طراحی سایت دیوار و فروش کالای دست دوم

نوشته شده توسط  یکشنبه, 06 خرداد 1397 07:03
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

خرید و فروش اینترنتی کالای دست دوم یا نو در سایتی مثل دیوار چه فایده ای می تواند داشته باشد؟

اگر بخواهیم برای خرید و فروش کالای دست دوم همانند روش مرسوم و قدیمی سمساری ها عمل کنیم به هیچ وجه نفع و سودی عایدمان نمی گردد. امروزه با ورود اینترنت به زندگی عادی مردم در سراسر جهان، خرید و فروش کالای دست دوم و کهنه به روشی مدرن انجام می پذیرد.

طراحی سایت دیوار و کالای دست دوم

سایت ها و اپلیکیشن های نیازمندی و درج آگهی  مانند سایت دیوار، شیپور و ... در میان مردم با استقبال قابل توجهی مواجه شده اند. از این رو ما قصد داریم مزایا و فواید طراحی سایت مثل دیوار را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. فوایدی که هم برای صاحبان سایت و هم کاربران آنها می تواند بسیار با اهمیت و مفید باشد.از جمله فواید ساخت سایت مثل دیوار میتوان به صرفه جویی در زمانی که برای خرید کالای دست دوم یا فروش آن صرف کنیم یا صرفه جویی در زمانی که برای پیدا کردن خریدار یا فروشنده مناسب با داد و ستدمان باید پیدا کنیم اشاره کرد.

همچنین اطمینان کافی از امنیت معامله یا امنیت خریدار و فروشنده جزو مواردی می باشد که در طراحی سایت به سبک دیوار اهمیت بسیار زیادی دارد.

خرید و فروش اینترنتی کالای دست دوم یا نو از طریق طراحی اپلیکیشن مثل دیوار رفاه بیشتری را در زندگی روزمره نصیب مان کند. یکی از موارد مثبت طراحی سایت مثل دیوار خرید و فروش کالاهای کمیاب و گران قیمت است یا حتی اجناسی که بسیار نایاب هستند و البته مشتری ها و فروشندگان خاص خودشان را دارند و شما براحتی با یک جستجوی ساده در دیوار میتوانید آنها را بیابید.

مثلا با ساخت سایت مثل دیوار می توان نمونه دست دوم کالاهایی که تازه به بازار آمده اند و به دلیل قیمت بسیار زیادی که دارند همه افراد نمی توانند نمونه نو و کارنکرده آن را تهیه کنند، با قیمتی پایین تر تهیه کنند. یا می توانید با طراحی سایت مثل دیوار کالاهایی را پیدا کنید که تنها در مراکز خاصی به فروش میرسند و شما به دلیل دوری راه، ترافیک یا دسترسی دشوار نمی توانید شخصا و حضوری برای تهیه آن کالا بروید. همچنین این امکان در طراحی سایت به سبک دیوار برای فروشندگانی که تعداد مراکز فروش محصولاتشان کم است و نمی توانند به همه سطح شهر دسترسی مستقیم داشته باشند فراهم شده است که با آگهی کردن کالاها در این سایت خریدی راحت را برای خریداران فراهم کنند وطراحی اپلیکیشن مثل دیوار باعث دیده شدن آگهی آنان می شود و مشتریان میتوانند آن را سفارش دهند تا برایشان فرستاده شود.

طراحی سایت و اپ مثل دیوار

از آنجایی که صرفه جویی در زمان و انرژی و مهمتر از همه هزینه های ایاب و ذهاب برای کسانی که در شهرهای بزرگ و پر ترافیک زندگی می کنند و زندگی روزمره پر مشغله ای دارند بسیار اهمیت داردنیاز به طراحی سایت مثل دیوار بیشترنمایان می شود.

فروش کالاهای کمیاب برای فروشندگان این کالاها دیگر دغدغه بزرگی نیست چون با طراحی سایت به سبک دیوار به راحتی می توانند برای کالاهایشان خریدار مناسب پیدا کنند. زیرا اگر نتوانند کالای خودشان را معرفی و عرضه کند نمی توانند به فروش آن امیدوار باشند. به همین دلیل ساخت سایت مثل دیوار برای این فروشندگان فرصت خوبی است تا کالاهای کمیاب خودشان را معرفی کنند و بتوانند خریدار مناسبی برای آن ها پیدا کنند.

در کل خرید و فروش اینترنتی کالا از طریق طراحی سایت مثل دیوار می تواند باعث آسان تر کردن دسترسی خریدار و فروشنده به یکدیگر می شود و زندگی روزمره که خرید کردن یا فروختن کالا یکی از ضروریات آن است،‌ را در دنیای پر ترافیک و شلوغ امروزی راحت تر و کم دغدغه تر میکند. البته با سودی که از خرید و فروش اینترنتی کالاهای دست دوم انجام گرفته توسط طراحی اپلیکیشن مثل دیوار نصیب خریدار یا فروشنده می شود این آسانی و سهولت در معامله شیرین ترهم می شود و دیگر معامله کردن یک کار پر از احتیاط که یک بین سود و زیان آن یک سر مو فاصله است نیست! بلکه فرایندی جالب و دوست داشتنی است که برای انجام بیشترین زحمتی که باید کشید گرفتن چند تا عکس یا کلیک کردن روی چند صفحه و ارسال آگهی است!

خواندن 1540 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 اسفند 1398 16:57

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا