5 اصل طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ

یکشنبه, 30 آذر 1399 13:28
امتیاز شما به این مطلب
(3 رای‌ها)

طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ

 

با گسترده شدن فضای مجازی و اینترنت، بیشتر کسب و کارهایی که در دنیای واقعی راه اندازی شده اند، برای رقابت با رقبای خود، کسب و کار خود را بصورت آنلاین نیز آغاز کرده اند. در ادامه در مورد وب سایت هایی صحبت می کنیم که محصولی را برای فروش ارائه نمیدهند؛ بلکه این وب سایت ها را بعنوان سایت تخفیف گروهی مانند نت برگ میشناسند.

 

نکات مهم طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ

این سایت ها اقدام به معرفی تخفیف های اعمال شده بر کسب و کارهای دیگر میکنند. برای مثال احتمالا شما کاربر عزیز با سایت هایی مانند تخفیفان و نت برگ آشنایی دارید که این سایت ها، با قرار دادن تخفیفات اعمال شده بر انواع و اقسام کسب و کارهای دیگر، اقدام به کسب درآمد میکنند. سایت های تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ در سال های اخیر طرفداران زیادی را پیدا کرده اند؛ زیرا کاربران اینترنتی با مراجعه به این سایت ها از تخفیف های اعمال شده برای انواع مشاغل اعم از تفریحی، گردشگری، مسافرتی، زیبایی و … مطلع می شوند و کاربران می توانند از این تخفیفات استفاده کنند. در ادامه  به بررسی جوانب مختلف راه اندازی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ پرداخته ایم و برای شما تمامی نکات را شرح داده ایم. 

 

  • درآمد سایت تخفیف گروهی 

 در این میان حتما برای شما این سوال پیش خواهد آمد که درآمد صاحبان این سایت ها از کجاست؟ در طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ، درآمد صاحبان این سایت ها از قرارداد هایی است که با صاحبین مشاغل می بندند. در این قراردادها ذکر می شود که درصدی از سود حاصل شده بابت تبلیغات و معرفی این کسب و کارها، به مدیران سایت های تخفیف گروهی می رسد. از این جهت این سایت ها یکی از بهترین راه های معرفی کسب و کارهای نوپا هستند.

 

  • نحوه کار سایت تخفیف گروهی 

ساخت سایت تخفیف گروهی می تواند با کمترین هزینه آغاز شود اما ادامه این کارها و سود دهی طراحی سایت تخفیف گروهی منوط به استفاده از یک سیستم کاری منظم است. شما ابتدا باید با استفاده از قراردادی شفاف و محکم شرایطی را فراهم سازید که هم صاحبین مشاغل هم شما که صاحب سایت تخفیف گروهی هستید، دچار ضرر نشوید و با در نظر گرفتن درصدی از سود برای خود و همچنین ایجاد یک مکانیزم تبلیغاتی حرفه ای، سبب رضایت طرفین شوید.

 

5 اصل طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ

 

  • طراحی سایت تخفیف گروهی 

حال اگر به دنبال طراحی سایت تخفیف گروهی هستید، باید ابتدا به یک مشاور و طراح سایت حرفه ای که میتواند شما را در طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ یاری کند. ساخت سایت تخفیف گروهی نیازمند رعایت نکات ریز و درشتی است که می توانید با تماس با گروه طراحی وب پویا، بهترین طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ را داشته باشید.

 

 

  • هزینه طراحی سایت تخفیف گروهی 

برای ساخت سایت تخفیف گروهی، با توجه به درخواست شما، هزینه طراحی سایت تخفیف گروهی متغیر می شود. هزینه طراحی سایت تخفیف گروهی وابسته به نوع طراحی سایت تخفیف گروهی است. شما باید با واگذار کردن کار طراحی سایت به یک گروه متخصص اقدام به طراحی سایت تخفیف گروهی از صفر تا صد کنید، یا برای صرفه جویی در هزینه ها، از قالب آماده سایت تخفیف گروهی استفاده کنید. شما با طراحی سایت تخفیف گروهی ارزان، هزینه آنچنانی نخواهید داشت و می توانید با طراحی سایت تخفیف گروهی ارزان، در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

بیشتر بخوانید: راهنمای طراحی سایت تخفیف گروهی

 

  • پنل مدیریت طراحی سایت تخفیف گروهی 

از مهم ترین بخش های طراحی سایت تخفیف گروهی، پنل مدیریت طراحی سایت تخفیف گروهی است. پنل مدیریت سایت تخفیف گروهی می بایست به حرفه ای ترین شکل طراحی گردد. در این پنل که مهم ترین بخش آن مرتبط به سیستم مدیریت محتوا است، می توانید محتوای مرتبط و مفید با سایت خود را وارد نمایید. اما در طراحی سایت تخفیف گروهی، انجام بهینه سازی و سئو سایت در کلمات کلیدی مرتبط، مهم ترین نقش را بازی می کند که می توانید با گروهی از متخصصین سئو این ام را محقق سازید.

 

در یک کلام

در این مقاله به بررسی 5 اصل طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ پرداختیم. شما میتوانید با رعایت این نکات بهترین طراحی سایت تخفیف گروهی را داشته باشید. البته به خاطر داشته باشید شما می بایست حتما با متخصصین طراحی سایت مشاوره کنید که در نیاز سنجی ها به شما کمک کند.

 

تماس با وب پویا

بروزرسانی در یکشنبه, 30 آذر 1399 13:28

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا