مزایای سایت تخفیف گروهی برای فروشنده

سه شنبه, 02 دی 1399 09:27
امتیاز شما به این مطلب
(2 رای‌ها)

در دنیای امروز کسب و کار و تجارت به روش نوینی انجام می‌شود و یکی از این روش ها سایت های اینترنتی هستند از سوی دیگر تبلیغات نیز به سوی سمت و سوی دیگر رفته و در واقع می توان راه اندازی سایت تخفیف گروهی را شاخه ای از تبلیغات مدرن دانست که بر پایه بازاریابی درون گرا هستند.

مزایای سایت تخفیف گروهی برای فروشنده

این نوع سایت ها تبلیغات متفاوتی را ارائه می کنند و در این روش برعکس روش سنتی تبلیغات که او فروشنده به دنبال مشتری بود در اینجا مشتری به دنبال فروشنده است که هدف اصلی از بازاریابی درون گرا این است.ایده ای ناب از سوی طراح سایت نت برگ که در ایران به سرعت باب شد.

این سایت‌ها در واقع از سایت های واسطه ای هستند که بین فروشنده خریدار و واسطه و راه هایی را ایجاد می کنند و نوعی ارزش برد برد برای تمامی طرفین ایجاد می کنند  و این بسیار مهم است که شما به عنوان کسی که این سایت را طراحی کرده اید جایگاه خودتان را در این سیستم بازاریابی درک کنید تا خدمات بهتری را بتوانید ارائه دهید.

اساس کار سایت تخفیف گروهی

این  سایت ها بر چهار فاکتور مهم تاکید دارند و متمرکز هستند از موقعیت جغرافیایی ای که فروشنده و مشتری در چه موقعیت جغرافیایی واقع شده‌اند از مدت زمان که تخفیف تا چه مدت زمانی در برپا است از قیمت که تا چه میزان تخفیف را شامل می شود و همچنین تعداد فروش که  به چه تعداد تخفیف تعلق میگیرد که این موارد می‌تواند حذف یا تغییر پیدا کند.

مزایای سایت تخفیف گروهی برای فروشنده

اکنون این سوال برای فروشنده به وجود می‌آید که اینکه  تخفیف دهد روی محصولاتش چه فایده ای برای او دارد این همان نقطه ای است که شما به عنوان گرداننده سایت تخفیف گروهی باید بتوانید از آن برای متقاعد کردن فروشنده استفاده کنید و او را نسبت به نتایج استفاده از تخفیف آگاه کنید که اکنون برای شما برخی از مزایای استفاده از سایت تخفیف گروهی برای فروشنده را بازگو می کنیم که درآمد سایت های تخفیف گروهی به دانست این موارد وابسته است.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد قالب سایت خرید گروهی تیم وب پویا به صفحه لینک شده مراجعه نمایید.

  تعداد فروش

‏ میزان فروش هرچه بیشتر باشد می تواند جبران تخفیف داده شده را کند رابطه بین  سود و میزان فروش به این گونه است که شما هرچه با قیمت مناسب تر یا به اصطلاح با تخفیف به فروش اید می توانید در مدت زمان کمتر سود  کمتر و در عین حال فروش بیشتری داشته باشیم و در نهایت درآمد بیشتری کسب کنید.

تبلیغات کسب و کار

رقص گروهی در واقع تبلیغ کار شماست هر کسب و کاری قطعاً نیاز به تبلیغ و معرفی دارد  و برای معرفی محصولات نیاز نیز حتما از رسانه‌های بزرگ برای تبلیغ استفاده کرد و هزینه بیشماری پرداخت کرد می توان به جای هزینه زیاد که معلوم نیست نتیجه مثبتی ارائه دهد یا نه بخشی از تبلیغ خود را از این طریق انجام دهید و به مشتریان واقعی تخفیف دهید تا از طریق آن ها تبلیغ در سطح وسیع تری برای شما انجام شود. در واقع در سیستم های تخفیف گروهی اگر خدمات خوبی ارائه دهید تبلیغ به دو دسته تقسیم می شود یک زمانی که کالا و  خدمات شما در سایت تخفیف گروهی معرفی می شود دو زمانی که مشتریان از محصول شما رضایت دارند و آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند و چون سطح وسیع تری از افراد را در بر میگیرد به دلیل داشتن قیمت مناسب تبلیغ وسیع تر و بهتری خواهد بود.

تبلیغات مقرون به صرفه

تبلیغات قدیم به گونه ای بود که شما ابتدا هزینه تبلیغات را می پرداختیم ممکن بود تبلیغ شما مفید واقع شود یا نه در صورتی که در این روش تبلیغ اول شما می فروشید و بعد هزینه تبلیغ را پرداخت می کنید در این روش اگر مشتری و بازدید کننده به عبارتی بهتر از شما خرید نکنند شما هزینه ای برای تبلیغ نخواهید داد و از این لحاظ مقرون به صرفه تر است.

قابلیت بررسی دقیق میزان فروش

در این روش از تبلیغ شما به راحتی می توانید اقدام به بررسی مفید واقع شدن تبلیغ نمایید. در روش های سنتی و شما تا زمانی که فروش بیشتر شود بر تاثیر گذاری روش تبلیغ نمی توانید مطمئن شوید حتی در صورت مثبت بودن تأثیر امکان تحلیل و نقد آن بسیار سخت است در صورتی که در این روش به راحتی با بررسی میزان فروش بلیط یا کوپن تخفیف می توان به بررسی مثمر ثمر واقع بودن تبلیغات پرداخت.

تبلیغ همیشگی محصولات شما

اگر شما محصولات و خدماتتان را در این گونه سیستم های تخفیف گروهی تبلیغ کنید حتی پس از این که مدت زمان تخفیف ویژه خدمات و محصولات معرفی شده توسط این سایت از آرشیو و حذف نخواهد شد و به صورت رایگان و همیشگی در گروه کاری خود و یا دسته بندی مشخص شده کاربران معرفی می شود حتی اگر دیگر پیشنهاد ویژه یا تخفیف ارائه نکرده باشید.

توجه داشته باشید صرفاً این تبلیغ برای فروش دوره محدودی از زمان کاری شما نباید باشد بسیاری از مواقع افراد از این طریق با خدمات و محصولات شما آشنا می شوند و یا به دلیل تخفیف مایل می شوند یکبار از محصولات و خدمات شما استفاده نمایند و در صورت رضایت قطعا مشتری همیشگی شما خواهند بود.

نمایش نظرات کاربران از طریق سایتی بی طرف

یکی از مزایای اینگونه سایت ها این است که کاربران می توانند نقد و بررسی خود از محصولات یا خدمات فروشنده را از طریق سایتی بی طرف نشر دهند و سایر کاربران هم اطمینان بیشتری به این گونه نقد و بررسی ها خواهند داشت.

در مقاله بعدی " مزایای خرید از سایت تخفیف گروهی برای مشتریان " را بازگو می کنیم. امیدواریم بتوانید از این مقاله جهت جذب هر چه بیشتری فروشنده برای سایت تخفیف گروهی خود بهره ببرید.

تیم وب پویا کاملترین اسکریپت سایت تخفیف  با بیشترین امکانات را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بروزرسانی در سه شنبه, 02 دی 1399 09:27

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا