آمار بازدید سایت شما بعد از به روز رسانی گوگل

نوشته شده توسط  دوشنبه, 05 مرداد 1394 13:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ایندکس صفحات بعد از به روز رسانی گوگل

گوگل جدید ترین به روز رسانی الگوریتم خود را در راستای ایندکس کردن سایت گزارش کرد. اکنون در وبمستر تولز تمایزی بین زیر شاخه ها و لینک های HTTP , HTTPS وجود دارد.

آپدیت گوگل ، رتبه سایت ، آمار بازدید سایت

جان مولر گفت : اگر شما یکی از افراد پیگیر در زمینه ی سئو هستید (یا حتی تنها از روی علاقه صفحات ایندکس شده سایت را چک می کنید.) این به روز رسانی برای شما بسیار جالب خواهد بود. اکنون می توانید در وبمستر تولز وضعیت ایندکس شدن سایت برای HTTP /HHTPS و حتی زیر شاخه ها را به طور جداگانه بررسی نمایید.

در نمودار زیر با توجه به خط به روز رسانی می توانید تفاوتی که بعد از این تغییرات گزارش شده است را به خوبی ببینید.

 

رتبه سایت ، به روز رسانی گوگل ، آمار بازدید

از تاریخ 2014/03/09 یعنی نهم مارس ، به روز رسانی در زمینه ی ایندکس صفحات سایت ، تاثیر خود را روی سایت شما گذاشته است. و ابزار تشخیص پروتکل های خاص تایید شده است. (به عنوان مثال ابزار تشخیص تمایز www و https).

در اینجا به برخی از جزئیات تکنیکی اشاره می کنیم:

تمامی نمونه های صفحات سایت شما برای کاربر نمایش داده نمی شود.خزنده ی گوگل محتوای صفحاتی که شما در وبمستر تولز ثبت کرده اید را ایندکس می کند. و تعدادی آدرس از سایت شما گزارش می شود که با نسخه ی مورد نظر مرتبط باشد.

برای مثال سایت شما دارای 10 آدرس برای صفحاتی است که کاربران می توانند بدون عضویت از آنها بازدید کنند و 100 آدرس برای صفحاتی است که تنها در صورت لاگین قابل مرور توسط کاربر می باشد. اگر شما تنها یک حالت از سایت خود را در وبمستر تولز ثبت کنید فقط آمار ثبت صفحاتی که بدون لاگین قابل رویت می باشند را خواهید یافت و مسلما این آمار بسیار کمتر از کل صفحات سایت شما است.

برای برطرف کردن این مشکل ، و همچنین ثبت صفحات امن سایت ، باید در وبمستر تولز را نیز اضافه و همچنین در قسمت انتخاب کننده ی سایت آن را انتخاب کنید.

همچنین با معرفی زیر شاخه ها ,به وسیله ی ممیزی کردن آنها, به وبمستر تولز ، تنها مطالب مربوط به آن صفحات در وضعیت ثبت نمایش داده می شود. با این وجود دامنه ی سطح بالا بر تمامی آدرس های ایندکس شده تاثیرگذار خواهد بود.

 

با آرزوی موفقیت

خواندن 2620 دفعه

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4