بررسی درآمدزایی سایت دیوار و شیپور

نوشته شده توسط  سه شنبه, 20 مهر 775 15:14
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
بررسی درآمدزایی سایت دیوار و شیپور - 5.0 از 5 از 2 آرا

در فضای امروز وب ایران سایت های نیازمندی از جایگاه بسیار محبوبی در بین سایر سایت های اینترنتی قرار دارند. طراحی این گونه از سایت ها مشتریان زیادی برای طراحان وب فراهم کرده که در این بین قالب سایت دیوار وردپرس و قالب سایت شیپور طرفداران زیادی پیدا کرده است. همچنین با توجه به استفاده گسترده مردم از اپلیکیشن های موبایلی، طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار برای مشتریان طراحی سایت شبیه دیوار به یک الزام برای موفقیت در کسب و کار تبدیل شده است.

طراحی سایت شبیه دیوار

در همین راستا تیم طراح سایت دیوار گروه وب پویا با طراحی وب سایت شبیه دیوار و ساخت اپلیکیشن مثل دیوار البته با امکانات بسیار گسترده تر و بهتر از نسخه اصلی سایت و اپلیکیشن دیوار، خدمات بی نظیر خود را به فضای وب ایران ارائه می دهد. علاوه بر مشتریان طراحی سایت و اپلیکیشن شبیه دیوار، برنامه نویسان اپلیکیشن های موبایل هم می توانند با استفاده از سورس کد دیوار تولید شده توسط گروه طراحی وب پویا، اقدام به طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار کنند و از این راه کسب درآمد داشته باشند.

اما شاید بگویید چرا ما به شما سایت شبیه دیوار را پیشنهاد میدهیم؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که این سایت همراه با اپلیکیشن، از کاربردی ترین سایتهای خدماتی بوده که طیف وسیعی از سراسر مردم ایران از آن استفاده می کنند. به طور مثال شما اگر بخواهید وسایل خانگی یا وسیله دوم خود را بفروشید می توانید به جای آنکه با قیمتی اندک به سمساری بفروشید، با درج رایگان آگهی در دیوار،آن را به قیمت دلخواه خود به فروش برسانید.

در طراحی سایت شبیه دیوار این امکان برای هر نوع آگهی فراهم شده به طوریکه مطمئن هستید آگهی های شما توسط هزاران نفر از همشهریان و هم استانی های خود دیده خواهد شد. اما نکته ای که روز به روز در حال پررنگ تر شدن بوده و ذهن بسیاری از افراد و کاربران را به خود مشغول کرده به گونه ای که بارها در تماسهای تلفنی یا از طریق ایمیل از متخصصین گروه طراحی وب پویا سوال شده است این پرسش است که:

سایتهای دیوار و شیپور که ماهانه هزینه های زیادی را برای تبلیغات، نیروی انسانی و سرور صرف می کنند از چه راهی درآمدزایی خواهند کرد؟

بخش اعظم خدمات سایتی شبیه دیوار رایگان بوده و تنها آپشن های محدودی مانند آگهی های فوری و یا آگهی های استخدام نیاز به پرداخت هزینه دارید اما این درآمد به حدی نیست که جوابگوهای هزینه های جاری آنها باشد. لذا در پاسخ به سوال مذکور، محتمل ترین گزینه برای طرح درآمدزایی این دو سایت تحلیل و بررسی می کنیم.

رقابتی که بین سایت شبیه دیوار و سایر سایت های نیازمندی و ثبت آگهی شکل گرفته برای افزایش درآمد نیست، بلکه برای تصاحب سهم بازار و جایگاه سازی در بین مردم می باشد. همه سایت های نیازمندی به دنبال این هستند که بیشترین وابستگی مردم را به خدمات خود به وجود آورند. در واقع، آنها می خواهند آنچنان در بطن زندگی مردم نفوذ کنند که مانند گوگل به یک ابزار کمکی ضروری تبدیل شده که زندگی مردم با آن گره بخورد.

هر کدام از این سایت ها که بتوانند به چنین هدفی دست پیدا کند می تواند طرح های درآمدزایی اصلی خود را رونمایی کند اما با وجود رقابت سنگینی که بین سایت شبیه دیوار و دیگر سایت ها جاریست حذف خدمات رایگان می تواند به قیمت از دست دادن جایگاه برند مذکور در بین مردم تمام شود.

اما با توجه به نوع خدمات سایت شبیه دیوار و روندی که از ابتدا تا کنون طی کرده اند محتمل ترین روش برای درآمدزایی آنها، تمرکز بر پول خرد مردم می باشد! به همان مثال فروش لوازم خانگی شما بازگردیم که با درج آگهی در سایت شبیه دیوار می توانید در کمتر از یک الی دو روز، آنها را به قیمت مناسب به فروش برسانید. آیا به جای آنکه لوازم خانگی خود را نصف قیمت و یا حتی کمتر به سمساری بفروشید، رقمی در حدود ۵۰۰ تومان و یا ۱۰۰۰ تومان به ازاء ثبت آگهی در سایت شبیه دیوار بپردازید؟

هدف از طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار این است که می خواهند با زندگی روزمره مردم ایران گره بخورند تا پس از آنکه نیاز به سایت شبیه دیوار به بخش جدانشدنی از زندگی مردم تبدیل شد تمام آگهی های خود را با دریافت رقمی اندک منتشر کنند. همانند نان که بخشی از غذای روزانه مردم است و افزایش قیمت آن، کاهشی در خرید آن توسط مردم را در پی نخواهد داشت.

حال کافیست شما حساب کنید در هر روز چند هزار آگهی از سراسر کشور در این سایتها منتشر می شود تا بدانید چه رقم بالایی را می توان از هر آگهی کسب نمود.

در ادامه قصد داریم به برخی از سوالات شما عزیزان در مورد طراحی سایت شبیه دیوار و همچنین ساخت اپلیکیشن مثل دیوار جواب بدهیم.

 

برخی از سوالات طراحی سایت شبیه دیوار

۱- بعد از مدت اتمام هر آگهی و انقضای آن چه اتفاقی می افتد و سرگذشت آگهی و لینک آن چه می شود؟
آیا آن آگهی از دسترس و نمایش برای عموم خارج می شود ؟ آیا آن آگهی از نمایش عمومی خارج ولی لینک آن سالم است؟

بعد از منقضی شدن آگهی آن آگهی دیگر در صفحات سایت نمایش داده نخواهد شد ولی صفحه خود آگهی پابرجا خواهد بود !
در نسخه های قبلی کلا حذف میشد که با این وضعیت شما صفحات ۴۰۴ زیادی پیدا می کردید و در سئو سایت اثر نامطلوبی به جا می گذاشت که با گزارش این مسئله این مشکل برطرف شد.
با این شرایط اگر آگهی شما داخل جستجو گرها مثل گوگل ایندکس شده باشد بعد از اینکه بازدیدکننده از جستجوگرها به سایت منتقل شود آن آگهی را می تواند ببیند ولی در زیر آگهی قید شده است که این آگهی منقضی شده است!
البته توجه داشته باشید در صورتیکه شما Cron رو فعال کرده باشید آگهی ها هرس خواهند شد و بعد از منقضی شدن در سایت نمایش داده نخواهند شد ، در غیر این صورت آن آگهی همچمنان در سایت نمایش داده می شود و زیر آن قید میشود که این آگهی منقضی شده است .

۲- آیا اگهی دهنده امکان درج گالری را دارد؟

پاسخ : بله، شما در تنظیمات می توانید مشخص کنید که کاربر اجازه آپلود چند تصویر را می تواند داشته باشد، که تصاویر به صورت گالری در صفحه آگهی نمایش داده خواهند شد.

۳- آیا می توان تعداد و حجم تصاویر گالری را کنترل و محدود کرد؟

بله، این امکان در تنظیمات تعبیه شده است.

۴- آیا می توان آن را به سامانه های پرداخت مثل پارس پال و … متصل نمود؟

بله، این امکان وجود دارد.

۵- اگر هر آگهی به هر دلیل رد یا قبول شود می توان آن را به آگهی دهنده خبر داد؟

در صورتیکه آگهی کاربر تائید گردد به صورت اتوماتیک پیام تائید آگهی به همراه آدرس آگهی و مشخصات آگهی برای کاربر ارسال می گردد. در صورتیکه تمایل دارید دلیل رد آگهی را هم به کاربر اعلام کنید می توانید از افزونه رد آگهی استفاده کنید.

۶- آیا می توان پنل رایگان برای آن تعریف کرد؟

بله، شما می توانید به راحتی هر نوع پنلی با هر زمانی برای نمایش آگهی تنظیم کنید.

۷- آیا می توان عضویت را محدود به تعداد آگهی و یا محدود به زمان و یا محدود به میزان اعتبار مالی کرد ، یعنی کاربر کردیت داشته باشد و هزینه را از کیف پول الکترونیکی کم کرد.

این سیستم دارای بسته عضویت می باشد که از طریق آن می توانید بک بسته عضویت درست کرده و بر اساس زمان کاربر را برای ارسال آگهی محدود نمائید ، مثلا ۵۰۰۰ هزار تومان برای یک ماه.

۸- آیا می توان آن را به سامانه اس ام اس متصل کرد تا مدیر سایت و آگهی دهنده از درج آگهی و … مطلع شوند؟

بله، برای این کار افزنه ای به سیستم اضافه شده که حتی تایید پیامکی برای ثبت نام کاربران را هم دارد.

خواندن 2297 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 16 دی 1396 10:30

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4