مدیریت سایت فروشگاهی: طراحی وب سایت و توسعه

نوشته شده توسط  یکشنبه, 12 ارديبهشت 775 20:43
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
مدیریت سایت فروشگاهی: طراحی وب سایت و توسعه - 5.0 از 5 از 2 آرا

خرید آنلاین همان خرید الکترونیکی است، خرید آنلاین از نظر قوانینی فرقی با خرید حضوری ندارد و همچنین طراحی سایت فروشگاهی برای فروش هرگونه محصول باید بر پایه قوانین تجارت باشد. خرید الکترونیکی خرید است که تمام کارهای انتخاب، خرید، پرداخت و... بصورت الکترونیکی انجام شود و فعالیت فیزیکی برای خرید محصول توسط کاربر انجام نشود.

مدیریت سایت فروشگاهی

زمان طراحی سایت باید حتما از گرافیک عالی استفاده شود تا رابط کاربری و مشتری به خوبی انجام شود و بتواند با استفاده از گرافیک درست کاربر را به مشتری تبدیل نماید.

اهمیت طراحی وب سایت و توسعه سایت برای راه اندازی یک تجارت آنلاین موفق

طراحی سایت و توسعه سایت یا همان سئو سایت خیلی اهمیت دارد اگر طراحی سایت صحیح نباشد نمی تواند کاربر را به مشتری تبدیل کند و اگر سایت سئو و بهینه سازی نشده باشد نمی تواند کاربری را به سایت بیاورد به همین خاطر برای طراحی سایت باید سراغ طراحانی رفت که نه تنها در زمینه طراحی سایت حرفه ای هستن بلکه مشتریان در تجارت الکترونیک را بشناسد و با خواسته هایشان آشنا باشد.

فروش از طریق روش های قدیمی سالهای سال است که بین مردم رواج دارد و خیلی از افراد بهترین راه های فروش به روش قدیمی را می دانند اما روش فروش آنلاین یک روش جدید می باشد و خیلی از افرادی که در تجارت الکترونیک فعالیت دارند هنوز نمی دانند چگونه فروش خود را بالا ببرند یا مشتری را راضی نگه دارند پس این یک خبر خوب است برای تمام کسانیکه می خواهند در تجارت الکترونیک فعالیت داشته باشند زیرا می توانند با طراحی سایت و توسعه سایت خیلی خوب و حرفه ای تمام این رقیبان را پشت سر بگذارند و سهم زیادی از تجارت الکترونیک را از آن خود کنند.

مدیریت کیفیت و کمیت محصولات

اگر افراد بتوانند بهترین طراحی سایت و توسعه سایت را انجام دهند می توانند در تجارت الکترونیک فروش بیشتری نسبت به فروش حضوری اجناس داشته باشد تفاوت در خرید حضوری و خرید آنلاین در این است که در خرید حضوری مشتری کیفیت محصول را مشاهده می کند در صورت مناسب نبودن خرید نمی کند اما در خرید آنلاین مشتری از کیفیت محصول مطلع نمی شود و پس از خرید اگر کیفیت محصول بد باشد ممکن است دیگر از این سایت خرید نکنند اما اگر محصول دارای کیفیت باشد نه تنها دفعات دیگر خرید می نماید بلکه به دیگران نیز این سایت را معرفی می نماید و این است یکی از مهم ترین راه های موفقیت یا عدم موفقیت، مسائل دیگری مانند کیفیت وجود دارد که می تواند مشتری را حفظ کند مثلا خدمات فروشگاه اینترنتی بعد از فروش خیلی مهم می باشد.

4 مورد از نکات مهم سئو و بهینه سازی سایت

 • توضیح محصولات

توضیح محصولات باید خیلی درست و واقعی باشد یعنی نه اغراق آمیز باشد نه کوتاه، تنها واقعیت راجع به محصول باشد. توضیحات باید بگونه ای باشد که کاربر را ترغیب به خرید نماید و از همه مهم تر این است که کلمات کلیدی مهم در توضیحات بکار برود تا کاربر با سرچ کلمه کلیدی مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود برود.

 • عکس محصول

عکس محصول یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در تبدیل کاربر به مشتری است. زمانیکه کاربر وارد سایت می شود و محصول موردنظر خود را بررسی می نماید اول به سراغ عکس محصول می رود وقتی عکس محصول دارای کیفیت نباشد و در محیط مناسب، رنگ خوب، نور کافی و... از محصول عکاسی نشده باشد پیام بی کیفیت بودن محصول را به کاربر می رساند یا اگر عکس خیلی خوب باشد و مشتری پس از خرید متوجه شود محصولی که به دستش رسیده است همانی نیست که در عکس بوده دیگر از این سایت خرید نمی کند.

 • قطع شدن سایت

زمانیکه کاربر وارد سایت می شود یا زمان خرید اگر سایت به خاطر اتصالات نادرست قطع شود باعث بی اعتمادی کاربر می شود.

 • آدرس های الکترونیکی نادرست

خیلی مهم است سایت ساده و روان باشد یعنی هر کاربری به راحتی بتوانند به صفحه یا محصول مورد نظر خود دسترسی داشته باشد همچنین تمامی صفحات داخل وب به درستی کار کنند، اگر صفحات دقیق و صحیح نباشد باعث بی اعتمادی مشتری می شود و ابهت سایت زیر سوال می رود که در نتیجه کاربر به مشتری تبدیل نمی شود.

5 مورد از ساختارهای کارت خرید فروش آنلاین

 • BigCommerce

یک ساختار دقیق و کاربردی، اگر از BigCommerce استفاده شود زمان خرید در زمان خیلی صرفه جویی می شود.

 • Shopify

این ساختار را برای فروش در فروشگاه های اینترنتی استفاده می کنند بصورتیکه یک ساختار کاملا دقیق و کامل می باشد.

 • OsCommerce

 از این ابزار کامل می توان برای سرویس دهی به تمام نقاط دنیا استفاده کرد از این ابزار برای خود میزبانی و همچنین راه اندازی فروشگاه آنلاین نیز استفاده می شود.

 • Magento

یک ابزار کد باز می باشد که برای فروشگاه های آنلاین طراحی شده است و همچنین به زبان php  می باشد.

 • WooCommerce

یک ابزار با قدرت بسیار زیاد که در طراحی سایت های بزرگ و معتبر از آن استفاده می شود و می توان جدیدترین ورژن این ساختار را کاملا رایگان دانلود کرد.

برای طراحی و توسعه سایت فروشگاهی خود با ما همراه باشید.

خواندن 1719 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 08 مرداد 1396 11:59

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

 • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
 • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
 • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
 • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4