بررسی درآمدزایی سایت دیوار و شیپور

نویسنده:  شنبه, 09 دی 1396 14:18
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

طراحی سایت شبیه دیوار

در فضای امروز وب ایران، سایت های نیازمندی از جایگاه بسیار محبوبی در بین سایر سایت های اینترنتی قرار دارند. طراحی اینگونه از سایت ها مشتریان زیادی برای طراحان وب فراهم کرده که در این بین قالب سایت دیوار و قالب سایت شیپور طرفداران زیادی پیدا کرده است. همچنین با توجه به استفاده گسترده مردم از اپلیکیشن های موبایلی، طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار برای مشتریان طراحی سایت شبیه دیوار به یک الزام برای موفقیت در کسب و کار تبدیل شده است.

بررسی درآمدزایی سایت دیوار و شیپور

به طور کلی، با توجه به میزان آگهی‌های ثبت شده در دو سایت دیوار و شیپور به نظر می‌رسد بازدید به نظر می رسد که بازدید از سایت و آگهی‌های سایت دیوار بسیار بیشتر از سایت شیپور است.

ویژگی سایت دیوار

  • وجود آگهی های غیر رایگان
  • زمان تایید و انتشار بالای آگهی

ویژگی سایت شیپور

  • زمان کم تایید و انتشار آگهی
  • رایگان بودن ثبت آگهی در تمامی قسمت های سایت شیپور

 

در هر دو اپلیکیشن خوشبختانه بسیار ساده و راحت می‌توان آگهی درج کرد. شروع درج آگهی در هر دو اپلیکیشن فشردن علامت + است. پس از تایید آگهی توسط تیم پشتیبانی در هر یک از این دو اپلیکیشن، اگهی منتشر می‌شود. زمان تایید آگهی در اپلیکیشن دیوار بسیار کوتاه‌تر است.

ثبت آگهی در هر دو اپلیکیشن رایگان است و تنها برای بهتر دیده شدن آگهی باید هزینه‌ای پرداخت کنید.

در اپلیکیشن دیوار برای ثبت آگهی فوری و فراخوان استخدام باید هزینه‌ای پرداخت کنید. هزینه ثبت یک آگهی فوری به مدت سه روز در این اپلیکیشن 5000 تومان است و برای شصت روز 10000 تومان می‌باشد.

 

بررسی اپلیکیشن های دیوار و شیپور

 

در اپلیکیشن شیپور نیز برای بهتر دیده شدن آگهی شما توسط کاربر، باید « ویتامین» بخرید. ویتامین تعرفه‌های مختلفی دارد که در سایت شیپور قابل مشاهده است. با خرید ویتامین آگهی شما به بخش فوری منتقل می‌شود و بیشتر در معرض دید است.

در صورتی که آگهی شما به نتیجه رسید باید خود اقدام به حذف آگهی نمایید چرا که ممکن است تا مدت‌ها مجبور به پاسخگویی تماس‌های تلفنی مربوط به این آگهی باشید.

امکان مدیریت هر آگهی از طریق منو مخصوصی که برای آن در هر دو اپلیکیشن در نظر گرفته شده‌است وجود دارد.

تیم طراح سایت دیوار گروه وب پویا با طراحی وب سایت شبیه دیوار و ساخت اپلیکیشن مثل دیوار البته با امکانات بسیار گسترده تر و بهتر از نسخه اصلی سایت و اپلیکیشن دیوار، خدمات بی نظیر خود را به فضای وب ایران ارائه می دهد. علاوه بر مشتریان طراحی سایت و اپلیکیشن شبیه دیوار، برنامه نویسان اپلیکیشن های موبایل هم می توانند با استفاده از سورس کد دیوار تولید شده توسط گروه طراحی وب پویا، اقدام به طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار کنند و از این راه کسب درآمد داشته باشند.

اما شاید بگویید چرا ما به شما سایت شبیه دیوار را پیشنهاد می دهیم؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که این سایت همراه با اپلیکیشن، از کاربردی ترین سایتهای خدماتی بوده که طیف وسیعی از سراسر مردم ایران از آن استفاده می کنند. به طور مثال شما اگر بخواهید وسایل خانگی یا وسیله دوم خود را بفروشید می توانید به جای آنکه با قیمتی اندک به سمساری بفروشید، با درج رایگان آگهی در دیوار،آن را به قیمت دلخواه خود به فروش برسانید.

در طراحی سایت شبیه دیوار این امکان برای هر نوع آگهی فراهم شده به طوری که مطمئن هستید آگهی های شما توسط هزاران نفر از همشهریان و هم استانی های خود دیده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: 3 ایده برای کسب درآمد مثل دیوار

 

اما نکته ای که روز به روز در حال پررنگ تر شدن بوده و ذهن بسیاری از افراد و کاربران را به خود مشغول کرده به گونه ای که بارها در تماسهای تلفنی یا از طریق ایمیل از متخصصین گروه طراحی وب پویا سوال شده است این پرسش است که:

سایتهای دیوار و شیپور که ماهانه هزینه های زیادی را برای تبلیغات، نیروی انسانی و سرور صرف می کنند از چه راهی درآمدزایی خواهند کرد؟

بخش اعظم خدمات سایتی شبیه دیوار رایگان بوده و تنها آپشن های محدودی مانند آگهی های فوری و یا آگهی های استخدام نیاز به پرداخت هزینه دارید اما این درآمد به حدی نیست که جوابگوی هزینه های جاری آنها باشد. لذا در پاسخ به سوال مذکور، محتمل ترین گزینه برای طرح درآمدزایی این دو سایت تحلیل و بررسی می کنیم.

رقابتی که بین سایت شبیه دیوار و سایر سایت های نیازمندی و ثبت آگهی شکل گرفته برای افزایش درآمد نیست، بلکه برای تصاحب سهم بازار و جایگاه سازی در بین مردم می باشد. همه سایت های نیازمندی به دنبال این هستند که بیشترین وابستگی مردم را به خدمات خود به وجود آورند. در واقع، آنها می خواهند آنچنان در بطن زندگی مردم نفوذ کنند که مانند گوگل به یک ابزار کمکی ضروری تبدیل شده که زندگی مردم با آن گره بخورد.

هر کدام از این سایت ها که بتوانند به چنین هدفی دست پیدا کند می تواند طرح های درآمدزایی اصلی خود را رونمایی کند اما با وجود رقابت سنگینی که بین سایت مشابه دیوار و دیگر سایت ها جاریست حذف خدمات رایگان می تواند به قیمت از دست دادن جایگاه برند مذکور در بین مردم تمام شود.

اما با توجه به نوع خدمات سایت شبیه دیوار و روندی که از ابتدا تا کنون طی کرده اند محتمل ترین روش برای درآمدزایی آنها، تمرکز بر پول خرد مردم می باشد! به همان مثال فروش لوازم خانگی شما بازگردیم که با درج آگهی در سایت شبیه دیوار می توانید در کمتر از یک الی دو روز، آنها را به قیمت مناسب به فروش برسانید. آیا به جای آنکه لوازم خانگی خود را نصف قیمت و یا حتی کمتر به سمساری بفروشید، رقمی در حدود ۵۰۰ تومان و یا ۱۰۰۰ تومان به ازاء ثبت آگهی در سایت شبیه دیوار بپردازید؟

هدف از طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار این است که می خواهند با زندگی روزمره مردم ایران گره بخورند تا پس از آنکه نیاز به سایت شبیه دیوار به بخش جدانشدنی از زندگی مردم تبدیل شد تمام آگهی های خود را با دریافت رقمی اندک منتشر کنند. همانند نان که بخشی از غذای روزانه مردم است و افزایش قیمت آن، کاهشی در خرید آن توسط مردم را در پی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: قالب نیازمندی شیپور

 

حال کافیست شما حساب کنید در هر روز چند هزار آگهی از سراسر کشور در این سایتها منتشر می شود تا بدانید چه رقم بالایی را می توان از هر آگهی کسب نمود.

در ادامه قصد داریم به برخی از سوالات شما عزیزان در مورد طراحی سایت شبیه دیوار و همچنین ساخت اپلیکیشن مثل دیوار جواب بدهیم.

  

بررسی درآمدزایی سایت دیوار و شیپور

برخی از سوالات طراحی سایت شبیه دیوار

۱- بعد از مدت اتمام هر آگهی و انقضای آن چه اتفاقی می افتد و سرگذشت آگهی و لینک آن چه می شود؟
آیا آن آگهی از دسترس و نمایش برای عموم خارج می شود ؟ آیا آن آگهی از نمایش عمومی خارج ولی لینک آن سالم است؟

بعد از منقضی شدن آگهی آن آگهی دیگر در صفحات سایت نمایش داده نخواهد شد ولی صفحه خود آگهی پابرجا خواهد بود!
در نسخه های قبلی کلا حذف میشد که با این وضعیت شما صفحات ۴۰۴ زیادی پیدا می کردید و در سئو سایت اثر نامطلوبی به جا می گذاشت که با گزارش این مسئله این مشکل برطرف شد.
با این شرایط اگر آگهی شما داخل جستجو گرها مثل گوگل ایندکس شده باشد بعد از اینکه بازدیدکننده از جستجوگرها به سایت منتقل شود آن آگهی را می تواند ببیند ولی در زیر آگهی قید شده است که این آگهی منقضی شده است!
البته توجه داشته باشید در صورتیکه شما Cron رو فعال کرده باشید آگهی ها هرس خواهند شد و بعد از منقضی شدن در سایت نمایش داده نخواهند شد ، در غیر این صورت آن آگهی همچنان در سایت نمایش داده می شود و زیر آن قید می شود که این آگهی منقضی شده است.

۲- آیا آگهی دهنده امکان درج گالری را دارد؟

پاسخ : بله، شما در تنظیمات می توانید مشخص کنید که کاربر اجازه آپلود چند تصویر را می تواند داشته باشد، که تصاویر به صورت گالری در صفحه آگهی نمایش داده خواهند شد.

۳- آیا می توان تعداد و حجم تصاویر گالری را کنترل و محدود کرد؟

بله، این امکان در تنظیمات تعبیه شده است.

۴- آیا می توان آن را به سامانه های پرداخت مثل پارس پال و … متصل نمود؟

بله، این امکان وجود دارد.

بیشتر بخوانید: دلیل موفقیت سایت دیوار چیست؟

۵- اگر هر آگهی به هر دلیل رد یا قبول شود می توان آن را به آگهی دهنده خبر داد؟

در صورتی که آگهی کاربر تایید گردد به صورت اتوماتیک پیام تایید آگهی به همراه آدرس آگهی و مشخصات آگهی برای کاربر ارسال می گردد. در صورتی که تمایل دارید دلیل رد آگهی را هم به کاربر اعلام کنید می توانید از افزونه رد آگهی استفاده کنید.

۶- آیا می توان پنل رایگان برای آن تعریف کرد؟

بله، شما می توانید به راحتی هر نوع پنلی با هر زمانی برای نمایش آگهی تنظیم کنید.

۷- آیا می توان عضویت را محدود به تعداد آگهی و یا محدود به زمان و یا محدود به میزان اعتبار مالی کرد ، یعنی کاربر کردیت داشته باشد و هزینه را از کیف پول الکترونیکی کم کرد.

این سیستم دارای بسته عضویت می باشد که از طریق آن می توانید بک بسته عضویت درست کرده و بر اساس زمان کاربر را برای ارسال آگهی محدود نمایید ، مثلا ۵۰۰۰ هزار تومان برای یک ماه.

۸- آیا می توان آن را به سامانه اس ام اس متصل کرد تا مدیر سایت و آگهی دهنده از درج آگهی و … مطلع شوند؟

بله، برای این کار افزونه ای به سیستم اضافه شده که حتی تایید پیامکی برای ثبت نام کاربران را هم دارد.

تماس با وب پویا

خواندن 3210 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 مرداد 1399 11:18

وب پویا شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت فروشگاه مجازی یاری می کند. با استفاده از سایت های آماده ما می توانید با هر سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید، کسب درآمد اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

اینماد و مجوزها

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا