3 ایده برای کسب درآمد مثل دیوار

نوشته شده توسط  پنج شنبه, 16 فروردين 1397 00:31
این مورد را ارزیابی کنید
(39 رای‌ها)

کسب درآمد مثل دیوار

 

در سال‌های گذشته شاهد افزایش طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی بودیم؛ رشد و ظهور سایت‌هایی همچون سایت ایستگاه، نیازمندی ها و ...  سبب افزایش تقاضا برای طراحی این نوع سایت‌ها بوده است. این سایت ها جوابگوی سیستم آگهی و تبلیغات در سال‌های 83 تا حداکثر سال ۹۱ بودند. اما امروزه سطح توقع کاربران نسبت به سال های گذشته متناسب با تکنولوژی‌‌های روز تغییر یافته، به همین خاطر کم کم سایت هایی مثل دیوار، شیپور و سایت‌های از این قبیل به وجود آمدند.

امروزه تقریبا همه ما یک گوشی هوشمند داریم و در حدود ۱۰ سال پیش گوشی‌ها به این شکلی که استفاده می ‌کنیم نبودند. امروزه به راحتی می توانیم از کالای دسته دوم و نو خود عکس بگیریم و در سایت آگهی مثل دیوار منتشر ‌کنیم و در چند ساعت محصول یا کالای خود را با بهترین پیشنهادهایی که می‌شود به فروش می رسانیم. در این گونه سایت ‌ها همچنین می‌توانیم خیلی راحت کالایی که مورد نیاز ما هست را در سایت های مانند دیوار و شیپور پیدا کنیم و گاهی حتی با هزینه کمتر از هزینه واقعی خریداری کنیم.

با ساخت اپلیکیشن دیوار کار از این هم راحت تر شد و ما با گوشی موبایل می‌توانیم از کالای خود عکس بگیریم و آن را به فروش برسانیم. همین طور امکان چت و گفتگویی که اخیرا در سایت دیوار اضافه شده کار را آسان تر هم کرده است و ما به آسانی می توانیم با فروشنده صحبت کنیم و همچون زمانی که در یک فروشگاه با فروشنده صحبت می‌کنیم و چانه زنی می‌کنیم به راحتی می‌توانیم کالا را با مبلغی توافقی خریداری کنیم.

به همین خاطر سایت های مثل دیوار و شیپور خیلی زود در بین مخاطبان ایرانی شناخته شدند و عده ای به این فکر افتادند که با طراحی و راه اندازی سایت مثل دیوار یا شیپور به کسب درآمد از این سایت ها برسند که به نظر می آید کار دشواری باشد.

اگر قرار باشد ما اقدام به راه اندازی سایتی شبیه دیوار و اشتغال زایی از آن کنیم که هیچ تفاوتی با نسخه اصلی دیوار نداشته باشد قطعاً از دیوار موفق‌تر نخواهیم بود چون همانطور که می دانید دیوار طی سال های اخیر توانسته از طریق اپلیکیشن بازار، بیلبردهای تبلیغاتی در سطح شهر و سایر روش های تبلیغاتی جای خود را در گوشی کاربران ایرانی باز کند و پیدا کردن چنین جایگاهی بدون هیچ گونه تفاوت با دیوار، کار ساده ای نیست.


بیشتر بدانید: 4 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز


به همین خاطر در اینجا چند پیشنهاد و ایده برای راه اندازی سایت به سبک دیوار اما با موضوع خاص خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم که از طریق آن بتوانید یک کسب و کار کوچک تر از دیوار اما عملا با بازدهی خوب راه اندازی کنید:

 

ایده های کسب درآمد به سبک دیوار

  • راه اندازی اپلیکیشن و سایت خرید و فروش کتاب برای دانشجویان:

 فرض کنید در یک دانشگاه دانشجویان ترم بالا تصمیم دارند کتاب ها و جزوات خودرو طریق نرم افزاری مانند دیوار به فروش برسانند و دانشجویان ترم های اول به دنبال همین جزوات و کتاب ها که از سمت استادان همان دانشگاه معرفی شده اند، هستند.

همان طور که می‌دانیم فروش کتاب و جزوات متاسفانه در کشور ما به صورت کیلویی و  با واسطه دلال های کتاب و با قیمت بسیار پایین تر از قیمت روی جلد به فروش می‌رسد و خرید همین کتاب ها با قیمت بالا برای علاقمندان توسط همین دلال ها ارائه می شود.

 یک ایده جالب که می توان از سایت دیوار گرفت فروش این کتاب ها و جزوات از طریق یک نرم افزار تخصصی کتاب و جزوه و یا خرید کتاب و جزوه از آن می باشد.

اگر دانشجو هستید می‌توانید به عنوان شغل دوم یک سایت و نرم افزار برای خرید و فروش کتاب به سبک دیوار راه اندازی کنید و از این طریق یک مرجع کامل از خرید و فروش کتاب برای دانشگاه خود تاسیس کنید و افرادی که می‌خواهند مجموعه کتاب های خود را سریعتر و با قیمت بهتر بفروشند می توانند مانند سایت دیوار آگهی خود را ویژه کرده یا آن را نردبان کنند درآمد شما در واقع از همین آگهی‌های ویژه فوری و نردبان است.

 

  • ایده معرفی متخصص و خبره های استان خود:

ایده دیگر در این مورد به این صورت می تواند باشد که شما برای شهر یا منطقه محل سکونت خود می توانید یک دیوار اختصاصی برای خبره ها راه اندازی کنیم قطعاً در هر شهری و یا شهرستانی عده ای متخصص هستند که نمی توانند خود را به خوبی  به همشهریان خود معرفی کنند.

شما می توانید با راه اندازی سایت مشابه دیوار در زمینه متخصصان شهر خود به راحتی کسب درآمد کنید و به عنوان یک مرجع کامل برای افرادی که به دنبال متخصص در زمینه های مختلف می گردند و یا متخصصانی که به دنبال جایی برای معرفی خود هستند شناخته شوید.

این کار چند حسن دارد، اول اینکه نیاز نیست که در سطح دیوار تبلیغات کنید و در ابتدای کار برای تبلیغات خود هزینه های زیاد پرداخت کنید چون محدوده مکانی شما کوچکتر است می توانید از طریق ارسال پیامک به مناطق اطراف خود از طریق کد پستی که شرکت ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه در اختیارتان قرار می دهند سایت و اپلیکیشن خودرو به همشهریان خود معرفی کنید.

 

راه های کسب در آمد از دیوار


بیشتر بدانید: بررسی درآمدزایی سایت دیوار و شیپور


  • ایده خرید و فروش قطعات نو و دست دوم خودرو

ایده دیگری که در این موضوع می‌توان استفاده کرد این است که شما می‌توانید در مورد یک موضوع خاص مثلاً صرفاً  خرید و فروش قطعات خودرو یک اپلیکیشن و سایت راه اندازی کنید.

 همه ما در منزل اتومبیلی داریم و قطعاتی از آن به عنوان دسته دوم و بدون استفاده داریم که دیگر به کارمان نمی آید از قالپاق های اضافی گرفته، آینه بغل خودرو، روکش صندلی ، باند و ضبط یا لوازم اسپرت که به دلیل تعویض خودرو برای ما بلا استفاده شده است. اگر یک مرجع خاص فقط برای خرید و فروش قطعات مربوط به خودرو راه اندازی شود خیلی سریع در بین مردم آن منطقه شناخته می شود و کسانی که قطعات خودرو در خانه دارند یا برای خودرو شان می‌خواهند وسیله ای تهیه کنند از این سایت و اپلیکیشن استفاده می کنند.

 

 سایت و اپلیکیشن طراحی شده توسط گروه طراحی وب پویا قابلیت استفاده برای تمامی ایده ها را دارد، چرا که تمامی دسته بندی ها در این سایت ساز دیوار کاملا داینامیک است و می توانند دسته بندی ها به مواردی که شما نیاز دارید تغییر کنند یا ایجاد شود.

 همچنین فرم های ارسال آگهی های هر دسته بندی می‌تواند کاملاً متفاوت باشد مثلا فرم ارسال آگهی برای فروش خودرو با فرمت ارسال آگهی برای فروش ملک یا خانه متفاوت باشند.

جالب اینکه اپلیکیشن این سایت ساز با سایت کاملاً همسان است به این معنی که آگهی هایی که در اپلیکیشن وارد می‌شوند در سایت خودکار وارد می‌شود و آگهی هایی که در سایت تایید یا رد می‌شود در اپلیکیشن هم همزمان اعمال می‌شود.

به طور کل با آمدن سایت های مانند دیوار و شیپور دنیایی از ایده ها برای کسب و کار در ایران باز شده همانطور که با  آمدن سایت دیجی کالا فروشگاه های بسیاری با ایده گرفتن است طراحی سایت مشابه دیجی کالا فروشگاه های خود را راه اندازی کردند و به در آمد بسیار خوبی رسیده اند.

 

گروه طراحی وب پویا تمام ابزارهای مورد نیاز برای این کار را آماده کرده‌ایم ، طراحی سایت مانند دیوار، طراحی اپلیکیشن دیوار مورد نیاز برای این سیستم را از قبل تهیه دیده ایم و با کمترین هزینه در 48 ساعت می‌توانیم برای هر ایده ای که داشته باشید آن را پیاده سازی کنیم.

خواندن 8428 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 شهریور 1399 11:11

وب پویا شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت فروشگاه مجازی یاری می کند. با استفاده از سایت های آماده ما می توانید با هر سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید، کسب درآمد اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا