فروشگاه اینترنتی، مارکت پلیس یا ای کامرس؟

دوشنبه, 08 دی 1399 12:12
امتیاز شما به این مطلب
(4 رای‌ها)

فروشگاه اینترنتی، مارکت پلیس یا ای کامرس؟

 

این روزها فضای اینترنت به قدری گسترده شده است که دیگر کاربران اینترنتی برای یافتن نیاز ها و سوالات خود، زحمتی برای یافتنش در دنیای بیرون نمی کشند و با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانند به راحتی پاسخ سوالات و نیازهای خود را پیدا کنند. در این میان یکی از نیازهای کاربران اینترنتی، خرید انواع نیاز های اساسی است که با بوجود آمدن فروشگاه های متنوع در فضای اینترنتی این امکان نیز برای کاربران اینترنتی فراهم شده تا بتوانند با جستجوی ساده و پیدا کردن فروشگاه مورد نظرشان، نیازهای اساسی خود را برطرف کنند.

از این جهت، فروشگاه های اینترنتی انواعی دارند که هرکدام از آنها برای کسب و کار به خصوصی مناسب هستند. فروشگاه های اینترنتی مدل های مختلفی دارند که می توان در این بین به دو مدل مشهور مارکت پلیس و ای کامرس اشاره کرد که این روزها تعدادشان بسیار بالا رفته و در زمینه های مختلفی شروع به فعالیت کرده اند. در این مقاله ما به بررسی اینکه فروشگاه اینترنتی، مارکت پلیس یا ای کامرس؟ کدام یک بهتر است، پرداخته ایم و جوانب مختلف طراحی فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس یا ای کامرس را برای شما بیان کرده ایم پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

فروشگاه اینترنتی، مارکت پلیس یا ای کامرس؟

در ابتدا برای اینکه بتوانید سایت فروشگاهی خود را طراحی کنید، نیاز دارید که یدانید می خواهید اقدام به طراحی کدام یک از مدل های فروشگاه های آنلاین کنید، پس نیازمند آن هستید که تفاوت عمده میان مدل های این فروشگاه های اینترنتی را بدانید. پس در ادامه این مطلب ما به طور مختصر تفاوت میان ای کامرس و مارکت پلیس را برای شما توضیح خواهیم داد.

تفاوت بسیار اساسی میان فروشگاه مارکت پلیس و ای کامرس آن است که در طراحی فروشگاه مارکت پلیس، باید به این نکته توجه کنید که شما به عنوان یک فروشگاه مارکت پلیس، پلی ارتباطی میان خریدار و فروشنده هستید و در واقع کالایی از خود ندارید، اما در در طراحی فروشگاه ای کامرس، شما کالا را خریداری و تا زمان فروش آن به مشتریان، در انبار خود نگه میدارید.

 


بیشتر بدانید: طراحی سایت فروشگاهی با قابلیت چند فروشندگی


 

  • طراحی فروشگاه مارکت پلیس

برای اینکه بتوانید یک سایت مارکت پلیس داشته باشید، ابتدا به ساکن باید به فکر طراحی فروشگاه مارکت پلیس باشید. در طراحی مارکت پلیس باید به نکات زیادی توجه کنید که این نکات تاثیر مستقیم بر تعداد کاربران ورودی و تبدیل آنها به مشتری و همچنین میزان خرید از سایت شما دارد که شما چندین راه برای طراحی سایت مارکت پلیس دارید که ما به آنها اشاره خواهیم کرد. 

 

فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس

 

  • طراحی فروشگاه مارکت پلیس توسط گروه طراحی سایت

بهترین راه و البته پیشنهاد گروه طراحی وب پویا به شما عزیزان، سپردن طراحی فروشگاه مارکت پلیس به یک تیم متخصص طراحی سایت است، زیرا این تیم متخصص می توان دقیقا سایتی با تمام امکانات و کاملا مطابق نظرات و علایق شما برای شما طراحی کند. کاری که این گروه برای شما میکند آن است که نقطه به نقطه و قدم به قدم در طراحی سایت با شما در تماس خواهند بود و شما را در تمام فرآیند طراحی سایت در جریان خواهند گذاشت و بهترین طراحی فروشگاه مارکت پلیس را در اختیار شما قرار میدهند. مهمترین نکته در طراحی فروشگاه مارکت پلیس توسط  گروه متخصص طراحی سایت این است که آنها سایتی منحصر به فرد و مختص خود شما را در اختیارتان قرار می دهد که شما برای طراحی فروشگاه مارکت پلیس می توانید اطلاعات کامل نسخه ی حرفه ای فروشگاه ساز را مطالعه نمایید:

 


فروشگاه ساز وب پویا


 

 راه اندازی مارکت پلیس

پس از اینکه طراحی فروشگاه مارکت پلیس خود را تمام کردید، باید برای راه اندازی مارکت پلیس خود باید بدانید که کدام یک از انواع فروشگاه مارکت پلیس متناسب با کسب و کار شما است. به همین منظور در ادامه ما به بررسی مختصر انواع فروشگاه مارکت پلیس پرداخته ایم.

 

  • مارکت پلیس عمودی

در این نوع فروشگاه مارکت پلیس شما اقدام به فروش کالاهایی می کنید که در یک دسته خاص از محصولات قرار دارند. به طور مثال شما در فروشگاه مارکت پلیس خود به فروش ساعت مشغول هستید و تمام محصولات جانبی که در این دسته از محصولات قرار دارند نیز را به فروش میرسانید.

 

  • مارکت پلیس افقی

در این نوع مارکت پلیس کالاها در یک ویژگی خاص مشترک هستند، یعنی شما م یتوانید در مارکت پلیس افقی محصولاتی را بفروش برسانید که ویژگی های مشخص و شبیه به یکدیگر دارند.

 

  • مارکت پلیس جهانی

این نوع مارکت پلیس همانطور که از نامش مشخص است، شکلی جهانی دارد و تمام محصولات را شامل و علاوه بر این با توجه به مدل جهانی که دارد، هر چیزی را به هرکسی می فروشد.

 

در یک کلام

در این مقاله ما به بررسی تفاوت میان فروشگاه مارکت پلیس و ای کامرس پرداختیم. در این مطلب ما انواع مدل های طراحی سایت مارکت پلیس و انواع خود سایت مارکت پلیس را برای شما شرح  دادیم. در ادامه شما می توانید از طریق فرم زیر نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

بروزرسانی در دوشنبه, 08 دی 1399 12:12

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo فروشگاه اینترنتی، مارکت پلیس یا ای کامرس؟ نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا

No Internet Connection