سئو سایت آگهی

نوشته شده توسط 
منتشرشده در سئو مطلب
سه شنبه, 21 اسفند 1397 18:13
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

در مقاله قبل برای شما در مورد سئو سایت فروشگاهی صحبت کردیم. سئو برای هر سایتی لازم است از سئو سایت خبری تا سایت های دیگری با موضوعات مختلف در مقاله پیش رو قصد داریم در مورد نحوه سئو  نیازمندی ها اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما پس با ما همراه باشید.

در یک سایت نیازمندی و طراحی سایت شبیه دیوار شاید یکی از فاکتورهای موفقیت، طراحی سایت شما باشد ولی قطعاً تنها فاکتور نیست برای موفقیت و زودتر نتیجه گرفتن تلاش های شما نیاز دارید در کنار اینکه سایتی زیبا و با امکانات خوب طراحی کنید حتما اقدام به سئو و تولید محتوا برای سایت ها نمایید.

انجام دادن سئو برای سایت همچون تپش قلب و نبض برای سایتتان خواهد بود که بدون آن سایت شما به روز و زنده نخواهد بود. شاید تعجب کنید که آیا سایت نیازمندی هم نیاز دارد؟ یا اینکه اصلا چگونه میتوان یک سایت نیازمندی را سئو کرد؟

لطفاً رمز موفقیت یک سایت این است که برنامه کامل و جامعی از قبل از راه اندازی سایت موفقیت کسب و کارتان داشته باشد به همین دلیل است که بسیاری از سایت های موفق  پیش از راه‌اندازی سایت شان به دنبال فردی خبره برای سئو کردن وب سایت شان می‌گردند.

سایت آگهی که هیچ  بازدید کننده نداشته باشد یا بازدید کننده آن به میزان کافی نباشد قطعاً آگهی‌دهنده های مشتاق نیز نخواهد داشت و آگهی دهنده اگر کم باشد درآمد شما نیز کم خواهد بود.

مزایای سئو سایت نیازمندی

سایت نیازمندی نیاز به دو نوع  مراجعه کننده دارد یکی شخصی که به دنبال آگهی می‌کردند و دیگر شخص آگهی دهنده که نبود هر یک از آنها او برای سایت است در واقع ارکان اصلی یک سایت نیازمندی هستند پس سئو و طراحی سایت باید به گونه ای انجام شوند که هر دو مخاطب از سایت راضی باشند.

در واقع رابطه متقابل بین رضایت آگهی دهنده و جستجوگر آگهی وجود دارد  اگر فردی که به دنبال آگهی می گردد از سایت شما راضی باشد قطعاً آگهی دهنده راضی خواهد بود.

فرض می گیریم سایت شما کاربران بسیاری داشته باشد در این صورت متقاضی برای درج آگهی در سایت شما بیشتر خواهد بود و حتی افراد مایل هستند مبلغی پول  برای نمایش آگهی خود و یا قرار دادن آگهی در قسمت آگهی ها ویژه و داشتن امتیازات دیگرد مبلغی را می پردازند در صورتی که اگر سایت شما بازدید کننده نداشته باشد آگهی‌دهنده حتی مایل به گذاشتن آگهی به صورت رایگان در سایت شما نخواهد بود.

در این جا سوالی که مطرح می‌شود این است چگونه می توان سایت را چگونه اداره کرد که هم مطلوب آگهی‌دهنده باشد و هم مطلوب جستجو کننده آگهی؟ این مورد از طریق تقویت سئو سایت که یکی از روشهای بازاریابی اینترنتی است صورت می گیرد وب سایت شما در صفحات اول گوگل به نمایش در بیاید قطعا افراد بیشتری آگهی مورد نظر را خواهند دید و برای دادن آگهی در سایت شما مراجعه می کنند و یکی دیگر از مزایای دیگر مسئول سایت این است که بسیاری از افرادی که رقیب محصولی هستند که در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود به سایت شما مراجعه می کنند برای گذاشتن آگهی چرا که می‌دانند از طریق سایت شما که بیشتر در معرض دید عموم است بیشتر می‌توانند به فروش و موفقیت برسد حتی اگر خود دارای سایتی اختصاصی باشند.

در این رابطه مطالعه مقاله " عوامل موفقیت سایت و اپلیکیشن شبیه دیوار " را به شما پیشنهاد می کنیم.

مشکلات سئو سایت آگهی

موارد بسیار زیادی برای سئو هر سایت وجود دارد از جمله در گام اول و مهم ترین مورد آن سایت بر اساس استراتژی سئو سایت و استانداردهای گوگل است نظر طراحی سایت نیازمندی  وب پویا کاملا بر اساس اصول و الگوریتم های گوگل است اما در کنار آن نیاز است که شما هنگام سئو سایت تان از لحاظ تولید محتوای سئو شده حتماً دقت زیادی در انتخاب کلمات کلیدی سایت تان، سئو داخلی و خارجی، محتوای مناسب یونیک و خاص برای سایت تان داشته باشید.

گذاشتن محتوای کپی نشده و جذاب به گونه ای که کاربر را در سایت نگهدارد برای سایت نقش مهمی را ایفا می‌کنند معمولاً سایت های نیازمندی در این زمینه قدرت مانور کمتری خواهند داشت حتی ممکن است نقش مخربی نیز داشته باشد چون در بسیاری از موارد محتوایی که در سایت شما قرار داده می شود یونیک و نیز آگهی که در سایت شما داده می شود ممکن است آگهی دهنده به افراد دیگری نیز آن آگهی را داده باشد در نتیجه گوگل محتوای سایت شما را کپی می شناسد و این موضوع برای سایت شما تاثیر منفی خواهد داشت از سوی دیگر شما نمی توانید محتوای زیادی در سایت خود قرار دهید.

تیم وب پویا با ارائه خدمات سئو سایت و خدمات تولید محتوا بر اساس سئو، شما را در رسیدن به موفقیت یاری می رساند ارائه تولید محتوا بر اساس سئو تخصص ماست.

خواندن 547 دفعه

وب پویا شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت فروشگاه مجازی یاری می کند. با استفاده از سایت های آماده ما می توانید با هر سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید، کسب درآمد اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا