چاپ کردن این صفحه

طراحی سایت کودکان | طراحی حرفه ای سایت کودکان

نوشته شده توسط 
منتشرشده در تکنولوژی
شنبه, 02 بهمن 1395 15:23
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

طراحی سایت کودکان | طراحی حرفه ای سایت کودکان

طراحی وب سایت کودکانه

دوران کودکی یکی از مهم ترین سال ها زندگی هر شخص می باشد این دوران از آن جهت مهم است که شخصیت هر انسان در کودکی آن فرد پایه ریزی و شکل می گیرد. شخصیت هر فرد به دوران کودکی آن شخص بازمی گردد. هر لحظه از دوران کودکی مهم است لحاظاتی که با اطرافیان می گذراند , لحاظاتی که به بازی و سرگرمی می گذراند و.. در شخصیت آینده کودک بسیار تاثیر گذار است. بنابراین مادر و پدر در شخصیت آینده کودک خود بسیار موثر پس مادران و پدران باید دانش و آگاهی بالایی در مورد روال رشد طبیعی و رفتار های عادی و غیرعادی کودکان برای تربیت فرزندان خود داشته باشند , اما دستیابی به این اطلاعات چگونه ممکن است؟ در گذشته والدین این اطلاعات را نداشتند و به مشکلات زیادی برای تربیت فرزندان خود برم خوردند.

طراحی سایت کودکانه

طراحی حرفه ای سایت

پس داشتن این آگاهی به والدین کمک می کند چگونه با فرزندان خود رفتار کنند در گذشته والدین بر اثر تجربیات با فرزندان خود رفتار می کردند و گاهی اوقات این تجربیات درست نبوده و در تربیت فرزندان اثرات نادرستی می گذاشته ,بنابراین والدین به دنبال اطلاعات درست و شیوه های صحیح بودند. دانشمندان و روانشناسان در سال های اخیر بطور جدی به این مسائل پرداختند و نتایج بسیار مهمی دست یافتند.

زمانیکه مادران و پدران با فرزندان خود مشکل پیدا می کنند به مشاوران و روانشناسان نیاز پیدا می کنند اما والدین بنابر دلایل زیادی از اینکار امتناع می کنند. راه های دیگری هم هست که مشکلات خود را دارند مثلا کتاب های مرتبط با این مسائل هست ولی این کتاب ها همیشه قابل دسترسی نیست و والدین نمی دانند برای مشکلشان به کدام کتاب و کدام نویسنده قابل اعتماد است که مراجعه کنند .

اهمیت داشتن سایت برای کودکان

منابع قبلی مشکلات خاص خود را دارند پس در اینجا والدین به منابعی نیاز دارند که تا اطلاعات صحیح و مورد اعتماد در ان زمینه باشد و همیشه قابل دسترسی باشد. برای تربیت اخلاقی و فکری کودک فقط این اطلاعات کافی نیست کودکان به سرگرمی هایی مانند کتاب و بازی های فکری و... نیاز دارند.

یک وب‌سایت تخصصی برای کودکان

شاد شما مهد کودک دارید و یا به اینکار علاقه مندید و قصد افتتاح یک مهد کودک را دارید و در این زمینه به اطلاعات مفید و صحیح نیاز دارید. شما می توانید به هدف خود از راه های کم هزینه دست بیابید ما برای شما یک پیشنهاد داریم داشتن یک وب سایت تخصصی برای کودکان به شما می تواند خیلی کمک کند.

طراحی سایت کودکان

با توجه به گسترش و پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت در میان افراد جامعه داشتن یک وب سایت خیلی موثر است. همین امر سبب شده تا ارائه دهنده های خدمات از این طریق بسیار پیشرفت کنند و کسب و کار خود را رونق دهند. طراحی سایت تخصصی برای کودکان یک منبع بسیار مفید و در دسترس برای والدین است که می تواند دانش و آگاهی مفیدی در اختیارشان قرار دهد و کودکانشان را سرگرم کند اما یک وب‌سایت کودکان باید دارای چه ویژگی باشد؟

یک وب‌سایت تخصصی کودکان در حالت کلی باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

  • دارای ظاهری زیبا از نظر گرافیکی و متناسب با جو کودکانه به همراه شعر و تصویر
  • دارای قابلیت ارائه مقاله برای والدین و کودکان
  • دارای قابلیت گذاشتن محتواهای آموزشی صوتی و ویدئویی
  • دارای قابلیت گذاشتن انواع سرگرمی های اینترنتی و آنلاین مانند ویدئو های آموزشی , بازی های اینترنتی , نقاشی و رنگ آمیزی , کاردستی , شعر و....
  • دارای قابلیت ارائه روش های صحیح و مراقبت های قبل از تولد کودک
  • دارای قابلیت فروش محصولات و اسباب بازی برای خردسالان در فروشگاه اینترنتی و پرداخت آنلاین
  • دارای قابلیت گذاشتن کتاب ها آنلاین برای سنین مختلف کودکان
  • و…

پس یک وب سایت برای کودکان باید بگونه ای طراحی شود که کاملا تخصصی متناسب با سلیقه کودکان و والدینشان باشد و تمامی خواسته های کودکان در زمینه بازی و سرگرمی و آموزش برآورده می کند. ان نکات ذکر شده یک سایت را کامل نمی کند یک سایت باید از نظر فنی نیز قوی باشد.

ویژگی‌های فنی که در طراحی یک وب‌سایت باید در نظر گرفته شود

طراحی بهینه و سئو

علاوه بر نکات ذکر شده مسئله سئو نیز برای شما همه است زمانی که کاربران در موتورهای جستجو عبارتی چون " با فرزند لجباز خود چه کنیم" را سرچ می کند سایت شما در صفحه اول پیشنهادهای گوگل قرار گیرد به تمامی کارهایی که برای رسیدن به این امر صورت می گرد سئو می گویند. پس سایت شما حتما باید بهینه سازی و افزایش سئو شود.

طراحی ریسپانسیویا واکنش گرا

بعضی از کودکان از طریق کامپیوترها به این سایت ها متصل می شوند بعضی ها از طریق گوشی و لپ تاپ متصل می شوند و با توجه به اینکه اندازه صفحه این لوازم یکسان نیست طراحی وب سایت باید بگونه ای باشد که در هر کدام از این صفحه ها به صورت مناسب قابل مشاهده باشد. به این نوع از طراحی ها, طراحی واکنش گرا می گویند.

مسائل فنی

مسائل دیگری در طراحی سایت نظیر سرعت, دسترسی و... مهم است و باید طراحی سایت های حرفه ای از آن ها استفاده شود پس برای طراحی سایت تخصصی کودکان ما به شما پیشنهاد می کنیم سفارش خود را به یک طراح ماهر بسپارید تا علاوه بر ظاهر زیبا برای سایتتان موارد فنی با دقت اجرا شود پس برای سفارش طراحی سایت تخصصی کودکان با گروه طراحی سایت وب پویا در تماس باشید.

خواندن 2226 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 02 بهمن 1395 15:41

آخرین‌ها از وب پویا

برای ارسال نظر وارد سایت شوید