تولید محتوای سایت فروشگاهی

نوشته شده توسط  چهارشنبه, 22 اسفند 1397 14:55
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

با گسترش کسب و کارهای اینترنتی روند افزایش فروشگاه های اینترنتی رو به رشد است و همین امر سبب شده رقابت بین فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش باشد این رقابت از طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی گرفته تا سئو و تولید محتوای بر اساس سئو.

خدمات سئو  فقط شامل فعالیت‌های تجاری نمی شود شامل فعالیت های غیر تجاری مثل سایت های خبری نیز می شود.

فروشگاه ها چه به صورت سنتی اداره شوند چه به صورت اینترنتی همیشه در حال رقابت با همدیگر هستند این رقابت و بررسی فعالیت‌های سایر رقیبان او و داشتن ایده های خلاقانه و موارد دیگر است.

استراتژی تولید محتوا نیز همین گونه است یعنی شما باید توجه داشته باشیم که چه مطلب هایی می تواند مخاطب را جذب کند داشتن ایده برای ارائه مطالب خلاقانه و همچنین نوع بیان این مطلب به گونه ای که رفع نیاز از کاربر نماید و کاربر حس کند که به شما هدفتان رفع نیازهای اوست نه فروش محصولاتتان تا هستی امنیت و اعتماد به او دست دهد.

سایت های فروشگاهی رقابت بسیار زیادتر است نسبت به سایر سایت ها و تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی بسیار سخت‌تر است اینکه ما مدام در این مقاله سئو تولید محتوا را با هم ذکر می‌کنیم به این دلیل است که تولید محتوا بر اساس اصول سئو یکی از ارکان اساسی سئو است همانطور که قبلاً ذکر کردیم تولید محتوا پادشاست تولید محتوای مکرر و بر اساس زمانبندی مشخص سایت شما را به روز نگه می دارد و به روز بودن یکی است  مواردی است که گوگل و به آن تاکید بسیار زیادی دارد.

تولید محتوای فروشگاهی چگونه باید باشد؟

تولید محتوا سئو شده باید مفید باشد مفید بودن به این معناست که مطالبی را منتشر کنید که اطلاعات مفیدی در اختیار کاربر قرار دهد مثلا یی نوع محصولاتی که ارائه کردیم نحوه استفاده از آن اینکه این محصول را برای چه افرادی مناسب است و برای چه افرادی مناسب نیست و قابلیت مقایسه کردن و در مواردی ترکیبات نحوه ارائه خدمات و موارد دیگر از جمله مواردی است که سبب می‌شود محتوای شما مفید و ماندگاری کاربر در سایت شما زیاد باشد.

هر محصولی که در سایتتان بارگذاری می کنید نیاز به توضیح و مختصری شهر در مورد آن محصول دارد این توضیحات باید به گونه ای باشد که کلمات کلیدی در آن به کار برده شود و ضمن اینکه کلمات کلیدی به گونه ای در توضیح این کالا آمده باشد که به صورت اسپم و فقط ذکر کلمه بیان نشود محتوا باید علمی و به گونه ای باشد که کاربر به فروشگاه حس اعتماد و اطمینان را پیدا کنند.

داشتن محتوای تصویری صوتی و ویدیویی و سبب جذب بیشتر کاربر و ماندگاری بیشتر کاربر در سایت می شود و حتی در صورتی که برای شما موارد فوق مقدور نیست سعی نمایید که او از تصاویر با لوگو فروشگاه خود استفاده نمایید و تصاویر تا حدی جذاب باشد.

خصوصیت alt را در نظر داشته باشید و برای هر عکس اسمی مناسب و تا حد امکان بر اساس کلمات کلیدی در نظر بگیرید.

در ارتباط با این مقاله شاید مایل باشید مقاله" سئو سایت فروشگاهی " را نیز مطالعه نمایید.

توجه داشته باشید تولید محتوا یک امری است همچون نفس برای سایت بنابر این چیزی نیست که او مدتی انجام دهید و پس از آن انجام ندهید باید مکرر و همیشگی باشد از سوی دیگر انتظار نتیجه گرفتن زود را نداشته باشید هر چیزی نیاز به صبر و بردباری دارد گوگل برای بررسی سایت شما  الگوریتم های متعددی دارد که هر الگوریتم مکرر روی سایت شما بررسی می شود.

سایت تولید محتوا همچون تیم وب پویا به صورت تخصصی اقدام به این فعالیت می‌کنند با توجه به دانشی که در این زمینه دارند تولید محتوای می‌کنند که در آن سئو داخلی سایت رعایت شود بک لینک های داخلی به صورت اصولی در هر مطلب آورده شود کلمات کلیدی مناسب به کار برده شود متن به صورت اصولی، خاص و یونیک باشد و سایر موارد دیگر که برای سئو سایت شما ضروری است را در نظر میگیرند.

مسلماً افراد متخصص محتوایی که تولید می‌کنند اصولی تر و تخصصی تر از محتوای تولید شده توسط افراد غیر حرفه ای است خاص بودن یک مطلب به معنای تکراری نبودن آن سبب امتیاز و رتبه گرفتن شما نمی شود موارد دیگری نیز باید در تولید محتوا رعایت شود.

البته افزونه هایی در این زمینه وجود دارند که می‌تواند برای سئو سایت و تولید محتوای مناسب به شما کمک کند ولی این افزونه ها همچون افزونه yoast  تمامی فاکتورها را در نظر نمی‌گیرد از جمله فاکتور بک لینک داخلی و محتوای جذاب، محتوای غیر تکراری و موارد دیگر حتی کلمات کلیدی نیز نباید به گونه ای باشد که کاربر حس کند شما این کلمات را فقط برای تولید محتوا و برای گوگل در مقاله گنجانده اید همچنین آوردن کلمات کلیدی مرتبط نیز کمک بسیار زیادی به داشتن محتوای زیبا خاص و همچنین بر اساس اصول سئو برای رتبه گرفتن کمک کند.

خوشحالیم که با ما در این مقاله همراه بودید امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد همچنین برای دریافت خدمات سئو و خدمات تولید محتوا و همچنین اطلاع از قیمت سئو و هزینه تولید محتوا می توانید با ما در تماس باشید.

خواندن 583 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 خرداد 1399 16:02

وب پویا شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت فروشگاه مجازی یاری می کند. با استفاده از سایت های آماده ما می توانید با هر سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید، کسب درآمد اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا