طراحی سایت برای نامزدهای انتخاباتی و سیاسیون

نوشته شده توسط 
منتشرشده در خدمات طراحی سایت
پنج شنبه, 01 تیر 1396 16:54
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
طراحی سایت برای نامزدهای انتخاباتی و سیاسیون - 5.0 از 5 از 3 آرا

در مدتی قبل شاهد رقابت بین نامزدهای انتخابات بودیم و هر کدام از نامزدها از طریق تبلیغات شایستگی های خود را به مردم معرفی می کردند و خیلی از این کاندید ها از قبل دارای طراحی سایت شخصی بودند و تعداد دیگری از نامزدها زمان انتخابات تصمیم به طراحی سایت گرفتند و دوازدهیم دوره انتخابات انجام شد هر نامزد انتخابات و سیاسیون باید یک سایت شخصی داشته باشند تا اطلاعات و اهداف خود را از این طریق به مردم اعلام نمایند.

طراحی سایت سیاستمداران

هر فرد و یا گروهی از طراحی سایت هدفی دارند که با توجه به هدفشان سایت طراحی می کنند و همچنین امکانات و ظاهر سایت کاملا به هدفشان بستگی دارد، طراحی سایت برای نامزدهای انتخابات و طراحی سایت برای سیاسیون نیز باید بر پایه اهداف این افراد باشد و دارای امکانات و ظاهر متفاوت با دیگر طراحی سایت ها داشته باشد.

اصول طراحی سایت برای نامزدهای انتخابات و سیاسیون

دامین (آدرس سایت)

زمان طراحی سایت برای نامزدهای انتخابات و سیاسیون باید به نکاتی توجه شود مثلا زمان ثبت دامنه و انتخاب آدرس سایت باید دقت کرد که اسم سایت حتما نام فرد سیاسی یا نامزد انتخاباتی باشد. اگر فرد تنها برای یک دوره انتخابات طراحی سایت انجام می دهد حتما باید نام خود و سال دوره انتخاباتی را در آدرس سایت خود ذکر کند تا کاربران این نامزد را با نامزد های انتخابات دوره های دیگر اشتباه نگیرند یا اگر در دوره بعد نیز برای انتخابات شرکت کرد و تمایل داشتند تا اهداف جدید خود را ذکر نمایند مشخص باشد که اهدافشان برای کدام دوره از انتخابات می باشد.

طراحی و گرافیک زیبا

وب سایت سیاسی باید ظاهر جدی داشته باشد یعنی کاملا مرتب و تمیز طراحی شود دارای گرافیک قوی باشد اجزای سایت با اصول در کنار هم قرار بگیرند، افراد سیاسی باید نظم در تمام رفتارشان وجود داشته باشد حتی در طراحی وبسایت سیاسیون  باید این نظم دیده شود تا زمانیکه کاربر وارد این سایت شده به راحتی بتواند مطالب مورد نظر خود را پیدا کند.

منظور از نظم در طراحی وب سایت سیاسیون و طراحی سایت برای نامزدهای انتخابات چیست؟ منظور از نظم در طراحی سایت این است که تنها اجزایی در سایت وجود داشته باشد که وجودشان الزامی است و صفحه سایت بی دلیل شلوغ نشود بین تمام اجزا فاصله رعایت شود همچنین محتوای وارد شده دارای نظم باشد تمام مطلب به درستی نوشته و فاصله ای مناسب را رعایت شده باشد.

تصاویر سایت

در طراحی سایت برای سیاسیون و نامزدهای انتخابات تصاویر و فیلم ها دارای اهمیت زیادی می باشد بهتر است از عکس ها و فیلم ها با کیفیت بالا و حجم کم استفاده شود اگر حجم فیلم و عکس ها بالا باشد سرعت لود سایت را پایین می آورد و کاربر از تماشای سایت منصرف می شود.

در صفحه ی اول وجود عکس خود فرد سیاسی الزامی است تا تصور کاربر بهتر شود حتما تصویر بزرگ و با کیفیت از فرد سیاسی در صفحه اول قرار بگیرد این عکس باید بگونه ای باشد که نشان دهنده اقتدار و اطمینان فرد سیاسی باشد.

تم زیبا برای طراحی سایت

تم بکار رفته برای طراحی سایت برای سیاسیون و نامزدهای انتخابات خیلی مهم است تم و رنگ های بکار رفته باید بگونه ای باشد که اقتدار فرد سیاسی و نامزد انتخابات برای کاربران کاملا واضح باشد و تاثیر وجود این فرد را چند برابر کند. رنگ ها باید کاملا روانشناسی شده باشد بطور مثال اگر رنگ های خیلی روشن مانند یاسی و صورتی کمرنگ باعث می شود در ذهن کاربر حس ضعف فرد سیاسی را به وجود بیاورد یا رنگ های تند مانند قرمز به کاربر حس جنگ و تهاجم را منتقل می کند. باید بیشتر از رنگ هایی استفاده شود که حس آرامش و اقتدار را به کاربر منتقل کند.

سئو سایت

از همه مهتر مبحث سئوی سایت می باشد. سئو و بهینه سازی سایت چیست؟ زمانی که کاربر با استفاده از کلمات کلیدی به دنبال افراد سیاسی و نامزد های انتخاباتی است به سراغ سایت هایی می رود که صفحه ی اول گوگل هستند و در نظرشان فرد سیاسی قوی تر است که دارای سئوی قوی تر می باشد، سئو به عملیات پیچیده ای گفته می شود که سایت را به صفحه اول صفحات پیشنهادی گوگل منتقل می کند.

سئو و بهینه سازی سایت یک عملیات تخصصی می باشد که باید حتما به متخصصین این کار سپرده شود گروه طراحی سایت وب پویا با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در خدمت تمام مشتریان عزیز و گرامی می باشد.

خواندن 1535 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 01 تیر 1396 16:54

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4