5 نمونه سایت نویسندگان مشهور جهان

نوشته شده توسط 
منتشرشده در آموزش طراحی سایت
دوشنبه, 22 تیر 1394 13:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نمونه سایت نویسندگان

نویسندگان استادان زبان و سخنوری هستند ولی بسیاری از آنها حضور کم رنگی در دنیای اینترنت دارند و این امر برای نویسندگان ایرانی بیشتر به چشم می آید. بسیاری از نویسندگان سایت مناسبی برای معرفی خود و کتابهایشان ندارند و یا اگر دارند چیزی جز یک صفحه ساده و با طراحی نامناسب نیست. ولی امروزه نسل جدید نویسندگان به اهمیت دنیای اینترنت و توانایی آن در معرفی و گسترش افکار خود آگاه شده اند، ارتباط با خوانندگان و دریافت نظرات آنها میتواند مهمترین کاربرد یک سایت برای نویسندگان باشد.

دنیای اینترنت فرصت مناسبی را در اختیار نویسندگان بین المللی قرار میدهد تا ارتباط بهتری با طرفداران خود داشته و اطلاعاتی از قبیل بیوگرافی، عقاید، علایق و آخرین کتابهای خود را با آنها به اشتراک بگذارند.

در این مقاله قصد داریم سایت 5 نویسنده بین المللی که نمونه سایت های مناسبی هستند را معرفی و بررسی کنیم.

1- Dan Brown نویسنده کتاب The Da Vinci Code

نمونه سایت نویسندگان - Brawn

 

نمونه سایت نویسندگان – Brawn

با ورود به سایت این نویسنده شما با تصویر Mona Lisa نقاشی معروف داوینچی مواجه میشوید که بخوبی نشان دهنده ژانر کتابهای دن بروان است. با پایین اومدن در سایت طراحی و تقسیم بندی مناسبی از کتاب را مشاهده میکنید که با استفاده از تصاویر شما را به حضور بیشتر در سایت و خواندن مطالب تشویق میکند.

2- J. K. Rowling نویسنده کتاب Harry Potter

نمونه سایت نویسندگان - Rowlings

نمونه سایت نویسندگان – Rowling

رولینگز همیشه متفاوت از دیگر نویسندگان بوده و این مسئله در سایت او نیز بخوبی قابل تشخیص است. طراحی ساده و بسیار زیبای این سایت به همراه نوار زمان قرار گرفته در آن به شما این امکان را میدهد که بخوبی با این نویسنده و فعالیت های او آشنا شوید.

3- Haruki Murakami نویسنده کتاب 1Q84

نمونه سایت نویسندگان - Murakami

نمونه سایت نویسندگان – Murakami

در سایت مواراکامی تصویر زمینه با حرکت موس شما جابجا میشود که در اولین نگاه توجه زیادی را به خود جلب خواهد کرد. طراحی ساده و زیبای این سایت و قرار دادن تمامی مطالب و صفحات در یک ماه بزرگ ارتباط خوبی با فضای ذهنی نویسنده و المانهای داستانی او ایجاد کرده است.

4- Rachael King نویسنده کتاب Magpie Hall

نمونه سایت نویسندگان - King

نمونه سایت نویسندگان – King

این نویسنده در داستانهای خود توجه خاصی به تتو، تاکسیدرمی، وقایع مرموز و روابط عاطفی دارد و همانطور که  مشاهده میکنید طراحی سایت بخوبی نشاندهنده عقاید و طرز تفکر نویسنده است. همچنین برای آشنایی بیشتر با خانم کینگ میتوانید سری هم به وبلاگ شخصی او زده بیش از پیش شخصیت او را بشناسید.

5- Amy Krouse Rosenthal نویسنده کتابهای کودکان

نمونه سایت نویسندگان - Krouse

نمونه سایت نویسندگان – Krouse

خواندن 1853 دفعه

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4