دلایل پیشرفت سایت تخفیف گروهی نت برگ

یکشنبه, 07 دی 1399 09:32
امتیاز شما به این مطلب
(8 رای‌ها)

دلایل پیشرفت سایت تخفیف گروهی نت برگ

   

در این مطلب قصد داریم به دلایل پیشرفت سایت تخفیف گروهی نت برگ بپردازیم و جنبه های موفقیت آن را تحلیل و بررسی خواهیم کرد. یکی از مهمترین دلایل موفقیت سایت نت برگ توجه به نظر مخاطبانش است. برای فروش خوب و موفقیت در فروش باید نظر مشتریان برای شما مهم باشد. افرادی که در واقع از شما خرید می کنند و از محصول یا خدمات شما استفاده می کنند. شما باید بدانید درباره آن محصولات و شما چه فکری می کنند؟ پاسخ دادن به این سوال، یکی از اساسی ترین وظایف شما قبل از راه اندازی سایت تخفیف گروهی است.

موسس و مدیر سایت آقای علیرضا صادقیان متولد سال ۱۳۶۴ هستند.  ایشان در دوران دانشجویی خود به توصیه یکی از دوستان خارجی خود تصمیم گرفتند سایتی مشابه سایت گروپان که در دنیا بسیار موفق عمل کرده بود، در ایران راه اندازی کنند.

 

دلایل پیشرفت سایت تخفیف گروهی نت برگ در ایران

  • کاهش هزینه تبلیغات فروشندگان
  • معرفی استارتاپ های نوپا
  • تشویق مردم به خرید تخفیف دار و محدود
  • دریافت سود منطقی از فروشندگان با استراتژی برد برد

  

همزمان با رکود اقتصادی در ایران کم کم سر و کله نت برگ پیدا شد. بسیاری از مردم که توان خرید با قیمتهای روز را نداشتند با آمدن نت برگ و دنبال کردن آن مشتاق به استفاده از این روش خرید جدید شدند.  تمرکز اولیه نت برگ بر روی رستوران ها و کافی شاپ ها مراکز تفریحی و آرایشی بهترین انتخاب ها بود.  چرا که در شرایط کنونی ایران این شاخه ها همچنان طرفداران خود را داشتند و از هر   قشری  کم و بیش به دنبال آن ها بودند.

بیشتر بخوانید: 5 اصل طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ

 

 

با استفاده از توصیفات (نظرات مشتریان) که در قالب متن، فرمت صوتی و تصویری در وب سایت خود ایجاد می کنید، نه تنها به این سوال پاسخ می دهید، بلکه فروش خود را به یک فروش معتبر و بی نظیر برای محصولتان تبدیل می کنید.

پس قطعا اضافه کردن نظرات احتمالا یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود وب سایت شماست، و می توانید قدرت فروش بیشتری را با انجام این موضوع داشته باشید.

  

راه اندازی سایت تخفیف گروهی

 

اهمیت کامنت ( نظرات ) در طراحی سایت تخفیف گروهی

بخش کامنت و نظرات از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که در مشتریان شما ایجاد اعتماد می کند. مشتریان نظرات خود را در مورد آنچه که محصول شما برای آنها انجام شده است یا در مورد خدمات عالی شما ارائه می دهند، به بازدید کنندگان می گویند که آنها تجربه مثبتی با محصولات و شرکت شما دارند و این خود سبب افزایش فروش شما می گردد.

از این رو مشتریان بر شک و تردید خود غلبه می کنند. یک توصیف و نظر خوب، قدرت حصول اطمینان از بازدیدکنندگان شما را در پی دارد که محصول یا خدمات شما واقعا در زندگی مشتری شما تغییر ایجاد کرده است و همچنین می تواند به آنها کمک کند.

هزینه طراحی سایت تخفیف گروهی را می پردازید پس در مسیر پیشرفت سایتتان قدم بردارید و نظرات کاربران که یکی از دلایل موفقیت سایت تخفیف گروهی است را دست کم نگیرید.

بیشتر بخوانید: راهنمای طراحی سایت تخفیف گروهی

 

 

چه چیزی باعث می شود این امر بسیار قدرتمند باشد؟ بیایید جزئیات عناصر یک نظر موثر را به طور کامل تر تجزیه کنیم:

یک نظر خوب با مزایای زیادی همراه است. یک نظر مانند: "این محصول فوق العاده است!"

شنیدن این هم برای شما که صاحب آن محصول یا فروشگاه هستید خوب است، هم برای بازدیدکنندگان سایت شما. شما می خواهید مزایای آنچه که از شما خریداری می شود به طور مرتب شنیده شود مثلا:

  • "این محصول در ماه سود ما را دو برابر کرد!"
  • "این محصول باعث شد که درد پشت من به طور کامل ناپدید شود – آن هم خیلی سریع!"
  • "ما هرگز محصولی این چنین ندیده ایم که بتواند زنگ زدگی ماشین ما را بدون آسیب رساندن به رنگ آن از بین ببرد."

و جملاتی از این قبیل که سبب نفوذ و جلب اعتماد و در نهایت افزایش فروش و موفقیت می گردد.

 

علل موفقیت سایت تخفیف گروهی نت برگ

 

این نظرات ادعاهای شما را اثبات می کند. اگر شما می گویید محصول شما واقعا می تواند کاری انجام دهد، نظرات مشتریان شما این ادعا را اثبات خواهد کرد. شما باید وعده های خود را مصداق دهید، تا با واقعیت ها و ارقام واقعی تکمیل شود.

 

"نظر خوب اعتبار است. هر شناسنامه را با نام، نام خانوادگی و زادگاه نشان می دهند که تایید افراد واقعی است. نظر خوب هم مانند شناسنامه عمل می کند، که نشان از اعتبار و انسجام و اثبات ادعای شما خواهد داشت."

 

نظر خوب محصول شما را پشتیبانی می کند. آیا مشتریان شما قبلا محصولات دیگری را امتحان کرده اند که کارآیی مانند محصولات سایت شما نداشته است؟ شما می خواهید از بازدید کنندگان خود بدانید که چه محصولی از شما می تواند کار آیی لازم را برای آنها داشته باشد که محصولات سایت های دیگر نمی توانند.

 

مزایای فروش خوب و علل پیشرفت سایت نت برگ

 

مزایای فروش خوب و دلیل پیشرفت سایت نت برگ

چشم انداز فرصت های شغلی: با مهارت در فروش، تبدیل شدن به مدیر فروشی حرفه ای بسیار آسان تر می شود. همچنین نقش هایی مانند کار در مدیریت کسب و کار به علت مهارت های قابل انتقال از طریق کار در فروش وجود دارد. مدیریت فروش، بهبود مدیریت زمان، صحبت کردن عمومی و یادگیری کارآفرین می تواند در هنگام فروش در همه موارد توسعه یابد.

 

جبران خسارت: در عوض برای دستمزد بالا، مراحل دیگری نیز وجود دارد مانند کمیسیون یا پاداش. مدیران فروش اغلب ساعت های طولانی کار می کنند. اما یکی از دلایل پیشرفت سایت نت برگ به دلیل همان نرخ تخفیف یا دستمزد پایین به ازای ارائه محصول است.

 

توسعه محصول جدید: مدیر فروش می تواند اطلاعات فراوانی در مورد آنچه مشتریان می خواهند ارائه دهند به دست بیاورد. آنها می توانند نظراتی برای مدیریت ایده های جدید یا گسترش محصولات / خدمات ارائه دهند، این ها همه کمک می کند تا نمونه کارهای خود را توسعه دهند. قطعا سایت نت برگ نیز این روند را در پیش داشته است.

 

تماس مستقیم با مشتری / مشتری مداری: مدیریت باید نیاز به مقابله با مسائل مربوط به فروش را برطرف کند، زیرا مدیر فروش قادر خواهد بود، به طور مستقیم آنها را اداره کند و بدین معنی است که شما قادر خواهید بود که در زمینه مسائل پیش بروید و مسئولیت بیشتری را اتخاذ کنید.

 

بیشتر بخوانید: تحلیل سایت تخفیف گروهی نت برگ

 

 

تصمیم گیری استراتژیک: کار در فروش اجازه می دهد تا شما مشاوره در بازارهای محصولات و خدمات داشته باشید. از طریق تصمیم گیری استراتژیک شما می توانید در تحقیقات بازار، مدیریت محصول، بازاریابی و تبلیغات شرکت کنید.

 

شبکه: اگر می توانید نشان دهید که شما یک رهبر قوی هستید و منبعی ارزشمند دارید، به احتمال زیاد برای انتخاب در رویدادهای شبکه و کنفرانس ها انتخاب می شوید. کسب و کارها بر فردی متکی هستند که می دانند چگونه "صحبت کردن" را به اشتراک بگذارند و شرکت را گسترش دهند و برند خود را شناخته باشند. آنها نیاز به یک فردی دارند که مهارت های ارتباطی قوی و مهارت های مذاکره ای را به چهره کسب و کار دارند، به این معنی که شما ممکن است برای شرکت در مراسم شرکت منحصر به فرد باشید.

  

چگونه میتوانیم طراحی سایت شبیه نت برگ داشته باشیم؟

شما می توانید جهت راه اندازی قالب سایت تخفیف گروهی به صفحه لینک شده مراجعه نمایید و از طریق این صفحه سفارش خود را ارسال نمایید. تیم ما پس از 48 ساعت، سفارش شما را در زمینه سایت ساز تخفیف گروهی را با امکانات مشابه نت برگ و تخفیفان تحویل می دهد.

 

بروزرسانی در یکشنبه, 07 دی 1399 09:32

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

logo دلایل پیشرفت سایت تخفیف گروهی نت برگ نماد ساماندهی

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا

No Internet Connection