قیمت و تعرفه تولید محتوا متنی | هزینه تولید محتوا

سه شنبه, 23 شهریور 1400 15:24
امتیاز شما به این مطلب
(3 رای‌ها)

 هزینه تولید محتوا

 

اگر شما صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید و میخواهید در آن پیشرفت کنید، نیاز دارید که خدمات و محصولات خود را به مخاطبانتان معرفی کنید. سفارش محتوا نویسی می تواند در این زمینه گزینه بسیار موثری باشد، اما کیفیت محتوا هم در جذب مخاطب گزینه بسیار مهمی است که باید بررسی شود. هزینه تولید محتوا به کیفیت محتوا و نوع آن بستگی دارد. در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات لازم را در زمینه قیمت و تعرفه تولید محتوا متنی اختیار شما قرار دهیم.

تولید محتوا با اصول سئو

وقتی محتوا متنی سفارش می دهید، باید بدانید که تولید محتوا باید با اصول سئو نوشته شده باشد. به بیان دیگر وقتی کاربر راجع به موضوع محتوای شما در گوگل یا هر پلتفرم دیگری سرچ می کند، باید بتواند محتوای شما را در نتایج اولیه ی گوگل ببیند و آن را باز کند. اینجاست که تولید محتوا سئو شده معنی پیدا می کند.

میزان ماندگاری کاربران در سایت شما روی رتبه سایتتان تاثیر می گذارد. بنابراین محتوایی می تواند مخاطب را در سایت نگه دارد که علاوه بر مطالب جالب، بار اطلاعاتی زیادی نیز داشته باشد.

 

سفارش تولید محتوا و آگهی

شما برای اینکه خود را به کاربران معرفی کنید، باید در سایت های تبلیغاتی، سفارش آگهی مناسب با کسب و کارتان داشته باشید. در این روش در واقع شما تلاش می کنید که محصول یا خدماتتان را به کاربران معرفی کنید. برای این کار شما باید با صاحبان آن سایت ها و سایر بستر های اجتماعی در ارتباط باشید. همچنین در این روش شما مجبورید هزینه ای را پرداخت کنید.

اما وقتی شما تولید محتوا در سایت یا صفحه اینستاگرام یا هر بستر دیگری که مال خودتان است، انجام می دهید، می خواهید کاربران، خودشان سایت شما را پیدا کنند و از خدماتتان استفاده کنند.

 

خدماتزبان محتواتعداد محتواهزینه هر کلمهویراستار سئو
تولید محتوا بازنویسی فارسی 1 تا 30 عدد 40 تومان  ✅
تولید محتوا بازنویسی فارسی 31 تا 100 عدد 37 تومان  ✅
تولید محتوا بازنویسی فارسی 101 تا 200 عدد 34 تومان  ✅
تولید محتوا بازنویسی فارسی بیش از 201 عدد 29 تومان  ✅

 

آشنایی با انواع محتوا و انتخاب درست آن

برای اینکه بتوانید بیشترین بازدهی را از تولید محتوا داشته باشید و مخاطبان زیادی را به سمت محصولات یا خدمات خود جذب کنید، باید فضای مورد ارائه محتوا را در نظر بگیرید. در بعضی از پلتفرم ها مانند اینستاگرام از ویدئو بیشتر از انواع دیگر محتوا استقبال می شود. برای  انتخاب درست نوع محتوا، آشنایی با انواع محتوا اهمیت پیدا می کند؛ محتوای شما می تواند به شکل ویدئو، متن یا پادکست باشد.

فرض کنید که می خواهید نحوه تولید محصول خود را به مخاطب نشان دهید، برای این کار شاید بهتر باشد از محتوای ویدئویی استفاده کنید. همچنین اگر قرار است خدمات خود را به کاربر معرفی کنید، شاید استفاده از محتوای متنی مناسب تر باشد. البته این را باید بدانید که هزینه محتوا ویدئویی با هزینه تولید محتوای متنی متفاوت است.

سفارش تولید محتوا  

1. تولید محتوا سایت

آیا انواع محتوا را می شناسید؟ کاربرد هر کدام را می دانید؟ وقتی شما به  تولید محتوا سایت می پردازید، در واقع به کاربران کمک می کنید که بتوانند شما را در فضای مجازی پیدا کنند. در این روش شما نیازی به سایت ها و فضاهای اجتماعی دیگر برای معرفی خود ندارید، زیرا بستر معرفی شما و تمرکز شما روی سایت و برند خودتان است. اگرچه دادن آگهی و رپورتاژ در سایت های دیگر هم می تواند در جذب مشتری برای محصول شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

تعرفه تولید محتوا سایت

اگر قصد سفارش تولید محتوا عمومی دارید، باید بدانید که قیمت این نوع تولید محتوا زیاد نیست. اما اگر محتوا در زمینه های تخصصی و علمی می خواهید، مانند زمینه های پزشکی، مهندسی و... قیمت بالاتر می رود. بعلاوه برای داشتن محتوای با کیفیت، تنها در نظر گرفتن تعرفه تولید محتوا سایت نمیتواند معیار مناسبی برای انتخاب شما باشد. 

پس به جای جستجوی پایین ترین قیمت، معیارتان پیداکردن قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا باشد؛ چرا که محتوای با کیفیت می تواند بازدید سایت و همچنین درآمد شما را افزایش دهد. هدف نهایی هم همین است. اینجاست که شما به هدف خود رسیده اید و از هزینه ای که پرداخت کرده اید احساس رضایت می کنید.

گروه وب پویا سعی کرده در این زمینه افراد با تجربه را دور هم جمع کند و یک گروه متخصص تشکیل دهد، تا بتواند با یک قیمت مناسب، محتوای موردنظرتان را تولید کند.

 

2. تولید محتوای ویدئویی

همیشه نفوذ تصویر و ویدئو در ذهن افراد بیشتر از متن است. بعلاوه در مواقعی که کاربر زمان کافی برای مطالعه ندارد، تولید محتوای ویدئویی می تواند سریع تر، اصل مطلب را به او منتقل کند. اگرچه برای هر موضوعی نمی توان از ویدئو استفاده کرد، اما استفاده درست از ویدئو، می تواند کاربر را زمان بیشتری در صفحه شما نگه دارد.

به دلیل اهمیت این نوع محتوا، قصد دارم در این زمینه هم اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهم.

 

3. تولید محتوا برای اینستاگرام

هنگام سفارش محتوا باید این نکته را مشخص کنید که این محتوا برای شبکه های اجتماعی نوشته می شود یا سایت. معمولا در تولید محتوا سایت ، از زبان رسمی استفاده می شود و برعکس، در شبکه های اجتماعی از زبان محاوره. پس این نکته را حتما برای کسی که قرار است محتوا تولید کند مشخص کنید تا بداند که شما برای چه قشری و در چه بستری قرار است این مقاله را منتشر کنید.

 

لیست قیمت های تولید محتوا

برای اینکه بتوانید پیش بینی درستی از هزینه تولید محتوا برای سایتتان داشته باشید، می توانید وارد سایت وب پویا شوید و لیست هزینه تولید محتوا را مشاهده کنید. 

 

قیمت تولید محتوا

همیشه در خرید یک محصول یا گرفتن یک سرویس، یکی از معیارهای مهم مشتری، قیمت است. اما به نظر من اولویت کیفیت باید از قیمت بالاتر باشد؛ چون اگر کیفیت کار پایین باشد، نتیجه مطلوب را برای شما نداشته  و مشتری کافی برای شما جذب نخواهد کرد. قیمت تولید محتوا هم از این قاعده مستثنی نیست.

همیشه برای گرفتن کیفیت خوب لازم است بهای آن را هم بپردازید. بنابراین اگر جایی را پیدا کردید که هزینه تولید محتوا متنی یا هر نوع محتوا دیگر، به صورت غیرعادی پایین است، باید به کیفیت آن شک کنید؛ زیرا تولید محتوا یک هنر است و بهای هنر کمی گران است. اگرچه گاهی اوقات، شما با قیمت های فضایی مواجه می شوید و لازم است که از تعرفه ها اطلاع داشته باشید.

 

تعرفه تولید محتوا ویدیویی

 

ضرورت وجود محتوای ویدئویی در سایت شما

وقتی شما کسب و کار آنلاین دارید با کاربرانی که خصوصیات مختلفی دارند، روبرو هستید. گروهی از آنها علاقمند به مطالعه مقالات سایت شما هستند و از محتواهای متنی استفاده و لذت لازم را می برند. در مقابل آن کاربرانی هستند که علاقه، حوصله و زمان کافی برای خواندن محتواهای متنی طولانی ندارند و ترجیح می دهند در قالب یک ویدیو یا کلیپ، اصل مطلب برایشان توضیح داده شود.

شما برای اینکه بتوانید کاربران مختلف با سلایق متفاوت را به سایت خود جذب کنید، باید رضایت آنها را در اولویت قرار دهید. اینجاست که ضرورت وجود محتوای ویدئویی در سایت شما به خوبی احساس می شود.

 • افزایش جذابیت سایت با محتوای ویدیویی

همیشه در هر کار و هر زمینه ای، کیفیت حرف اول را می زند. تولید محتوای ویدئویی هم از این قاعده مستثنی نیست. همانطور که قبلا توضیح دادیم، افزایش جذابیت سایت با محتوای ویدئویی تحقق پیدا می کند و ماندگاری آن در ذهن مخاطب بسیار بیشتر از محتوای متنی است. 

اما شرط لازم برای رسیدن به این هدف مهم، وجود کیفیت و ارزش در این محتوا است. پس سعی کنید اصولی که در تبلیغات کسب و کار مهم هستند را به درستی اجرا کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود. 

 

 • اهمیت تیزر ویدئویی در جذب مشتری

در زمینه تولید محتوای ویدیویی، از اهمیت تیزر ویدئویی در جذب مشتری غافل نشوید؛ زیرا این مدل تبلیغ می تواند در معرفی محصولات یا خدمات شما بسیار کاربردی باشد. تنها نکته ای که در این زمینه اهمیت دارد، متناسب بودن سطح این محتوا با سطح دانش کاربر و قابل فهم بودن آن است.

 

 • استفاده از ایده های فانتزی

گاهی برای اینکه نظر مخاطب را جلب کنید تا به سایت شما بیاید، می توانید از ایده های فانتزی مثل انیمیشن هایی با شخصیت های کارتونی جالب استفاده کنید.

 

 • استفاده از گرافیک حرکتی

استفاده از گرافیک حرکتی یکی دیگر از روش هایی است که می تواند توجه مخاطب را جذب کند. مثلا هنگام معرفی یک محصول می توانید از تصویرهای متحرک استفاده کنید.

 

رعایت قوانین سئو محتوا

هنگام تولید محتوا، در نظر گرفتن قواعد سئو می تواند اهمیت ویژه ای در بالا بردن رتبه سایت شما در گوگل داشته باشد. پس لازم است "چک لیست تولید محتوا" را در سایت ما مطالعه کنید.

 

هنگام سفارش محتوا چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

یکسری نکات مهم وجود دارند که هنگام سفارش تولید محتوا، باید رعایت شوند تا کیفیت محتوا بالا رود. اگر قصد دارید تولید محتوای مورد نیاز سایت خود را به متخصص این کار بسپارید، به این موارد دقت ویژه داشته باشید:

 • مشخص کردن کلمات مربوط به لینک سازی 
 • تعیین کلمات کلیدی دم دراز(long tail)
 • تعیین کلمات کلیدی محتوا
 • تعیین پرسونای مخاطب محتوا

 

سفارش محتوا به صورت آنلاین  

 

سفارش محتوا به صورت آنلاین

بعد از پاندمی کرونا، ضرورت ارائه خدمات بصورت آنلاین بیشتر احساس شد و فروش آنلاین رواج بیشتری یافت. در سایت ما هم این اقدام به راحتی قابل انجام است. شما می توانید از طریق پنلی که برای ثبت سفارش در سایت Webpouya قرار دارد، اقدام کنید. بعد از انجام امور لازم، محتوای مورد نظر شما توسط تیم ما، در کمترین زمان ممکن آماده و در پنل مربوط به کاربر برای شما ارسال و در اختیارتان قرار می گیرد.

 

راهکارهای آپدیت محتوای از قبل تولید شده

 • به انتهای محتوا 150 تا 300 کلمه اضافه کنید.

 • سعی کنید در پاراگراف اول محتوا تغییر ایجاد کنید.

 • تیتر محتوا را کمی جذاب تر کنید.

 • متا دیسکریپشن  بسیار مهم است که برای کاربر جذاب باشد.

 • تاریخ تولید محتوا را تغییر دهید و آن را به تاریخ همان روز منتشر کنید.

 • از قسمت URL inspection در سرچ کنسول، بار دیگر آدرس محتوا را به گوگل معرفی کنید تا سریع تر توسط کراولرها(خزنده های گوگل) تشخیص و ایندکس شود.

شما می توانید در محتوا " بروزرسانی محتوای قدیمی و تاثیر طلایی آن بر سئو " شما می توانید گام به گام آموزش بروزرسانی محتوا را مطالعه کنید.

 

سفارش تولید محتوا متنی

وقتی شما در مورد سفارش تولید محتوا متنی در سایت خود به جمع بندی رسیدید، باید به دنبال یک تیم متخصص در این زمینه باشید تا بتوانید از این محتوا به خوبی نتیجه بگیرید. یکسری نکات در رسیدن به این هدف، شما را یاری می کنند:

 • با توجه به مخاطبان هدف مقاله مشخص کنید که  متن، محاوره ای باشد یا رسمی.
 • نیاز کاربر را به صورت دقیق مشخص کنید.
 • تعیین لینک سازی ها را در این مرحله فراموش نکنید.

می توانید از متخصصی که قرار است محتوای شما را بنویسد، نکات تکمیلی را سوال کنید.

 

قوانین محتوا در فروشگاه آنلاین

در سایت های فروشگاهی که تعداد زیادی محصول وجود دارد، ممکن است گاهی میان چندین محتوا کنیبال اتفاق بیفتد. یعنی از کلمات  کلیدی یک محتوا، در محتوای دیگر از همان سایت هم استفاده شده باشد. در این صورت در زمان سرچ یک کلمه، چندین صفحه از یک سایت به کاربر نشان داده می شود که این اتفاق می تواند تاثیر منفی در سئو سایت شما بگذارد. بنابراین در زمان تولید محتوا برای فروشگاه آنلاین، باید این مسئله حتما مدنظر قرار گیرد و از آن جلوگیری شود. در محتوا " تولید محتوای سایت فروشگاهی " می توانید راهکارهای جذابی برای محتوای فروشگاه اینترنتی خودتان مطالعه کنید.

 

تولید محتوا با ارزش

همانطور که میدانید برای بهتر دیده شدن سایت شما توسط مخاطبین، لازم است رتبه شما در گوگل بالا باشد. برای این منظور باید به دنبال تولید محتوا با ارزش باشید. از آنجایی که تولید محتوا یک حرفه است و نیاز به دانش و تخصص دارد، باید دقت کنید که از محتوای با کیفیت استفاده کنید. چون محتوایی که کیفیت پایین داشته باشد می تواند رتبه شما را در گوگل کاهش دهد و باعث پنالتی سایت شما شود.

از آنجایی که گروه وب پویا در این زمینه تخصص و سابقه بالایی دارد، کار تولید محتوا با ارزش را با رعایت سایر نکات مربوطه برای شما به صورت تضمینی انجام می دهد.

 

زمان لازم برای به بار نشستن محتوای جدید

از زمانی که شما محتوای جدید را در سایت یا هر نوع پلتفرم دیگری بارگذاری می کنید، یک تا شش ماه زمان لازم است تا محتوای شما جایگاه مناسبی در گوگل پیدا کند. چون لازم است که کاربران به مرور به این محتوا مراجعه کنند و بیشتر با سایت شما آشنا شوند. در این فاصله بهتر است به جای انتظار کشیدن، شروع به گذاشتن محتواهای جدید و کاربردی کنید.

این کار باعث می شود که به مرور بازدید از سایت شما بالا برود و مخاطبان با دیدن محتواهای پرکاربرد، ترجیح دهند زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند. این پیشنهاد برای کسانی که جدیدا سایت خود را راه اندازی کرده اند، اکیدا توصیه می شود.

 

جذب سفارش تولید محتوا از مدیران فضای مجازی

برای اینکه شما بتوانید اطمینان مدیران فضای مجازی را بدست آورید و جذب سفارش تولید محتوا داشته باشید، باید استعداد و تخصص لازم را داشته باشید. داشتن تخصص در زمینه سئو سایت و بهترین روش های لینک بیلدینگ می تواند در پیشرفت شما در زمینه محتوا نویسی بسیار موثر باشد.

 

مراحل تولید محتوا  

 

مراحل تولید محتوا

1. تعیین موضوع جذاب برای محتوا

برای تعیین موضوع محتوا، در گام اول لازم است که شما نیاز ضروری کاربر خود را شناسایی کنید؛ سپس برای متخصص تولید محتوا آن را شرح دهید.

 

2. انتخاب عنوان مناسب

انتخاب عنوان مناسب برای محتوا نکته بسیار مهمی است؛ چون باعث می شود کاربر از میان هزاران محتوا، به سمت محتوا شما جذب شود و احساس کند که این مقاله می  تواند نیاز او را برطرف کند.

 

3. نوشتن دیسکریپشن جذاب در محتوا

مقدمه مقاله شما باید به شکلی باشد که حس نیاز به مطالعه محتوا تا انتها را برای کاربر فراهم کند. اگر در 500 کلمه اول محتوا اقدام به نوشتن جملات جذاب کنید، اشتیاق ادامه مطالعه را در کاربر ایجاد می کند.

 

4. داشتن زیر عنوان های مورد توجه کاربر

یکی از نکات مهمی که در ماندگاری هرچه بیشتر مخاطب در سایت شما اهمیت دارد، وجود زیر عنوان های جذاب برای کاربر است.

 

5. گذاشتن عکس های جذاب و مربوط به آن بخش مقاله

همیشه وجود عکس های جذاب و اینفوگراف (تصاویری که روی آن توضیحات کوتاه یا گزینه های مربوطه نوشته شده است) می تواند عاملی برای نگه داشتن کاربر روی محتوا باشد. پس سعی کنید به درستی و در جای مناسب از آنها استفاده کنید. در محتوا " 10 سایت فوق العاده برای دانلود عکس رایگان " می توانید تصاویر جذاب و منحصر بفردی را پیدا کنید.

 

سوالات رایج کاربران

  

آیا قبل از سفارش محتوا نیاز به گرفتن مشاوره است؟

اگر بار اول است که می خواهید برای سایت خود سفارش محتوا بدهید، شاید ابهاماتی در ذهنتان داشته باشید؛ اما جای هیچ گونه نگرانی نیست. شما می توانید قبل از سفارش محتوا در پنل سفارش، برای گرفتن مشاوره با ما تماس گرفته و ابهامات ذهنی خود را برطرف کنید. مشاوران ما همیشه آماده پاسخگوئی به سوالات شما هستند.

 

آیا تولید محتوا برای سایت فروشگاهی هم انجام میدین؟

برای تولید محتوا در سایت فروشگاهی، بیشتر درباره محصولات، خدمات و قابلیت های آنها توضیح داده می شود. ما می توانیم در زمینه محتوا محصولات هم پذیرای سفارشات شما باشیم. شرکت وب پویا علاوه بر تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی، دیتا اینتری با قیمت مناسب نیز انجام میدهد.

 

چه استراتژی در تولید محتوا دارید؟

با هدف ارائه بالاترین کیفیت و گرفتن بهترین نتیجه در گوگل، ابتدا کلمات کلیدی وب سایت شما توسط کارشناسان وب پویا بررسی و آنالیز می شود. در مرحله بعدی متناسب با نتایج به دست آمده، محتوا های لازم طبق یک زمان بندی و ترتیب منظم، لیست میشود. در نهایت برای اجرای این استراتژی، از تقویم محتوایی طبق برنامه تعیین شده استفاده می شود. 

 

تولید هر محتوا چقدر زمان می برد؟

تیم وب پویا با در اختیار داشتن نیروهای متخصص، کار تولید محتوا را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. این کار حداکثر یک روز کاری زمان می برد و بسته به حجم محتوا می تواند کمتر از یک روز هم طول بکشد.

 

در صورت وجود اشکال در محتوا، کار ویرایش هم انجام می شود؟

مسلما چنانچه هر گونه اشکالی در محتوا وجود داشته باشد، بدون نگرانی بوسیله تیکت، ویرایش و برطرف خواهد شد.

 

امکان آپدیت محتوای از قبل تولید شده وجود دارد؟

مسلما این امکان وجود دارد که شما محتوای از قبل تولید شده را بروزرسانی کنید. در این صورت هنگام ثبت سفارش، آدرس محتوای قبلی را هم قرار دهید تا این کار برایتان انجام شود.

 

حرف آخر

تولید محتوا به شکل متن، ویدئو، پادکست و… می تواند یکی از بهترین راه های معرفی کسب و کار، محصولات و خدمات مورد ارائه شما باشد. اگر این تولید محتوا با اصول ذکر شده در این مقاله تهیه شود، می تواند کاربران زیادی را به سمت محصولات شما جذب کند و یک درآمد رویایی برایتان به ارمغان بیاورد.

نکته مهم در رسیدن به این موفقیت، وجود معیارهای درست در مورد شرکتی است که کار تولید محتوا و سئو را انجام می دهد. یکی از این معیارها داشتن نیروهای متخصص و با تجربه  است که می تواند رتبه شما را در گوگل ارتقاء دهد. 

 

بروزرسانی در سه شنبه, 23 شهریور 1400 15:24

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  32640006-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo قیمت و تعرفه تولید محتوا متنی | هزینه تولید محتوا نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا