افزایش فروش در سایت با 6 روش ساده

شنبه, 29 آذر 1399 13:12
امتیاز شما به این مطلب
(2 رای‌ها)

افزایش فروش در سایت

چطور می توانیم فروش خود را در سایت به طور مداوم و ثابتی افزایش دهیم؟ ترفند ها و تکنیک هایی در فروش محصولات و کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد که شما با رعایت و پیاده کردن آنها در کسب و کارتان می توانید فروش خود را افزایش دهید. در این مقاله ما به بررسی ۶ روش برای افزایش فروش پرداخته ایم.

 بیشتر کسب و کارهایی که پا به عرصه  دنیای اینترنت می گذارند، به دنبال فروش خدمات و محصولات خود به کاربران و مشتریان خود هستند و می خواهند روز به روز فروش خود را افزایش دهند و درآمد بیشتری داشته باشند. از این رو در این کسب و کارها افرادی هستند که فروش کمی دارند یا اصلا فروششان به اندازه ای نیست که بتوانند کسب و کارشان را ادامه دهند و در نتیجه شکست می خورند و کسب و کار اینترنتی خود را کنار می گذارند و عملا ورشکسته می شوند.

افزایش فروش در سایت

  • هدایت ترافیک هدفمند

ترافیک هدفمند بسیار برای افزایش فروش حائز اهمیت است. شما در وهله اول باید بدانید که هر ترافیکی برای حضور در سایت شما مهم نیست، بلکه باید شما برای سایتتان ترافیکی هدفمند به سایتتان هدایت کنید؛ زیرا این افراد دقیقا همان هایی هستند که شما برای فروش محصولاتتان به آنها نیاز دارید. در واقع این ترافیک هدفمند همان جامعه هدف کسب و کار شماست که شما با خدمات و محصولات خود اقدام به رفع نیازهایشان کرده اید. ار مهمترین نکات در این مرحله، هدایت این ترافیک و کاربران به صفحات فرود مناسب و مورد نیاز آنهاست. شما باید بتوانید با محتوا و کلمات کلیدی مورد نطرتان، صفحه های فرود با کیفیتی برای جامعه هدف خود ایجاد کنید.

  • توضیحات واضح درباره محصولات

همیشه درباره محصولات خود توضیحاتی کامل و جامع به کاربران و مشتریان خود ارائه دهید. شما می بایست حین تولید محتوا برای هر یک از محصولات خود از تصاویری با کیفیت و از گرفته شده از تمام جوانب آن محصول تهیه کنید و روی سایت بارگذاری کنید. سپس شما می بایست در قسمت توضیحات، توضیحاتی کامل درباره ی تمام جوانب محصولات در اختیار کاربران قرار دهید تا بتوانند به درستی درباره خرید محصولات مورد نظرشان تصمیم بگیرند.

  • فرآیند خرید ساده

سعی کنید تا جایی که ممکن است فرآیند خرید محصولات را ساده سازی کنید. کاربران سایت شما اگر دچار پیچیدگی در فرآیند خرید شوند، قطعا در حین فرآیند خرید منصرف می شوند و اقدام به خرید محصولات مورد نظرشان از سایت های دیگر می کنند و عملا شما مشتریان خود را از دست میدهید. سعی کنید سبد خریدی ساده برای کاربران ایجاد کنید و بتوانند بلافاصله بعد از انتخاب به سادگی به درگاه بانکی متصل و در زمان کمی خریدشان را انجام دهند. یکی از موثرترین راه های افزایش فروش محصولات، ایجاد فرآیند خریدی ساده است. 

افزایش فروش در سایت

  • محصولات مکمل

حین اینکه مشتریان شما اقدام به خرید از سایت شما می کنند، شما می توانید در صفحه محصولی که آنها خریداری می کنند، محصولات مکمل که مرتبط با این محصول هستند را قرار دهید تا مشتریان حس کنند که به آنها نیاز دارند و اقدام به خرید محصولات مکمل را نیز کنند. یکی از راه های افزایش فروش محصولات این است که شما می توانید با ارائه محصولات مکمل در زنجیره ای مناسب و صحیح، محصولات مکمل خود را به مشتریان خود بفروشید.

  • ایمیل مارکتینگ

در ابتدا شما می بایست مشتریان خود را دسته بندی کنید. به هرحال مشتریانی وجود دارند که محصولات ارزان شما را می خرند و مشتریانی هستند که محصولات گران تری از شما میخرند، در نتیجه این مشتریان در یک سطح برای شما و کسب و کارتان نیستند! پس شما می توانید با بازاریابی درست محصولات خود برای هر دسته از مشتریان، تا 30 درصد فروش خود را افزایش دهید. 

  • نسبت به بازدیدکنندگان سایتتان بی تفاوت نباشید

در بازاریابی محصولات خود در کسب و کارهای اینترنتی باید هوشمندانه رفتار کنید، نکته مهم تبدیل کاربران معمولی سایت به مشتری است. حال این امر چگونه امکان پذیر است؟ شما می بایست هدایایی را برای مشتریان خود در نظر بگیرید. هدایایی ارزشمند که آنها ترغیب به خرید محصول شما کند. برای مثال کاربری به یکی از صفحات فرود شما مراجعه می کند، شما می توانید با قراردادن هدیه ای ارزشمند و کاربردی برای این کاربر به ازای خرید محصول آن صفحه، این کاربر معمولی را به مشتری خود تبدیل کنید.

 

در یک کلام

در این مقاله به بررسی 6 روش ساده و کاربردی برای افزایش فروش شما در سایت پرداخته ایم . برای شما نکات مهم و حیاتی را قدم به قدم توضیح داده ایم. در نهایت شما می توانید از طریق فرم زیر نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 

بروزرسانی در شنبه, 29 آذر 1399 13:12

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo افزایش فروش در سایت با 6 روش ساده نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا

No Internet Connection