چاپ کردن این صفحه

5 نکته طلایی طراحی وب سایت کارخانجات

دوشنبه, 01 دی 1399 12:17
امتیاز شما به این مطلب
(1 رای)

اکثر کارخانه ها پس از سال ها تلاش مداوم، موفق به کسب اعتماد مشتریان شده اند و علاوه بر مشتریانی که در زمان های دیگر از آن ها خرید می کنند، مشتریان خاص و ثابت خود را جذب کرده اند و فروش خاص خود را دارند. اما این روزها با گستردگی اینترنت و به خصوص فضای مجازی، بیشتر کسب و کارها که کارخانجات هم شامل آن ها می شوند، قدم به عرصه کسب و کارهای اینترنتی گذاشته اند و با ایجاد صفحه مجازی در شبکه های اجتماعی، کسب و کار و به خصوص درآمد خود را افزایش داده اند.

 5-golden-tips-for-company-website-design

بیشتر کارخانجات برای گسترش کار خود و همچنین پا گذاشتن به عرصه بین المللی، اقدام به فعالیت در صفحات مجازی و از همه مهمتر، طراحی وب سایت کارخانجات کرده اند که با این کار، کسب و کار خود را توسعه داده اند و به دنبال جذب مشتریان بیشتر و در نتیجه کسب درآمد بیشتر هستند.ما در این مقاله به بیان نکات طلایی طراحی وب سایت کارخانجات پرداخته ایم که اگر به دنبال طراحی وب سایت کارخانجات هستید، این مقاله را تا انتها بخوانید.

 

نکات طلایی طراحی وب سایت کارخانجات

  • معرفی کسب و کار

در طراحی وب سایت کارخانجات حتما صفحه ای را به معرفی کارخانه خود اختصاص دهید. در این بخش سعی کنید با معرفی کامل خود و جزئیات کار، کاربران را جذب کارخانه خود کنید. در بخش معرفی، نام تجاری خود که شما را با آن نام می شناسند بیان کنید و پس از بیان سال تاسیس، از تجربیات خود و سابقه کاری خود با شرکت های مختلف بگویید. بخش معرفی در طراحی سایت کارخانجات بسیار مهم و حائز اهمیت است چرا که این بخش تا حد بسیار زیادی سبب جلب اعتماد کاربران می شود. حتما به خاطر داشته باشید که از یک سایت چند زبانه بهره بگیرید؛ چرا که با این گستردگی اینترنت، می توانید کسب و کار خود را به شکل بین المللی توسعه دهید و حتی مشتریان پر و پا قرصی از سایر کشور ها به خود اختصاص دهید و درآمد خود را افزایش دهید. 

  • قالب سایت کارخانجات

در طراحی سایت کارخانه، می بایست از قالبی استفاده کرد که بسیار ساده و در عین حال پر محتوا باشد؛ قالب سایت کارخانجات به علت محدود بودن محصولات بسیار ساده هستند. این قالب ها به طور معمول یک شمای کلی از محصول تولیدی، سبک کاری و همچنین شیوه کار کارخانه را در اختیار کاربران میگذارند. سادگی این قالب خود از عواملی است که در طراحی سایت کارخانه بسیار تاثیر گذار است و تاثیر اصلی خود را بر جذب مشتریان بیشتر نشان می دهد. اینکه بتوانید در طراحی وب سایت کارخانجات از این قالب ها بیشترین استفاده را برای فروش بیشتر محصولات خود کنید، نشان دهنده هوش تجاری بالای شماست. معمولا در قالب سایت کارخانجات یک بخش خاص با طبقه بندی های مربوط به همان محصول، مختص به کالاهای تولیدی توسط کارخانه است که آنها را به طور کامل معرفی و از جنبه های مختلف برای کاربر به نمایش میگذارد. 


بیشتر بدانید: طراحی سایت حرفه ای کارخانه


 

  • تولید محتوا کارخانجات 

محتوای مربوط به کارخانجات، به دلیل تخصصی بودن کار، امری بسیار حیاتی و حساس در طراحی وب سایت کارخانجات به حساب می آید؛ از آن جهت که کارخانه ها به دلیل تولید نوعی محصول خاص که مشتریان با نیازهای مختص به خودشان را دارد، نیازمند محتوایی است که علاوه بر گرفتن رتبه مناسب در موتور جستجوی گوگل، دقیقا مد نظر جامعه هدف محصول کارخانه باشد؛ بدان معنا که این محتوای تولیدی که در سایت کارخانه بارگذاری می شود، پاسخی کامل، دقیق، منطقی و جامع به سوالات کاربرانی باشد که نیازهای خود را در گوگل جستجو می کنند و به دنبال یافتن پاسخی این چنینی هستند. محتوای کارخانه می بایست طوری تولید شود که اطلاعاتی دقیق و کاربردی در اختیار کاربران بگذارد؛ بدین معنا که توضیحاتی که راجع به محصولات، نحوه تولید و هزینه ها و نوع فروش در اختیار کاربران قرار می گیرد، کاملا بی نقص و در عین حال مفید باشد.

 

  • فروش آنلاین محصولات 

در طراحی سایت کارخانه، می توانید بخشی را به فروش آنلاین محصولات اختصاص دهید، در این بخش میتوانید از قالب فروشگاهی کمک بگیرید و همانند فروشگاه های آنلاین، محصولات خود را با توضیحات کامل در اختیار کاربران بگذارید و از فروش آنلاین خود لذت ببرید.در این بخش با طبقه بندی درست محصولات و همچنین ایجاد مسیری ساده برای تکمیل فرآیند خرید توسط مشتریان، می توانید فضایی ساده برای کاربران ایجاد کنید تا خریدشان را به راحتی انجام دهند. پس در طراحی وب سایت کارخانجات توجه ویژه ای به ایجاد کاربری ساده بکنید. 

  • نظرات

بخش نظر کاربران در طراحی وب سایت کارخانجات بسیار مهم است، زیرا در این بخش با خواندن نظر مشتریان و کاربران خود، می توانید نقاط ضعف و قوت خود را کشف و برای بهتر شدن تلاش بیشتری کنید. در این بخش متوجه نکات بسیار زیاد و مهمی در زمینه کاری خود می شوید، پس در طراحی سایت کارخانه، علاوه بر ایجاد بخش نظرات، قسمتی را برای پاسخ دهی به سوالات کاربران نیز طراحی کنید تا اعتماد مشتریان را نسبت به خود هر چه بیشتر جلب کنید. 

در یک کلام

در این مقال ما 4 نکته اساسی طراحی وب سایت کارخانجات را در اختیار شما گذاشتیم. تجربه چندین ساله ما نشان می دهد که رعایت این نکات طلایی، می تواند تاثیر بسزایی در پیشرفت و توسعه کسب و کار شما بگذارد. 

بروزرسانی در دوشنبه, 01 دی 1399 12:17
No Internet Connection