چگونه یک سایت تخفیف‌ گروهی راه‌اندازی کنیم؟

نوشته شده توسط 
منتشرشده در آموزش طراحی سایت
پنج شنبه, 24 مرداد 1398 07:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

هر کسب و کاری که می خواهد در زمینه ای شروع به فعالیت کند، در ابتدا می بایست جامعه هدف خود و نوع نیاز افراد این جامعه را درک و با ارائه محصولات و خدمات متناسب با نیاز های آنها، اقدام به برطرف کردن نیاز این بخش از جامعه کند. باور صاحبان کسب و کارهای متفاوت بر آن است که آنها می بایست با آنجا تبلیغات های گسترده و متنوع به دنبال مشتریان بگردنند و با تبلیغ محصولات و خدمات خود، آنها را جذب و محصولات و خدمات خود را به آنها بفروشند.

چگونه یک سایت تخفیف‌ گروهی راه‌اندازی کنیم؟

اما یکی از بهترین راهکارهایی که این روزها در این دنیای مدرن اینترنتی بیشتر صاحبان کسب و کارهای مختلف از آن استفاده می کنند، تبلیغات یا به اصطلاح بازاریابی درونگرا است که با استفاده از این روش، به جای اینکه صاحبان کسب و کارها به دنبال مشتریان باشید، مشتریان به دنبال آنها می گردند. یکی از بهترین روش های بازاریابی درونگرا، سایت تخفیف گروهی است که ما قصد داریم در این مقاله برای شما شرح دهیم که چگونه یک سایت تخفیف گروهی راه اندازی کنیم و نکات مهم و حیاتی طراحی سایت تخفیف گروهی را برای شما شرح داده ایم. پس اگر به دنبال طراحی سایت تخفیف گروهی هستید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی امری است که شما به دلیل آنکه مشتریان و کاربران یا به اصطلاح استفاده کنندگان از این نوع خدمات، افرادی خاص با نیازهای متنوع هستند، نیازمند طراحی حرفه ای و به روز با رعایت نکات بسیار ریز و با اهمیت است که شما برای طراحی سایت تخفیف گروهی می بایست با گروهی از طراحان حرفه ای و کسانی که تجربه طراحی اینگونه سایت ها را دارند مشاوره کنید. در این نوع مشاوره شما تمام نیازها، اطلاعات، خواسته ها و نوع سایت تخفیف گروهی خود را با آنها در میان می گذارید و آنها با توجه به تجربه خود، مشاوره های حرفه ای در این زمینه در اختیار شما میگذارند. اگر به دنبال تیمی متخصص در طراحی سایت حرفه ای هستید، با گروه طراحی وب پویا تماس حاصل کنید و با طراحان مجرب گروه طراحی وب پویا مشاوره تخصصی طراحی سایت حرفه ای کنید.

 

قالب سایت تخفیف گروهی

در طراحی این مدل سایت ها شما می بایست توجه ویژه ای به نوع طراحی قالب سایت داشته باشید، زیرا اولین برخورد مشتریان و کاربرانی که از هر طریقی به سایت شما مراجعه می کنند، قالب سایت شما است. شما در طراحی سایت، می بایست متناسب ترین قالبی که مربوط به کسب و کار شما است و همچنین بیشتر از همه قالبی است که راحتی و آسانی استفاده از آن برای کاربران و مشتریان سایت شما مشهود است.

چگونه یک سایت تخفیف‌ گروهی راه‌اندازی کنیم؟

اینگونه قالب ها معمولا شکل خاص و منحصر به فردی دارند که به آنها قالب سایت تخفیف گروهی می گویند. قلب سایت تخفیف گروهی، قالبی است که در آن تمام تخفیف های مرتبط با کسب و کار ها یا فعالیت های مختلف، در دسته بندی ها و طبقه بندی های منظم و کاملا حرفه ای، قرار داده شده و با جست و جویی ساده یا با رفتن به بخش مورد نظر، کاربر می تواند تخفیف و کسب و کار مورد نظر خود را پیدا کند و فرآیند خرید خود را تکمیل کند. یکی از بهترین سایت های تخفیف گروهی، سایت تخفیفان است. قالب سایت تخفیفان تمام ویژگی های لازم برای یک سایت تخفیف گروهی دارد و شما می توانید با الهام گرفتن از قالب سایت تخفیفان، سایت خود را راه اندازی کنید. البته وقتی که می خواهید اقدام به طراحی سایت کنید، می توانید از طراحان سایت خود قالب مشابه تخفیفان را بخواهید که اگر به دنبال قالب مشابه تخفیفان برای سایت خود هستید، کافیست با گروه طراحی وب پویا تماس حاصل کنید.

 

ویژگی ها سایت تخفیف گروهی چیست؟

حال قطعا برای شما این سوال پیش خواهد آمد که سود سایت تخفیف گروهی برای صاحبان این کسب و کار ها و همچنین کسانی که اقدام به گذاشتن و تبلیغات درونگرا در این سایت ها می کنند چیست. کافیست به این مسئله فکر کنید که شما با قیمت کمتر مشتریان بیشتری خواهید داشت. به طور مثال اگر شما محصول یا خدماتی را به قیمت 10 هزار تومان روزانه به 10 نفر می فروختید، حال می توانید محصول یا خدمات خود را به قیمت 5 هزار تومان به هزار نفر بفروشید! حال با یک محاسبات ساده شما متوجه خواهید شد که در حالت اول شما درآمدی معادل 100 هزار تومان خواهید داشت در حالی که حالت دوم درآمدی معادل 5 میلیون تومان را به شما هدیه خواهد داد! این است که شما به هزینه های کمتری چه از لحاظ مالی، زمانی و انرژی در زمینه تبلیغات و فروش، می توانید فروش و سود هنگفتی داشته باشید!

 

در یک کلام

در این مقاله ما به بررسی اینکه چگونه یک سایت تخفیف گروهی راه اندازی کنیم پرداختیم و برای شما نکاتی مهم و حیاتی را در این زمینه شرح دادیم. در نهایت شما می توانید از طریق فرم زیر نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

خواندن 45 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 16 مهر 1398 12:21

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4