طراحی وب سایت حیوانات خانگی

نوشته شده توسط 
منتشرشده در خدمات طراحی سایت
چهارشنبه, 17 مهر 1398 09:43
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
طراحی وب سایت حیوانات خانگی - 5.0 از 5 از 4 آرا

این روزها مردم به نگه داشتن حیوانات خانگی علاقه مند شده اند و تقریبا اکثر خانواده ها سعی دارند یک حیوان خانگی از قبیل گربه، سگ، خرگوش و...  را در خانه پرورش دهند به تازگی این علاقه در مردم ایران بسیار زیاد شده است و تقریبا در هر شهری مردم به پرورش و نگهداری حیوانات خانگی علاقه مند شده اند و به منبعی نیاز دارند تا اطلاعات مورد نظرشان را در مورد حیوانات خانگی پیدا کنند به همین جهت در عرصه فروش حیوانات خانگی کلاهبرداری های بسیار می شود پس مردم به دنبال مرکزی مطمئن برای خرید این حیوانات خانگی هستند.

طراحی فروشگاه حیوانات خانگی

با زیاد شدن مراکز فروش حیوانات داخلی، اکثر مراکز فروش و نگه داری حیوانات خانگی طراحی سایت حیوانات خانگی انجام داده اند تا از طریق اینترنت مرکز فروش و نگه داری حیوانات خانگی خود را به کاربران معرفی و اطلاعات مورد نیاز دارندگان حیوانات خانگی را در اختیارشان قرار دهد.

 

دارندگان مراکز نگهداری و فروش حیوانات خانگی باید  طراحی سایت حیوانات خانگی انجام دهند تا برای کسانیکه بدنیال مراکز فروش معتبر حیوانات خانگی هستند یک مرجع خوب و مورد اطمینان باشند.

 

طراحی سایت حیوانات خانگی

برای طراحی فروشگاه اینترنتی حیوانت خانگی برای کسانی که کار صادرات و واردات و فروش حیوانات خانگی را انجام می دهند بسیار پردرآمد خواهد بود اگر نکات زیر را رعایت کنند:

1-جذاب بودن طراحی سایت حیوانات خانگی

2-پربازدید بودن سایت (سئو کردن سایت)

3-ریسپانسیو بودن سایت

4-جلب اعتماد مشتری

5-داشتن نماد اعتماد الکترونیک

6-پشتیبانی قوی برای سایت

7-کامل بودن توضیحات درمورد پرورش و نگهداری هر حیوان خانگی

8-کامل بودن توضیحات برای مراحل خرید

9-گرافیک قوی سایت

10-و...

با رعایت این نکات می توان یک طراحی سایت حیوانات خانگی قوی داشت و به تمام کاربرانی که علاقه به نگهداری و پرورش حیوانات خانگی را دارند سایت را معرفی کرد. زمان طراحی سایت حیوانات خانگی توجه داشته باشید که این سایت قابلیت دریافت نماد اعتماد الکترونیکی را داشته باشد چون بسیاری از سایت هایی که برای کلاهبرداری اقدام می نماییند از این نماد استفاده نمی کنند و به همین دلیل اگر سایت دارای نماد اعتماد نباشد ممکن است کاربران به این سایت اعتماد نداشته باشند و از خرید کردن از این فروشگاه اینترنتی حیوانات خانگی اجتناب نماییند. گروه طراحی سایت وب پویا برای مشتریان عزیز سایت هایی را طراحی می کند که قابلیت دریافت نماد اعتماد را داشته باشد.

مورد دیگرر که زمان طراحی سایت حیوانات خانگی باید به ان دقت شود این است که حتما سایت قابلیت ریسپانسیو را داشته باشد اگر سایت ریسپانسیو نباشد زمانی که کاربران از طریق موبایل و تبلت به سایت متصل می شوند به خاطر اندازه صفحه باعث نارضایتی می شوند و از انجام عملیات خرید در این سایت خودداری می نمایند.

طراحی فروشگاه اینترنتی برای معرفی یک نوع خاص حیوانات

گاهی اوقات دارندگان مراکز فروش حیوانات خانگی فقط یک نوع خاصی از حیوانات را معرفی می کنند و به فروش می رسانند به همین دلیل نیازمند طراحی سایت خاص و ویژه می باشند گروه طراحی سایت وب پویا برای طراحی سایت های خاص در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

تبدیل سایت معرفی حیوانات خانگی به فروشگاه اینترنتی حیوانات خانگی

بعضی از دارندگان مراکز خرید و فروش حیوانات خانگی برای گسترش کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت حیوانات خانگی کرده اند ولی بعد از مدتی تصمیم به تبدیل سایت خود به فروشگاه اینترنتی گرفته اند باید به این افراد بگوییم اینکار امکان پذیر است و نیازی به طراحی فروشگاه اینترنتی حیوانات خانگی جدید ندارید و می توانید سایت قبلی خود را به گروه طراحی سایت وب پویا بسپارید تا در کمترین زمان سایت حیوانات خانگی شما را به فروشگاه اینترنتی حیوانات خانگی تبدیل کند.

گروه طراحی سایت وب پویا با ده ها سال تجربه در زمینه طراحی سایت شخصی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و... در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

خواندن 1603 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 مهر 1398 09:43

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره طراحی وب سایت

با ما در تماس باشید

تلفن:  36612265-031 , 09133045663 , 09129252046
ایمیل : info [at] webpouya [dot] com

نظر مشتریان طراحی سایت

  • از طراحی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی وب پویا در طول دو سال همکاری، رضایت کامل داشته و تلاششان در این رابطه ارزشمند است.
  • با توکل بر خدا و راهنمایی های جناب صداقت سایتم رو افتتاح کردم. ایشان پس از طراحی سایت همچنان پشتیبانی خدمات خود را دارند، وب پویا ممنونم.
  • گاهی اتفاقی با کسی آشنا می شوی که از راه و روش او پی به علاقه حرفه ای برای انجام کار متعهدانه اش میبری. من هم اتفاقی با این گروه آشنا شدم...
  • امکانات عالی و قیمت طراحی سایت ارزان باعث خرید ما از این تیم شد. وب پویا ممنونم و امیدوارم بتوانیم این همکاری را گسترش دهیم.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4