای هر سرویس بصورت اتوماتیک صادر خواهد شد و دخالت انسانی در صدور صورتحساب و تاریخ و … وجود ندارد و زمان تمدید سفارش در سال های آینده دقیقا برابر است با زمان ثبت دامنه و یا ثبت سرویس.

 

 

 

 

تعهدات اپراتور (کارمند/پشتیبان) :
تعهدات پشتیبان

1-اپراتور وب پویا متعهد میشود تا تمامی تلاش خود را برای پاسخ دهی به سوالات مربوط به پشتیبانی سرویس در محدوده مفاد توافقنامه، دلسوزانه انجام دهد.

تبصره : شایان ذکر است خدمات آموزش کار با ویندوز، آموزش زبان برنامه نویسی، آموزش فتوشاپ و مواردی از این قبیل به هیچ عنوان شامل وظیفه کارمند نمی شود. با این حال گروه طراحی وب پویا با راه اندازی بخش های آموزش اقدام به حل مشکلات نامربوط به پشتیبانی کاربران را نموده است.

2-اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.

3-وب پویا نمی تواند اطلاعات شخصی شما را به ديگر اشخاص يا كمپانی های غير معتبر بدهد، بفروشد و یا به اشتراك گذارد، مگر اين كه به منظور تامين خدمات يا محصولاتی باشد كه شما تقاضا كرده ايد، كه آن هم بر اساس اجازه شما صورت میگیرد.

4-وب پویا تمام توان و علم خود را جهت ارائه بهترین سرویس پایدار بکار میگیرد و روی تمامی سرویس ها حداکثر استاندارد کیفیت را رعایت میکند.

 

 {jcomments off}

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

فروشگاه ساز طراحی وب سایت شرکت طراحی وب سایت خبری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت آگهی طراحی وب سایت شخصی

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4