طراحی سایت نت برگ یا تخفیفان

نوشته شده توسط  سه شنبه, 21 آذر 1396 17:19
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

طراحی سایت تخفیف گروهی

امروزه ایده های زیادی در زمینه کسب و کارهای اینترنتی ارائه شده است. یکی از ایده های موفقی که با استقبال زیادی در میان علاقمند به این نوع از کسب و کارها شده ، راه اندازی سایت تخفیف گروهی است. در فضای کنونی وب ایران قالب سایت تخفیف گروهی مانند قالب سایت تخفیفان، نت برگ و ... بیشتر مورد استفاده واقع می شود. با این حال برای متقاضیان طراحی سایت تخفیف گروهی انتخاب این که کدام سایت تخفیف گروهی مناسب است یک تصمیم و انتخاب بسیار دشوار است.

مقایسه طراحی سایت نت برگ و تخفیفان

اگر بخواهیم دو سایت نت برگ و تخفیفان را مقایسه کنیم باید ویژگی های مهم آن ها را با هم مقایسه کنیم. اکنون به مقایسه طراحی سایت نت برگ و تخفیفان می پردازیم.

 

  • رابط کاربری در طراحی سایت تخفیف گروهی

رابط کاربری سایت تخفیفان بهتر از سایت نت برگ است. البته نت برگ دارای افزونه برای گوگل کروم هم هست که خود امتیازی بزرگ محسوب میشود. در کل به لحاظ ظاهر و ویژگی های بصری، بخش جستجو، سادگی و کاربرپسند بودن سایت تخفیفان بهتر عمل کرده.

 

  • امکانات و ویژگی اپلیکیشن تخفیف گروهی

در بخش ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن باز تخفیفان عملکرد بهتری از خود نشان داده است. هر چند کاربران در کافه بازار اپلیکیشن نت برگ را بیشتر از اپلیکیشن تخفیفان دانلود کردند همچنین تعداد نظرات در نت برگ بیشتر از تخفیفان است پس علت را می تواند در تعامل بیشتر مسئولین نت برگ با کاربران دانست.

 

  • مناطق جغرافیایی تحت پوشش

مناطق جغرافیایی تحت پوشش این دو سایت بیشتر تهران، اصفهان و شهرهای شمالی، کیش و قشم است. علت این امر مسافرت زیاد مردم به این مناطق است.

هر چند به دلیل اینکه سایت نت برگ زودتر از تخفیفان وارد عمل شد و از شهر تهران آغاز به فعالیت کرد، تعداد تخفیف های  نت برگ در تهران بیشتر از تخفیفان هست. البته این میزان کاربران و تخفیف های نت برگ در کیش نیز بیشتر از سایت تخفیفان است.هر چند در بررسی کلی می توان گفت هر دو سایت هنوز به لحاظ پوشش تمام مناطق جغرافیایی کامل نشده اند ولی در نتیجه گیری کلی عملکرد نت برگ بهتر از تخفیفان بوده است.

 

طراحی سایت مثل نت برگ یا تخفیفان

 

عاملی که باعث سخت تر شدن انتخاب و خرید سایت تخفیف گروهی شده است نحوه بازاریابی صورت گرفته توسط این دو سایت یعنی سایت تخفیفان و نت برگ می باشد.

طراحان گروه وب پویا با پشتوانه تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت های گوناگون با افتخار خود را به عنوان اولین طراح تخصصی اسکریپت سایت تخفیف گروهی معرفی می کند. با طراحی قالب سایت تخفیف گروهی وردپرس توسط گروه وب پویا، راه اندازی سایت تخفیف گروهی یا هر نوع کسب و کار اینترنتی دیگری بسیار آسان خواهد بود.

بیشتر بخوانید: دلایل پیشرفت سایت تخفیف گروهی نت برگ

 

شما می توانید پس از مشاوره رایگان با متخصصین گروه وب پویا، نمونه مدنظر خود برای طراحی سایت تخفیف گروهی را سفارش بدهید. پس با ما همراه باشید زیرا قرار است اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار شما قرار دهیم .

 در ادامه این مطلب قصد داریم نگاهی گذرا به فضای حاکم بر کسب و کار سایت های بزرگ تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت داشته باشیم. همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد نحوه بازاریابی صورت گرفته توسط این سایت رقیب در انتخاب قالب سایت تخفیف گروهی تاثیر گذار است. شاید جالب باشد که این دو سایت وارد فاز جدیدی از رقابت شده اند. به نوعی این دو سایت بزرگ وارد جنگ بازاریابی شده اند. بله درست خواندید جنگ بازاریابی!

  

و اما واقعا جنگ بازاریابی چیست؟

لازم است پیش از پرداختن به تحلیل نحوه رقابت میان نت برگ و تخفیفان باید بدانیم جنگ بازاریابی چه مفهومی دارد؟ جنگ بازاریابی در واقع جنگی است که در آن رقبا، دشمن یکدیگر هستند. در این نبرد کسی پیروز میدان جنگ است که بتواند مخاطبان بیشتری را جذب کند. در جنگ بازاریابی ممکن است از هر روشی برای پیروزی بر رقبا استفاده کنند. مثلا از تبلیغات گرفته تا سئوی کثیف و … استفاده می شود. در واقع هر کسی که نگذارد پول توی جیب شما برود پیروز جنگ بازاریابی است. شاید بودن در رتبه اول گوگل عامل اصلی شکست در جذب مشتری در مقایسه با رقیب تان باشد.

همانطور که ذکر شد در جنگ بازاریابی ممکن است از روش هایی برای پیروز شدن در رقابت استفاده کنند، مثلا ممکن است به صورت کاملا مستقیم به رقیب مورد نظر اشاره شود که شاید این کار از نظر خیلی ها غیر اخلاقی باشد! شاید در اعلان جنگ مستقیم به صورت علنی بگویند مثلا از فلان برند خرید نکنید و بیاید از ما بخرید یا مثلا فلان برند توانایی رفع نیاز شما را ندارد چون ما رتبه اول هستیم قطعا ما بهترین هستیم.

 

 طراحی سایت تخفیفان

  

از چه روش هایی در جنگ بازاریابی استفاده می شود؟

یکی از روش های مورد استفاده قرار می گیرد روش سئوی منفی برای رقیب است، رقبا در این روش ممکن است از طریق روش های سئو منفی بخواهند رقیب های خود را از نتایج گوگل به کلی حذف کنند.

روش دیگر استفاده از تبلیغات مستقیمی باشد که مخاطبان و مشتریان رقیب را هدف می گیرد. در این روش بانک ایمیل رقیب را بدست می آورند و سایت خود را به همراه پیشنهاد ویژه و رد نشدنی به مخاطبان رقیب تحمیل کنند.

همچنین از طریق تبلیغات هدفمند قادر هستند مشتریان و مخاطبان رقیب را قبل از دیده شدن آن ها از آن خود کنند. یکی از این روش ها تبلیغات گوگل است که باعث جذب ترافیک بالا و مشتریان دست به خرید پیش از رقیب خود می شود.

در جنگ بازاریابی از هر روشی که بتوان مخاطبان و در واقع مشتریان رقیب را مال خود کرد استفاده می شود.

  

طراحی سایت نت برگ

 

طراحی سایت شبیه نت برگ یا تخفیفان؟ کدام بهتر هستند؟

این که قالب سایت تخفیفان بهتر است یا نت برگ سوالی است که نمی توان به راحتی به آن پاسخ داد. به خاطر این که رقابت میان آنها بسیار شدید است و انتخاب میان این دو قالب برای راه اندازی سایت تخفیف گروهی بسیار سخت می باشد .شما می توانید با دیدن نمونه کارهای گروه وب پویا در زمینه طراحی سایت تخفیف گروهی تصمیم نهایی خود را برای انتخاب قالب سایت تخفیف گروهی وردپرس بگیرید.

بیشتر بخوانید: 5 اصل طراحی سایت تخفیف گروهی مانند تخفیفان و نت برگ

 

در میان رقابت شدیدی که میان سایت های تخفیف گروهی وجود دارد نباید به تبلیغات منفی حاکم بر این کسب و کار توجهی کرد چون تنها راز موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی پایداری در اداره آن است. برای موفقیت در راه اندازی سایت تخفیف گروهی باید با بازاریابی و تبلیغات هوشمند و استقامت در ادامه دادن، کسب و کار خود را رونق ببخشید.گروه وب پویا با ارائه مدرنترین تکنولوژی طراحی سایت تخفیف گروهی شما تا رسیدن به اهداف خود یاری می کند.

در پایان به شما توصیه می کنیم که در شروع کار خود به فکر راه اندازی سایت تخفیف گروهی در سطح کشور نباشید، بلکه آن را در سطح شهر خود اجرا کنید تا بتوانید هرچه سریعتر به درآمد برسید. شما با این کار اعتماد کاسبان شهر خود را کسب می کنید و با تبلیغات آنها به راحتی می توانید برای سایر شهرهای استان محل زندگی خود و پس از آن در سطح کشور خود را در بازار رقابتی موجود در ایران مطرح نمایید.

 

 تماس با وب پویا

خواندن 1943 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 24 خرداد 1399 12:19

وب پویا شما را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت فروشگاه مجازی یاری می کند. با استفاده از سایت های آماده ما می توانید با هر سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید، کسب درآمد اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا