چند قدم موثر در طراحی سایت خودرو

دوشنبه, 01 دی 1399 10:19
امتیاز شما به این مطلب
(3 رای‌ها)

اگر در فکر خرید، فروش یا مقایسه خودرو ها باشید، باید از تمامی جزئیات آن خودرو به خوبی مطلع شوید، از لحاظ فنی با خودروهای مشابه مقایسه کنید و در نهایت با مقایسه قیمت ها، بهترین خودرو را انتخاب کنید. با گستردگی اینترنت، پای خودروها هم به فضای وب باز شده و عده ای با طراحی سایت خودرو، تمام امکانات مربوط به خودرو را در اختیار کاربران قرار داده اند. 

چند قدم موثر در طراحی سایت خودرو

شما با طراحی سایت خودرو، می توانید انواع و اقسام امکانات مربوط به خودرو را در اختیار کاربران علاقه مند به خودرو یا سایر کاربران که در فضای وب به دنبال جستجوی مواردی مرتبط با خودرو ها هستند فراهم سازید. در این مقاله، ما نکات مهم طراحی سایت خودرو را برای شما شرح داده ایم تا بتوانید سایت خودرو مجهز و تمام عیاری را طراحی کنید.

چند قدم موثر در طراحی سایت خودرو

 

طراحی سایت خرید و فروش خودرو

در طراحی وب سایت خودرو، شما در ابتدا می بایست چند تیم از افراد متخصص در زمینه های مختلف تشکیل دهید. یک تیم گروهی از متخصصین سایت و طراحان هستند که طراحی وب سایت خودرو را به عهده دارند. آنها همچنین مدیریت وب سایت و پشتیبانی سایت خودرو شما را نیز به عهده می گیرند. گروهی دیگر تیمی از افراد با اطلاعاتی کامل و فنی در زمینه خودرو ها هستند که بتوانند از لحاظ صحت اطلاعات ورودی به سایت به شما کمک کنند. تیم دیگر گروهی از تولید کنندگان محتوا و نویسندگان هستند که در طراحی وب سایت خودرو برای شما بسیار کارآمد هستند؛ زیرا این افراد تمامی اطلاعات و محتوای مورد نیاز برای سایت را در آن بارگذاری می کنند. البته این محتواها نیازمند پلتفرمی اختصاصی است که بتوانید در آن علاوه بر ایجاد محیطی متناسب با کسب و کار، امکانی را فراهم سازید که تصویر خودروها به صورت سه بعدی و از تمام جهات در سایت بارگذاری شوند.

این طراحی وب سایت خودرو نیازمند گروهی تخصصی برای طراحی سایت خودرو است که می توانید با گروه وب پویا برای مشاوره بیشتر تماس بگیرید. کسانی که میخواهند شروع به طراحی وب سایت خودرو كنند، طراحی سایت خرید و فروش خودرو را اولویت خود قرار می دهند. آنها می خواهند با طراحی سایت خرید و فروش خودرو، بستری را فراهم سازند تا کاربرانی که به دنبال خرید یا فروش خودروی خود هستند، با مراجعه به این سایت بتوانند خودروی مورد نظر خود را خریداری یا خودرو شخصی خود را به فروش برسانند.

 

جلب اعتماد کاربر در سایت خودرو

باید در طراحی سایت خرید و فروش خودرو، خودروهایی که در سایت بارگذاری می شوند، به صورت کاملا فنی و با تمام جزئیات به شکلی کامل در سایت قرار گیرند تا کاربران بتوانند با اطمینان کامل به اطلاعات سایت شما، خودرو ها را مقایسه کنند و در نهایت خرید و فروش خود را تکمیل کنند. البته به خاطر داشته باشید که این اطلاعات هستند که موجب جلب اعتماد بیشتر کاربران و مشتریان می شود. البته مانند سایر سایت ها می توانید بخشی را به کاربرانی اختصاص دهید که میخواهند خودرو خود را از طریق سایت شما به فروش برسانند. شما می توانید این امکان را فراهم سازید که کاربران با گرفتن عضویت ساده در سایت شما، بارگذاری تصاویری از خودروشان، ارائه اطلاعاتی دقیق و صحیح از خودرو، اقدام به فروش خودرو خود کنند. با این کار شما پل ارتباطی میان خریدار و فروشنده هستید که البته شما باید تضمینی را باید ایجاد کنید تا سبب اعتماد بیشتر طرفین به سایت شما شود. 

some effective steps in car site design1

طراحی سایت برای نمایشگاه خودرو 

نمایشگاه های خودرو سبک کاری متفاوت تری نسبت به دیگر مشاغل مرتبط با خودرو دارند. همچنین طراحی سایت برای نمایشگاه خودرو نیازمند رعایت نکات ظریف و کاربردی منحصر به فرد خود می باشد. در طراحی سایت برای نمایشگاه خودرو، به دلیل محدود بودن خودروها، می بایست از صفحاتی جداگانه برای معرفی خودروها و ایجاد صفحاتی اختصاصی برای هر برند، استفاده نمود. باید هر صفحه را به یک برند و خودروهای مربوط قرار داد تا بتوانند کاربران به راحتی خودروهای مورد نظر خود را پیدا، با یکدیگر مقایسه کنند و بتوانند با اطمینان به اطلاعاتی که در سایت بارگذاری کرده اید، اقدام به خرید یا فروش خودرو کنند.

در طراحی سایت برای نمایشگاه خودرو حتما قسمتی را طراحی کنید که به صورت خودکار، خودروهای مشابه با خودرویی را که کاربری در سایت در حال مشاهده جزئیاتش است را برای مقایسه، نمایش دهد تا در تصمیم گیری کاربران بتوانید بیشتر کمکشان کنید. این بخش کمک بیشتری به ماندگاری کاربران در سایت شما می کند و با این مار کاربران ارتباط بیشتری با بخش های مختلف سایت شما برقرار می کنند. 

 

در یک کلام

ما در این مقاله نکات مهم و اساسی طراحی سایت خودرو را برای شما شرح دادیم. می توانید با رعایت این نکات ساده و البته حیاتی و مهم، یک وب سایت خودرو حرفه ای طراحی کنید. ما سعی کردیم در این مقاله تجربه چندین ساله خود را با شما در میان بگذاریم تا بتوانیم راهکارهای اساسی طراحی وب سایت خودرو را به شما ارائه دهیم. 

بروزرسانی در دوشنبه, 01 دی 1399 10:19

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا