چگونه در طراحی فروشگاه اینترنتی موفق شویم؟

نوشته شده توسط  جمعه, 12 شهریور 775 13:02
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
چگونه در طراحی فروشگاه اینترنتی موفق شویم؟ - 5.0 از 5 از 1 رای

در ابتدا لازم است که تعریفی جامع از فروشگاه اینترنتی و طراحی فروشگاه اینترنتی داشته باشیم. فروشگاه اینترنتی شامل وب سایتی است که امکان نمایش محصولات به همراه ویژگی های آنها را فراهم می کند این وب سایت با امکاناتی که دارد می تواند محصول یا خدمتی که از طرف فروشنده تولید می شود را به کاربران مختلف معرفی کند ،ویژگی ها و مشخصات آن را نمایش دهد و امکان سفارش و نهایتا خرید از طرف کاربر را فراهم کند.

طراحی فروشگاه اینترنتی موفق

یکی از روش های مدرن در تجارت دنیای امروز، فروش محصولات با استفاده از اینترنت و فروشگاه های اینترنتی است.یکی از طراحی های جالب در فضای وب ایران طراحی فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا است که انبار فیزیکی دارند و یا برخی دیگر از فروشگاه های اینترنتی انبار فیزیکی ندارند و کالاهای غیر فیزیکی مثل کارت شارژ و ... را به فروش می رسانند.

به تازگی طراحی فروشگاه اینترنتی از این دست سایت ها مورد توجه افراد زیادی در ایران قرار گرفته اند و بیشتر مشتریان طراحی سایت فروشگاه به خصوص قشر جوان جامعه ترجیح می دهند که به صورت الکترونیک کالای خود را خریداری نمایند.

با توجه به آخرین گزارش اقتصادی شبکه الکترونیکی پرداخت کارت ( شاپرک) در سال 1395، بیشترین رشدتراکنش مربوط به ابزارهای پذیرش اینترنتی با 39.09 درصد افزایش است. این رقم تا مهر ماه سال 1395 ، 86/513 هزار میلیارد ریال بود. این آمار میزان استفاده از پرداخت الکترونیک در کشور به جای پول فیزیکی را نشان می دهد و بیان کننده این مطلب است که متقاضیان خرید از طریق سایت های فروشگاهی در حال افزایش است. به این علتصاحبان کسب و کار و حتی افراد واسطه گر به فکر طراحی سایت فروشگاهی باشند.

مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی

 • از مهمترین مزایای خرید ازفروشگاه اینترنتیدر دسترس بودن محصولات موردنظر با تنوع گسترده می باشد .
  •    به دست آوردن تمامی ویژگی ها و مشخصات محصول اعم از اطلاعات کلی و جزئی.
  •    کاهش رفت و آمد و هزینه های مرتبط با آن.
  •    قدرت انتخاب و تصمیم گیری بر اساس تمامی ویژگی های مطرح شده هر محصول.

مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی

مزیت های طراحی فروشگاه اینترنتی برای فروشندگان شامل موارد زیر است:
•    تهیه و تنظیم بانک اطلاعاتی کامل و مفید از محصولات
•    به دست آوردن نظرات خریداران محصول و به طبع آن گسترش اطلاعات درباره سلایق طرفداران محصول
•    برقراری ارتباط با مشتریان و در پی آن اطلاع رسانی و تبلیغات بیشتر به آنها
•    ارائه خدمات بهتر و مفیدتر

چگونه در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موفق شویم؟

طراحی سایت فروشگاه نیازمند تجربه و آموزش کافیست. شاید در ابتدای راه آموزش طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی هستید و از عدم موفق شدن در کار و اتلاف وقت و هزینه خود نگران هستید. اما باید این را دریافته باشید که تنها طراحی سایت فروشگاهی کافی نخواهد بود و برای رسیدن به این موفقیت باید المان های زیادی در کنار یکدیگر بچینید.

اولین قدم در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی این خواهد بود که امکاناتی کامل در زمینه فعالیت شما در آن طراحی کرد. تمامی امکاناتی که یک شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی به شما معرفی می کند شاید برای کسب و کار شما مناسب نباشد. باید در طراحی سایت فروشگاه هرآنچه برای مخاطب مورد نیاز است را شناسایی و در فروشگاه  پیاده سازی کرد. مثلا کسی در فکر طراحی سایت فروشگاهی برای ادکلناست، باید بدانید که در این سایت بدون درنظر گرفتن حق انتخاب مشتری در زمینه برند، رایحه و نوع محصول بی نتیجه خواهد بود و مشتری را در انتخاب محصول گنگ و شاید محدود می شود.
رعایت اصول استاندارد طراحی سایت فروشگاهی گام دوم می باشد. جهت هرچه کاربردی تر بودن و سهولت استفاده تمام اقشار از سایت فروشگاه و در درجه بعد برای استانداردسازی برای موتورهای جستجو گر باید این اصول توسط طراح سایت فروشگاه اینترنتی رعایت گردد. زیرا نیاز به بالاتر بودن در صفحات جستجو نسبت به سایر رقبا را بعد ازطراحی سایت فروشگاه پیدا خواهید کرد. اگرحتی طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای شما تمامی امکانات لازم هم داشته باشد ولی نتوانید این امکانات را به مخاطبین معرفی کنید مسلما موفق نخواهید بود.
مهم ترین گامدرطراحی سایت فروشگاه اینترنتی، طراحی استراتژی برایمعرفی مزایای فروشگاه اینترنتی و شناساندن آن به کاربران می باشد. شما با استفاده از بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) بایداین کار را انجام دهید. شما باید برای بازاریابی اینترنتی حتما برنامه ریزی داشته باشید و از تجربه و دانش نیروهای متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

وب پویا چگونه به این نیازها پاسخ داده است؟

شرکت تخصصی وب پویا در تمامی این مراحل شما را همراهی خواهد کرد. اولویت گروه طراحی وب پویا توسعه کسب و کار و افزایش فروش مشتریانمان است. در این راستا مشاوران وب پویا قبل از هر اقدامی برای طراحی سایت فروشگاه ابتدا جلسه ای مشاوره ای و رایگان با مشتریان برگزار می کنند تا نیازهای آنها به صورت کامل بررسی کنندقبل از اجرایی شدن، روند طراحی سایت فروشگاه تحلیل شود. در پایان جلسه مشاوره، به امکاناتی در سایت خواهیم رسید که مختص مشتری بوده تا بتواند به نیازهای مخاطبان بازار هدف خود را پاسخگو باشد. بعد از جلسه مشاوره با طراحی گرافیکی کاملا اختصاصی این امکانات را روی وب سایت پیاده خواهیم کرد.
اما کار در این اینجا به پایان نخواهد رسید. شرکت وب پویابا بهره گیری از متخصص ترین افراد در زمینه سئو، کلیه سایت های خود را مطبق با آخرین استانداردهای گوگل طراحی می نماید تا مشتری بتواند بعد از طراحی سایت از رقبای خود پیشی بگیرد.
یکی از مشکلاتی که مشتریان بعد از طراحی وب سایت فروشگاه با آن مواجه هستند، پشتیبانی ناکارآمد شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی است. به همین دلیل وب پویابه مدت یکسال خدمات پشتیبانی را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتوانند از امکانات موجود در سایت بهترین استفاده را ببرند و در صورت بروز هرگونه ایراد خیلی سریع آن را برطرف نمایند. همچنین بعد از مدت یک سال نیز خدمات پشتیبانی به صورت سالیانه بنا به درخواست مشتری قابل تمدید خواهد بود.
و در نهایت شرکت وب پویا همه نیازهای مشتریان خود از جمله طراحی اپلیکیشن برای سایت، سئـو سازی سایت و خدمات تولید محتوا سایت تخصصی مطابق با کلمات مدنظر را برایورود به عرصه بازاریابی اینترنتی بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ایبا افتخار تقدیم همه مشتریان طراحی سایت فروشگاهی و کلیه سایت های دیگری که توسط شرکت های دیگر طراحی شده اند می کند.

یکی از مهمترین ویژگی های فروشگاه ساز حرفه ای گروه وب پویا این است که سایت فروشگاهی طراحی شده در نتایج گوگل در رتبه های بالای جستجو قرار می گیرند و نکات مربوط بهسئوسازی سایت فروشگاهیدر آنها به صورت کامل به کار می رود. به همین دلیل اموضوع سئوسازیبرای مدیران فروشگاه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باعث می شود که فروش سایت به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی فروشگاه اینترنتی با کارشناسان وب پویا تماس بگیرید تا بر اساس نیازها و خواسته های شما بهترین پیشنهاد را در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به شما ارائه دهیم.

خواندن 991 دفعه

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

 • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
 • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
 • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
 • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4