نحوه ی موفقیت فروشگاه دیجی کالا

نوشته شده توسط  جمعه, 05 مرداد 1397 10:51
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا یکی از معتبرترین و بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در سطح کشور است.

به نظر شما چرا فروشگاه اینترنتی دیجی کالا این روزها بسیار موفق است؟

چرا این فروشگاه ساز اینترنتی از فروش خوبی برخوردار است؟

نحوه ی موفقیت فروشگاه دیجی کالا

رمز و رازهای موفقیت این فروشگاه اینترنتی چیست؟

در ادامه به این مباحث خواهیم پرداخت.

تا کنون ما درباره برخی از مهمترین مفاهیم مورد نیاز برای دستیابی به موفقیت در کسب و کار بحث کرده ایم، اما از نظر شما دقیقا چیزی که موفقیت واقعی را تضمین میکند چیست؟ آیا پول، یا فروش و یا نفوذ شما بر محیط اطراف شما است؟ در نهایت، موفقیت واقعی در کسب و کار مهم است.

اگر فروش اساس موفقیت در کسب و کار است، اسرار موفقیت در فروش چیست؟ در پایه و اساس هر کسب و کار، به طور کل به معنای واقعی کلمه چند کلید اساسی وجود دارد که شما باید در جای خود قرار دهید.

شاید ده ها، یا حتی صدها اسرار موفقیت وجود دارند، اما این چند مورد که در ادامه به آن می پردازیم بسیار مهم هستند. هرینگتون (Harington) می گوید اگر این مباحث را دنبال کنید، می توانید راه خود را برای موفقیت در طولانی مدت پیش بگیرید، نه در کوتاه مدت. به خاطر داشته باشید اینها همه برای ماندن است و گامی به جلو برداشتن نه بازگشت به عقب.

 

»هرینگتون (Harington) می گوید:" اگر واقعا می خواهید موفق شوید، شما باید معتبر و شفاف باشید."

 

همانگونه که قطعا فروشگاه ساز دیجی کالا این چنین نمود و امروز بسیار بر سر زبانهاست و درآمدزایی بالایی دارد.

 

موفقیت در فروشگاه اینترنتی مانند دیجی کالا

جنبه های فروش خوب

جنبه های زیادی برای فروش وجود دارد. من در مورد فروش صحبت می کنم چون این پایه مهم برای موفقیت است. برای موفقیت در راه اندازی فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا، شما باید بدانید چگونه محصولات خود را به فروش برسانید. اگر در فروشنده صادق باشید، در کسب و کار موفق خواهید بود همانگونه که فروشگاه دیجی کالا این کار را تا کنون انجام داده.

فروش مبحث مهمی برای نفوذ است. روش های متقاعد کننده ای وجود دارند که در کسب و کار بسیار خوب عمل می کنند. اما، اگر می خواهید موفق شوید، چندین اصول وجود دارد که باید در آن قرار داشته باشید. اگر این اصول وجود نداشته باشند، باید از موفقیت خداحافظی کنید.

بنابراین اجازه دهید اسرار موفقیت سایت های خوب مانند فروشگاه ساز دیجی کالا را بیان کنیم. مطمئنا، آنها تحت نظر مسائل اساسی هستند اما، آنها نیز کاملا محرمانه است. در شرایطی که هیچ کس نمی داند یا درک نمی کند. بیشتر مردم، به سادگی آنها را نادیده می گیرند.

 

تمرکز بر مثبت بودن

شما نباید به دنبال افکار منفی یا کلاهبرداری و سودآوری کلان در ازای قیمت بالا باشید، باید افکار خود را بر روی اندیشه مثبت متمرکز کنید. بله، سخت است اما، لازم است. اگر شما شروع به اندیشه منفی کنید، راه موفقیت را از دست می دهید.

با توجه به اینکه ما حدود 60،000 افکار به صورت روزانه داریم و به میزان زیادی در ذهن به صورت ناخودآگاه اتفاق می افتد، اگر شما افکار خود را بر روی فرکانس مثبت قرار ندهید، احساس می کنید که کنترل ندارید و این سبب می شود تا خوب فکر نکنید و بازدهی خوب نداشته باشید...

 

قانون 80-20 را دنبال کنید

قانون 80-20 بیان می کند که 80 درصد از نتایج حاصل از 20 درصد تلاش ها است. در فروش، این بدان معنی است که 80 درصد از فروش از 20 درصد از مشتریان است. این بدان معنی است که در 20 درصد تلاش ها، یک قانون 80 تا 20 اعمال می شود، که منجر به نتایج بسیار خوبی می شود. پس سعی کنید با وفاداری به مشتریان رتبه ی فروشگاه اینترنتی خود را بالا ببرید.

شما نیز بر آن تمرکز کنید. تلاش هایی که سبب ایجاد بزرگترین نتایج و تولید می شوند پیدا کنید. این کار در مورد کارهای کوتاه و بی پایان نیست، این در مورد بهره وری در کار است. همانگونه که دیجی کالا انجام داد.

 

سپردن کار به کارفرمای خوب

آیا فروش پایه ای برای موفقیت است؟ برای لحظه ای تصور کنید که چه چیزی را می خواهید به فروش برسانید. نه، من درباره محصولات یا خدمات و یا اطلاعات صحبت نمی کنم. من در مورد فروش صحبت می کنم اگر میخواهید موفق شوید، باید تقریبا در هر نقطه به فروش برسید: خانه، شهر، جامعه، کشور و خارج آن.شما باید مهارت های خود را به یک کارفرمای بالقوه بسپارید تا از آن نهایت استفاده در جهت پیشرفت شما بهره گرفته شود.

 

داشتن ثبات

فروش همه چیز است. همه چيز. در حال حاضر، فروش بدون داشتن ثبات، موفقیت شما را در دراز مدت تضمین نمی کند، مطمئنا، شما پیشرفت کوتاه مدت خواهید داشت.

 

پرهیز از ادعاهای غیرواقعی

ادعاهای غیر واقعی نکنید مردم می توانند آن ها را ببینند. در عوض، در مورد آنچه که دارید، محصول یا خدمات یا اطلاعات صادق باشید. این سبب جلب اعتماد مردم و در نهایت افزایش بازدهی شما می شود.

 

پس امروز چه باید بکنید تا فروشگاه اینترنتی مانند دیجی کالا داشته باشید؟

5 چیز که واقعا باید بدانید:

  1. اثربخشی تماس
  2. کشش و توانایی بالا
  3. سرعت
  4. کیفیت
  5. نرخ خوب
خواندن 886 دفعه

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد ساماندهی ضمانت پرداخت زرین پال   گواهی جشنواره وب و موبایل ایران 

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا