طراحی فروشگاه ساز حرفه ای

نوشته شده توسط  دوشنبه, 29 آبان 1396 06:22
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دیگر نگران فروش کالاهای خود از جمله کالاهای فیزیکی و غیر فیزیکی و حتی کالاهای دیجیتال مانند فایل های صوتی و تصویری و یا ایبوک ها نباشید، چون گروه وب پویا با طراحی فروشگاه ساز حرفه ای خود روند فروش همه کالاها را فراهم کرده است. با طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای توسط وب پویا شما قادر خواهی بود در هر کجای جهان باشید با صرف کمترین زمان به مدیریت فروشگاه خود بپردازید و از کسب و کار خود نهایت درآمد و لذت را ببرید.

طراحی فروشگاه ساز حرفه ای

ما اینجائیم تا به شما خدمات بی نظیر طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای گروه وب پویا را ارئه دهیم.

مزایای طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز وب پویا

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مزایایی هم برای ارائه دهندگان خدمت و کالا و هم برای مشتریان فروشگاه به دنبال دارد. مثلا برای فروش محصولات به فروشگاه فیزیکی که برخی اوقات قیمتی بسیار بالا دارد و همچنین به حضور دائم در فروشگاه یا استخدام نیروهای متعددهیچ نیازی نیست. در همین راستا گروه طراحی وب پویا در فروشگاه ساز حرفه ای خود برای مشتریان طراحی سایت فروشگاه، بهترین و مدرن ترین پنل مدیریت را برای مدیرسایت و پنل کاربری را برای کاربران طراحی کرده است که با این کار مشتریان فروشگاه خریدی هوشمندانه ای و ایمن انجام داده اند. طراحی  فروشگاه اینترنتی در فضای اینترنت، باعث دسترسی آزاد به حجم زیادی از اطلاعات از جمله مشخصات کالا، تصاویر متعدد، نظرات سایر خریداران، مقایسه با سایر کالاها، امکان مقایسه‌ی قیمت به آسانی و بسیاری امکانات و قابلیت‌های دیگر، در مقایسه با فروش سنتی شده است.

 

نکات لازم برای طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

طراحی فروشگاه اینترنتی همانند فروش فیزیکی، پیش‌نیازهایی دارد. درگام نخست برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، باید توسط مشاوران وب پویا تحلیل و برنامه‌ریزی درستی با شما انجام شود. باید به این نکته واقف بود که فروش تمامی کالاها از طریق اینترنت امکان‌پذیر نیست. زیرا برخی از انواع کالاها به بررسی حضوری و گفتگوی رودررو نیازمندند و برخی دیگر از کالاها به دلیل قیمت بالا نیاز به بررسی و دقت بیشتر دارد چون ممکن است امکان فروش از طریق اینترنت را نداشته باشند.

در گام بعدی پس از تحلیل و برنامه‌ریزی توسط گروه مشاوران وب پویا، باید چرخه‌ی تامین و توزیع کالا ایجاد گردد. از پیش‌نیازهای دیگر در فروش اینترنتی تعیین روش‌ها و فرآیندهای تامین کالا در هنگام سفارش و همچنین روش‌ها و فرآیندهای ارسال کالا در زمان مناسب است.

گام بعدی که در فروشگاه ساز حرفه ای وب پویا انجام می شود طراحی جذاب و گیرا برای محیط سایت و فضای کاربری می باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی علاوه بر ایجاد جذابیت، ایجاد کننده‌ی اعتماد نیز هست. طراحی که حرفه ای نباشدباعث عدم دریافت اطلاعات مورد نیاز مشتری و سلب کننده اعتماد و عدم خرید اینترنتی می شود.

و در آخر برنامه‌ نویسی سایت فروشگاهاینترنتی گام نهایی است. پس از برنامه‌نویسی و طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای توسط گروه وب پویا، دریافت نماد اعتماد الکترونیکو مراحل لازم برای پرداخت الکترونیک ضروری است.

 

روش های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحان گروه وب پویا طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را با دو روش انجام می دهند.در روش اول با استفاده از فروشگاه‌ ساز حرفه ای و روش دوم با برنامه‌ نویسی اختصاصی سایت فروشگاهی صورت می پذیرد. اما آنچه روش مناسب برای طراحی فروشگاه اینترنتی را تعیین می‌کند، نیازهای پروژه، حجم فروش، تعداد و نوع کالاهای موجود، فرآیندهای خرید و فروش و چشم‌ انداز پروژه است.در هنگام طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انتخاب نادرست ابزار ممکن است باعث افزایش زمان و قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی و از طرف دیگر باعث ایجاد محدودیت در طراحی سایت فروشگاه با قابلیت‌های مورد نیاز شود.

برای طراحی فروشگاه‌ اینترنتی با ابعاد کوچک و متوسط و برخی از فروشگاه‌های بزرگ استفاده از اسکریپت‌های آماده مانند ووکامرس، پرستاشاپ و مجنتو گزینه‌ی مناسبی است. در مورد طراحی فروشگاه‌هایی با ابعاد بزرگ یا با امکانات و فرآیندهای خاص طراحی سایت اختصاصی فروشگاه تنها گزینه‌ی موجود باشد.

گروه وب پویا برای طراحی و اجرای انواع فروشگاه‌های اینترنتی با امکانات متنوع و با مناسب‌ترین روش‌های ممکن طراحی فروشگاه اینترنتی، شما را در داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای همراهی می کند.

 

امکانات فروشگاه ساز جهت بازاریابی اینترنتی

روش‌های گوناگونیبرای جذب مشتریان به فروشگاه اینترنتی، وجود دارند که برخی از آن‌ها با فروشگاه‌های فیزیکی یکسان و برخی مختص به فروشگاه اینترنتی هستند. گروه وب پویا در این بخش به روش‌های آنلاین برای بازاریابی می‌پردازد. یکی از روش‌های بسیار مفید و نتیجه بخش در بازاریابی اینترنتی، بازاریابی محتوایی یا تولید محتوا است.

در روش بازاریابی محتوایی فروشگاه اینترنتی، با تولید محتوای اختصاصی برای هر محصول و همچنین تولید محتوا به صورت مقالات جانبی می تواند راهنمایی برای خریداران و جلب‌کننده‌ی اعتماد آنان باشد اثرات خوبی به دنبال دارد. همچنین ثبت و نمایش نظرات خریداران قبلی در ادامه‌ی هر محصول می‌تواند راهنمایی برای خریداران جدید به شمار آید.روش‌های تبلیغات آنلاین دیگری مانند انجام تبلیغات آنلاین در رسانه‌های اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های موبایلی صورت می پذیرد که تحت هر شرایطی ترکیبی همگن و اصولی برای بازاریابی ضروری است.

پس از طراحی سایت فروشگاه، گروه وب پویا قادر است به طور کامل پروژه های بازاریابی اینترنتی فروشگاه شما را بر عهده بگیرد.

 

سئو سازی اختصاصی فروشگاه اینترنتی

گروه وب پویا در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مانند سایر انواع سایت‌های اینترنتی سئو سازی نیز قابل انجام است. در فرآیند سئو برای بهبود رتبه گوگل تلاش می‌شود جایگاه سایت در نتایج گوگل بالاتر از سایر رقبا باشد تا بازدید سایت افزایش یابد و در نتیجه مشتریان بیشتری از سایت فروشگاه اینترنتی خرید انجام دهند.

برای دستیابی یک فروشگاه اینترنتی به رتبه اول گوگل باید با رعایت اصولی متفاوت و پیاده‌سازی نکاتی متمایز با سئو در طراحی سایت فروشگاه قابل انجام است. یک از این اصول قابل تشخیص بودن فروشگاه، محصولات، قیمت‌ها، رتبه‌بندی‌ها و توضیحات هر کالا برای گوگل است. درضمن  به علت حجم بالای تصاویر محصولات، بهینه‌سازی‌های بیشتری در خصوص حجم و سرعت سایت‌های فروشگاهی می‌بایست به انجام برسند.

 

امکانات موجود در وب سایت فروشگاه اینترنتی

در فروشگاه ساز حرفه ای با توجه به روش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، امکانات فروشگاه می‌تواند بسیار گسترده و مطابق نیازهای صاحب فروشگاه باشد. توصیه مشاوران گروه وب پویا به شما این که برای شروع به کارفروشگاه اینترنتی نیازی نیست مانند طراحی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تمامی امکانات آن را در سایت خود داشته باشید، امکانات موجود در طراحی سایت فروشگاهی شما می‌بایست با توجه به توان پشتیبانی و نیروهای انسانی شما و نوع خدمات و محصولاتی که ارائه می‌کنید، طراحی و پیاده سازی شوند. به جای تمرکز بیش از اندازه روی امکاناتی که توانایی پشتیبانی آن‌ها را ندارید، بر روی نحوه مدیریت و بازاریابی و سئو فروشگاه اینترنتی خود تمرکز کنید.

برخی از امکانات پیاده سازی شده در طراحی فروشگاه‌های اینترنتی عبارتند از:

  • دریافت بانکی وجه خریدها با استفاده از کارت‌های عضو شتاب
  • دریافت وجه کالا و خدمات فروخته شده به صورت حضوری
  • تخصیص برچسب به محصولات برای یافته شدن آسان کالاهای مشابه
  • تعریف کوپن تخفیف با قوانین مختلف برای مشتریان
  • تعریف توضیحات، ویژگی‌ها، تصاویر مختلف و گالری تصویر برای هر محصول
  • تعریف سطوح دسترسی مختلف برای مدیران فروشگاه
  • خرید بدون ثبت نام در فروشگاه و امکان خرید پس از ثبت نام و قابلیت پیگیری سفارش‌های قبلی
  • تعریف تخفیف و فروش ویژه برای محصولات خاص
خواندن 1019 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 اسفند 1398 16:44

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در تماس باشید

شمـاره های تمـاس:  36612265-031 / 09129252046 / 09133045663
پسـت الـکترونیـک: info at webpouya.com
ساعـات کـاری: شنبه تا چهارشنبه / 9 صبح الی 5 بعدازظهر

نماد و افتخارات

نماد و افتخارات وب پویا

             کانال تلگرام وب پویا  صفحه اینستاگرام وب پویا  کانال آپارات وب پویا